Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.132.240
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Mda, sezona.. lagano riftao par dana sa wd, vec skoro na lvl700, imam sve setove, prosecem se kroz gr 85, glavni gemovi na 84, u biti nemam sta raditi vise...preko 90 mogu tesko bez dobre grupe da izgrindam para/gemove, a to je nemoguce danas.

Mogu fishat public pol sata za jedan pristojan speed 85, i to je to... Izvan mete nema sanse da se skupi neki party, svi samo traze zdps ili cdr necroa, a to mi je bome dosadno.

Mogao bi probati wd firebats, ali ni njega vise bas ne zele u grupi.

Uglavnom, ako se trenutno ne igra zdps ili corpse lance, igra brzo udara u zid. Bezeze.

A u nesezoni mrtvilo.... Par igara u publicu sinoc.

Sto se tice zdps buildova sve je to lijepo igrati, ako imas drustvo. Ako odes u public onda ces vecinom naici na masu na brzinu sklepanin glass cannon buildova i igrace bez skilla. I onda kako oni ginu, uvijek je lakse okriviti onoga tko igra zdps, jer ga, eto, nije 'supportao' dobro. WD Firebat prolazi, samo treba vremena i vremena da se sklepa jedan dobar. Igrao sam ga bas u sezoni. I na kraju, ajde da probam da zamjenim na HT i opla... 10 griftova vise i to sa harvesterom i vecinom opreme sa area damage.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Public je inace koma, a nesezonski pogotovo... Ali cesto jedini izbor, nisam nasao nikakav normalan klan, od friend liste , koja je bila povelika, vise skoro ne igra. Danas vise nitko nije za socojalizaciju ili ne daj boze kakav dogovor oko riftanja, a community grupe imaju smisla samo ako si super meta:)

Inace da, i ja prebacio sa arach na ht u sezoni i poceo speedirftati par levela iznad. Sismisi su dobri u partiju ili ako ti se da pushat solo pa grupirati mobove okolo .. meni osobno malo nezgrapan build.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Public je inace koma, a nesezonski pogotovo... Ali cesto jedini izbor, nisam nasao nikakav normalan klan, od friend liste , koja je bila povelika, vise skoro ne igra. Danas vise nitko nije za socojalizaciju ili ne daj boze kakav dogovor oko riftanja, a community grupe imaju smisla samo ako si super meta:)

Inace da, i ja prebacio sa arach na ht u sezoni i poceo speedirftati par levela iznad. Sismisi su dobri u partiju ili ako ti se da pushat solo pa grupirati mobove okolo .. meni osobno malo nezgrapan build.

Ma meni nije htio nikako pasti RoE (ring of emptiness), a kako je sam arach build glass canon build masakrirali su me elite na visim tezinima. Prodje mi spirit walk, a oni jos zivi...

Drugo sto mi smeta je taj lag koji stvara taj build. U party-u sa puno trasha je to jedan slow motion u kojem su velike sanse da ce i zmonk poginuti, a onda poginu svi, osim nekada supp barba.

I u solo playu mi isto ode u crveno kada je puno trasha, a bez puno trasha taj build nema smisla.

Trece. Ne znam koliko sam puta poginuo samo otvarajuci vrata, a da ne znam sto me snaslo. Jedno veliko no, no za ranged enemies

6 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Ja u cijelom d3 koristim dva klika. Livi klik mi je normalan udarac za bildanje ragea, a desni je hammer (barb). Sve pasive su za rage, i sav oklop str plus vit plus res all. Oruzje je neko two handed sa preko 1500 wep dmg, jer san ubra da o wep dmgu ovisi moj hammer. Ne dps, nego bila stavka, bas wep dmg, sitni brojevi. I igra mi je stroll in the park, rijetko ista zahtijeva vise od jednog udarca. Sav dmg je physicall. Jednostavno, bez puno mudrovanja, jedino sto me zanima od svih dropova je jace oruzje. I igra mi je dosadna. Milion klikova za koji posto jace oruzje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Moze neki build za Crusadera ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Moze neki build za Crusadera ?

 http://www.diablofans.com/builds/94547-2-6-1-t13-akkhan-sage-condemn-db-farming

 

+ potraži na diablofans. 

 

Zanimljivi su uglavnom razni Akkhan buildovi (Condemn, Blessed Shield, Lazy Shotgun), ali jaki su naravno i "klasični" Invoker Thorns, Roland Sweep, te Hammerdin sa svojim setom (koji ne volim zbog onog skakanja sa Falling Sword, ali je jako snažan za push).

 

EDIT:

Manje/više isti buildovi su ti tamo i na Icy Veins - preporučam ti da probaš nekoliko, pa da vidiš kako će ići.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 9:42 (TomoR).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Gorstak79 kaže...
Ja u cijelom d3 koristim dva klika. Livi klik mi je normalan udarac za bildanje ragea, a desni je hammer (barb). Sve pasive su za rage, i sav oklop str plus vit plus res all. Oruzje je neko two handed sa preko 1500 wep dmg, jer san ubra da o wep dmgu ovisi moj hammer. Ne dps, nego bila stavka, bas wep dmg, sitni brojevi. I igra mi je stroll in the park, rijetko ista zahtijeva vise od jednog udarca. Sav dmg je physicall. Jednostavno, bez puno mudrovanja, jedino sto me zanima od svih dropova je jace oruzje. I igra mi je dosadna. Milion klikova za koji posto jace oruzje.

 Rješenje tvojih problema je pushanje velikih riftova. Dosada ce ubrzo proci.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Evo, ako neko nema igru, dobra cijena i u nas -119 kunica - igra i ekspanzija (bez necromancera, da ne bude nesporazuma):
https://www.sancta-domenica.hr/diablo-iii-battlechest-pc.aspx
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Moze neki build za Crusadera ?

 https://eu.battle.net/d3/en/profile/Xpid3r-21222/hero/101263201

 

Taj ja trenutno igram, vrtim se negdje oko 90 gr za sad solo, prejak build nikad do sad nisam igrao sa crusom

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Xpider kaže...
razermario kaže...

Moze neki build za Crusadera ?

 https://eu.battle.net/d3/en/profile/Xpid3r-21222/hero/101263201

 

Taj ja trenutno igram, vrtim se negdje oko 90 gr za sad solo, prejak build nikad do sad nisam igrao sa crusom

To je stari thorns build. Vise onako za pijenje pivice i mozak na pasu .

Nisam ga/crusadera dugo igrao. Zapravo crus mi i stoji sklepan u tom buildu. Vidis, nisam znao da moze tako 'visoko'.

12 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Xpider kaže...
razermario kaže...

Moze neki build za Crusadera ?

 https://eu.battle.net/d3/en/profile/Xpid3r-21222/hero/101263201

 

Taj ja trenutno igram, vrtim se negdje oko 90 gr za sad solo, prejak build nikad do sad nisam igrao sa crusom

To je stari thorns build. Vise onako za pijenje pivice i mozak na pasu .

Nisam ga/crusadera dugo igrao. Zapravo crus mi i stoji sklepan u tom buildu. Vidis, nisam znao da moze tako 'visoko'.

 Hehe, da tacno opusteno mozak na pasu i udri, tacno tako. Probao sam i par drugih ali ovaj mi lezi pravo upravo zbog toga, upadni medju njih i polako  bez razmisljanja :D

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Xpider kaže...
razermario kaže...

Moze neki build za Crusadera ?

 https://eu.battle.net/d3/en/profile/Xpid3r-21222/hero/101263201

 

Taj ja trenutno igram, vrtim se negdje oko 90 gr za sad solo, prejak build nikad do sad nisam igrao sa crusom

 To je i meni cilje za ovu sezonu. Igrao sam nešto slično čim je Crusader izašao, ali onda još nije bilo Thorns seta.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

https://postimg.org/image/6cbydjevv/

 

Ala me us**o - The Compass Rose... Imao materijala za reforge legendary i od jedno 20ak puta...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

https://postimg.org/image/6cbydjevv/

 

Ala me us**o - The Compass Rose... Imao materijala za reforge legendary i od jedno 20ak puta...

 A, jes te usro, svaka čast

13 godina
offline
Re: Diablo 3

O hebemu.. i to jos dobri statovi.. bravo :-) .. to bi se dobro prodalo na AH :)

13 godina
offline
Re: Diablo 3
nocnazvijezda kaže...
Evo, ako neko nema igru, dobra cijena i u nas -119 kunica - igra i ekspanzija (bez necromancera, da ne bude nesporazuma):
https://www.sancta-domenica.hr/diablo-iii-battlechest-pc.aspx

Da li je tko naručio?

Koliko im treba da dostave kodeve? Ili se radi o Box verziji?

Uzeo u petak i za sada ništa.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
C64 kaže...

Da li je tko naručio?

Koliko im treba da dostave kodeve? Ili se radi o Box verziji?

Uzeo u petak i za sada ništa.

Ja mislim da su se oni tu nesto debelo zaletili. D3 nije bio na akciji kod Bli$$arda za BF (jer je bio tjedan-dva prije i moglo se to isto dobiti za 20€) te ostao na 30 € (za  sve bez necro-a).

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 12:39 (Mrgud Veliki).
15 godina
offline
Diablo 3

The Tragic Story of Tristram - Diablo Lore

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
C64 kaže...

Da li je tko naručio?

Koliko im treba da dostave kodeve? Ili se radi o Box verziji?

Uzeo u petak i za sada ništa.

Ja mislim da su se oni tu nesto debelo zaletili. D3 nije bio na akciji kod Bli$$arda za BF (jer je bio tjedan-dva prije i moglo se to isto dobiti za 20€) te ostao na 30 € (za  sve bez necro-a).

 

Stigao jućer paket. Očito im treba oko 3 radna dana.

Već dugo nisam imao kutiju od igre u ruci.

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
C64 kaže...

Stigao jućer paket. Očito im treba oko 3 radna dana.

Već dugo nisam imao kutiju od igre u ruci.

 

 Glavno da je stiglo.. Uzivaj...

15 godina
offline
Diablo 3

Rhykker - UPDATE: Diablo 3 2.6.1 Best Builds (All Classes) - Season 12 Tier List

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Svi ti S buildovi su mi za... Napravio fb channel build, ali ne ide i ne ide. Spetljam se sav u tim skillovima u solo playu. U publicu je malo lakse kada tu masu zauzda zdps monk. Tu ide do oko 110 sa dps necrom i dva suppa.

Jedino sto iz te/S skupine nisam probao Condemn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Htio sam vidjeti koliko mogu daleko bez augmenata u sezoni, za sad GR99 na Crusu (prije više od 100 paragona GR95 na barbu). Hrpa opreme mi je još non-ancient i/ili loš roll.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Bas sam sinoc probao condemn i to sam se proveo kao bos po trnju. Zaletim se u grupu i padnem neslavno...I gledam sto nije u redu. Pa sve stiscem, ali padam kao da sam maslacak. I tako trebalo mi je jedno 2,3 rifta da shvatim da se taj build tako bas i ne igra (tko mi kriv sto nisam pogledao na youtube). Tko bi ocekivao od crusa takvku kukavicu da trci okolo i onda 'lizne', pa trci okolo pa onda opet malo 'lizne'... Ja ocekujem muskarcinu aka barba ili nesto aka thorns crus . Zaletis  se u grupu, pregrupiras mu zube i idemo dalje...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Nakon sto sam jucer malo dulje igrao condemn build, ja ne znam tko je ovdje lud. Zapravo sve se zasniva na dobrom griftu (istina i drugi imaju 'pecanje', ali ovdje je to dovedeno do savrsenstva). Nije toliko bitno jel' netko 1000 paragaon, 2000ti ili pak ne znam 3000. Samo su nijanse u pitanju. Cak niti oprema nije toliko bitna. Zapravo nema veze niti sa skillom, vec samo hoces li kao lud udarati po tipkovnici ili ces koristiti num-lock trick. Sa numlockom samo se seces kroz masu, tu i tamo popijes potion, bacis provoke i udaris. Nevjerojatno je koliko ovom buildu pomazu shrine-ovi. Cak i onaj koji dize 'speed' . Jedino je poprilicno zeznut guardian na samom kraju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2017 12:14 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jucer sam imao originalan završetak GRifta. 

 

Završili smo točno u 15:00:000 - do u tisućinku točno. Uredno smo podigli gemove nakon svega. 

Znalo je biti rezultata sa 14:59 i nešto tisućinki, ali ovo je bilo baš "knap"  

 

P. S. Ne mogu se prijaviti sa svojim originalnim acc još neko vrijeme (ne sjećam se šifre a laptop sa snimljenim passom sam posudio) pa je ovo backup  

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Napraviš GR101 bez i jednog augmenta, a Shadowplay rastura sve preko 11 minuta 30 i korumpira snimke...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Veli_Joza kaže...

Jucer sam imao originalan završetak GRifta. 

 

Završili smo točno u 15:00:000 - do u tisućinku točno. Uredno smo podigli gemove nakon svega. 

Znalo je biti rezultata sa 14:59 i nešto tisućinki, ali ovo je bilo baš "knap"  

 

P. S. Ne mogu se prijaviti sa svojim originalnim acc još neko vrijeme (ne sjećam se šifre a laptop sa snimljenim passom sam posudio) pa je ovo backup  

 Bo'me sinoc su mi kao iz pastete iskakala ta rusenja rekorda ljudi sa FL (130+) i sto je zanimljivo svi su igrali sa zdps monkom. I jedan pull barb. Niti jedan DD.

Nikako da ulovim nekog dobrog necroa (vecina igra rat's run do iznemoglosti - objektivno, tu ide exp kao lud, ali je dosadno u mp3). Wd-a jos i imam na listi, ali naci BK-a za visoke griftove, njet. Stovise nije tesko sloziti monk/wd/barb, jer vecina ima svo troje u pricuvi. No, djaba sve to, jer gore visoko je upravo najvazniji necro. I po mogucnosti da ne dodje hamelin boss na kraju sa svojim stakorima

6 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
Veli_Joza kaže...

Jucer sam imao originalan završetak GRifta. 

 

Završili smo točno u 15:00:000 - do u tisućinku točno. Uredno smo podigli gemove nakon svega. 

Znalo je biti rezultata sa 14:59 i nešto tisućinki, ali ovo je bilo baš "knap"  

 

P. S. Ne mogu se prijaviti sa svojim originalnim acc još neko vrijeme (ne sjećam se šifre a laptop sa snimljenim passom sam posudio) pa je ovo backup  

 Bo'me sinoc su mi kao iz pastete iskakala ta rusenja rekorda ljudi sa FL (130+) i sto je zanimljivo svi su igrali sa zdps monkom. I jedan pull barb. Niti jedan DD.

Nikako da ulovim nekog dobrog necroa (vecina igra rat's run do iznemoglosti - objektivno, tu ide exp kao lud, ali je dosadno u mp3). Wd-a jos i imam na listi, ali naci BK-a za visoke griftove, njet. Stovise nije tesko sloziti monk/wd/barb, jer vecina ima svo troje u pricuvi. No, djaba sve to, jer gore visoko je upravo najvazniji necro. I po mogucnosti da ne dodje hamelin boss na kraju sa svojim stakorima

 Ahh, a slušaj, kad smo mi sirotinja sa 3000-3500 paragona pa ne možemo ni igrati DPSove 

Dobro da nas ovi sa 4-5 tisuća uopće puštaju da igramo sa njima 

 

 

Što se tiče Hamelina, da, ako on dođe možeš samo plakati. Mi smo na 133 dobili Bone warlocka, i, uz malo muke, riješili ga na vrijeme. Baš smo se na 4:30 do kraja ( i 98% riješenog) počeli brinuti koji će bos doći!

A prijatelj u drugom partiju je na kraju 133 naletio na Hamelina. Zaludu im 3 i po minute, i Power i  Channeling u pričuvi 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Veli_Joza kaže...

 Ahh, a slušaj, kad smo mi sirotinja sa 3000-3500 paragona pa ne možemo ni igrati DPSove 

Dobro da nas ovi sa 4-5 tisuća uopće puštaju da igramo sa njima 

 

 

 A dobro i nije za baciti. 3500 paragona je dosta za DD za tamo oko 125og grifta. Supportati mogu i oni ispod 2000 bez problema. Naravno, ako znaju sto rade, a ne da trce kao divljaci.

No ono sto je tuzno je to da se kasnije sve pretvori u gomilanje exp-a (svi manje-vise imaju slicnu opremu) i pecanje dobrog grifta, dok za +1 grift gore treba poprilicno paragona vise za DDove.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 13:40 (Mrgud Veliki).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice