Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.975
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
online
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ala sam se jucer nasmijao u d3. Nisam niti znao da su uveli pojam Pacman u diablo 3. Tko ne zna pacman je supp ww barb za rat's runove .

Buduci da gotovo nista ne radi, osim sto se krece i 'jede' health globes. Usput naisao i na igraca sa 6220 paragona ?!?!?!

Sto je najbolje, nema nikakve rekorde. 4party 124 grift i solo necro nesto sitnije u NS od kada je pocela nova sezona koju niti ne igra. Botanje u 7oj brzini.

Jel' tko naletio na nekoga sa vise paragona ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Vidim naletio si na Danija. Inače, lik čak nije ni boter...
To je neuspješni streamer... Sve šta on igra su paragoni...
Tu i tamo baci ove 124 u 4, da ima 1% šanse za upgrade gemova, a ostalo su samo brzi rat runovi.
Igrao sam nedavno s njim to, i za sat vremena smo završili 20 puta GR 108...
To to neko ima more paragona ne znači automatski da je boter.
Mislim da sam baš sve "Ere" na ne-sezoni bio bolji od njega na leaderboardima i u 2 i u 3 i u 4. Jedino kad odluči odigrati solo rekord, završi u top 10 - ipak ima veću "vatrenu moć" od bilo koga drugog na EU serveru..
11 godina
offline
Diablo 3

Dali netko zna neku foru za GIBBERING GEMSTONE.... ? Treba mi jos taj materijal za stuff koji otvara onaj sareni portal.... " Whimsyshire " 

 

Ubio sam preko 100 puta danas CHILTAR-u koja dropa taj medaljon. Al bezuspijesno. I daali postoji neki drugi put do tih goblina.... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
nocnazvijezda kaže...
Vidim naletio si na Danija. Inače, lik čak nije ni boter...
To je neuspješni streamer... Sve šta on igra su paragoni...
Tu i tamo baci ove 124 u 4, da ima 1% šanse za upgrade gemova, a ostalo su samo brzi rat runovi.
Igrao sam nedavno s njim to, i za sat vremena smo završili 20 puta GR 108...
To to neko ima more paragona ne znači automatski da je boter.
Mislim da sam baš sve "Ere" na ne-sezoni bio bolji od njega na leaderboardima i u 2 i u 3 i u 4. Jedino kad odluči odigrati solo rekord, završi u top 10 - ipak ima veću "vatrenu moć" od bilo koga drugog na EU serveru..

Ima more paragona jer igra 25 sati dnevno, kao sto neko sinoc rece u party-u. Odnosno igra nekoliko igraca na tom accountu, sto nije dozvoljeno, osim, ako se ne radi o djeljenju accounta sa djetetom.

Opet, mozda se i radi o konkretnom slucaju, jer su ljudi koji su igrali sa njime rekli da kilavo igra i uvijek kasni, sto im to god znacilo. Nisam isao u detalje, niti me nije zanimalo.

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Dali netko zna neku foru za GIBBERING GEMSTONE.... ? Treba mi jos taj materijal za stuff koji otvara onaj sareni portal.... " Whimsyshire " 

 

Ubio sam preko 100 puta danas CHILTAR-u koja dropa taj medaljon. Al bezuspijesno. I daali postoji neki drugi put do tih goblina.... 

 Ne. Morati ces ga ubiti. Ali, ako mislis da je on tezak, sam rainbow portret je daleko teze dobiti.

15 godina
online
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
razermario kaže...

Dali netko zna neku foru za GIBBERING GEMSTONE.... ? Treba mi jos taj materijal za stuff koji otvara onaj sareni portal.... " Whimsyshire " 

 

Ubio sam preko 100 puta danas CHILTAR-u koja dropa taj medaljon. Al bezuspijesno. I daali postoji neki drugi put do tih goblina.... 

 Ne. Morati ces ga ubiti. Ali, ako mislis da je on tezak, sam rainbow portret je daleko teze dobiti.

 Rainbow portrait je lako dobiti jer možeš restartati igru i ponovno ući u Whimsy. Cosmic Wings od Rainbow Goblin portala to je druga priča...

 

Inače, kažu da je drop rate za Gibbering Gemstone manji od 1%.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Rainbow portrait je lako dobiti jer možeš restartati igru i ponovno ući u Whimsy. Cosmic Wings od Rainbow Goblin portala to je druga priča...

 

Inače, kažu da je drop rate za Gibbering Gemstone manji od 1%.

 Lako dobiti ? Svaki dan (kada igram) ulazim po taj portret bar jednom dnevno i jos ga nemam. Znao sam neke dane i samo njega loviti. Minimum 2000 pokusaja.

Meni se to bas i ne lici pod 'laganim'. Kazu RNG... To mi kao i Bone Ringer koji prekjucer dobio. Primal. Super. Vidi, dobio sam i skelly mages. Vidi i CHC 10%.

Super, uzbudjenje raste. Ajde to sto je %life, to cemo zarolati u CDR. Ipak ne moze uvijek biti savrsen. Kad' ono pogledam na sec. Whaaaaaat ? Nema essence. Sada slijedi tu cijeli niz psovki...

15 godina
online
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
TomoR kaže...

 Rainbow portrait je lako dobiti jer možeš restartati igru i ponovno ući u Whimsy. Cosmic Wings od Rainbow Goblin portala to je druga priča...

 

Inače, kažu da je drop rate za Gibbering Gemstone manji od 1%.

 Lako dobiti ? Svaki dan (kada igram) ulazim po taj portret bar jednom dnevno i jos ga nemam. Znao sam neke dane i samo njega loviti. Minimum 2000 pokusaja.

Meni se to bas i ne lici pod 'laganim'. Kazu RNG... To mi kao i Bone Ringer koji prekjucer dobio. Primal. Super. Vidi, dobio sam i skelly mages. Vidi i CHC 10%.

Super, uzbudjenje raste. Ajde to sto je %life, to cemo zarolati u CDR. Ipak ne moze uvijek biti savrsen. Kad' ono pogledam na sec. Whaaaaaat ? Nema essence. Sada slijedi tu cijeli niz psovki...

 Još uvijek može biti dobar, čak i bez Essence na secondary, ubaci u neki d3planner ili slično; pogotovo ako imaš Essence na svemu ostalome.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Još uvijek može biti dobar, čak i bez Essence na secondary, ubaci u neki d3planner ili slično; pogotovo ako imaš Essence na svemu ostalome.

 Jedino jos ide na oruzje max essence (koliko ja znam)... Zeznulo me. Morati cu sada na ringove ruknuti CDR, jer mi i sama scythe nema CDR (koja mi isto pala dobra, ali s AS i vit umjesto %dmg).

11 godina
offline
Diablo 3

Uspio sam medaljon nabaviti ... I pokupio sam hamburger degger. Sad jos potret i sword... :) Krila tamo ne dropaju ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Uspio sam medaljon nabaviti ... I pokupio sam hamburger degger. Sad jos potret i sword... :) Krila tamo ne dropaju ? 

Bravo. 

 

Jok, krila samo od Rainbow Goblin portala.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
nocnazvijezda kaže...
Vidi naletio si na Danija. Inače, lik čak nije ni boter...
To je neuspješni streamer... Sve šta on igra su paragoni...
Tu i tamo baci ove 124 u 4, da ima 1% šanse za upgrade gemova, a ostalo su samo brzi rat runovi.
Igrao sam nedavno s njim to, i za sat vremena smo završili 20 puta GR 108...
To to neko ima more paragona ne znači automatski da je boter.
Mislim da sam baš sve "Ere" na ne-sezoni bio bolji od njega na leaderboardima i u 2 i u 3 i u 4. Jedino kad odluči odigrati solo rekord, završi u top 10 - ipak ima veću "vatrenu moć" od bilo koga drugog na EU serveru..

Ima more paragona jer igra 25 sati dnevno, kao sto neko sinoc rece u party-u. Odnosno igra nekoliko igraca na tom accountu, sto nije dozvoljeno, osim, ako se ne radi o djeljenju accounta sa djetetom.

Opet, mozda se i radi o konkretnom slucaju, jer su ljudi koji su igrali sa njime rekli da kilavo igra i uvijek kasni, sto im to god znacilo. Nisam isao u detalje, niti me nije zanimalo.

 

 

 Ponavljam, kako ti znaš da on igra 25 sati na dan?

Meni je na frend listi, i nije online 24/7...

Znači, nemaš pojma o nekome, i odmah ga proglasiš boterom, iako te to u stvari uopće ne zanima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 16:17 (nocnazvijezda).
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Smor od igre. Svaki char ima po 4-5 buildova od kojih je samo jedan pogodan za igranje visokih rift levela i napredovanje na highscore listi. Svi spamaju taj jedan isti build i natječu se kome će se spawnat bolji rift. :D

Group partiji su također stalno ista kompozicija. Nije potreban nikakav skill, nikakvo znanje prilikom balansiranja skilova i opreme, samo pratiš build i grindaš, puniš paragone i levelaš gemove. Upravo zato mi je smiješno kad se ljudi kurče "postignućima" u toj kaljuži od igre. :D

 
2 2 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
nocnazvijezda kaže...

 

 

 Ponavljam, kako ti znaš da on igra 25 sati na dan?

Meni je na frend listi, i nije online 24/7...

Znači, nemaš pojma o nekome, i odmah ga proglasiš boterom, iako te to u stvari uopće ne zanima...

 Mogu ti ja ponavljati koliko zelis kada ne citas sa razumijevanjem. Ajde pokusaj jos jednom procitati, slovo po slovo, a ne se ponasati kao 70% zajednice koji ne uzivaju igrajuci vec bahato se samo svadjajuci. Valjda od nervoze ganjanja paragona kao i taj 'dani'.

 

P.S. To sto ti je na friend listi i nije online. Kakve to veze ima ? Odavno vec postoji opcija appear offline. Sto nas opet dovodi do situacije gdje opet pises nesto na brzinu iz samo tebi znanog bijesa/ljutnje. Oladi malo. Nije d3 posao, vec mjesto gdje se normalni ljudi druze i zezaju, a 'bolesnici' rjesavaju svoje neke probleme. Ili sam pogodio u 'srz' s onim botanje... Sve u svemu nemam se namjeru svadjati, a ti nastavi sam sa sobom, ako ti je tako lakse. Sve najbolje.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
pavlovs_dog kaže...
Smor od igre. Svaki char ima po 4-5 buildova od kojih je samo jedan pogodan za igranje visokih rift levela i napredovanje na highscore listi. Svi spamaju taj jedan isti build i natječu se kome će se spawnat bolji rift. :D

Group partiji su također stalno ista kompozicija. Nije potreban nikakav skill, nikakvo znanje prilikom balansiranja skilova i opreme, samo pratiš build i grindaš, puniš paragone i levelaš gemove. Upravo zato mi je smiješno kad se ljudi kurče "postignućima" u toj kaljuži od igre. :D

 Pa skill nije potreban. Cak niti oprema, jer se brzo skupi. Pecanje je kako kazes jedino bitno, uz naravno paragone (oko kojih se nazalost i vrti samo igra). K tome si zaboravio napomenuti i molitvu da ti bude sto manje laga, jer, ako te lag uhvati, mozes pokrenuti novu igru na visokom rifut.

U biti zajednica se zasniva na tri dijela. Prvi koji su u manjini, a to su oni koji se nadju, pricaju, zezaju, a tu se igraju svakakvi buildovi. Drugi, vecina. To su oni ovisnici koji pushaju, ganjaju paragone sa rathma' runs. Ukratko ovisnici. Tu nema nikakve price i zezancije, samo robotska repeticija i svako cekanje je gubitak vremena. I treci koji pisaju po svima njima, ukljucujuci i Bli$$ard. Treci su oni koji dijele account, koriste botove i iskoristavaju svaki exploit na koji naidju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 12:14 (Mrgud Veliki).
10 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
pavlovs_dog kaže...
Smor od igre. Svaki char ima po 4-5 buildova od kojih je samo jedan pogodan za igranje visokih rift levela i napredovanje na highscore listi. Svi spamaju taj jedan isti build i natječu se kome će se spawnat bolji rift. :D

Group partiji su također stalno ista kompozicija. Nije potreban nikakav skill, nikakvo znanje prilikom balansiranja skilova i opreme, samo pratiš build i grindaš, puniš paragone i levelaš gemove. Upravo zato mi je smiješno kad se ljudi kurče "postignućima" u toj kaljuži od igre. :D

 Pa skill nije potreban. Cak niti oprema, jer se brzo skupi. Pecanje je kako kazes jedino bitno, uz naravno paragone (oko kojih se nazalost i vrti samo igra). K tome si zaboravio napomenuti i molitvu da ti bude sto manje laga, jer, ako te lag uhvati, mozes pokrenuti novu igru na visokom rifut.

U biti zajednica se zasniva na tri dijela. Prvi koji su u manjini, a to su oni koji se nadju, pricaju, zezaju, a tu se igraju svakakvi buildovi. Drugi, vecina. To su oni ovisnici koji pushaju, ganjaju paragone sa rathma' runs. Ukratko ovisnici. Tu nema nikakve price i zezancije, samo robotska repeticija i svako cekanje je gubitak vremena. I treci koji pisaju po svima njima, ukljucujuci i Bli$$ard. Treci su oni koji dijele account, koriste botove i iskoristavaju svaki exploit na koji naidju.

 Upravo iz tih razloga sam ja odustao od igre.. Neznam bio sam oduševljen sa D3 na početku kad je legendary stvarno to i bio.. mislim da mi je prvi pao nakon 30-ak h igre. nisam se previše bavio sa AH pa me nije ni smetalo.

pomaci su minimalni iz sezone u sezonu. skil koji je na početku bio 300% sad je valjda 30000% dmg. svi ti balansi su damo da bi se svaku sezoni koji GR više mogao napravit. Uz naravno obaveznu rotaciju meta setova.

dodavanjem raznorazne ancient i ini opreme.. Eto upalim svako malo i stvarno se nemogu natjerat da odigram sezonu. žao mi je jer sam puno više očekivao od jednog Diabla.

 

Sdruge strane igram i PoE i s obzirom na činjenicu da je igra Free.. može se.. sezone su različite i zanimljive community je bitno više noob frendly .. mislim da blizzard samo održava na životu trenutno stanje tu i tamo neč novo ubaci i to je to..

 

eto toliko od mene

 

i da nadam se boljoj Diablo budućnosti al nekako sumnjam

US server keke013#2101
6 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Nekako si ti ovde jedini opterećen paragonima, bojim se...

Stalno se podsmjehuješ "svi sa frend liste završavaju 130, al samo kao suporti ahaahaha". 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 17:40 (Veli_Joza).
12 godina
protjeran
offline
Diablo 3

D3 je bio u pocetku zanimljiv kada su uveli RoS ali kasnije je sve otislo u k*rac... ranije se jurio gr 80 i ko ga je u grupi radio taj je bio neko mudo a gle sada jos malo pa ce 150 da rade kao dobar dan a ni to necete dugo cekati jer mozda ne sada ali u nekoj u nardenim sezonama ce se probiti ta granica. 

 

Najvise sam iskreno uzivao u D3 dok je bila samo osnovna igra i dok si mogo samo do 100 lvl da doguras. Onda cari AH koje su bile toliko velike pa cak da zaradis prave pare... ko je je imao pay pal racun mogo ih je i iskoristiti. Samo koliko sam se para namlatio dok sam igrao u grupi. Znali smo da igramo po citavu noc i jos svi na skajpu komunicirali zezali se i uzivali a kada nekome padne dobar komad opreme to je bilo slikanje i pravac AH ako je vredeo dosta ako je bila neka sica upitanju se itemi delili izmedju nas da budemo sto bolji i sto jaci. Onda prodas iteme za gold onda gold prodas za kes, pa onda to samo grindanje legendarnih itema, ja mislim da sa samog pocetka da je proslo tri meseca dok nisam dobio svoj prvi legendarni item koji je naravno bio sranje i jos tada nije bilo da vam ko sada sija da vam izbije oci da znate da je on tu, ono ranije se znalo da ga i promasis ako ne gledas dobro sta je ispalo od protivnika.

 

A onda su sisice i tetkice pocele da placu po forumima kako je igra preteska kako malo padaju legendarni itemi i od tada igra krece polako da ide u k*rac ma sta polako odletela je brzinom tornada. I malo kasnije kada sam uvideo da u RoS-u nemam sta vise da radim jer AH je bio vec davno uklonjen sam prodao igru i napustio ovu smejuriju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Asteroid1979 kaže...

D3 je bio u pocetku zanimljiv kada su uveli RoS ali kasnije je sve otislo u k*rac... ranije se jurio gr 80 i ko ga je u grupi radio taj je bio neko mudo a gle sada jos malo pa ce 150 da rade kao dobar dan a ni to necete dugo cekati jer mozda ne sada ali u nekoj u nardenim sezonama ce se probiti ta granica. 

 

Najvise sam iskreno uzivao u D3 dok je bila samo osnovna igra i dok si mogo samo do 100 lvl da doguras. Onda cari AH koje su bile toliko velike pa cak da zaradis prave pare... ko je je imao pay pal racun mogo ih je i iskoristiti. Samo koliko sam se para namlatio dok sam igrao u grupi. Znali smo da igramo po citavu noc i jos svi na skajpu komunicirali zezali se i uzivali a kada nekome padne dobar komad opreme to je bilo slikanje i pravac AH ako je vredeo dosta ako je bila neka sica upitanju se itemi delili izmedju nas da budemo sto bolji i sto jaci. Onda prodas iteme za gold onda gold prodas za kes, pa onda to samo grindanje legendarnih itema, ja mislim da sa samog pocetka da je proslo tri meseca dok nisam dobio svoj prvi legendarni item koji je naravno bio sranje i jos tada nije bilo da vam ko sada sija da vam izbije oci da znate da je on tu, ono ranije se znalo da ga i promasis ako ne gledas dobro sta je ispalo od protivnika.

 

A onda su sisice i tetkice pocele da placu po forumima kako je igra preteska kako malo padaju legendarni itemi i od tada igra krece polako da ide u k*rac ma sta polako odletela je brzinom tornada. I malo kasnije kada sam uvideo da u RoS-u nemam sta vise da radim jer AH je bio vec davno uklonjen sam prodao igru i napustio ovu smejuriju.

 Ti si uživao u AH simulatoru a ne u Diablu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
AFARON kaže...
Asteroid1979 kaže...

D3 je bio u pocetku zanimljiv kada su uveli RoS ali kasnije je sve otislo u k*rac... ranije se jurio gr 80 i ko ga je u grupi radio taj je bio neko mudo a gle sada jos malo pa ce 150 da rade kao dobar dan a ni to necete dugo cekati jer mozda ne sada ali u nekoj u nardenim sezonama ce se probiti ta granica. 

 

Najvise sam iskreno uzivao u D3 dok je bila samo osnovna igra i dok si mogo samo do 100 lvl da doguras. Onda cari AH koje su bile toliko velike pa cak da zaradis prave pare... ko je je imao pay pal racun mogo ih je i iskoristiti. Samo koliko sam se para namlatio dok sam igrao u grupi. Znali smo da igramo po citavu noc i jos svi na skajpu komunicirali zezali se i uzivali a kada nekome padne dobar komad opreme to je bilo slikanje i pravac AH ako je vredeo dosta ako je bila neka sica upitanju se itemi delili izmedju nas da budemo sto bolji i sto jaci. Onda prodas iteme za gold onda gold prodas za kes, pa onda to samo grindanje legendarnih itema, ja mislim da sa samog pocetka da je proslo tri meseca dok nisam dobio svoj prvi legendarni item koji je naravno bio sranje i jos tada nije bilo da vam ko sada sija da vam izbije oci da znate da je on tu, ono ranije se znalo da ga i promasis ako ne gledas dobro sta je ispalo od protivnika.

 

A onda su sisice i tetkice pocele da placu po forumima kako je igra preteska kako malo padaju legendarni itemi i od tada igra krece polako da ide u k*rac ma sta polako odletela je brzinom tornada. I malo kasnije kada sam uvideo da u RoS-u nemam sta vise da radim jer AH je bio vec davno uklonjen sam prodao igru i napustio ovu smejuriju.

 Ti si uživao u AH simulatoru a ne u Diablu.

 Pa mozda jesam mozda nisam ali ono sto znam da sam ulozenih 60 evra isplatio i jos deset puta toliko zaradio minimu. A ti sada misli sta hoces ali ja znam da sam uzivao u igri jer sam imao obostranu korist, em igrao i druzio se em zaradio... gdeces lepse uspomene.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Asteroid1979 kaže...

 

A onda su sisice i tetkice pocele da placu po forumima kako je igra preteska kako malo padaju legendarni itemi i od tada igra krece polako da ide u k*rac ma sta polako odletela je brzinom tornada. I malo kasnije kada sam uvideo da u RoS-u nemam sta vise da radim jer AH je bio vec davno uklonjen sam prodao igru i napustio ovu smejuriju.

Svakome nesto smeta (osim noliferima, mada i tu primjecujem da su neki na listi poceli sve manje igrati), ali je cinjenica da su igranje totalno obesmislili. Koliko li samo traje 12-ta sezona, a vec imamo u sezoni 3500+ paragona likove ?!?!

Svi drndaju po rats runovima, love exp i to je sva pamet. Cijeli community je oko toga... Doduse i do sada supportanje nije trazilo neku posebnu inteligenciju (svatko tko je igrao recimo heal monka zna da tu ne treba inteligencija, niti skill, vec samo drdnanje po tipkovnici dok prsti ne pocnu boljeti), ali ww barb u rathma partyu je to digao na posebnu razinu. Pukni 22y, puksni maximalni CDR i vrti se do iznemoglosti sistem. Jedino trebas zdps necroa sa barem dvije stanice u glavi i vozi Misko. Usput, jel' itko probao meteor wizza u party-u sa zdps monkom ? Ide laganini 110+. Nakon sto popalis sve na pocetku grifta, jedino sto koristis je tp na tipkovnici kada zatreba (osim potiona i klasika l/r mouse). Ne znam jel' postoji DD build sa kojim mozes tako jednostavno igrati. Uglavno. Vidljivo je da stariji odlaze. Dolaze noviji na koje je ocito i Bli$$ard racunao sa necro packom. Eto u pola sezone ili koliko vec su prestigli veliku vecinu igraca koji igraju 5+ godina. Nista skill, nista provedeno vrijeme. Njima je to vjerojatno jos i zanimljivo, ali ja se ne mogu natjerati da sjedim vise od sat vremena navecer. Sve u svemu zivot prolazi, a Diablo 3 nije jedina igra na svijetu .

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 12:45 (Mrgud Veliki).
11 godina
offline
Diablo 3

Dali ja sta radim pogresno na armoru, jer sa tim setom i 4 komada primala na sebi imam samo 2.2 miliona dmga ...  

 

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/ExerBM-2113/hero/102276355

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Dali ja sta radim pogresno na armoru, jer sa tim setom i 4 komada primala na sebi imam samo 2.2 miliona dmga ...  

 

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/ExerBM-2113/hero/102276355

 Fali ti CHD-a. Amulet i prsteni.

11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
razermario kaže...

Dali ja sta radim pogresno na armoru, jer sa tim setom i 4 komada primala na sebi imam samo 2.2 miliona dmga ...  

 

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/ExerBM-2113/hero/102276355

 Fali ti CHD-a. Amulet i prsteni.

 Huh... Sta je CHD ? Kako mislis da mi fali Amulet  ? I Prsteni ? To jest koji ? 

Finger Up :)
13 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...
TomoR kaže...
razermario kaže...

Dali ja sta radim pogresno na armoru, jer sa tim setom i 4 komada primala na sebi imam samo 2.2 miliona dmga ...  

 

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/ExerBM-2113/hero/102276355

 Fali ti CHD-a. Amulet i prsteni.

 Huh... Sta je CHD ? Kako mislis da mi fali Amulet  ? I Prsteni ? To jest koji ? 

 Pretpostavljam da misli da ti na Amuletu i ringovima fali Critical Hit Damage. Na jednom ringu ti je dosta nizak, a na drugom i amuletu nemaš uopće. Ukupno 170% više onako iz glave.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
razermario kaže...
TomoR kaže...
razermario kaže...

Dali ja sta radim pogresno na armoru, jer sa tim setom i 4 komada primala na sebi imam samo 2.2 miliona dmga ...  

 

 

https://eu.battle.net/d3/en/profile/ExerBM-2113/hero/102276355

 Fali ti CHD-a. Amulet i prsteni.

 Huh... Sta je CHD ? Kako mislis da mi fali Amulet  ? I Prsteni ? To jest koji ? 

 Pretpostavljam da misli da ti na Amuletu i ringovima fali Critical Hit Damage. Na jednom ringu ti je dosta nizak, a na drugom i amuletu nemaš uopće. Ukupno 170% više onako iz glave.

 Aha, sad vec razumijem ... Nista pokusati cu dobiti nesta bolje. Hvala :) 

Finger Up :)
15 godina
online
Diablo 3

D3, pa i Necro pack na popustu na official store-u do 2. siječnja:

https://us.battle.net/d3/en/blog/21362078/hell-for-the-holidays-save-up-to-50-off-diablo-iii-12-20-2017

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

dal primali i dalje dropaju nakon solo gr70?

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Hornet_93 kaže...

dal primali i dalje dropaju nakon solo gr70?

 da

Finger Up :)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice