Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.868
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Kakav immortal DH bug ? Možeš mi molim te pojasniti o čemu se radi  . hvala

Bug na PTR-u. Ima onaj DH cloak koji ti uključi smoke screen na jednu sekundu kad ti padne hp ispod 25% i onda je cooldown 60 sekundi ili kako već. Uglavnom zbog tog buga nema uopće tog cooldowna pa ti je smoke screen stalno uključen, ako sam dobro shvatio.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
DH je prakticki immortal sa Beckon sail cloakom koji je zbagiran..
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Kakav immortal DH bug ? Možeš mi molim te pojasniti o čemu se radi  . hvala

Novi cloak na ptr-u koji pali SS kad god primis fatal damage. Trebao bi se aktivirati jednom u 45 sec (ili tako nesto), a sad se aktivira jednom u sekundi :)

13 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

A dobro, nema smisla da zdps (zero dps jelte) monk pocisti t100 sa samo dva relevantna itema. Isto kao i immortal dh bug.

 

monk je zdps i kada se trudiš dps-ati {#}

palm ti ništa ne koristi ako ne možeš ubiti palmanog moba. naravno da je OP u kombinaciji koja omogućava instantkillove, ali pravo pitanje je dali je problem u instantkill kombi ili skillu?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Je, sretno sa time na 2.1 WD.

 

Trenutno ginem ko prase na GR33 (party), sa time da sam okruzen sa 17 petova i confuse zabama, +50% dmg reduction  (serpent, zombie handler). +25% elite dmg reduction .

 

Jade mi postaje beskoristan negdje oko 25 kad nemrem oneshotat trash vise.

 

SMK za sad funkcionira kod mene do GR30 negdje. Damage sa BBV je dobar ali generira premalo fetisha .

a jel si probao se "snake to the face"?

 

mos imat mobove na perma stunu kod ih petovi grizu, a isto bi mozda vrijedilo i na GR Guardianu.....

 

probao sam bez zuni seta sa Carnevilom i RG je skoro pa 100% stun dok fetisi ne nestanu.....nakon toga ja nestanem...  XD

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 16:21 (Test user).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Zanimalo bi me di se moze nabavit jeftino diablo 3 key...netreba mi expanzija...bar ne zasad...

 

Gledao sam na G2Play 20 eura...ima negdje jeftinije ili nesto slicno. Hvala!

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TheDarkSide kaže...

Zanimalo bi me di se moze nabavit jeftino diablo 3 key...netreba mi expanzija...bar ne zasad...

 

Gledao sam na G2Play 20 eura...ima negdje jeftinije ili nesto slicno. Hvala!

Par dobrih ljudi ti ovdje prodaje igru, pa se javi nekom :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
TheDarkSide kaže...

Zanimalo bi me di se moze nabavit jeftino diablo 3 key...netreba mi expanzija...bar ne zasad...

 

Gledao sam na G2Play 20 eura...ima negdje jeftinije ili nesto slicno. Hvala!

Par dobrih ljudi ti ovdje prodaje igru, pa se javi nekom :D

Drage volje kad bi me se usmjerilo na doticne, ili nek se jave sami na PM :)

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
15 godina
offline
Diablo 3

Danas blesav dan za igru skroz. Pokušavao nafarmati Key of Hate i pao mi samo jedan jedini.

 

Ne da pa ne da. I taman kad sam mislio prestati s igrom pade mi Tal Rasha Amulet {#}

 

Sad mi fali samo još jedan item za set i na ovo sam ponosan jer je prvo što sam sam nafarmao.

 

(inače su mi dečki tu s foruma dali za ostale klase setove viška što su imali)

 

Edit/Update:

Evo,niti sat poslje pade i oklop,pa ja ću poludit heheheehe {#}

 

Me? Veeeeeeeeeeery happy {#}

Hm,što li bi ovo moglo biti,pitanje je sad !? Hm,što li bi ovo moglo biti,pitanje je sad !?
O daaaaaaa! O daaaaaaa!
Keywarden škrtica,no ne odustajem! Keywarden škrtica,no ne odustajem!
Bridge Stores - Al' za džaba dobio :D Bridge Stores - Al' za džaba dobio :D
:) :)
Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 19:01 (fromcelltohell).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...
mcf kaže...

a jel si probao se "snake to the face"?

 

mos imat mobove na perma stunu kod ih petovi grizu, a isto bi mozda vrijedilo i na GR Guardianu.....

 

probao sam bez zuni seta sa Carnevilom i RG je skoro pa 100% stun dok fetisi ne nestanu.....nakon toga ja nestanem...  XD

Ma jesam, cak imam i perfect Vaxo amulet za stun, ali ne koristi - crowd control je nikakav kad nagrne hrpa mobova, a i nije radio stun na rg kolko se sjecam.

 

Trenutno jedini solo build sa kojim sam na 30 uspio doci na vrijeme do RG je poison pet (poison soj/bracers) sa Rhenom i confuse zabama (plus sav moguci defense - aughild, 3 pc blackthrn, zombi charger, horrify armor, zmije mojo).

 

33 je igriv ali prespor. Uz sav defense, nema sanse da napravim dovoljan dmg (a imam 1.4M dps unbuffed sa soJ i TMF). Primjera radi, T6 je setnja sa doticnim gearom, elite kill oko 3-4 sec ili 0 sec sa Jade.

 

Inace imam sav ostali moguci WD gear ali ovo gore je najbolje sta sam uspio. Ima tko kakav savjet za WD 2.1 solo?

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo primjer novog hellfire amuleta,imo sam materijala za samo dva i posrecilo mi se steta sta je ptr :D

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Evo primjer novog hellfire amuleta,imo sam materijala za samo dva i posrecilo mi se steta sta je ptr :D

 

 

Koji si ti sretnik ne mogu vjerovat haha

Odličan pasive, odličan roll!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
XSX kaže...

Evo primjer novog hellfire amuleta,imo sam materijala za samo dva i posrecilo mi se steta sta je ptr :D

 

 

Koji si ti sretnik ne mogu vjerovat haha

Odličan pasive, odličan roll!

nije bas sretan kad je PTR :)

14 godina
offline
Diablo 3

Jucer sam uz uz malu pomoc Ring of Royal Grandeur uspio skompletirat Akkhan set i ne znam sta da mislim, nekako mi se cini da mi je sve islo puno lakse kada sam imao kombinaciju s dva dijela Aughild's seta (braceri i shouldersi).

 

Uz to sam morao maknit ok ring i staviti i ne bas tako sjajan Ring of Royal Grandeur, nikako me nece dobar roll na njemu.

 

Bilo bi ok da mi dropa chest Akkhan pa bi maknio neki dio i opet bi slozio Aughild's, ali do onda trebam nesto skemijati s ovime sta imam.

 

Od weapona imam svega, samo ne ono sto bi volio imati tj. Darklight ili mozda Fate of the Fell.

 

Sada si nesto kemijam da se prebacim s fire na holy? Koliko je to ok?

 

Minus je sto nosim Cinder, ali imam holy bracere (Aughild's, Reaper's Wraps...), a od weapona mozda staviti Skycutter (imam na raspolaganju i npr. Thunderfury (njih se bogme nakupilo), Hack, Gyrfalcon's Foote, The Burning Axe of Sankis, Fulminator, Shard s poison dmg (imam i lighting, ali mi je na barbu), Hallowed Breach etc. dok od 2h imam npr. Scourge, Stalgard's Decimator, The Mortal Drama itd.)

 

Od shieldova na raspolaganju imam npr. Jekangbord, Hellskull, Defender of Westmarch, Hallowed Bulwark, Vo'Toyias Spiker, Hallowed Defender...

 

Nasao bi se ako bi isao na holy i jedan SOJ.

 

S ovime buildom i itemimam bez problema igram npr. T5, ali mi uistinu izgleda da sam s dva dijela Aughild's seta puno bolje i lakse igrao.

 

Sada, preslagati malo crusadera s ovime sto imam i prebaciti se mozda na holy ili da jednostavno cekam jos Akkhan chest pa da opet sklopim dva Aughild's seta (uz standardno cekanje dropa u obliku Darklight-a (kojage sam n00b salvage-o) ili mozda Fate of the Fell-a).

 

Svaki dobronamjeran savjet ekipe koja ceslja s crusaderima je i vise nego dobrodosao.

 

Evo link do trenutno slozenog crusadera (skillove sam sam nekako sklepao pa bi mozda i tu nesto trebalo zamjeniti?):

 

Klikni za crusadera 

 

Jedino sto na build-u promjenim nekada je Akkarat Fire Starter u Prophet.

 

Zahvaljujem.

 

P.S.

 

Je li itko uspio dobiti neki ok roll na ovome amuletu:

 

Halcyon's Ascent

 

Cini se zanimljiv, u jednome danu su mi dropala dva za crusadera i jedan za barba no nije bas iskoristivo.

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Evo i mene opet medju D3. Igrao sam ga bio nakon sta je izasao al sva ona situacija oko AH-a me dosta odbijala od njega. AL posto AH vise nema vrtio se medju "Zive" i krenuo Barbarian od nule. Nekih bitnijih stvari za znat? Razmisljao sam dal Crusader ili Barbarian al ipak nakraju odluci se za barbariana :)

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

 

 

Svaki dobronamjeran savjet ekipe koja ceslja s crusaderima je i vise nego dobrodosao.

 

Evo link do trenutno slozenog crusadera (skillove sam sam nekako sklepao pa bi mozda i tu nesto trebalo zamjeniti?):

 

Klikni za crusadera 

 

Jedino sto na build-u promjenim nekada je Akkarat Fire Starter u Prophet.

 

Zahvaljujem.

 

P.S.

 

Je li itko uspio dobiti neki ok roll na ovome amuletu:

 

Halcyon's Ascent

 

Cini se zanimljiv, u jednome danu su mi dropala dva za crusadera i jedan za barba no nije bas iskoristivo.

 

 

Taj amulet po defaultu dropa elite dmg i dmg reduction pa ne rolla crit dmg, chance i main stat. Meni osobno je to prevelik gubitak damagea, a taj secondary nije baš toliko jak. Jedino gdje sam ga koristio je bio pvp protiv WD-a. Za to je zakon.

 

Nekako mi je teško povjerovati da nisi jači s Akharatom. Ogromno povećanje damagea, free revive, upola smanjena potrošnja resursa i immunity na cc. Maximus je po mom iskustvu jako dobar. Lanac radi brutalan damage i jedino je bitno da ga koristiš što više možeš. Naravno, FoF je nekakav krajnji cilj više manje svakome, ali treba biti strpljiv. Mora pasti kad tad.

 

Nije mi baš jasno zašto ne koristiš sve fire skillove kad imaš 60% povećanje na taj elemental damage. Nije to zanemariv bonus. 

 

 

TheDarkSide kaže...

Evo i mene opet medju D3. Igrao sam ga bio nakon sta je izasao al sva ona situacija oko AH-a me dosta odbijala od njega. AL posto AH vise nema vrtio se medju "Zive" i krenuo Barbarian od nule. Nekih bitnijih stvari za znat? Razmisljao sam dal Crusader ili Barbarian al ipak nakraju odluci se za barbariana :)

Požalit ćeš kasnije :P

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Prosvjetli me :D sa Barbarianom sam u ono doba bez problema igrao i nije bilo nikakvih muka, osim ako se nesto drasticno promjenilo i ako je barbarian nerfan...ili ensto novo sta ja neznam :D

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Diablo 3

Ma zezam samo. Svaka klasa je dobra, ako ti je s njom zabavno igrati. Ostalo su priče za malu djecu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Ma zezam samo. Svaka klasa je dobra, ako ti je s njom zabavno igrati. Ostalo su priče za malu djecu.

Uvijek sam bio "fizicki" tip pa me uvijek takve klase privlace...al i WD-a cu kasnije definitivno krenut, jer ga nisam na proslom accu zavrsio :)

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Jucer sam uz uz malu pomoc Ring of Royal Grandeur uspio skompletirat Akkhan set i ne znam sta da mislim, nekako mi se cini da mi je sve islo puno lakse kada sam imao kombinaciju s dva dijela Aughild's seta (braceri i shouldersi).

 

Uz to sam morao maknit ok ring i staviti i ne bas tako sjajan Ring of Royal Grandeur, nikako me nece dobar roll na njemu.

 

Bilo bi ok da mi dropa chest Akkhan pa bi maknio neki dio i opet bi slozio Aughild's, ali do onda trebam nesto skemijati s ovime sta imam.

 

Od weapona imam svega, samo ne ono sto bi volio imati tj. Darklight ili mozda Fate of the Fell.

 

Sada si nesto kemijam da se prebacim s fire na holy? Koliko je to ok?

 

Minus je sto nosim Cinder, ali imam holy bracere (Aughild's, Reaper's Wraps...), a od weapona mozda staviti Skycutter (imam na raspolaganju i npr. Thunderfury (njih se bogme nakupilo), Hack, Gyrfalcon's Foote, The Burning Axe of Sankis, Fulminator, Shard s poison dmg (imam i lighting, ali mi je na barbu), Hallowed Breach etc. dok od 2h imam npr. Scourge, Stalgard's Decimator, The Mortal Drama itd.)

 

Od shieldova na raspolaganju imam npr. Jekangbord, Hellskull, Defender of Westmarch, Hallowed Bulwark, Vo'Toyias Spiker, Hallowed Defender...

 

Nasao bi se ako bi isao na holy i jedan SOJ.

 

S ovime buildom i itemimam bez problema igram npr. T5, ali mi uistinu izgleda da sam s dva dijela Aughild's seta puno bolje i lakse igrao.

 

Sada, preslagati malo crusadera s ovime sto imam i prebaciti se mozda na holy ili da jednostavno cekam jos Akkhan chest pa da opet sklopim dva Aughild's seta (uz standardno cekanje dropa u obliku Darklight-a (kojage sam n00b salvage-o) ili mozda Fate of the Fell-a).

 

Svaki dobronamjeran savjet ekipe koja ceslja s crusaderima je i vise nego dobrodosao.

 

Evo link do trenutno slozenog crusadera (skillove sam sam nekako sklepao pa bi mozda i tu nesto trebalo zamjeniti?):

 

Klikni za crusadera 

 

Jedino sto na build-u promjenim nekada je Akkarat Fire Starter u Prophet.

 

Zahvaljujem.

 

P.S.

 

Je li itko uspio dobiti neki ok roll na ovome amuletu:

 

Halcyon's Ascent

 

Cini se zanimljiv, u jednome danu su mi dropala dva za crusadera i jedan za barba no nije bas iskoristivo.

 

 

 

Da bi akkhan set bio jak trebas imati cooldown reduction sto blize 56% za perma akarat's champion pa poradi prvo na tome(nove rukavice sa cdr,cc i cd,fire soj s cdr,drugi ring s cdr,cpt crimson set kad nabavis akkhan chest).

Po mojem iskustvu(oko 100h igranja fire crusadera) 1h su bolji od 2h zbog fervor pasiva(ne moras imat toliko cdr na opremi sto znaci vise cc/cd), ali ako ti vise odgovara 2h mzoes igrat i s maximusom. Ja sam koristio sankis axe jer nisam imao darklight i bio je sasvim dobar weapon za t5-t6.

Moja preporuka je da maknes wrath generator(justice) i heaven's fury i stavis steed charge(endurance jer je zakon :D) i shield glare(zealous glare za wrath,divine verdict za dmg) ili consecration(shattered ground za firestarter proc). Prebaci akarat's champion na firestarter jer ti je to prakticki glavni izvor dmg-a, igraj vise kao ranged klasa i vise pripazi pa ti nece trebat prophet. :)

Jos jedan savjet je da potrazis "Crusader Akkhan Rift" community ako vec nisi i igras s 3 druga crusadera i tako povecas sanse za darklight/fotf/ostalu opremu. Ako imas jos kakvih pitanja slobodno se javi na forumu ili u igri(btag Snejk#2375). :)

 

14 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Nekako mi je teško povjerovati da nisi jači s Akharatom. Ogromno povećanje damagea, free revive, upola smanjena potrošnja resursa i immunity na cc. Maximus je po mom iskustvu jako dobar. Lanac radi brutalan damage i jedino je bitno da ga koristiš što više možeš. Naravno, FoF je nekakav krajnji cilj više manje svakome, ali treba biti strpljiv. Mora pasti kad tad.

 

Nije mi baš jasno zašto ne koristiš sve fire skillove kad imaš 60% povećanje na taj elemental damage. Nije to zanemariv bonus. 

 

Da, nije zanemariv bonus no recimo navikao sam se na Justice (svakako koristim bar neki primary attack), a Justice nama fire damage te bi to morao zamjeniti s nekim drugim primary attackom koji ima fire dmg.

 

Heaven's Fury je IMHO odlican no opet, nema fire. Njega sam u party-u s ostalim crusaderima nekada zamjenio s Steed Charge no taj skill nema smisla koristit kada nisam u party-u s crusaderima posto zaostaju iza mene i vjerujem da to poprilicno zivcira ljude (kao sto i inace ekipu zivcira kada netko baulja sam ispred svih). Znaci, sta umjesto Heaven's Fury-a?

 

Dalje, tu je Provoke...naravno, opet nema fire damage no skill je odlican. Znaci i to zamjeniti s necime.

 

Laws of Valor....ista stvar, nema fire damage.

 

Tocnije, s fire damage mi je Fist of the Heavens kojega naravno najvise koristim te Akkarat's Champion i njegov Fire Starter.

 

Po ovome bi trebao zamjeniti sljedece:

 

- Justice s nekim drigim primary attackom koji ima fire damage

- Heaven's Fury

- Provoke

- Laws of Valor

 

To su cetiri skilla koja bi trebala ici van i koje bi trebao zamjeniti s nekima koji imaju fire damage. Dosta tesko, ali vjerujem da nije ne izvedivo pa ako netko ima ideju neka sibne tu build.

 

P.S.

 

Sto se tice Halycon amuleta, meni je dropao jedan s koliko mi se cini 700+ strenght, ali i dalje IMHO ne upotrebljivo.

 

 

 

 

 

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

 

 

Po ovome bi trebao zamjeniti sljedece:

 

- Justice s nekim drigim primary attackom koji ima fire damage

- Heaven's Fury

- Provoke

- Laws of Valor

 

To su cetiri skilla koja bi trebala ici van i koje bi trebao zamjeniti s nekima koji imaju fire damage. Dosta tesko, ali vjerujem da nije ne izvedivo pa ako netko ima ideju neka sibne tu build.

Ne trebaš mijenjati sve skillove, samo one s kojima radiš damage. Laws i Provoke ti mogu ostati kakvi jesu. I ja koristim identične na shotgun buildu.

 

Od primary je meni Punish jako dobar jer ti da block %, a i fire runa radi jako dobar AOE. Ili skroz odbaci wrath generator, ja npr ga ne koristim. Falling sword je dobar fire skill, ili možda Bombardment iako se meni ne sviđa zbog velikog cooldowna. Da li i Condemn ima fire runu, ne mogu se sad sjetiti? Onda je i to dobar odabir. Čak i Consecration ima fire runu pa možda tako neka kombinacija. Najbitnije je da ustvari s tim radiš veći damage nego do sad. Ako ti se Heavens Fury i dalje pokaže kao bolji, a fora je jer radi na shoot and forget principu, koristi ga i dalje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Diablo 3

@win32

Dva end game builda su darklight i shotgun. Darklight je bolji solo (tako tvrde), shotgun je bolji u grupi. Dok cekas da ti padnu oruzja, pripremas se za te buildove - skupljas fire i holy gear i cekas. 

- aughild bracersi ti ne koriste, zamijeni za reapers wraps ili strongarmice.

- ganjas 52-53 CDR. 56 je tesko dostici, iako nesto lakse sa fervorom, a ovih 52 je sasvim dovoljno.

- ako si fire, ides na firestartera, ako si holy na propheta.

- ne treba ti primary. Provoke + Laws of Valor (unstoppable force) = dovoljno wratha ako ti je akarat 95% up. A trebao bi biti. Mozes probati i Shield Glare + Zealous glare.

- Ne stedi na CDR-u. Akarat ti daje dmg sam po sebi, firestarter runa u darklightu je nezaobilazna, prophet daje armor i besplatan zivot. Ali, najbolje od svega, akarat daje 50% RCR + wrath regen. Neprocijenjivo.

- amulet bi trebao imati +ele dmg umjesto vita, ali da... treba imati malo srece. :)

- za shotgun ides na condemn + vacuum (zbog strongarmica i nacina na koji se igra shotgun crus), fire nekako vise naginje consecrationu jer proca firestartera.

- dobar ring ako nemas soj ili unity je bul-khatos sa CDR-om. Proca firestartera.

- kod pasiva, razmisli o Indestructible i Long Arm of the Law. Fervor/Heavenly Strenght i Finery su zacementirani, druga dva se mogu mijenjati, iako su isto jako dobri.

- wrathful i cinder nemaju bas dobru sinergiju. Kad nabavis chest, stavi crimsona, posebno ako igras shotgun build.

- ako ti je belt slobodan slot, stavi harringtona, BiS ako igras solo. String of Ears isto nije los, pogotovo na darklightu koji malo pati s toughnessom.

- kod trenutnog builda, maknuo bi crush i bombardment i ubacio provoke i/ili zealous glare, te consecration - sh. ground za dmg, ovisi o tome da li ti vise fali wratha ili dmg.

- chain kod maximusa radi dobar dmg, ali na vecim tormentima demon brzo umire.

- shotgun ne mozes igrati bez fotf-a. Darklight build jos nekako ide bez tog weapona, cak i kad ga imas ponekad igras kao ranged ako su elite affixi gadni.

- halcyon je trenutno dobar jedino na zdps monku i to onaj sa str ili int.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Diablo 3

Greater Rift lvl100, grupa ga riješila za manje od 4:40 (pogledajte paragon levele ekipi!!!):

 

Korišteni su skillovi za smrzavanje i uglavnom se ekipu dokrajčilo sa Rimeheart-om (sjećam se da sam singleshottao smrznutog Izuala s tim za vrijeme PTR za 2.0):

http://us.battle.net/d3/en/item/rimeheart (ne bi trebao raditi na elitama)

 

Furnace je drugi item koji se često koristi:

http://us.battle.net/d3/en/item/the-furnace

 

Meni nije ni jedno od navedenih do sad dropalo, tako da očito onii koji će imati sreću sa itemima će imati i veliku prednost u sezonama/greater riftovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Zahvaljujem na savjetima. {#}

 

Vidim da mi je na Bnetu ostao build kojega uopce ne koristim tj onaj s kojime sam nesto isprobavao pa sam na kraju otisao spavati.

 

U principu ne koristim ni Bombardment, a ni jos neke skillove.

 

U biti, ovaj build sam do sada  koristio:

 

http://goo.gl/Eeu6Xh

 

Znaci sporan je Justice - Burst te bi nesto trebao umjesto njega te eventualno Heaven's Fury (bar za sada) te jos neke pasive.

Ako ne bi koristio nikakav primary attack, sta onda umjesto Justice-a bar dok ne nadem npr. Darklight ili  Fate of the Fell pa cu onda opet malo izmijeniti neke sitnice.

 

Steed Scharge mi je odlican, ali mi uistinu nema smisla kada sam u partyu s ekipom koja nisu crusaderi posto samo odem bezveze naprijed.

Dok mi je kada igram s ostalim crusaderima odlican.

 

Provoke i Laws of Vallor ne bi mjenjao, mozda jedino neke druge rune staviti?

 

Ok, bracere tj Reaper's Wraps za crusadera imam pa cu njih staviti kao i Harrington belt, samo bi ga trebao nanovo rolati jer sada ima dodan damage na Justice.

 

Kada se prica o Crimsonu, misli se na belt posto je ostalo ionako Akkhan?

Imam za sada odlican Hellcat, Harrington i Crimson (nekako mi je Hellcat najdrazi).

 

Od pasiva, Fervor ne koristim posto imam 2h Maximus dok Fervor ima bonus na 1h.

 

Mozda pokusati nesto ovako dok ne uleti nesto umjesto Maximusa:

 

http://goo.gl/lhBWgV

 

Sporan je jedino primary attack i tu sam sada zamjenio Heaven's Fury s Condemn - Reciprocate (15 sec. cooldown + fire runa).

Koliko ce biti to ok ne znam posto jos jos nisam isprobao kombinaciju (navecer).

 

Da maknem primary attack, onda bi mozda mjenjao runu od Laws of Vallor tj. stavio bi Unstoppable Force.

 

S onim starim buildom koji je prvi linkan sam lako igrao T5, a sada cemo vidjeti kako je ovo.

Za sada je sve na fire, ali rado bi se prebacio na holy da imam odgovarajuci weapon.

 

Od shieldova sada koristim malo Hellskull no i Defender of Westmarch mi se pokazao kao ok.

 

Mozete mi sibnit link do darklight i shotgun buildova, ali do onih koji su zamisljeni po defaultu tj. bez dodatnih kemijanja.

 

Zahvaljujem.....

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 16:10 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

@win32

Dva end game builda su darklight i shotgun. Darklight je bolji solo (tako tvrde), shotgun je bolji u grupi. Dok cekas da ti padnu oruzja, pripremas se za te buildove - skupljas fire i holy gear i cekas. 

- aughild bracersi ti ne koriste, zamijeni za reapers wraps ili strongarmice.

- ganjas 52-53 CDR. 56 je tesko dostici, iako nesto lakse sa fervorom, a ovih 52 je sasvim dovoljno.

- ako si fire, ides na firestartera, ako si holy na propheta.

- ne treba ti primary. Provoke + Laws of Valor (unstoppable force) = dovoljno wratha ako ti je akarat 95% up. A trebao bi biti. Mozes probati i Shield Glare + Zealous glare.

- Ne stedi na CDR-u. Akarat ti daje dmg sam po sebi, firestarter runa u darklightu je nezaobilazna, prophet daje armor i besplatan zivot. Ali, najbolje od svega, akarat daje 50% RCR + wrath regen. Neprocijenjivo.

- amulet bi trebao imati +ele dmg umjesto vita, ali da... treba imati malo srece. :)

- za shotgun ides na condemn + vacuum (zbog strongarmica i nacina na koji se igra shotgun crus), fire nekako vise naginje consecrationu jer proca firestartera.

- dobar ring ako nemas soj ili unity je bul-khatos sa CDR-om. Proca firestartera.

- kod pasiva, razmisli o Indestructible i Long Arm of the Law. Fervor/Heavenly Strenght i Finery su zacementirani, druga dva se mogu mijenjati, iako su isto jako dobri.

- wrathful i cinder nemaju bas dobru sinergiju. Kad nabavis chest, stavi crimsona, posebno ako igras shotgun build.

- ako ti je belt slobodan slot, stavi harringtona, BiS ako igras solo. String of Ears isto nije los, pogotovo na darklightu koji malo pati s toughnessom.

- kod trenutnog builda, maknuo bi crush i bombardment i ubacio provoke i/ili zealous glare, te consecration - sh. ground za dmg, ovisi o tome da li ti vise fali wratha ili dmg.

- chain kod maximusa radi dobar dmg, ali na vecim tormentima demon brzo umire.

- shotgun ne mozes igrati bez fotf-a. Darklight build jos nekako ide bez tog weapona, cak i kad ga imas ponekad igras kao ranged ako su elite affixi gadni.

- halcyon je trenutno dobar jedino na zdps monku i to onaj sa str ili int.

ima ih vise od 2.....

 

link: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10923162953

 

na linku 8 premda osobno mislim da je 7 viable. Blassed shield tesko da se moze rec da je T6 viable, cisto zbog single target momenata.

 

@win32

 

cuvaj ove shildove ako ih nades, Lidless Wall, Eberli Charo, The Final Witness...... Hellskull i Jekangbord su opcepoznati tak da

cuvaj sve sto ima Holy,Fire,Physical % damage, poison ti nece past a za cold cemo vidjeti sto ce napraviti na PTR....

 

nezamaraj se pretjerano dal neki skill ima pravilni elemental. Tu mislim na akarat,provoke, sve laws, shield glare.....samo main spenderi (main attack skill) i neki nuke skill ( za neki secondary extra damage) nek ti budu u istom elemantalu kao i na opremi, ostalo samo ono sto ti trenutno treba nevezano za elemental ( osim u slucaju s %Fire i Darklightom gdje u 90% slucajeva ide Firestarter runa)

 

Crusader je vrlo jednostavan nakon sto nabavis 6pc Akkhan set. {#}

Samo weapon i shield ti mjenaju build te eventualno TT rukavice

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Zahvaljujem na savjetima. {#}

 

Vidim da mi je na Bnetu ostao build kojega uopce ne koristim tj onaj s kojime sam nesto isprobavao pa sam na kraju otisao spavati.

 

U principu ne koristim ni Bombardment, a ni jos neke skillove.

 

U biti, ovaj build sam do sada  koristio:

 

http://goo.gl/Eeu6Xh

 

Znaci sporan je Justice - Burst te bi nesto trebao umjesto njega te eventualno Heaven's Fury (bar za sada) te jos neke pasive.

Ako ne bi koristio nikakav primary attack, sta onda umjesto Justice-a bar dok ne nadem npr. Darklight ili  Fate of the Fell pa cu onda opet malo izmijeniti neke sitnice.

 

Steed Scharge mi je odlican, ali mi uistinu nema smisla kada sam u partyu s ekipom koja nisu crusaderi posto samo odem bezveze naprijed.

Dok mi je kada igram s ostalim crusaderima odlican.

 

Provoke i Laws of Vallor ne bi mjenjao, mozda jedino neke druge rune staviti?

 

Ok, bracere tj Reaper's Wraps za crusadera imam pa cu njih staviti kao i Harrington belt, samo bi ga trebao nanovo rolati jer sada ima dodan damage na Justice.

 

Kada se prica o Crimsonu, misli se na belt posto je ostalo ionako Akkhan?

Imam za sada odlican Hellcat, Harrington i Crimson (nekako mi je Hellcat najdrazi).

 

Od pasiva, Fervor ne koristim posto imam 2h Maximus dok Fervor ima bonus na 1h.

 

Mozda pokusati nesto ovako dok ne uleti nesto umjesto Maximusa:

 

http://goo.gl/lhBWgV

 

Sporan je jedino primary attack i tu sam sada zamjenio Heaven's Fury s Condemn - Reciprocate (15 sec. cooldown + fire runa).

Koliko ce biti to ok ne znam posto jos jos nisam isprobao kombinaciju (navecer).

 

Da maknem primary attack, onda bi mozda mjenjao runu od Laws of Vallor tj. stavio bi Unstoppable Force.

 

S onim starim buildom koji je prvi linkan sam lako igrao T5, a sada cemo vidjeti kako je ovo.

Za sada je sve na fire, ali rado bi se prebacio na holy da imam odgovarajuci weapon.

 

Od shieldova sada koristim malo Hellskull no i Defender of Westmarch mi se pokazao kao ok.

 

Mozete mi sibnit link do darklight i shotgun buildova, ali do onih koji su zamisljeni po defaultu tj. bez dodatnih kemijanja.

 

Zahvaljujem.....

 

 

Ako imas cdr preko 50% onda ti ne treba wrath generator, tako da slobodno makni justice/punish i slicno i umjesto toga FoTH - heaven's tempest za fire i kad nabavis FoTF onda heaven's fury - fires of heaven za holy build.

Ja bi osobno koristio ovaj build ako imas maximus i cindercoat - 2h fire

Za build s maximusom definitivno preporucam hellskull zbog garantiranog cdr-a i 10% dmg-a, a za 1h je dobar the final witness(ja sam ga dugo koristio i blind mi je bio odlican cc) ako ti fali cdr ili lidless wall ako imas dovoljno cdr za extra fire dmg.

Ako se makne cindercoat i stavi akkhan chest onda bi promijenio holy cause u wrathful.

Ako cesto ostanes bez wratha onda mozes shield glare promijenit na zealous glare(the final witness je super shield ako volis shield glare) i/ili laws of valor promijenit na unstoppable force.

 

Kod cpt crimson seta se misli na belt + pants/boots tako da moras obavezno imati rorg.

 

Toliko o fire buildu, a shotgun build ti mogu pokazat svog lika, jos mi fale shoulders s heaven's fury %dmg i malo bolji rollovi na ostatku opreme, ali i bez toga je super za t6 grupnu igru - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Snejk-2375/hero/42216758

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 19:28 (Snejk).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Test user kaže...
Ged kaže...

@win32

Dva end game builda su darklight i shotgun. Darklight je bolji solo (tako tvrde), shotgun je bolji u grupi. Dok cekas da ti padnu oruzja, pripremas se za te buildove - skupljas fire i holy gear i cekas. 

 

ima ih vise od 2.....

 

link: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10923162953

 

na linku 8 premda osobno mislim da je 7 viable. Blassed shield tesko da se moze rec da je T6 viable, cisto zbog single target momenata.

 

@win32

....

Crusader je vrlo jednostavan nakon sto nabavis 6pc Akkhan set. {#}

Samo weapon i shield ti mjenaju build te eventualno TT rukavice

 

Nema. Dva su end game builda, ma koliko mi sutjeli o tome. Moze li jos poneki build igrati t6 i zavrsiti rift? Svakako. Efikasno i opetovano u grupi i solo? Bas i ne. Holy shotgun je ipak broj jedan, darklight ga slijedi u stopu, a ostali su dosta ispod. Ne kazem da nisu zabavni ili da su neigrivi, ali zna se sto znaci end game build.

Po toj logici, blessed shieldu damo furnace na RG i pokojoj solo eliti, i voila - t6 viable. Ili mozda ipak ne?

 

Crusader nije tako jednostavan, jer moras nabaviti malo vise od 6pc akkhana. Sam akkhan trazi drugacije rollove za pojedine buildove (skill bonusi), trebas obavezno odgovarajuci weapon, soj i amulet, bracerse s pravim elementom i svrhom (reapers, strongarm...), boots/pants/belt mijenjas u skladu sa setovima (ili legovima) koje imas ili ti fale, zatim shield, i ispada da su ti rukavice jos najmanja briga. Da, u teoriji mozes promijeniti samo wep (cak niti shield ne moras), ali to je tako daleko od optimalnog da nema smisla spominjati.

 

@win32

- Kod crimsona se misli na dva dijela (znaci moras nabaviti rorg i akkhan chest), jer je 10% CDR-a tesko nadmasiti, a niti ostali bonus nije za baciti (RCR).

- Steed charge - nightmare - meni je skoro u svakoj grupi nezamjenjiv (cak i u holy buildu). Barb okolo sprinta i leapa, dh vaulta, monk i wiz teleportiraju, wd se iz drhtavog starcica pretvara u Bolta... Neki riftovi su slabo naseljeni, ako su ostali spori to je njihov problem/greska, ne tvoj (naravno, pricam sa stajalista efikasnosti, druga je stvar ako igras sa frendovima zbog ciste uzivancije). Osim toga, nightmare ti proca firestartera, dobar je kad ostanes bez wratha ili akarata jer je 'free' dmg na 2 sec, a ponekad trebas i bjezati. Skill kojeg bi se vrlo tesko odrekao, a skoro nikad u grupi.

- Da, ako maknes primary, obavezno Unstoppable force. I Darklight i shotgun obicno imaju bar malih problema s wrathom (a pocesto velikih). Critical je super, no tesko je doci do toga da ga mozes imati umjesto UF. A najbolji nacin za rjesavanje wrath problema je dobar dmg. A za to treba dosta srece i jos vise vremena.

- Hellskul je obicno BiS za shotgun, jer moze rolati CDR, STR, CC i skill. Ako ti fali CDR-a, trebas crusader shieldove jer oni jedini mogu rolati CDR. Ako ti ne fali, onda je defender jako dobar odabir. Lidless je dobar za darklight ako dobro rolla, sto je jako jako tesko. Cuvaj sve s posebnim mocima, nikad ne znas sto ce se promijeniti u nekom patchu. ;)

 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 21:28 (Ged).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Greater Rift lvl100, grupa ga riješila za manje od 4:40 (pogledajte paragon levele ekipi!!!):

 

Korišteni su skillovi za smrzavanje i uglavnom se ekipu dokrajčilo sa Rimeheart-om (sjećam se da sam singleshottao smrznutog Izuala s tim za vrijeme PTR za 2.0):

http://us.battle.net/d3/en/item/rimeheart (ne bi trebao raditi na elitama)

 

Furnace je drugi item koji se često koristi:

http://us.battle.net/d3/en/item/the-furnace

 

Meni nije ni jedno od navedenih do sad dropalo, tako da očito onii koji će imati sreću sa itemima će imati i veliku prednost u sezonama/greater riftovima.

Zašto je svim mobovima zdravlje pred kraju prije nego šta oni dođu do njih?
To mi nije jasno... I ubit zadnjeg riff bossa u 1 sekundu je malo škakljivo... A o paragon levelima da ne govorim...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
TomoR kaže...

Greater Rift lvl100, grupa ga riješila za manje od 4:40 (pogledajte paragon levele ekipi!!!):

 

Korišteni su skillovi za smrzavanje i uglavnom se ekipu dokrajčilo sa Rimeheart-om (sjećam se da sam singleshottao smrznutog Izuala s tim za vrijeme PTR za 2.0):

http://us.battle.net/d3/en/item/rimeheart (ne bi trebao raditi na elitama)

 

Furnace je drugi item koji se često koristi:

http://us.battle.net/d3/en/item/the-furnace

 

Meni nije ni jedno od navedenih do sad dropalo, tako da očito onii koji će imati sreću sa itemima će imati i veliku prednost u sezonama/greater riftovima.

Zašto je svim mobovima zdravlje pred kraju prije nego šta oni dođu do njih?
To mi nije jasno... I ubit zadnjeg riff bossa u 1 sekundu je malo škakljivo... A o paragon levelima da ne govorim...

Paragon leveli idu bolesno u greater riftovima, pogotovo jer ovi tukci farmaju 100ti nivo. Nije im zdravlje nisko, to je visual bug, oni su full hp samo valjda ne može prikazati ili šta ja znam. Ubit zadnjeg bossa brzo - exploding palm.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 22:27 (Zeromaxy21).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice