Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.157.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Moja oprema iz stasha The Grin, Carnevil, Tiklandian i da ne kažete da sam prevarant evo usporedbe ove 2 MoJ ;)

Prvi ikad The tall man's finger, al je loš.

T&T rollam sada... Vidit ćemo kasnije hoću li mijenjat build ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Moja oprema iz stasha The Grin, Carnevil, Tiklandian i da ne kažete da sam prevarant evo usporedbe ove 2 MoJ ;)

Prvi ikad The tall man's finger, al je loš.

T&T rollam sada... Vidit ćemo kasnije hoću li mijenjat build ;)

Isprobao sam Grin reaper u Griftu. Tezina 36. Nula bodova. Izgleda da je za vece tezine Grifta sa WD-om Jade jedino rjesenje. Nista. Isprobat cemo i to, oprema se ima, samo ce mi izgleda trebati malo vise vjezbanja dok ne udjem u stos jer nije, kako kolega kaze za DH, pobacaj turete i trci okolo dok svi ne krepaju :)

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Inače Jade skoro cili imam, al treba cili build promijenit, a to nikad nisam igra baš tako da bi mi tribalo za prilagodit se...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel opet mrdaju po serverima,nemogu se logirat.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Zver kaže...
Zodiak kaže...

Koja classa je trenutno najbolja ,odnosno najbrze farma?

 

Deamon hunter.

Pa s obziro da je trenutno najbrzi farming na speed farm t6, nisam siguran da je dh najbrzi. Imam dh sa marauder, bombardier i TT, ali svejedno, moj firebird wiz ga pojede na cistom t6. Na DH ipak imas cast delay na sentry, dok dobar firewiz ima cast-and-forget sa vecim AoE. Jedan spell za tresh, jedan spell za elite i teleportiraj dalje, dot (fire dot i poison dot) pobije sve iza tebe, t6 rift zavrsis bez ikakvog zaustavljanja sa teleportom, moze i tri minute bez problema. Naravno, sa dh mogu veci gr odraditi, ali cisti speed farming mislim da vode wiz crus.

 

Naravno, ovo gore je imho, nije poziv na flejm, igram dh trenutno :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2014 21:06 (mcf).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Zver kaže...
Zodiak kaže...

Koja classa je trenutno najbolja ,odnosno najbrze farma?

 

Deamon hunter.

Pa s obziro da je trenutno najbrzi farming na speed farm t6, nisam siguran da je dh najbrzi. Imam dh sa marauder, bombardier i TT, ali svejedno, moj firebird wiz ga pojede na cistom t6. Na DH ipak imas cast delay na sentry, dok dobar firewiz ima cast-and-forget sa vecim AoE. Jedan spell za tresh, jedan spell za elite i teleportiraj dalje, dot (fire dot i poison dot) pobije sve iza tebe, t6 rift zavrsis bez ikakvog zaustavljanja sa teleportom, moze i tri minute bez problema. Naravno, sa dh mogu veci gr odraditi, ali cisti speed farming mislim da vode wiz crus.

 

Naravno, ovo gore je imho, nije poziv na flejm, igram dh trenutno :)

U pravu si,Wizz i Crusader su najbrzi za t6,hunter je za griftove...meni je hunter main i bolesno je opremljen pa sam neke riftove znao rijesit cak i ispod 4min solo,al sa slabijom opremom ce trajat malo duze zbog sentry delaya,dok ce wizz i crusader pregazit t6 i sa solidnom opremom.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
15 godina
online
Diablo 3

Igram sezonu sa Crusaderom, jučer pao drugi Unity i Templar "Your Follower Can't die".

 

Rekoh, ajde da vidimo kakav će biti prvi SoJ koji mi padne (P300+ BTW):

 

Reko, odmah idem dizat i DH u sezoni!

 

BTW, baš mi fali elite damage, na solo GR32 tučem RG-a po 2-3 minute (bar me ne ubija, uglavnom...). Samo da ukebam RORG sa CDR i Vigilante Belt, onda sam na Perma Akaratu... Izgleda da remenje rolam iduće.

 

Ovo sam za probu stavio Bane of the Powerful umjesto Bane of the Trapped, ali mi ionako iscuri 20% DMG buff nakon ubijanja elite, bolje mi je da vratim Bane of the Trapped, bar trash brže ubijam, u svakom slučaju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2014 13:20 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Prodajem Bnet acc, Diablo 3 ros, SC2 HOTS su gore. Na diablo 3 imam DH paragon 370 full mara set i bombarment offhand DPS 1.1M. Cijena i slike acca na PM

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo nekoliko novosti.. LINK

-50% popusta na D3 i RoS

-Hotfix rare materijale.. navodno će ih padati puuuno više..

Smrt u penziji
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Igram sezonu sa Crusaderom, jučer pao drugi Unity i Templar "Your Follower Can't die".

 

 

your follower cannon die + unity koliko ja kontam , to što on neće umrijeti ne znači da češ ti dobiti neki veći resistance nego sa bilo kojim drugim followerom ?

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
15 godina
online
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...
TomoR kaže...

Igram sezonu sa Crusaderom, jučer pao drugi Unity i Templar "Your Follower Can't die".

 

 

your follower cannon die + unity koliko ja kontam , to što on neće umrijeti ne znači da češ ti dobiti neki veći resistance nego sa bilo kojim drugim followerom ?

Radi na taj način, da pola štete koja je tebi nanesena se prebacuje na follower-a (double Unity).

 

A "Can not die relic" bi zapravo trebalo nazvati "Can not get harmed" - jer ti follower zapravo uopće ne prima štetu.

 

Realno, za bilo koje više GR nivoe, pogotovo ako igraš "melee" klasu kao što ja igram ovog Crusader-a, teško da ćeš doći daleko bez double Unity-a. Prednost templara je naravno što on i liječi, te još dodatno ubrzava regen tvojih resursa.

 

Konačno zarollao Vigilante Belt od Kadale (nekih 7-8K shardova joj dao), sad mi treba malo bolji Leoric Crown i Ramaladni (ili RORG sa CDR-om + socketom, tj. da dropa s jednim od toga) i na perma Akkharatu sam onda čak i bez Gogok of Swiftness. Na nekih 53,22CDR-a sam sad, treba doći do 56,11.

15 godina
offline
Re: Diablo 3

meni nikako da dropa dobar stone of jordan sa fire damage, skroz dobivam cold , arcane, lightning.. evo i moj build trenutni

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/HornedReaper-2494/hero/31054049

 

iako ih mjenjam ovaj mi se pokazao kao najboljim za sada

 

moj folower je enchentress ima all skills + maximus ili furnance + unity + ogrlica http://eu.battle.net/d3/en/item/overwhelming-desire-1I0LYo

 

 

 

 

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
15 godina
online
Diablo 3

Lik koji je prvi DH po solo ranking-u u Greater Riftovima (GR45 očistio solo) na US serveru priznao da koristi "nedozvoljeni SW".

 

Koristi program za pomoć, koji Blizz navodno ne može dokazati, radi kao overlay (kaže da može streamat a da se ne vidi da to koristi) i iščitava podatke iz memorija kada mu se učita mapa. Tako točno dobije map layout, affixe na monsterima, "skrivene" demone i još hrpu drugih stvari.

 

http://diablohub.de/news/allgemein/817-ein-spieler-fordert-blizzard-zugabe-von-cheating

 

To mu je profil:

http://us.battle.net/d3/en/profile/VocaloidNyan-1582/hero/27359023

 

I još se žali/hvali na forumu:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14610481565

 

EDIT:

Ne potičem nikog da to koristi, ni nemam namjeru sam koristiti. Te ako ćete tako nešto koristiti radite to na vlastitu odgovornost!

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.10.2014 9:54 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

nije mi jasno ima healing 12 000 samo a life mu je 165 000, na tome buildu i kako onda moze solo zavrsiti rift 45? 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
15 godina
online
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

nije mi jasno ima healing 12 000 samo a life mu je 165 000, na tome buildu i kako onda moze solo zavrsiti rift 45? 

Perma smoke screen.

 

 

Kad si u Smoke Screen-u ne primaš damage uopće, a ostali skillovi mu pomažu da generira dovoljno resursa da uvijek ima Smoke Screen upaljen. Gornji video nije njegov build ali je primjer perma smoke screen-a.

 

Osim toga, možda je koristio trunkicu drukčiji build za GR.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.10.2014 10:53 (TomoR).
15 godina
offline
Re: Diablo 3

LOL, što je taj build doživio "the great return"?

 

Zapravo kad razmislim, vjerojatno CDR je omogućio da se ponovno može imati permaSS, jel?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
online
Re: Diablo 3
Bukva kaže...

LOL, što je taj build doživio "the great return"?

 

Zapravo kad razmislim, vjerojatno CDR je omogućio da se ponovno može imati permaSS, jel?

Da CDR je omogućio Perma SS.

 

I ekipa se žali na to, ali nema informacija da će patch-at/mijenjat.

 

No, bio je takav "exploit" za invulnerabilty ako je išlo 4 Crusader-a sa visokim CDR-om i svaki je koristio naizmjence Laws of Hope - Stop Time sa Long Arm of the Law pasivom, onda bi cijela grupa bila imuna na damage, konstantno. Solo bi trebao imati debelo preko 70%CDR da bi to koristio. Teško.

 

I, zamisli, to su patch-ali tako da ako koristiš Long Arm of the Law i Stop Time, on i dalje "radi" samo 3 sekunde, a ne 8 kao što bi trebao...

15 godina
offline
Re: Diablo 3

A mislim, možda kod DH-a i nije to toliki problem, jer ovo bi mogao biti alternativa M6 buildu. Ako se dobro sjećam, jezgra perma-SSa je Nightstakler i Shuriken Cloud što zahtjeva kompletno drugačiji gameplay nego Sentry M6 buildovi.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.10.2014 11:25 (Bukva).
9 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Evo nekoliko novosti.. LINK

-50% popusta na D3 i RoS

-Hotfix rare materijale.. navodno će ih padati puuuno više..

Thx, upravo sam kupio i sad se skida :-)

11 godina
offline
Re: Diablo 3
Zemljanin kaže...
geothia kaže...

Evo nekoliko novosti.. LINK

-50% popusta na D3 i RoS

-Hotfix rare materijale.. navodno će ih padati puuuno više..

Thx, upravo sam kupio i sad se skida :-)

nemojte me razapeti radi pitanja, jel se isplati uzeti d3?

cuo sam dosta ljudi da pljuje po igri pa zato pitam...

(igrao sam d1 i d2, d3 samo onaj pass al je prekratko i to je to)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
16 godina
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...

nemojte me razapeti radi pitanja, jel se isplati uzeti d3?

cuo sam dosta ljudi da pljuje po igri pa zato pitam...

(igrao sam d1 i d2, d3 samo onaj pass al je prekratko i to je to)

Isplati se ali samo u kombinaciji D3 + Reaper of Souls.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
9 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Isplati se ali samo u kombinaciji D3 + Reaper of Souls.

Moze nOOb pitanje posto sam novi u Diablo 3, kolko mi uistinu kao pocetniku igra ulogu ova ekspanzija jer citam tu u temi svi hvale RoS.

Mislim lvl cap me ne zabrinjava, ali dropovi i sl. jel ima razlike iako namjerava igrat polako i gustat jer sam casual igrac :-) ?

Hvala

 

 

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Zemljanin kaže...
boxer kaže...

Isplati se ali samo u kombinaciji D3 + Reaper of Souls.

Moze nOOb pitanje posto sam novi u Diablo 3, kolko mi uistinu kao pocetniku igra ulogu ova ekspanzija jer citam tu u temi svi hvale RoS.

Mislim lvl cap me ne zabrinjava, ali dropovi i sl. jel ima razlike iako namjerava igrat polako i gustat jer sam casual igrac :-) ?

Hvala

 

 

Ukratko, ogromna uloga. Eventualno možeš dogurati sve likove do 60 i tek onda kupovati ekspanziju, ako nisi siguran hoće li te igra zadržati na duže vrijeme. Od setova koji padaju tek na 70 i mijenjaju način igranja, skillova i itema koji donose nove opcije kod gearanja i buildova, preko modova i dodatnih sadržaja koji ti omogućavaju ipak kakav takav ene game. D3 + ROS je ustvari ono kako je igra trebala izgledati kod izlaska, ali tako je kako je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Diablo 3

jos samo da pitam, jel se moze igra uzeti preko americkog storea i aktivirati na europskom accu?

jer ovaj dojde malo jeftinije nego u eurima

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

 

 

Ukratko, ogromna uloga. Eventualno možeš dogurati sve likove do 60 i tek onda kupovati ekspanziju, ako nisi siguran hoće li te igra zadržati na duže vrijeme. Od setova koji padaju tek na 70 i mijenjaju način igranja, skillova i itema koji donose nove opcije kod gearanja i buildova, preko modova i dodatnih sadržaja koji ti omogućavaju ipak kakav takav ene game. D3 + ROS je ustvari ono kako je igra trebala izgledati kod izlaska, ali tako je kako je.

Hvala puno, znaci do lvl 60 nema razlike izmedu vanilla i RoS verzije :-)

Lp

 

15 godina
offline
Re: Diablo 3

Zavisi kako gledaš. Ako krećeš od 1. levela vjerojatno ćeš pregaziti cijeli "story" do 30tog +/-

 

I sada ako nemaš ROS imaš act manje, i kada pređeš story mode ne bu ti se otvorio adventure mode. Tako da RoS sadržaje možeš konzumirati i prije lvl 70.

15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Zadnjih par dana odlucih malo postelati wizza (firebird set) i zeninog DHa. Kad danas malo bacim DH-a i greater rift i http://s30.postimg.org/osrlvj77l/Screenshot001.jpg .

5 leg. To mi se jos nije dogodilo do sada. Vise od 3 odjednom nije palo. Jucer pak izgleda bio dan za Leoric's Crown. 3-4 komada mi je palo. Jedan sa str (koji je dusu dalo za Crusadera)., a ostatak sa dex i int.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Etrayu i Witching Hour sa istog Elitea {#}

Etrayu je čak i dobar. WH je sranje, međutim, na DPS dijelu bolji od Hellcata koji sam do sada imao.

 

Samo nikako da bloody quiver (BR) ulovim {#}

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav, trebam pomoc , evo jucer sam kupio diablo 3 jer je bio na popustu i skinulo se i instaliralo tih 15 giga i bla bla. sad idem pokrenut igru i baca mi neki error server nedostupan i da kao nastavim offline. Obzirom da nemam pojma kako ovo funkcionira, a iskreno nemam ni vremena ni volje studirati što znaci koji error od blizarda, zanima me da li je to normalno ili je stvarno neki server maintenance u tijeku. Sto znaci to igranje offline, ako sam dobro shvatio save games su na njihovom serveru? Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Postoji ogromna razlika izmedju D3 i D3:RoS, cak i od lvl 1, pogotovo sad sa sezonama. Ljudi rade nove likove i igraju od pocetka samo da dobiju season reward, a vi savjetujete novom igracu da mu to nista ne znaci... pa da dodje do lvl 70, skuzi sta je season bonus i krene iznova? Ako vec krece iznova neka krene sa RoS, ionako nema smisla igrat bez toga jer od lvl 1 imas odredjene bonuse sa ekspanzijom, a ne od lvl 60 nadalje.

Uostalom koja je razlika? Lvl 60 mozes bit u 2 dana, sto ces onda kupovat RoS za 2 dana!?

Moj PC  
3 2 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice