Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.289
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 Necromancer Set Transmogs Patch 2.6 Season 11

 

NEW FEATURE: Challenge Rifts! (Diablo 3 2.6 Season 11 beta guide)

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Zanimljivo, ovo je s PTR-a:

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/67ix87/you_can_now_revive_immediately_in_greater_rifts/

 

 EDIT: Pretpostavljam da će raditi samo za solo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 15:00 (TomoR).
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Diablo 3

NECROMANCER GAMEPLAY: All sets! Legendary preview! (Diablo 3 2.6 beta)

 

Diablo 3 Necromancer Set Dungeon Locations Bone Saint Plague Blood Patch
2.6 Season 11

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Diablo 3

NECROMANCER Q&A – SUBMIT YOUR QUESTIONS

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20754506929

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pozz ekipa ima li ko da igra diabla na ps4 sezonu 10 da malo gazimo gr 90+

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

meleemancer je ono sta cu ja gurat... izgleda predobro

It's not who you are, it's who you know.
14 godina
offline
Diablo 3

Sređeni svi zadaci u sezoni. Ne loše s obzirom da mi je ovo tek druga sezona. Monk i demon hunter su fantastične klase, pogotova shadow impale build. Skoro pa easy mode.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

CORPSE EXPLOSION! Army of the Dead! Necromancer Skills Part 3 (Diablo 3 2.6
beta gameplay)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

Nisam igrao diablo od trece-cetvrte sezone, krenuo bi opet pa me zanima jel se trenutno isplati? Tj kada završava sezona?

 

Te također s čime igrati, što je trenutno op?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
amd freak kaže...

Nisam igrao diablo od trece-cetvrte sezone, krenuo bi opet pa me zanima jel se trenutno isplati? Tj kada završava sezona?

 

Te također s čime igrati, što je trenutno op?

 Ima još dovoljno vremena o kraja sezone, recimo mjesec i pol bar (s obzirom da je počela 31.3. trenutna).

 

Ako igraš samo solo, vjerojatno Manald Heal Archon TalVyr Wizard je OP.

http://www.diablofans.com/builds/88706-2-5-s10-lightning-speed-archon-wizard

 

Ali osim Barba (koji je isto OK, ali za išta pristojnije mu trebaju visoki paragoni/augmenti, pa bi trebalo znati igrati zDPS barba u grupi) može se sasvim solidno solirati.

 

Doduše, ako želiš otključati stash, trebat ćeš bar dvije klase ganjati ovu sezonu.

15 godina
offline
Diablo 3

NEW INFO: 2-minute wrap-up of Diablo 3 Necromancer Dev Q&A

 

May 2017 Diablo 3 Necromancer QnA Video Patch 2.6

 

Necromancer Q&A - May 2, 2017

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Diablo 3

ja igram normalno diablo 3 sam(noob sam tek poceo)....sta to znaci te sezone sto igrate?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
GSP kaže...

ja igram normalno diablo 3 sam(noob sam tek poceo)....sta to znaci te sezone sto igrate?

 Ista stvar kao i "normalna igra", samo što svatko počne od nule i imaš nekih 3 mjeseca da obaviš sve "zadatke" koje dobiješ. Prednost je što se mogu otključati i neke kozmetičke stvarčice, kao i jedan stash tab svaku sezonu.

11 godina
offline
Diablo 3

A jel more netko ukratko obasnit radnju diabla 3 koliko se sjecam u dvojci sam ubio diabla kako je opet ziv? Jedinice kraja se vise ni nesjecam al ak je i tam bio glavni na kraju onda je taj diablo kao feniks

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662
13 godina
offline
Re: Diablo 3
GSP kaže...

A jel more netko ukratko obasnit radnju diabla 3 koliko se sjecam u dvojci sam ubio diabla kako je opet ziv? Jedinice kraja se vise ni nesjecam al ak je i tam bio glavni na kraju onda je taj diablo kao feniks

 Uvijek kad misliš da si ga se riješio, lik se vrati na velika vrata. Ko Šeks u politici.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Još malo newbie pitanja. Na početku stvaranja lika za sezonu mislim da mi je za crusadera pisalo Akkhan set.

Završio sezonu, sada ganjam advanture mode, ali od tog seta ništa. Nekako sam se nadao da ga dobijem na kraju? Što je s tim?

 

Edit: Sada kada idem na create novi sezonski radnik- ne pokazuje mi te setove... Neznam di sam to vidio...

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 8:32 (Dala).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Doduše, ako želiš otključati stash, trebat ćeš bar dvije klase ganjati ovu sezonu.

  Zašto?

12 godina
offline
Re: Diablo 3
Dala kaže...

Još malo newbie pitanja. Na početku stvaranja lika za sezonu mislim da mi je za crusadera pisalo Akkhan set.

Završio sezonu, sada ganjam advanture mode, ali od tog seta ništa. Nekako sam se nadao da ga dobijem na kraju? Što je s tim?

 u donjem lijevom kutu imas poruke, klikni tamo i trebale bi biti 3 poruke nešto tipa haedrigs gift (svaka poruka ti nosi 2 komada seta).

da dobijes te poruke moraš završit chaptere sezone.

What could possibly go wrong?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...
Dala kaže...

Još malo newbie pitanja. Na početku stvaranja lika za sezonu mislim da mi je za crusadera pisalo Akkhan set.

Završio sezonu, sada ganjam advanture mode, ali od tog seta ništa. Nekako sam se nadao da ga dobijem na kraju? Što je s tim?

 u donjem lijevom kutu imas poruke, klikni tamo i trebale bi biti 3 poruke nešto tipa haedrigs gift (svaka poruka ti nosi 2 komada seta).

da dobijes te poruke moraš završit chaptere sezone.

 

 

Fali mi još dić' mystiq na lvl 10. S tim se uopće nisam zamarao...

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Dala kaže...
TomoR kaže...

Doduše, ako želiš otključati stash, trebat ćeš bar dvije klase ganjati ovu sezonu.

  Zašto?

 Realno ne moraš, za stash tab ti treba 2 Conquesta, ja sam računao na kompeltni season journey.

 

Imaš Conqueste ovaj put, završiti GR55 sa 6 različitih setova, masteriraj 8 set dungeon-a.

 

Osim toga imaš sprinter - Act I-V za 1 sat, Boss mode - svi bossovi po aktovima unutar 20 minuta na TX i 3 gema do lvl 65.

 

http://d3resource.com/journey/

 

Uglavnom, ako igraš solo, po meni je najlakše odraditi 3 gema do lvl 65 i 6 setova GR55 (zato sam spomenuo dvije klase).

15 godina
offline
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

pozz,

 

htio sam instalirat ptr, al ga nema nigdije, jel to zbog necra ili kaj?

ima full diablo ros

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mrakky kaže...

pozz,

 

htio sam instalirat ptr, al ga nema nigdije, jel to zbog necra ili kaj?

ima full diablo ros

 Da, PTR trenutno radi samo za one koji su dobili invite za Necro betu.

15 godina
offline
Diablo 3

New Necromancer Items Diablo 3 Patch 2.6 Ptr

 

NECROMANCER GAMEPLAY: All Legendary Items! (Diablo 3 2.6 beta)

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozz

 

Prebacio bi se sa ps4 na pc jer su mi frendovi poceli igrat na kompu ali neznam koju verziju moram uzet da imam sav content? Deluxe verziju ne trebam i te kozmetike ali mi nije jasno sad ima diablo 3 za 20 eura i diablo 3 reaper of souls za isto 20 eura, plus jos nekakav batlle chest za 30 eura? Jel trebam reaper of souls verziju uzet ili batlle chest?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
ZokyCRO kaže...

Pozz

 

Prebacio bi se sa ps4 na pc jer su mi frendovi poceli igrat na kompu ali neznam koju verziju moram uzet da imam sav content? Deluxe verziju ne trebam i te kozmetike ali mi nije jasno sad ima diablo 3 za 20 eura i diablo 3 reaper of souls za isto 20 eura, plus jos nekakav batlle chest za 30 eura? Jel trebam reaper of souls verziju uzet ili batlle chest?

 Ako nemaš osnovni na PC-u onda Battle chest (uključuje osnovni + Reaper of Souls)

15 godina
offline
Diablo 3

Izgleda da sa idućim patchem dolazi i novi boss, Vesalius:

 

Necromancer Update Part 4! Skill Changes! PTR 2.6.0

 

Diablo 3 LoN Spirit Barrage Speed Farming Build 2.5.0

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2017 11:09 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Necromancer skills - Part 4/4 (Diablo 3 2.6 beta gameplay)

Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice