Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.134.058
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

paladin je izbacen s razlogom iz D3....

 

uvijek je bio overpowered u D2....i iz patch-a u patch su nerfali neko paladin svojsto/item/set.....

 

i ja bih volio da se paladin "vrati", al mislim da to nece biti onaj kakav je bio u d2.....sa svim onim silnim aurama....

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Uh tko ce docekati 15.05.,  ovo ce  mi biti najduži tjedan!

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3

Uglavnom, da, iako je u počecima Diabla apsolutno dominirala FO + Static Sorc, donekle i WW Lance Barb, pa kasnije LF + Guided zon... Ne bih rekao da je paladin ikad bio najjači - osim u zadnjoj zakrpi :) gdje hammerdin melje sve što nije boss, a smiter zealot melje uber Tristram. Mislim, vidjeti party od 7 paladina + Frenzy CB barb... :

 

Concentration

Meditation (može i nešto drugo, Prayer npr. :D)

Resist Cold

Resist Fire

Resist Lightning

Defiance

Holy Freeze

Battle Orders

Shout

 

Sulud defense, max block, neograničena mana, min. 85% res all, ogroman Life, neobranjiva šteta... Ludo.

 

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

i polako ulazimo u zadnji tjedan, leptirici u trbuhu :D

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
MGcro kaže...

i polako ulazimo u zadnji tjedan, leptirici u trbuhu :D

kod mene su vise crvi u ....:)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...

paladin je izbacen s razlogom iz D3....

 

uvijek je bio overpowered u D2....i iz patch-a u patch su nerfali neko paladin svojsto/item/set.....

 

i ja bih volio da se paladin "vrati", al mislim da to nece biti onaj kakav je bio u d2.....sa svim onim silnim aurama....

 Samo je Auradin bio OP ali kad ga usporedis sa Druidom koji ima Engimu i ostale iteme nema sanse protiv njega...

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Blizu..

 

 

 

 

 

9gag™

For shits and giggles.
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Diablo 3

Pitanje za G2Play kupce,koliko je trebalo da vam key dode na mail?

Evo sad sam uplatia lovu,iskoristia bodove itd. 

Dosa mi je mail da je narudzba procesirana,ali vec sat ipo nema ni k od kljuca.

Dosad su mi i za pre-order i za release-ane igre kodovi stizali za max 15 min.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 3
Ashelor kaže...

Pitanje za G2Play kupce,koliko je trebalo da vam key dode na mail?

Evo sad sam uplatia lovu,iskoristia bodove itd. 

Dosa mi je mail da je narudzba procesirana,ali vec sat ipo nema ni k od kljuca.

Dosad su mi i za pre-order i za release-ane igre kodovi stizali za max 15 min.

lol. ključ to ti je samo preorder , ključ dobijaš kada izađe igra tj. dan ranije .

12 godina
offline
Re: Diablo 3
DukeOs kaže...
Ashelor kaže...

Pitanje za G2Play kupce,koliko je trebalo da vam key dode na mail?

Evo sad sam uplatia lovu,iskoristia bodove itd. 

Dosa mi je mail da je narudzba procesirana,ali vec sat ipo nema ni k od kljuca.

Dosad su mi i za pre-order i za release-ane igre kodovi stizali za max 15 min.

lol. ključ to ti je samo preorder , ključ dobijaš kada izađe igra tj. dan ranije .

Znam kako to funkcionira s pre-orderom ali obicno bi dobia key za ukucat na site(npr. SW:TOR) i onda igru downloadam prije nego izade da ne moram zadnji dan.

12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

S obzirom da oni nisu prošli igru na Inferno težini, nadam se da će se moći proći. Da nisu samo stavili tu duplu težinu bez nekog razmišljanja.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

S obzirom da oni nisu prošli igru na Inferno težini, nadam se da će se moći proći. Da nisu samo stavili tu duplu težinu bez nekog razmišljanja.

Vidjet ćemo. Neznam pratiš li battlenet forume ali trebaš vidjeti fors oko inferna tamo. Sve samo neki leet igrači. Neće 2% od fanbasea na kraju moć proći inferno i morat će ga nerfati.

 

Nego inferno i leet igrači na stranu, evo službeno je počeo i najduži tjedan ikad, 7 dana ko 7 mjeseci XD

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

a zamisli šta mene tek čeka, od 01.07 sam tek doma jer idem na duži put. i cijelo to vrijeme D3 će mi bit instaliran na kompu, al ga neću moći igrat. al bilo kako bilo, budem ja njega zaigro kad stignem ionako mi nije pretjerano bitno da igram igru od samog izlaska. a i bit će gužve na serverima, tako da bolje možda da malo kasnije krenem u razbijanje minionsa. {#}

AMD Phenom II x 6 1090T
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
gringo88 kaže...

Vidjet ćemo. Neznam pratiš li battlenet forume ali trebaš vidjeti fors oko inferna tamo. Sve samo neki leet igrači. Neće 2% od fanbasea na kraju moć proći inferno i morat će ga nerfati.

Mene veća frka da ne nerfaju Inferno (i Nightmare i Hell) zbog RMAH.

Nije svejedno ako ti 2% ili 20% posto igrača prodaje najbolju (čitaj: najskuplju) opremu i nije isto ako tu opremu može kupiti 5% ili 50% igrača...

-.-

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

a zamisli šta mene tek čeka, od 01.07 sam tek doma jer idem na duži put. i cijelo to vrijeme D3 će mi bit instaliran na kompu, al ga neću moći igrat. al bilo kako bilo, budem ja njega zaigro kad stignem ionako mi nije pretjerano bitno da igram igru od samog izlaska. a i bit će gužve na serverima, tako da bolje možda da malo kasnije krenem u razbijanje minionsa. {#}

Uf, ne bih bio na tvom mjestu. Al opet zavisi kakav je put XD

Bukva kaže...

Mene veća frka da ne nerfaju Inferno (i Nightmare i Hell) zbog RMAH.

Nije svejedno ako ti 2% ili 20% posto igrača prodaje najbolju (čitaj: najskuplju) opremu i nije isto ako tu opremu može kupiti 5% ili 50% igrača...

-.-

Bit će sigurno na početku napuhane cijene ali vjerujem da će se to sve srediti za par mjeseci. Mene brine da će farmeri preplaviti tržište i sve će biti prejeftino :/

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kaj se vi žalite,  meni Diablo dolazi 15.05. a moći ću ga igrati tek za mjesec dana, ako ne i više... e to je muka, imaš ga u ruci a ne možeš ga koristiti {#}

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
gringo88 kaže...

Bit će sigurno na početku napuhane cijene ali vjerujem da će se to sve srediti za par mjeseci. Mene brine da će farmeri preplaviti tržište i sve će biti prejeftino :/

Čak da i preplave cijene, moraš biti level 60 da nosiš najbolju opremu (završiti Hell).

 

Mislim, realno gledajući, ništa se neće mjenjati naspram D2 po tom pitanju. Samo sada neće to biti third-party site, već in-game feature. Samo... Pitanje koliko će Blizzard postati pohlepan, pa ići nerfati Hell i Nightmare (tako da svi/većina dođu do 60) i postanu potencijalni kupci. Isto, koliko će ići nerfati Inferno da dobije prodavače.

 

A pored toga, već ekipa na battlenetu pomalo strahuje od itema koje će jedino Blizzard moći prodavati (super uber mega mač koji nigdje ne pada, nego ga jedino na RMAH možeš kupiti od Blizzarda).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Bukva kaže...

 

A pored toga, već ekipa na battlenetu pomalo strahuje od itema koje će jedino Blizzard moći prodavati (super uber mega mač koji nigdje ne pada, nego ga jedino na RMAH možeš kupiti od Blizzarda).

 

Toga sigurno nece biti....100%

 

svi itemi koji ce se prodavati, moci ces ih s vise/manje srece naci....

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 14:48 (Test user).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...

 

Toga sigurno nece biti....100%

 

svi itemi koji ce se prodavati, moci ces ih s vise/manje srece naci....

Ko i mountovi u WoWu, jel?

 

Ne bi bilo prvi puta da Blizzard daje nešto što možeš jedino preko para kupiti.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ako Blizzard bude prodavao svoje iteme za prave pare onda im se treba pokloniti... nitko ne izvači pare od svojih igrača kao Blizzard a da se igrači ne osjećaju iskorištenim...

 

kratko pitanje: da li će se na unique iteme moći dodavati socketi? Gledam malo ove gemove i svrbe me dlanovi... {#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

gle, WoW je drugo, a mountovi i petovi nedaju nikakvu prednos u borbi, direktnoj.....

 

pa nije blizzard kao BigPoint......pogledaj Drakensang Online.... pa ces vidjet

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

a zamisli šta mene tek čeka, od 01.07 sam tek doma jer idem na duži put. i cijelo to vrijeme D3 će mi bit instaliran na kompu, al ga neću moći igrat. al bilo kako bilo, budem ja njega zaigro kad stignem ionako mi nije pretjerano bitno da igram igru od samog izlaska. a i bit će gužve na serverima, tako da bolje možda da malo kasnije krenem u razbijanje minionsa. {#}

 

Nemoj lagati sam sebe.... {#}

Da sam normalan, poludio bi
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Bukva kaže...
Test user kaže...

 

Toga sigurno nece biti....100%

 

svi itemi koji ce se prodavati, moci ces ih s vise/manje srece naci....

Ko i mountovi u WoWu, jel?

 

Ne bi bilo prvi puta da Blizzard daje nešto što možeš jedino preko para kupiti.

Mountovi su kozmetika i Blizzard tu ima jasnu politiku. Što se tiče prodaje opreme za pravi novac, tu šanse za zaradu nema, jer će se cijene kretati u par dolara ili maksimalno par desetaka dolara za vrlo dobru opremu za koju će trebati neproporcionalno mnogo vremena. Naravno, sve to ovisi o tome koliko novca IRL možete zaraditi za isto vrijeme. Kinezi su jedini kojima to ima smisla.

 

Inače, Hardcore ionako nije pokriven RMAH-om pa će biti poprilično čist od toga, osim naravno, vanjske trgovine koja je ionako uvijek i svugdje prisutna. Uostalom, Diablo III nije MMO, pa nije ni bitno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 15:04 (Tonči).
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Blizzard sigurno neće prodavati iteme, to su i sami potvrdili.

 

Da sam normalan, poludio bi
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...

 Što se tiče prodaje opreme za pravi novac, tu šanse za zaradu nema, jer će se cijene kretati u par dolara ili maksimalno par desetaka dolara za vrlo dobru opremu za koju će trebati neproporcionalno mnogo vremena.

pa nebih se bas slozio......

 

za Tier iteme koji padaju na Inferno, bit ce ludaka koji ce dat dosta love....i preko 100 $/€

 

a pogotovo ce vrijediti itemi s Hell-a koji ce biti jaci od nekih na Inferno......

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...

Mountovi su kozmetika i Blizzard tu ima jasnu politiku. Što se tiče prodaje opreme za pravi novac, tu šanse za zaradu nema, jer će se cijene kretati u par dolara ili maksimalno par desetaka dolara za vrlo dobru opremu za koju će trebati neproporcionalno mnogo vremena. Naravno, sve to ovisi o tome koliko novca IRL možete zaraditi za isto vrijeme. Kinezi su jedini kojima to ima smisla.

 

Inače, Hardcore ionako nije pokriven RMAH-om pa će biti poprilično čist od toga, osim naravno, vanjske trgovine koja je ionako uvijek i svugdje prisutna. Uostalom, Diablo III nije MMO, pa nije ni bitno.

Neka se samo nađe kritična masa i evo ti. Nije real-life money, ali u WoWu nakon obilnog cmizdrenja su napravili to da danas najbolju opremu u igri ima svaki drugi igrač. Štoviše, od nekada kada je ljubičasti item bio "wooooow" došlo je do toga da ako nisi kompletno ljubičast, ljudi se neće niti razgovarati s tobom (karikiram). 

Blizzard nekada malo predobro sluša igrače (a nažalost, glavnina igrača su ljudi s prosječnim skill levelom, a hoće pristup najboljoj opremi).

 

Za ovo par desetaka dolara se ne bih nikako složio, jer sam ja imao ponude i 1000 € za lika (WoW) koji nije imao the best of the best na sebi. Taman kada je izašao Sunwell (znači otvorila se kompletna nova instanca sa novom opremom + legendary weapon za moju klasu), lik mi ponudio gore navedenu cifru.

Kada sam odlučio prodati lik, nisam imao niti približno najbolju opremu (koji par tjedana nakon lansiranja WotLK), međutim imao sam neke stvari do kojih se nije više moglo doći (pr. title Warlord) i fino su iskreširali za lika (malo umanjena gore navedena brojka i iza nje simbol $).

A sijećam se i da je neki pacijent kupio legendary rouga za 10, 000$ (i naravno popio ban jer je bio jedan od trojice u svijetu u to vrijeme sa legendery itemom).

_______________________________

Bottom line, uvijek će se naći neki pacijent koji će biti spreman dati ogromne pare za item - isto kako i Abramović daje ogromne pare za nogometaše.

 

Anyway, ako se ne varam HC će isto tako imati RMAH, samo će biti odvojen (znači - imat ćeš softcore RMAH i hardcore RMAH).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...
Tonči kaže...

 Što se tiče prodaje opreme za pravi novac, tu šanse za zaradu nema, jer će se cijene kretati u par dolara ili maksimalno par desetaka dolara za vrlo dobru opremu za koju će trebati neproporcionalno mnogo vremena.

pa nebih se bas slozio......

 

za Tier iteme koji padaju na Inferno, bit ce ludaka koji ce dat dosta love....i preko 100 $/€

 

a pogotovo ce vrijediti itemi s Hell-a koji ce biti jaci od nekih na Inferno......

To si zaključio nekim statističkim izračunom? Kako si došao do tog iznosa? Ako u igri, koja je MMO (WoW) iteme nitko nije nikada prodavao po visokim cijenama (prodavali su se cijeli likovi tek za stotine eura), zašto bi u Diablu III, gdje se ne natječeš s nikim, prodavao za više? Diablo III je prvenstveno igra za jednog igrača. Kooperativni mod je tu za malo više zabave, a PvP je još jako daleko i ionako je nebitan.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Bukva kaže...

Neka se samo nađe kritična masa i evo ti. Nije real-life money, ali u WoWu nakon obilnog cmizdrenja su napravili to da danas najbolju opremu u igri ima svaki drugi igrač. Štoviše, od nekada kada je ljubičasti item bio "wooooow" došlo je do toga da ako nisi kompletno ljubičast, ljudi se neće niti razgovarati s tobom (karikiram). 

Blizzard nekada malo predobro sluša igrače (a nažalost, glavnina igrača su ljudi s prosječnim skill levelom, a hoće pristup najboljoj opremi).

 

Za ovo par desetaka dolara se ne bih nikako složio, jer sam ja imao ponude i 1000 € za lika (WoW) koji nije imao the best of the best na sebi. Taman kada je izašao Sunwell (znači otvorila se kompletna nova instanca sa novom opremom + legendary weapon za moju klasu), lik mi ponudio gore navedenu cifru.

Kada sam odlučio prodati lik, nisam imao niti približno najbolju opremu (koji par tjedana nakon lansiranja WotLK), međutim imao sam neke stvari do kojih se nije više moglo doći (pr. title Warlord) i fino su iskreširali za lika (malo umanjena gore navedena brojka i iza nje simbol $).

A sijećam se i da je neki pacijent kupio legendary rouga za 10, 000$ (i naravno popio ban jer je bio jedan od trojice u svijetu u to vrijeme sa legendery itemom).

_______________________________

Bottom line, uvijek će se naći neki pacijent koji će biti spreman dati ogromne pare za item - isto kako i Abramović daje ogromne pare za nogometaše.

 

Anyway, ako se ne varam HC će isto tako imati RMAH, samo će biti odvojen (znači - imat ćeš softcore RMAH i hardcore RMAH).

1000 eura? Od nekog Arapa? U vrijeme kad je igra tražila nešto, lika s full Tier 6 i 58000 golda i Atieshom te Ashes of Al'Arom (mage, gold je tada bio važan) sam prodao za 800 dolara, a to je bila odlična cijena. No, to je MMO. Diablo 3 nije MMO.

 

Ne, HC neće imati RMAH, nego samo gold aukciju.

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Molim vas nemojte miješati diablo 3 i wow

Da sam normalan, poludio bi
Moj PC  
9 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...

To si zaključio nekim statističkim izračunom? Kako si došao do tog iznosa? Ako u igri, koja je MMO (WoW) iteme nitko nije nikada prodavao po visokim cijenama (prodavali su se cijeli likovi tek za stotine eura), zašto bi u Diablu III, gdje se ne natječeš s nikim, prodavao za više? Diablo III je prvenstveno igra za jednog igrača. Kooperativni mod je tu za malo više zabave, a PvP je još jako daleko i ionako je nebitan.

da, statistickim izracunom tipa 5-6 godina na battle-net.....d2jsp....i tako......

 

A da ne kazem da je bilo likova koju su htijeli kupit Ime lika "Rabbit"......

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice