Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.490
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Re: Diablo 3

99.9% sam siguran da Zei dinamicki korigira dmg prema udaljenosti (ukljucujuci i dot), pa mislim da se isplati na t6 bas zbog toga sto samo hrlis naprijed. A ~30% veci dmg bi morao biti dosta bolji od 50chd/6cc. 

Zei funkcionira cak i za hidru, ali racuna udaljenost izmedju hidre i monstera, a ne izmedju tebe i monstera kao kod recimo dota. Sto doduse i nije previse relevantno za t6.

Za speed farm bi stavio BotP (umjesto BotT-a), jer je nakon prve elite aktivan do kraja rifta.

 

I meni je solo puno brzi nego grupa. Nije problem dotuci monstere nego ih naci i pretrcati mapu. Warzechian + Boon gem + Wreath gem bi mogao biti dobar kombo za speed farm - ali moglo bi biti problema bas s ovim sto si spomenuo - izlasku iz aggro rangea dota. Nisam isprobao, u teoriji zvuci super, ali praksa bi mogla pokazati nesto drugo.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
13 godina
offline
Diablo 3

@Ged - upravo sam gledao testiranja koja su ljudi objavili na sluzbenom forumu (uf, opet prevodim, hebemu, bu se mrgud namrgodil :) ) i bome si u pravu, Zei radi dinamciki. Ja sam mislio da snapshota. U tom slucaju, isplati se socketa, vec je i prvih 4% overall dmg u rangu prosjecnog chd/cc na ringu. Ostali gemovi BotP i toxin naravno, za speed. Tnx :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...
Zasto se ne slazem s tvojim postom:

- u prvoj recenici navodis kako si citao o tome kako radi simplicity - pretpostavljam da to spada pod prevodjenje i prodavanje magle?

 

 

@Striko,

samo jos jedna stvar koju sam zaboravio napisati - hydra dmg ne radi s mamooth hydrom tako da je to wasteani stat na gearu. To sam procitao od nekih mudrih ljudi, te preveo. Sorry Mrgo.

Ah, napravio sam zbrku i to nenamjerno. Iako se vas dvojica znate i razmimoilazite po forumu dugo vremena, nisam trebao biti povod za svađu.

Što se tiče simplicityja, još uvijek mi se ČINI da radi i sa Fetish army. To sam i rekao i prvi put. Ne čitam druge forume i ne prevodim sa njih {#} nego vidim ono što vidim u igri. Taj build ne igram više otkad su makli one mape iz riftova (akvadukt i ostale sa duuuugačkim hodnicima), pa taj build više nema smisla.

Testirao sam ga zadnji put nekidan, jednostavnim vađenjem gemova iz bižuterije. Prvo sam otišao na mapu, pogledao DMG sebe i armije, i nako toga odigrao istu mapu iznova, prvo sa jednim pa drugim leg gemom. Oba puta je šteta bila veća - iako je bilo više sa Zei nego sa Simplicity. Možda je bila statistička greška, ali imao sam veći DMG sa Simplicity gemom (i za sebe i za Fetish army - ne baš 30% ali 10-15% više da). Za mene je to dovoljno. A ponavljam, rekao sam da mi se čini da djeluje. Ako je njegova namrgođena visost s tim nezadovoljna, i tvrdila je da je to netočno - onda - po znanstvenom principu - teret dokaza je na njemu. A on daje dokaz - "Ja pročita na forumu" - nah.

 

Drugo navedeno, u tom slučaju sam odgalopirao na blazing hydru momentalno.

 

I nije mi legao Maximus - iako imam jedan solidan poboljšan Ramaladnijem (koristim ga sa wizom i crusaderom) pa mijenjam int i str. Ali jednostavno gubim ukupni dmg i toughness kad maknem još i Firebird's eye. Tu imam dodatnih 20% fire (kao i na maximusu), a stavio sam Cindercoat kao chest (zasad sa dex dok opet ne padne sa int) pa dobijam još 20% fie dmg dodatno... Nikako ne vidim dobitak sa Maximusom, vjerovatno griješim ali igrat ću bez njega zasad...

Išao sam napraviti Hellfire amulet za WIza, i bio je totalni fijasko - jedino je pasivni skil dobar. Ostalo, hm, Int, life regen, life per hit i 20% COLD damage. Da je bar fire, koristio bih ga.

Uglavnom, 15 hellfire, i samo je jedan solidan - ali ne mogu ga trenutno koristiti na DH. Uf, čeka me duuuugo farmanje dok ne skupim sastojke za 10-20 amuleta odjednom, valjda će jedan valjati...

 

Serpent vs Maximus Serpent vs Maximus
15 godina
offline
Diablo 3

E moj mcf, lako tako kad samo prevodis s drugih foruma, kopiras likove i prodajes maglu. Nadao sam se da ces misliti svojom glavom... ah, sto da pricam, razocaran sam, ocekivao sam vise od tebe. Obecavao si neko vrijeme.

 

Ja sam osobno provjerio sve gemove na wizu prije nego sto je netko sastavio ovo

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14279268701

 

zatim sam osobno isprobao sve buildove za t6 speedfarm dok se neki pametnjakovic nije sjetio napraviti ovo

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14730473687 (spoiler: woh is a contender)

 

a sad isprobavam jedan novi build koji bi mogao biti dobar u (g)riftovima - necu jos izaci s buildom, ali natuknut cu samo Apokalipsa + Blazar + Hidra + Teleport + Armor + MW i primjetit da je cudno kako se toga nitko nije sjetio.

 

Za jos zanimljivosti o wizu, ako netko ima zelju kopirati buildove, a igra puno u grupi sa svojim wizom, ovdje se mogu naci neka nova saznanja:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14928003129

Tikovi FB dota od 1.5+ miliona, obavezan je tiki doc (nije za solo play!), ide se na puni stakleni top bez deffa, disintegrate (za sad, prica se i o AT-u) + hidra (blazing!) + dinamo (ne onaj nogometni) + svi off spellovi/pasivi moguci. Trenutno misle da je bis gear T&T, SS, SoJ, RoRG, Cinder + FB, a moze se i s furnaceom. To bar valjda svatko ima u svom stashu. 

DH je jos uvijek bolji, ali oni zaustave servere sa svojim lightning buildom, ovaj nije toliko naporan za masineriju.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 21:44 (Ged).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
Ged kaže...

 

I nije mi legao Maximus - iako imam jedan solidan poboljšan Ramaladnijem (koristim ga sa wizom i crusaderom) pa mijenjam int i str. Ali jednostavno gubim ukupni dmg i toughness kad maknem još i Firebird's eye. Tu imam dodatnih 20% fire (kao i na maximusu), a stavio sam Cindercoat kao chest (zasad sa dex dok opet ne padne sa int) pa dobijam još 20% fie dmg dodatno... Nikako ne vidim dobitak sa Maximusom, vjerovatno griješim ali igrat ću bez njega zasad...

Išao sam napraviti Hellfire amulet za WIza, i bio je totalni fijasko - jedino je pasivni skil dobar. Ostalo, hm, Int, life regen, life per hit i 20% COLD damage. Da je bar fire, koristio bih ga.

Uglavnom, 15 hellfire, i samo je jedan solidan - ali ne mogu ga trenutno koristiti na DH. Uf, čeka me duuuugo farmanje dok ne skupim sastojke za 10-20 amuleta odjednom, valjda će jedan valjati...

 

Ako pricamo o firebird setu, 2h uopce nisu losi. Da, sheet dmg im je obicno manji od 1h (gubis 10CC + INT na off handu, a i poneki vit roll), limitiraniji si u ostalom gearu (magefist/cinder), ali dot im je obicno veci nego kod 1handera. FB dot gleda weapon dmg (i CC+CHC naravno), tako da sporost 2handera (IAS se ni u kojem obliku ne ocituje u dotu) + veci min/max dmg daju i veci dot. Maximus (koji cesto proca) ima jos jedan bonus, a to je onaj lanac koji zna lupati za finu cifru + sto imas jos jednog bodyguarda. Ne znam koji 1hander imas, dobar Sunkeeper ili Serpent Sparker mogu biti bolji, ali maximus nije za baciti iako ti sheet dmg padne. Najbolje ces to provjeriti na nekom t6 rift guardianu, dosegni perma dot s 1handerom, u drugom riftu s maximusom, i usporedi bijele brojeve (moras imati ukljuceno u postavkama, zuti brojevi su kritovi koji te ne interesiraju).

 

Sto se tice +ele% dmg, fire u FB slucaju, tih 20tak posto vecinom nikad nije punih 20tak posto. Cim vise stackas jedan +ele% dmg (ili elite dmg), time svaki sljedeci postotak daje manje. Tako da kod 1handera +fire dmg moze doseci i oko 140%, a kod furnacea +elite dmg i preko 90%. Najbolje je nekako balansirati da su podjednaki, sto naravno nije uvijek moguce.

 

Hellfire amulet je jedna bolna i tuzna prica, kao i HF ring u vanili, o kojoj stvarno ne zelim pricati. Smrc. Znam ljude koji su u prvom rollu dobili CC, CHD i socket + koristan pasiv. Prokletnici, dao svevisnji da vam pada dex oprema na wizu!

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 22:25 (Ged).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

 

Hellfire amulet je jedna bolna i tuzna prica, kao i HF ring u vanili, o kojoj stvarno ne zelim pricati. Smrc. Znam ljude koji su u prvom rollu dobili CC, CHD i socket + koristan pasiv. Prokletnici, dao svevisnji da vam pada dex oprema na wizu!

 

Sorry 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

 

Hellfire amulet je jedna bolna i tuzna prica, kao i HF ring u vanili, o kojoj stvarno ne zelim pricati. Smrc. Znam ljude koji su u prvom rollu dobili CC, CHD i socket + koristan pasiv. Prokletnici, dao svevisnji da vam pada dex oprema na wizu!

 

Sorry 

Extra gold secondary? Ne hvala. Takve salvegam odmah.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
Grozota kaže...

 

Hellfire amulet je jedna bolna i tuzna prica, kao i HF ring u vanili, o kojoj stvarno ne zelim pricati. Smrc. Znam ljude koji su u prvom rollu dobili CC, CHD i socket + koristan pasiv. Prokletnici, dao svevisnji da vam pada dex oprema na wizu!

 

Sorry 

Extra gold secondary? Ne hvala. Takve salvegam odmah.

Ajde onda nabaci neke svoje hellfire amulete ako ovako loše kažeš salvage-aš 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

@Grozota

 

Blago mi se gadiš ;-)

 

Ja se ispeglao za 1 hellfire amulet i ispao totalno smece, dobar passive (cul of the weak ili kako se vec pise) i samo att speed.

 

kad vec spominjemo hellfire amulet, ima li ekipe da skupimo masinica i udarimo po uberima. Prosli sam sve radio solo i bas dugo traje.

Igram DH.

 

 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Leopold_IV kaže...

@Grozota

 

Blago mi se gadiš ;-)

 

Ja se ispeglao za 1 hellfire amulet i ispao totalno smece, dobar passive (cul of the weak ili kako se vec pise) i samo att speed.

 

kad vec spominjemo hellfire amulet, ima li ekipe da skupimo masinica i udarimo po uberima. Prosli sam sve radio solo i bas dugo traje.

Igram DH.

 

 

Imaš Uber/Keywarden community, tamo se ubaci, napišeš da tražiš game i koliko ključeva/mašina imaš, i brzo to riješiš.

 

Od mojih 20-ak HF amuleta do sada, ni jedan nije ispao iole pristojan...

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

 

Hellfire amulet je jedna bolna i tuzna prica, kao i HF ring u vanili, o kojoj stvarno ne zelim pricati. Smrc. Znam ljude koji su u prvom rollu dobili CC, CHD i socket + koristan pasiv. Prokletnici, dao svevisnji da vam pada dex oprema na wizu!

 

Sorry 

 

Leopold_IV kaže...

@Grozota

 

Blago mi se gadiš ;-)

+1.

Dao Manitou da ti padale int stvari s life regenom, area dmg i pogresnim elementom Grozota! :p 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
offline
Diablo 3

{#}...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 21:08 (boxer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

{#}...

Blagodati Online only. Zato bi offline mod.

''It's not broken, It's a game feature''
15 godina
offline
Diablo 3

Sat vremena kasnije - i dalje isto, ne mogu ući, acc nemože proći autentifikaciju.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Sad se može logat u igru,jest da sam čekao 8 minuta ali evo,baš igram sad.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

nemere {#}

da je meni žezlo čudesno
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

pa ja igram,možda netko ne može...valjda sam ja bio bolje sreće.

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
fromcelltohell kaže...

pa ja igram,možda netko ne može...valjda sam ja bio bolje sreće.

Probao sam 15-tak puta i ne ide, ne može proći autentifikaciju, ko ih hebe.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

A vidi mog nakon jedno 50 a5 vreca posrecilo mi se rolo mi je visoki base dmg

 

 

Aisss....a ja noob za DH salvage-o ga koliko mi se cini! Uzas!

 

No opet, ne igram DH pa nije bas tako strasno, ali steta...

 

P.S.

 

Vidim da se ljudi pate s RORG.

 

Osobno sam prihvatio savjet tu na forumu i malo solo farmao hoadric na T6 te mi je uistinu svaku puta dok bi rijesio svih pet actova dropao jedan RORG (nikada vise od jednoga).

Samo sam svaki puta odradio sve actove za Hoadric i T6.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 1:24 (win32).
15 godina
online
Re: Diablo 3
win32 kaže...

 

Vidim da se ljudi pate s RORG.

 

Osobno sam prihvatio savjet tu na forumu i malo solo farmao hoadric na T6 te mi je

uistinu svaku puta dok bi rijesio svih pet actova dropao jedan RORG (nikada vise od jednoga).

Samo sam svaki puta odradio sve actove za Hoadric i T6.

 

pa zar ne pada RoRG samo iz Horadric boxeva sa Act I !?

 

mislim da si gubio vrijeme bezveze farmajući ostale Act-ove,kolega.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 7:59 (fromcelltohell).
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Da, iz act-a 1 je mogućnost 1/5, a iz 4-og 1/21 na t6

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 7:14 (formula1live).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Meni su padali RoRG čak i na T3,ali za to valjda mora bit i sreće.

 

Noćas mi je pao jedan na T4. I to iz samo jednog jedinog  Horadric box-a.

 

Edit: na ovom linku ima opširnije o načinima i postotcima šanse za drop RORG:

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12675389719

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 8:00 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Hummer kaže...

Blagodati Online only. Zato bi offline mod.

 

Radije da je ponekada nedostupan, nego da ekipa hoda naokolo sa "russian greatsword of k*rchev odsjaj" i sličnim hakarijama kao na plejki.. {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
fromcelltohell kaže...

Meni su padali RoRG čak i na T3,ali za to valjda mora bit i sreće.

 

Noćas mi je pao jedan na T4. I to iz samo jednog jedinog  Horadric box-a.

 

Edit: na ovom linku ima opširnije o načinima i postotcima šanse za drop RORG:

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12675389719

Meni je prvi RORG pao na prvom odigranom bounty ACT1 - T1 kada sam instalirao RoS, ostala 3 RORG-a na T3.  

Na T6 mi nije pao niti jedan, nekih 15-tak puta.

 

Bountije igram samo kada mi preostane puno vremena na Griftu 5-10-tak minuta, pa odem na Act 1 i odradim par komada, dok se timer u Griftu ne približi posljednjoj minuti. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Diablo 3

Meni nije pao niti jedan na nize od T6 tj. je jedan cim je ROS izasao i od onda sam se mocio za drugim dok ih sada vec polako salvage-am.

 

Ne znam pada li isklucivo na Act 1 posto kada igram Hoadric, onda uvijek rijesim svih pet actova ili skupim hrpu Hoadrica pa ih onda otvorim sve odjednom.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Meni nije pao niti jedan na nize od T6 tj. je jedan cim je ROS izasao i od onda sam se mocio za drugim dok ih sada vec polako salvage-am.

 

Ne znam pada li isklucivo na Act 1 posto kada igram Hoadric, onda uvijek rijesim svih pet actova ili skupim hrpu Hoadrica pa ih onda otvorim sve odjednom.

RORG pada na Act 1 (kao jedna od pet mogućnosti), te na Act 4 (na Act 4 može pasti bilo što Horadric specific iz svih drugih act-eva, pa je zato šansa puno manja).

 

Evo i popisa:

http://www.diablohub.com/database/sorting/bounty-bags

 

EDIT:

Samo jedan hotfix, ali "veliki" što se tiče Greater Riftova:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14579008081#5

 

Realno, sad bi trebalo i leaderboarde izbrisati... Oni koji shvaćaju šta taj hotfix znači, shvatit će zašto ova rečenica prije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 8:28 (TomoR).
16 godina
offline
Diablo 3

Ja taj rorg nisam mogao dobiti niti nakon 350 sati igranja na t3, napravio jedan bounti na t6 i odma je pao.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Velika je razlika u farmanju rorga prije i poslije zadnjeg patcha. Prije se farmalo po 30-50 vrecica na t6 za jedan, sada je na t6 zagarantiran leg pa je vjerojatnost da padne iz vrece 20%. Po mojem iskustvu, 10tak vrecica (na t6) daju 2-3 rorga.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

pitanje u vezi sve to opreme; kad pocinjem dobivati "bolju" opremu? trebam prvo zavrsiti cijelu igru pa onda u adventure modu ili?

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

EDIT:

Samo jedan hotfix, ali "veliki" što se tiče Greater Riftova:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14579008081#5

 

Realno, sad bi trebalo i leaderboarde izbrisati... Oni koji shvaćaju šta taj hotfix znači, shvatit će zašto ova rečenica prije.

U potpunosti se slažem, ali dobra stvar jer se to odma trebalo uvest, a sad šta će bit ne znam...

Meni to ne ide u prilog jer sam preslab :P

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice