Cudan lag problem, pls pomoc

poruka: 10
|
čitano: 1.539
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cudan lag problem, pls pomoc
Ovako, kao sto u naslovu pise imam problem sa laggom kao i 1000 drugih ljudi... Kupio sam gaming laptop gateway fx7805u prije otprilike godinu dana i sve je radilo savrseno, bez lagga, sve najnovije igre pokretao na high itd.  Jedan dan sam usao u cod2(koji je do tad savrseno radio) i svakih 30-ak sekundi je fps dropao sa 333 na 75 i bilo je ne igrivo... Prvo sam mislio da je problem u konekciji ali se to pocelo dogadjat i u singleplayer igrama koje nisu zahtjevale konekciju.  Probao sam sve sto sam mogao, deinstalirao sve drivere i ponovno instalirao, pokusao ugasit sve nepotrebne pozadinske procese ali sve je isto. U nadi da ce se nesto promijenit isao sam instalirat windows 7 x64( sa njim je dosla vista x64) prije toga sam potpuno formatirao disk.. Sve mi radi savrseno brzo, bez zastajkivanja, ali u igrama je sve isto kao prije... Ne znam vise koja opcija postoji:/          Molim za pomoc
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cudan lag problem, pls pomoc

Kakve su ti temperature? Mozda bi trebao malo ocistiti laptop od prasine

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cudan lag problem, pls pomoc
Evo sad sam ga ocistio potpuno,l pomocu onog spreja sa zrakom ali sve je isto:S

temperature: gpu 46*
core1 37*
core2 38*
HDO 37*
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Cudan lag problem, pls pomoc

hmm, temp su potpuno normalne.

 

A da probas 32-bitni?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cudan lag problem, pls pomoc

Evo sad sam nesto gledao...Dok sam u Cod4  mi je gpu cak do 90* a core1 i 2 oko 75*

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cudan lag problem, pls pomoc

defragmentiraj disk

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Cudan lag problem, pls pomoc

Prodaj <uvali> nekome i kupi si novi..

CAPETAN PRICE
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cudan lag problem, pls pomoc
cvexcar kaže...

Evo sad sam nesto gledao...Dok sam u Cod4  mi je gpu cak do 90* a core1 i 2 oko 75*

to je previše...vidi malo šta ti je sa hladnjacima. probaj držat laptop na uzvišenom položaju...npr na stolu, a ne usred krevetaNamigiva

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2010 15:44 (mile_st).
15 godina
neaktivan
offline
Cudan lag problem, pls pomoc

Laptop i je na uzvisenome(ima prostora ispod njega)... Ne znam sto bi moglo bit:S  defragmentirao sam disk jucer i sve isto:S

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cudan lag problem, pls pomoc
cvexcar kaže...

Laptop i je na uzvisenome(ima prostora ispod njega)... Ne znam sto bi moglo bit:S  defragmentirao sam disk jucer i sve isto:S

onda ti hladnjaci ne rade svoj posao kako treba.odnesi na servis i nek ti promjene pastu. također provjeri brzinu vrtnje ventilatora pa usporedi, nađi negdi po netu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice