Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.508
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
10 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Ahh. Marauder DH je dobar (za soliranje)! Jaaako dobar!!!! 

 

Iskidao sam GR 90 solo, i završio na poziciji... 90 

 

 

Naravno, ovo sve moje je goli k... kad vidim da je Wudijo iskidao 97 solo na sezni - sa 1000 paragona...

 

Evo njegov video, i upute zza istog. 

 

https://www.youtube.com/channel/UC9dDy4kSyAl-iVSzKVq6tdQ

 

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-class-forums/demon-hunter-the-dreadlands/219834-2-4-3-hellcat-waistguard-theorycrafting-and-my

 

P. S. Hammerdin je isto ok, za 90+ solo

 čekaj ti si kornjača? ...neki dan smo zajedno odigrali za falcon wings XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Ahh. Marauder DH je dobar (za soliranje)! Jaaako dobar!!!! 

 

Iskidao sam GR 90 solo, i završio na poziciji... 90 

 

 

Naravno, ovo sve moje je goli k... kad vidim da je Wudijo iskidao 97 solo na sezni - sa 1000 paragona...

 

Evo njegov video, i upute zza istog. 

 

https://www.youtube.com/channel/UC9dDy4kSyAl-iVSzKVq6tdQ

 

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-class-forums/demon-hunter-the-dreadlands/219834-2-4-3-hellcat-waistguard-theorycrafting-and-my

 

P. S. Hammerdin je isto ok, za 90+ solo

 Hammer trenutno drzi prvo mjesto na HC solo i to 90 tocno :) ja sam za sada uspio do 55 dogurati.

12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

KornjacaNS? Jesi sa njime igrao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Top 10 Best Builds for Diablo 3 2.4.3 Season 9 (All classes)

 

Stanje 16.01.2017.

 

I, čestitke nens-u za sad (tj. do jučer je bio prvi):

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Koji se preporucuju ringovi i amulet za barb leap/earth vidim da neki koriste set ringove+ hellfire, ali i 20 drugih kombinacija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ja nemam Facebook account, pa za one koji imaju možda se želite uključiti u Necromancer FB Q&A:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20481260/necromancer-facebook-live-qa-next-thursday-1-20-2017

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Samo ce me cijena zanimat, mada opet znam da cu ga uzeti, vidim ima bone spear, najdrazi skill u D2 od necra :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Samo ce me cijena zanimat, mada opet znam da cu ga uzeti, vidim ima bone spear, najdrazi skill u D2 od necra :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

nadam se da neće bit više od 5-6 eura. mislim ako je u igri samo samo ta klasa.

al vjerojatno bude min 10 eura...

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Navodni ce i nesto novog contenta izaci uz taj necro, bumo vidili :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Navodni ce i nesto novog contenta izaci uz taj necro, bumo vidili :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Apachy kaže...

nadam se da neće bit više od 5-6 eura. mislim ako je u igri samo samo ta klasa.

al vjerojatno bude min 10 eura...

 Koliko mislim da poznajem blizzard.. 19.99 USD

Ako bude 9.99 superiska..(mislim nije super ali ajde... nabacali su dosta toga...

Ali su i bili dužni jer sam ROS nije toliko donio... barem nesto rade..

11 godina
offline
Diablo 3

Ako je nekom dosadio d3 ili ne igra...

 

nudim steam acc

 

mw3 , GRID  i dirt showdown.

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

imam pitanje za ekipu koja igra lashing tail kick monka (sunwuko set)

 

da li imate problema sa odrzavanjem stackova na sweeping wind. s obzirom da imam sve potrebne iteme (vengful wind i kyoshiro's soul) nekad mi se dogodi da se stackovi ili ne obnavljaju, ili naprosto se potrose prebrzo. je li to nekakav bug (narocito kod itema kyoshiro's soul) ili ja ne znam kako pravilno odrzavati stackove ili nesto trece?

 

probao sam mijenjati runu na lashing tail kick (stavio sam sweeping armada umjesto vulture claw kick) i primijetio sam neko poboljsanje al opet se zna desit gubitak stacka ioako pise da na beltu da bi trebao dobivati 2 stacka svaku sekundu.

It's not who you are, it's who you know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mozda bug neki, meni se desava na charge barbarianu da nakon charga ne vraca mi charge nazad kako bi trebalo...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Rodić kaže...
Mozda bug neki, meni se desava na charge barbarianu da nakon charga ne vraca mi charge nazad kako bi trebalo...

ja mislim da je... belt bi trebao omogucavati da se 2 stacka generiraju svaku sekundu medutim nekad u great riftu naprosto kad stojim i nista ne radim taj refresh se ne događa. takoder, ako sam slucajno i izgubio sweeping winds stackove kad ga aktiviram nekad se zna dogodit da refresh, odnosno stack buildup uopce ne pocinje

za sada cu se stavit taj build sa strane i bacit se na crippling wave monka

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...
Rodić kaže...
Mozda bug neki, meni se desava na charge barbarianu da nakon charga ne vraca mi charge nazad kako bi trebalo...

ja mislim da je... belt bi trebao omogucavati da se 2 stacka generiraju svaku sekundu medutim nekad u great riftu naprosto kad stojim i nista ne radim taj refresh se ne događa. takoder, ako sam slucajno i izgubio sweeping winds stackove kad ga aktiviram nekad se zna dogodit da refresh, odnosno stack buildup uopce ne pocinje

za sada cu se stavit taj build sa strane i bacit se na crippling wave monka

 Remen daje stackove samo ako tvoj sweeping wind nikoga ne oštećuje.

 

Također, kada critaš ima velika šansa da dobiješ stack, smiješno, ali na višim GR-ovima gdje mi duže treba da ubijem grupu "bijelih" mobova stackove ne gubim. Ukratko, maksimalni crit chance probaj složit, brže će se u borbi vraćati/puniti stackovi.

16 godina
offline
Re: Diablo 3

Sweeping Wind gains 2 stacks every second it does not deal damage to any enemies.

 

tako pise u opisu belta. ovakav tooltip je po meni dvosmislen. prvi dio ajde, to se razumi, medutim od ovog dijela: it does not deal damage to any enemies po meni znaci da sweeping wind gubi mogucnost da radi bilo kakav damage, sto ocigledno nije tocno jer je vidiljivo da ga radi. stoga tooltip treba prominit (ili redizajnirat belt da se svako pola sekunde stvaraju stackovi) i napravit da bude razumljiviji. to sto ti kazes je mozda i istina, al cinjenica je da to nigdje ne pise.

 

nadalje, po onom sto sam sam imao prilike procitat najveci krivac je blizzard, i to client desync. link detaljnije objasnjava stanje

It's not who you are, it's who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

Sweeping Wind gains 2 stacks every second it does not deal damage to any enemies.

 

tako pise u opisu belta. ovakav tooltip je po meni dvosmislen. prvi dio ajde, to se razumi, medutim od ovog dijela: it does not deal damage to any enemies po meni znaci da sweeping wind gubi mogucnost da radi bilo kakav damage, sto ocigledno nije tocno jer je vidiljivo da ga radi. stoga tooltip treba prominit (ili redizajnirat belt da se svako pola sekunde stvaraju stackovi) i napravit da bude razumljiviji. to sto ti kazes je mozda i istina, al cinjenica je da to nigdje ne pise.

 

nadalje, po onom sto sam sam imao prilike procitat najveci krivac je blizzard, i to client desync. link detaljnije objasnjava stanje

 Tebi očito engleski ne ide...

 

Sweeping Wind se povećava za 2 svake sekunde kada (sweeping wind) ne radi štetu protivnicima...

 

Znači ako stojiš pored moba i sweeping wind ga oštećuje, remen ne daje stack-ove.

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Meni nije jasno, meni je na chargeu, znaci furios charge, set item mi kaze da dobijem jedan charge nazad ako udarim jednog neprijatelja, par puta kad imam stackan charg i krenem na njega potrosim onih tri i nece mi refundat nazad, zasto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

hvala sto brines za moj engleski, ne znam stvarno sta bi rekao da nema dezurnih dusebriznika kao sto si ti.

 

ja sam samo zelio istaknuti da dosta ljudi ne razumije pravi smisao tooltipa i zato bi bilo bolje da pise nesto u stilu: when sweeping wind doesn't damage enemies it gains 2 stacks every second.

 

druga stvar, ovdje je najveci problem u tome sto se stackovi ne generiraju kako spada (dva svaku sekundu) kad nema nikoga oko mene. crita sam imao mislim 50%, moguce da je to nedovoljno. 

 

u svakom slucaju, mozda se stanje promijeni, mozda se ne promijeni, ja se bacam na crippling wave.

It's not who you are, it's who you know.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

hvala sto brines za moj engleski, ne znam stvarno sta bi rekao da nema dezurnih dusebriznika kao sto si ti.

 

ja sam samo zelio istaknuti da dosta ljudi ne razumije pravi smisao tooltipa i zato bi bilo bolje da pise nesto u stilu: when sweeping wind doesn't damage enemies it gains 2 stacks every second.

 

druga stvar, ovdje je najveci problem u tome sto se stackovi ne generiraju kako spada (dva svaku sekundu) kad nema nikoga oko mene. crita sam imao mislim 50%, moguce da je to nedovoljno. 

 

u svakom slucaju, mozda se stanje promijeni, mozda se ne promijeni, ja se bacam na crippling wave.

 Opče je poznato da blizzard ima problema sa tooltipovima u svim igrama.. tak da npr.. ja čitam par put za svaki slučaj.. Tak da ono.. čitaj..

Što se tiče Reakora.. nisam ziher ali mislim da se nemreš vozit na jednom trash mobu...ili jedan žuti ili 2-3 plava.. bar je tak bilo pred koju sezonu sad neznam.. ne igram barba.. Ali bilo je i vezano za CDR..  60% nije  gubio stakove...

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 19:09 (Zver).
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Diablo 3

malo igram na grfit 64-65, zvoknu me svako malo...

buildao sam svog dh po guideu za UE dh. trebam samo gemove upgradeat na veće lvle, al osim toga dal trebam još kaj napravit?

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Apachy kaže...

malo igram na grfit 64-65, zvoknu me svako malo...

buildao sam svog dh po guideu za UE dh. trebam samo gemove upgradeat na veće lvle, al osim toga dal trebam još kaj napravit?

 Trebaš ancient iteme, više paragona, možda za početak zamijeniti Emeralde sa Diamondima pa vidi da li ćeš manje umirati na tim GR-ovima.

 

GR65, za te paragone i opremu koji imaš je zapravo OK za taj build.

11 godina
offline
Re: Diablo 3

Imaš još dosta stvari za riješiti. Evo ti moj DH od prošle sezone, pa možeš usporediti. Išao sam po novi stash sa njime.

 

Profil

Cicamica je lik na profilu

15 godina
offline
Diablo 3

Nakon jedno 15, možda max 20 pokušaja uspio sam pronaći Falcon Wings škrinju

 

(moja prva krilca u D3)

 

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Apachy kaže...

malo igram na grfit 64-65, zvoknu me svako malo...

buildao sam svog dh po guideu za UE dh. trebam samo gemove upgradeat na veće lvle, al osim toga dal trebam još kaj napravit?

 Ah. Na tabletu sam, ne mogu ti detaljno vidjeti opremu.

 

Ali, ako je točno ono što piše u statusima lika, imaš samo 50 bodova discipline. To ti je OGROMAN gubitak damagea.

Moraš naći/skraftati/ prepraviti 3 stvari. Moraš imati +12 discipline u sekundarnim statovima na luku, quiveru i chestu.

Ne znam napamet brojeve, ali to ti je bar još 40% više dmg.

Ako imaš veći dmg, brže ćeš ubiti neprijatelje.

 

I inače, UE DH je jako osjetljiv. Moraš se izmicati neprijateljskim napadima. I onda ih udariti JAKO! Ako imaš problema sa municijom, štedi i pucaj maksimalno kad ti naiđe fire ciklus od CoE. 

Na foloweru sa kojim igraš, moraš imati Oculus, i kad se na podu pojavi krug od oculusa, ući u njega (ako je moguće). To ti daje 80ak % veći damage.

 

Edit: Sada ti vidim lika. Moraš dosta stvari prepraviti kod Myriam - nadam se da imaš dovoljno Death breathova i Forgoten soula 

 

Rukavice - mičeš Life regen i stavljaš CHD (crit damage)

Wraps of clarity - stavljaš +15-20% Fire DMG umjesto life per hit.

The Witching hour - dižeš CHD sa 28% na bar 40%

Čizme - skidaš starfe i stavljaš + multishot DMG

Kaciga - skidaš Cluster DMG i stavljaš 6% CHC

Hellfire loša pasiva, nažalost. 

Idealno bi bilo bolji Hellfire - sa neke od 4 pasive koje koristiš i peta mogućnost Awareness, ako je moguće da ima i CHC i CHD.

Oba prstena isto CHC i CHD i dex.

 

Nažalost, znam da na početku sezone patiš od manjka materijala, kao i svi mi  , ali farmaj lagano Death breathove i Forgotten soulove u riftovima, i kad dođeš do 600 para i dobre opreme, lagano riješiš 75 solo. Možeš i prije, naravno, al ne baš lagano  

 

Ali, za išta više ti treba Marauder DH, puno teže umire od ovog nesretnika...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 18:51 (striko).
11 godina
offline
Re: Diablo 3
fromcelltohell kaže...

Nakon jedno 15, možda max 20 pokušaja uspio sam pronaći Falcon Wings škrinju

 

(moja prva krilca u D3)

 

 Sta je moguce pronaci krila ?  Bilo da igras rift ili gr ? 

Finger Up :)
12 godina
offline
Diablo 3

ja sam hvatao bounty, pa sam slučajno naletio na taj chest. gardens of hope lvl 1 (ili 2, nisam 100% siguran).

 

yippee ki-yay
 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice