Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.157.697
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Evo da se pohvalim . Prvi Thunderfury koji mi je ikad pao  :)  Nisam očekaivao da će mi ikad pasti pošto igram isključivo sa DH otkad je igra izašla al me fino posrao  :) 

Jesi to iskoristio Ramaldani na Thunderfury? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...
Grozota kaže...

Evo da se pohvalim . Prvi Thunderfury koji mi je ikad pao  :)  Nisam očekaivao da će mi ikad pasti pošto igram isključivo sa DH otkad je igra izašla al me fino posrao  :) 

Jesi to iskoristio Ramaldani na Thunderfury? 

DA 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
16 godina
offline
Diablo 3

pozz,

vjerojatno je več bilo pojašnjenje oko mog pitanja, al tek sam neki dan kupio rabljeni acc d3 bez ros i instalirao sam ptr:ros i zanima sljedeče, jer sam počo razvijat krusejdera, dal kad budem kupio ros mi bude ostao taj lik sa svim itemimi i lvl-ima?

nebum valjda moral sve ispočetka?

 

hvala!

 

mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mrakky kaže...

pozz,

vjerojatno je več bilo pojašnjenje oko mog pitanja, al tek sam neki dan kupio rabljeni acc d3 bez ros i instalirao sam ptr:ros i zanima sljedeče, jer sam počo razvijat krusejdera, dal kad budem kupio ros mi bude ostao taj lik sa svim itemimi i lvl-ima?

nebum valjda moral sve ispočetka?

 

hvala!

 

 

Ne sekiraj se, samo nastaviš tog lika igrat i to je to...jedino preporuka da se ne trudiš skupljat opremu jer ćeš sve zamjenit čim kupiš ekspanziju.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mrakky kaže...

pozz,

vjerojatno je več bilo pojašnjenje oko mog pitanja, al tek sam neki dan kupio rabljeni acc d3 bez ros i instalirao sam ptr:ros i zanima sljedeče, jer sam počo razvijat krusejdera, dal kad budem kupio ros mi bude ostao taj lik sa svim itemimi i lvl-ima?

nebum valjda moral sve ispočetka?

 

hvala!

 

PTR - Public Test Realm

 

To znači da se tu samo testiraju itemi i patchevi za igru. Bilo bi glupo da ostanu itemi s obzirom da je kod ovog PTR-a MF bio buffan na 2000%, da se vidi kako se mogu iskoristiti novi itemi. Znači to je pokrenuto samo da se testira novi patch. Njegovim gašenjem sve se briše.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 22:20 (formula1live).
11 godina
offline
Diablo 3

Ako itko bude htio mijenjati D3 za Far cry 3 + Dragon blood acc na uplayu nek se javi u PM 

 

Sorry za off topic

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
mrakky kaže...

pozz,

vjerojatno je več bilo pojašnjenje oko mog pitanja, al tek sam neki dan kupio rabljeni acc d3 bez ros i instalirao sam ptr:ros i zanima sljedeče, jer sam počo razvijat krusejdera, dal kad budem kupio ros mi bude ostao taj lik sa svim itemimi i lvl-ima?

nebum valjda moral sve ispočetka?

 

hvala!

Morat ćeš sve ispočetka jer PTR nema veze sa glavnom igrom. To je posebna instalacija igre korištena isključivo za testiranje i jednom kad je patch spreman da ide na server PTR se gasi. Znači tog Crusadera kojeg igraš na PTR možeš fino zaboraviti, tj. nema ti uopće smisla dalje igrati s njim. 

 

Ili si kupi RoS sada pa kreni ispočetka sa Crusom ili igraj neku drugu klasu jer će se to prebaciti jednom kad kupiš RoS (samo pazi da opet ne kreneš na PTR-u sa tom novom klasom :D). I čisto da znaš, D3 sa ekspanzijom je skroz druga igra. Nije ni sa time blizu onome što je trebala biti prije 2 godine još, ali skoro da nema smisla igrati igru bez ekspanzije.

 

 

EDIT: Ovo što ti je rekao kolega lobotomac se odnosi samo na likove kojima imaš pristup na vanilla D3. Valjda nije shvatio što točno pitaš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 22:45 (Hexfire).
15 godina
online
Diablo 3

Trudim se, sezona, Condemn, bez Pylona, GR39:

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
online
Diablo 3

Prodajem Diablo 3 i Diablo 3 ROS za 200 kn. oba, naigrao sam se dosta ako netko zeli neka se javi u pp, ima dosta golda i par likova 60 i 70 lvl.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Trudim se, sezona, Condemn, bez Pylona, GR39:

 

Može link na profil da pogledam tog Crusadera. Imam nekog noob crusadera ali sam ga zapostavio pa rekoh da malo odigram da vidim kako je sa mele klasama. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...
TomoR kaže...

Trudim se, sezona, Condemn, bez Pylona, GR39:

 

Može link na profil da pogledam tog Crusadera. Imam nekog noob crusadera ali sam ga zapostavio pa rekoh da malo odigram da vidim kako je sa mele klasama. 

Ne može, pao mi GR39 rift nakon toga prvi ikad Furnace, xD, pa sad slažem konjicu:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/47409923

 

Inače je to u sezoni sa Condemn shield-om bilo (uplodao budem video noćas) pa budeš mogao vidjeti koja je oprema bila korištena.

 

Manje više za Crusa je pravilo - Akkhan set, oko 56% CDR (ukoliko ide) i onda varijacije na temu.

15 godina
online
Diablo 3

Evo i videa:

 

Malo sreća sa Act 1 monsterima na početku; pred kraj zaribao dvije stvari (kad sam poginuo, bar sekundu nisam upalio Akkharata, i nisam vukao Guardiana bliže ulazu). Mogao završiti bar pola minute prije. Ali svejedno zadovoljan.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Najavljen kraj prve sezone.

 

Ne završava prije 3.2.2015.

 

http://eu.battle.net/d3/en/blog/17152343/end-of-season-what-to-expect-30-12-2014

Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Najavljen kraj prve sezone.

 

Ne završava prije 3.2.2015.

 

http://eu.battle.net/d3/en/blog/17152343/end-of-season-what-to-expect-30-12-2014

 Fala k...u

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
13 godina
offline
Diablo 3

A jesu ju odužili... Trebala je završit odavno, a sad bog te pitaj kad bude kraj.

 

Dal ćemo patch dobiti prije ili tek kad krene S2? Nadam se da je ovo prvo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 14:38 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

A jesu ju odužili... Trebala je završit odavno, a sad bog te pitaj kad bude kraj.

 

Dal ćemo patch dobiti prije ili tek kad krene S2? Nadam se da je ovo prvo.

 Ja ne bih patch prije kraja S1, jer totalno mijenja Greater riftove i uvodi Ancient iteme.

 

Ali ako bude, onda neka bude najkasnije idući tjedan.

12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Patch izlazi između sezona. A tak dugo je sezona valjda trajala da isprave bugove. Valjda su ovaj put uvidjeli sve propuste i sezona 2 neće početi s exploitima. Pa da se opet dogodi da za par minuta od kako je sezona polečela ljudi su već bili lvl 70 i ubrzo farmali t6

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pošto je najavljen kraj prve sezone evo za sve one koji su je igrali kalkulatora za Paragone..

LINK

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2014 20:14 (geothia).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Nakon duže pauze počeo sam opet igrati diabla i ovo je moj trenutni barbar http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/46622629

Skupio sam dosta zelenjava, i u stashu još imam djelove setova, ali niti jedan cijeli još...Ono što me zanima koji je najbolji set? i koje su kombinacije najbolje? od raekora imam 3 dijela ali rollovi mi nisu najbolji pa ga neću staviti dok ne nadjem još jedan dio za dodatan strenght. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Pisem sa mobitela, pa ne mogu detaljizirati puno.

Ne prvo, nego nulto, treba ti Ring of Royal Grandeur. Farmaj samo njega, dok ne padne dobar. Act 1 bounty, najmanje torment 2 tezina! Onda su ti dosta 3 dijela Raekora ;-)

15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Pisem sa mobitela, pa ne mogu detaljizirati puno.

Ne prvo, nego nulto, treba ti Ring of Royal Grandeur. Farmaj samo njega, dok ne padne dobar. Act 1 bounty, najmanje torment 2 tezina! Onda su ti dosta 3 dijela Raekora ;-)

 

Sad sam googlo kakv je to ring i dobra fora, ali vidim da je za 12 lvl...hoće mi na tormentu pasti sa statovima za 70 ili taj za 12?  

12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Svi itemi ti mogu pasti po novome na bilo kojem levelu i oni su level koji ti je i lik. Znači možeš dobiti sve legendarne iteme i svi će biti level 70

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ako igras sa level 70 likom pasce ti i level 70 prsten.

Moras igrati bounty Act 1 najmanje na T2 tezini, jer tu pocinje garantirano davanje legova iz Horadricove kocke. Na T2 imas 50% sanse za dobitak lega, a na T6 je sansa 100%.

Imas 6 legova koji ti mogu ispasti, prsten i jos 5 drugih, pa moras biti uporan ;-)

 

P.S. Taj prsten je toliko bitan sa ga mozes nositi i ako je level 12. Ja sam dugo nosio level 12 (istina, na hardcore) jer nisam zurio igrati torment tezinu na HC pa je potrajalo dok je pao bolji;-)

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 21:43 (striko).
15 godina
offline
Diablo 3

Onda se bacam na bountije na actu 1  Ide i torment 4, tako da mi je onda dosta velika šansa za drop, vidjet ćemo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koji bi bio treći gem za M6 DH uz Enforcer i Trapped? Ekipa veli svašta; od BoP pa do Toxina i Pain Enhancera...

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

Koji bi bio treći gem za M6 DH uz Enforcer i Trapped? Ekipa veli svašta; od BoP pa do Toxina i Pain Enhancera...

 BoP ili Zei,ako si ljen postavljat sentrye iza sebe onda BoP buduci da zei broji daljinu od sentrya do monstera a ne od tebe do monstera.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ej pozz svima, evo da linkam svog barbara pa da cujem komentare, sta treba i sta se moze popravit ili nac bolje. i dali netko zna gdje dobit ostale dijelove immortal seta ? hvala unaprijed...

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilentSword-22832/hero/51158529

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
josip0605 kaže...

Ej pozz svima, evo da linkam svog barbara pa da cujem komentare, sta treba i sta se moze popravit ili nac bolje. i dali netko zna gdje dobit ostale dijelove immortal seta ? hvala unaprijed...

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilentSword-22832/hero/51158529

 Za početak ok barbar.. Sad deri po GRiftovima skupljaj shardove i gemove, gemblaj kod Kadale . . .  Malo po malo i skupit ćeš sve potrebno

Također farmaj RORG  ( Act 1 bountiji )

 

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 12:58 (Grozota).
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozz, zna li itko, gdje je trenutno najjeftinije za uzeti ROS key na netu, a da je provjereno ...

 

Hvala unaprijed !

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Ako ima igrača koji još igraju Diablo 3 bez RoS-a nek mi se jave.  Imam nekoliko oružja za wizarda i demon huntera 60- lvl koji će im poslužiti.

 

BOXER#2395

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice