Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.134.828
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Svaka igra ima svojih nedostataka. Kada bi gledao na to ne bi se trebalo igrati ni jednu.

 

Diablo 3 ima probleme sa forsiranjem određenih buildova preko setova. 

Path of exile ima probleme sa buildovima koji se na kraju svode na par koji su dobri za većinu situacija, i ostalih koje eto stoje reda radi.

Grim Dawn nema random mape i borbe sa šefovima su jako dosadne.

Marvel heroes nisam toliko igrao, no meni najveći problem je bio premali invertar koji se djeli sa svim likovima.

 

Ima još tu sitnica no ja sam naveo one koje meni najviše smetaju.

 

Što se tiće najave. Ako budu naplačivali necromancera to je čista glupost. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mrakky kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Ako dobro vidim. Znaci ukratko dobiti cemo jedno veliko nista.

A za nagodinu je najavljen jedan novi lik kojega cemo morati kupiti i armory.

 to nigdije nisam našo da čemo morat platit nekra?

sam fulao kaj?

"Q: What will we get as part of the Rise of the Necromancer pack?

A: In addition to unlocking the Necromancer as a playable character, players will also receive an in-game pet, two additional character slots, two additional stash tabs (on PC), a portrait frame, pennant, banner, and banner sigil.

Q: When will the Necromancer be available for purchase/in-game?

A: Sometime in 2017—we’ll provide more details as we near release!

Q: How much will the pack cost?

A: We’re not ready to announce a price just yet. Stay tuned! "

 

Eto povukao to s eu.battle.net-a. Cim spominju pack i koliko ce doci poprilicno sam siguran da ga nece dati mukte...

 

EDIT : Konacno nasam vremena da odigram malo. Ovaj puta na optici. Ne baca u crveno. Zna tu i tamo u zuto, ali buduci da je subota navecer. Ok je. I to bacanje u zuto se niti ne osjeti. Ali opet je tu do njihovih servera i problema koji nece priznati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2016 22:45 (Mrgud Veliki).
15 godina
online
Diablo 3

Evo i kompletni recap Diablo franšize s ovogodišnjeg Blizzcona:

http://www.diablofans.com/news/48842-blizzcon-2016-complete-recap

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo i kompletni recap Diablo franšize s ovogodišnjeg Blizzcona:

http://www.diablofans.com/news/48842-blizzcon-2016-complete-recap

 Malo opisa kako će se doći do "novog" originalnog Diabla. Navodno će to biti samo jednom godišnje i to u određeno vrijeme.

Link

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
online
Diablo 3

Malo o D1 u D3:

 

Blizzcon 2016 - Diablo III Dev Talk And Q&A:

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2016 12:24 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Uzas. Nece popraviti NISTA od velikih problema s igrom, nego samo dodati novu klasu. To nije ni blizu dovoljno cak i kad bi bila besplatna. ALI NE, oni ce ga bundlati sa hrpom beskorisnog smeca koje nitko ne zeli/ ne treba, i masno naplatiti. Izgleda da me Diablo 3 nikad vise nece vidjeti.

 

Ostaje samo nada da rade na D4/ necem novom ali da jos nisu spremni najaviti...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zna li se kad pocinje ptr?
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Zna li se kad pocinje ptr?

 Pretpostavljam sutra, oni utorkom uglavnom patch-aju.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Minneyar kaže...

Uzas. Nece popraviti NISTA od velikih problema s igrom, nego samo dodati novu klasu. To nije ni blizu dovoljno cak i kad bi bila besplatna. ALI NE, oni ce ga bundlati sa hrpom beskorisnog smeca koje nitko ne zeli/ ne treba, i masno naplatiti. Izgleda da me Diablo 3 nikad vise nece vidjeti.

 

Ostaje samo nada da rade na D4/ necem novom ali da jos nisu spremni najaviti...

 Cak ce i ovo sra*je koje glum d1 biti samo event ogranicenog roka trajanja.

 

Inace, na forumu i redditu hejt je i dalje na vrhuncu, nema bas oprosta blizzardu za ovaj 20 godisnji event.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Minneyar kaže...

Uzas. Nece popraviti NISTA od velikih problema s igrom, nego samo dodati novu klasu. To nije ni blizu dovoljno cak i kad bi bila besplatna. ALI NE, oni ce ga bundlati sa hrpom beskorisnog smeca koje nitko ne zeli/ ne treba, i masno naplatiti. Izgleda da me Diablo 3 nikad vise nece vidjeti.

 

Ostaje samo nada da rade na D4/ necem novom ali da jos nisu spremni najaviti...

 Cak ce i ovo sra*je koje glum d1 biti samo event ogranicenog roka trajanja.

 

Inace, na forumu i redditu hejt je i dalje na vrhuncu, nema bas oprosta blizzardu za ovaj 20 godisnji event.

 

Da, po meni je, nažalost,  Reddit  postao leglo "f*****g Millenialsa".  

 

Podsjećaju me na bilo koja tri žicara sa zidića, koji cijeli dan kupe 10 po 10 lipa, i kad nakon pola dana skupe za jednu pivu, krenu briljantne opservacije - oni bi u pola dana preporodili Hrvatsku, a u 3 dana bi riješili sve svjetske probleme, samo da je njima dati vlast (bar su takvi ovde u Splitu - par puta bih u prolazu nesrećom čuo njihove napade "inteligencije"). 

 

Tako je i na Redditu trenutno. Prije mjesec dana, nakon Gamsecona - svi su drobili isto - Diablo je ušao u maintance mode, igra je mrtva...

 

Sada, kad smo dobili dosta toga, opet je igra mrtva. Da se bar jednom odluče zašto je mrtva...

 

Glavni problem "mozgova" sa Reddita je, po meni, to što je glasna većina tamo ekipa koja ima svoje youtube kanale gdje prosipaju pamet, i za ikakvu "glednost" (za svakog gledatelja dugoročno dobijaju nešto, cent po cent i skupi se nešto) trebaju im kontroverze.

 

Da je najavljen D4, isti bi revali kako nam je trebala ekspanzija za D3 i to bi bilo bolje zato jer...

Da je najavljena ekspanzija za D3, isti bi opet revali kako je to nepotrebno, ovo je mrtva igra, treba nam novi D4 i slično...

Magareće revanje, samo zato jer mogu revati. I to je to.

 

 

Imao sam istu raspravu u klanu jučer, jedan je drvio kako su sve ove promjene "snake oil", i kako nam naplaćuju kozmetiku.. Kad sam ga pitao da objasni kako je novi lik kozmetika, onda je samo odgovorio u stilu "yeah, whatever, bla bla".

 

Najveći problem Diabla nije ni loša igra ni loši developeri, već "mozgovi" sa reddita, i zvaničng Diablo foruma, koji po cije dane revu samo da bi revali, bez ikakve veze sa mozgom. I u jednom momentu, kad to revanje dodije "I bogu i čoviku", par stotina likova utječe na developere, i onda na čitavu Diablo zajednicu.

 

P. S. Većina ljudi ne shvaća najvažniji dio priče, sve ovo širenje Diabla 3 je radi konzolaša. Njih ima puno više. Oni su dobili sezone, od njih se i očekuje najveća kupovina Necromancera.

Mi na PC smo samo kolateralni dobitnici u toj priči.

12 godina
offline
Diablo 3

gdje se može trenutno uzeti najjeftinije d3 + ros? na g2play sam našao za 35 eura, ima negdje još jeftinije, a da je pouzdano?

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Igrao sam Diablo 3 kada je izasao i zadnji puta sam igrao prije nekih 3,5 godine. To je bilo jos u vrijeme prije RoS-a.

Ovaj vikend sam ga ponovo instalirao i igrao, a kako je sad sve novo ponovo mi je igra mrak.

 

Uglavnom, imao sam 3 lv60 lika sa 42 paragon levelom, te sam napravio novog seasonal lika.

Igrajuci preko vikenda trenutno je stanje:

 

- normalni Deamon Hunter lv70 sa Paragon 44. Kampanja nije zavrsena

- seasonal Deamon Hunter lv54

 

Pitanja:

 

- da li je bolje/isplativije da se sada koncentriram na seasonal Deamon Huntera ili da se koncentriram na normalnog. Koliko sam skuzio seasonal likovi imaju puno bolje dropove

- ako se bolje koncentrirati na seasonal da li onda mogu ovog normalnog slobodno obrisati jer ce seasonal na kraju sezone biti prebacen kao normalan (uz prethodno zavrsavanje kampanje cisto da imam kampanju zavrsenu)

- kada budem levelao ostale likove da li da ih odmah pretvorim u seasonal (koliko sam shvatio postaju lv1, ali zadrzavaju gear) ili da ih igram normalno ili da radim nove seasonal iste klase

 

Sorry na mozda noobavim pitanjima, ali kako nisam igrao 3,5 godine nemam uopce pojma o tome kako igra sada u RoS-u funkcionira.

 

Hvala unaprijed!

 

 

 

 

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Seasonal nemaju bolje dropove, ali dobe jedan set "džaba".

 

Također, probaj odigrati season journey, bar do stash tab-a. Sretno.

 

"Pretvaranje likova u seasonal" radi samo ako nemaš dovoljno praznih slotova za charactere, jer opremu koju imaju na sebi/kod sebe ipak trebaš u mjesec dana izvaditi iz ingame mail-a inače nestanu.

 

Dodatno, s toliko niskim paragonom bolje to je igrati sezonu, s obzirom da je lakše uletjeti u public game gdje ti možda netko malo i pomogne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 10:23 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Sta je potrebno za stash tab? Neka bolestina?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3

Link Ja koristim pomoć na ovom linku da bih pratio šta treba.

12 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
mcf kaže...
Minneyar kaže...

Uzas. Nece popraviti NISTA od velikih problema s igrom, nego samo dodati novu klasu. To nije ni blizu dovoljno cak i kad bi bila besplatna. ALI NE, oni ce ga bundlati sa hrpom beskorisnog smeca koje nitko ne zeli/ ne treba, i masno naplatiti. Izgleda da me Diablo 3 nikad vise nece vidjeti.

 

Ostaje samo nada da rade na D4/ necem novom ali da jos nisu spremni najaviti...

 Cak ce i ovo sra*je koje glum d1 biti samo event ogranicenog roka trajanja.

 

Inace, na forumu i redditu hejt je i dalje na vrhuncu, nema bas oprosta blizzardu za ovaj 20 godisnji event.

 

Da, po meni je, nažalost,  Reddit  postao leglo "f*****g Millenialsa".  

 

Podsjećaju me na bilo koja tri žicara sa zidića, koji cijeli dan kupe 10 po 10 lipa, i kad nakon pola dana skupe za jednu pivu, krenu briljantne opservacije - oni bi u pola dana preporodili Hrvatsku, a u 3 dana bi riješili sve svjetske probleme, samo da je njima dati vlast (bar su takvi ovde u Splitu - par puta bih u prolazu nesrećom čuo njihove napade "inteligencije"). 

 

Tako je i na Redditu trenutno. Prije mjesec dana, nakon Gamsecona - svi su drobili isto - Diablo je ušao u maintance mode, igra je mrtva...

 

Sada, kad smo dobili dosta toga, opet je igra mrtva. Da se bar jednom odluče zašto je mrtva...

 

Glavni problem "mozgova" sa Reddita je, po meni, to što je glasna većina tamo ekipa koja ima svoje youtube kanale gdje prosipaju pamet, i za ikakvu "glednost" (za svakog gledatelja dugoročno dobijaju nešto, cent po cent i skupi se nešto) trebaju im kontroverze.

 

Da je najavljen D4, isti bi revali kako nam je trebala ekspanzija za D3 i to bi bilo bolje zato jer...

Da je najavljena ekspanzija za D3, isti bi opet revali kako je to nepotrebno, ovo je mrtva igra, treba nam novi D4 i slično...

Magareće revanje, samo zato jer mogu revati. I to je to.

 

 

Imao sam istu raspravu u klanu jučer, jedan je drvio kako su sve ove promjene "snake oil", i kako nam naplaćuju kozmetiku.. Kad sam ga pitao da objasni kako je novi lik kozmetika, onda je samo odgovorio u stilu "yeah, whatever, bla bla".

 

Najveći problem Diabla nije ni loša igra ni loši developeri, već "mozgovi" sa reddita, i zvaničng Diablo foruma, koji po cije dane revu samo da bi revali, bez ikakve veze sa mozgom. I u jednom momentu, kad to revanje dodije "I bogu i čoviku", par stotina likova utječe na developere, i onda na čitavu Diablo zajednicu.

 

P. S. Većina ljudi ne shvaća najvažniji dio priče, sve ovo širenje Diabla 3 je radi konzolaša. Njih ima puno više. Oni su dobili sezone, od njih se i očekuje najveća kupovina Necromancera.

Mi na PC smo samo kolateralni dobitnici u toj priči.

 

Dosta toga smo dobili? Sta smo dobili? Igra je ista bez ikakvih promjena vec 5 sezona. Sistem je uzasno naporan i dosadan sto govore i brojke - prvi tjedan sezone ajde dode nesto ljudi nazad, ali vec nakon tjedan dana ima manje igraca online nego u Diablu 1 (karikiram, ali poanta stoji). Zato sto KOME SE DA uvijek istu glupost raditi svaki mjesec. Jedino mozda ovih 50 ljudi sta se natjecu u greater riftovima. Prosjecnom igracu nema smisla.

 

I onda ne dobimo NIKAKVU najavu za poboljsanja/ ekspanziju/ D4 ili cak D2 HD, nego dobimo 2 nove mape (big deal, ko da mape ista znace kad se sama igra ne mijenja nimalo) i novu klasu (koju cemo masno platiti) s kojom mozemo igrati isto staro dosadno sranje. Za ovaj Diablo 1 event cemo vidjeti jos, ali taman i da bude odlicno, opet je samo limited-time event koji ces jednom proci i ne doprinosi nista buducnosti igre/ fransize. Znaci ukratko dobili smo jedno veliko NIŠTA. Mozda par desetaka sati igre s novom klasom, na istim podrucjima, s istim mehanizmima, opet forsirani u buildove glupim setovima itd itd. Kome se daje par desetaka eura za to, be my guest. 

15 godina
online
Diablo 3

Dobit ćemo 2 stash taba i character slota s novom klasom, za to mi nije problem dati do 20€ (žalosno, ali istina).

 

Bit će ovi Challenge riftovi, pa da vidimo kako će to zaživjeti.

 

Šteta što nisu ni najavili promjene na paragonima, tako da da, uglavnom se slažem da ćemo igrati i dalje manje-više jedno te isto.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Meni kao, casual igraču to je sasvim dosta. 

Ako ćeš D3 igrati nadajući se novom sadržaju...razočarati ćeš se ubrzo.

Ako misliš biti svake sezone kompetitivan...izgoriti ćeš nakon par sezona i jednostavno odustati 

(svaka čast Striki i Kornjači i ostalim veteranima koje viđam u friend listi, ali taj popis je svake sezone sve kraći i kraći). Ne znam uopće što se dogodilo sa ShoMijem koji je bio naš guild leader...?

Ukratko, meni osobno odgovaraju ovakve mikropromjene jer sam u suštini zadovoljan s onim što mi D3 nudi, nema iskreno volje ispočetka grindati kao što je bio slučaj u WoW-u sa svakom ekspanzijom...

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Jbt, lakse otplatit stambeni kredit nego dobiti stash

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Striko sve dobro veli. I ja sam sasvim zadovoljan sa ovim promjenama. Davno sam naucio da se ne treba previse nadati pa se onda ni ne razocaravas i cak i male stvari budu krasan bonus koji te ispuni zadovoljstvom. I sigurno cu novu klasu igrati barem par stotina sati ako ne i vise, a isprsiti se 20-ak eura ili mozda i koji euro vise cak i meni koji bas nisam pri parama nece biti problem. Pa jebote do prije par godina sam trosio mozda do i 100 eura mjesecno na cigarete.

15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Jbt, lakse otplatit stambeni kredit nego dobiti stash

 Pih stash!

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...

Jbt, lakse otplatit stambeni kredit nego dobiti stash

 Pih stash!

 

 

 

Uopce ne mogu zamisliti kakvu opremu moras imati da zavrsis rift na T13 za manje od 4 minute

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...
TomoR kaže...
Friday kaže...

Jbt, lakse otplatit stambeni kredit nego dobiti stash

 Pih stash!

 

 

 

Uopce ne mogu zamisliti kakvu opremu moras imati da zavrsis rift na T13 za manje od 4 minute

 Belial za 45s je bio teži.

 

Praktički sve sam solo napravio.

15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Promjene su nikakve. Onaj tko zeli uzeti necro pack ce ga uzeti. OK, njegov izbor, vjerojatno cu ga i sam uzeti (da ga istestiram), ako mi se situacija zivotna promjeni, a sada je takva kakva je. Malo vremena za igranje.

Ono sto mene iritira je paragon sistem (konkretno Grift) koji je totalno besmislen. Jednostavno, tera te da igras i igras, a bez ikakvog smisla. Drugo sto me smeta sto 99% likova lice jedni na druge. Svi nose isto, samo je pitanje, tko je imao vise srece i tko je vise/manje igrao. Public je prakticki mrtav, ako i naletis na ok grupu, ako ne odgovaras u taj 'klisej' kick (mozda te ubace, ako si paragon iznad 1000 za probu)... Nabace novi patch, naprave minijaturnu promjenu i opet imamo iste buildove nakon manje od mjesec dana. Jednostavno previse je ovo meni, ne znam kako da kazem. Mozda bolje da su uveli d2 sistem tree sistem, gdje nema reseta pa kakvog lika napravis, napravis. Ili idi od pocetka....

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
I u D2 nakon ne znam tacno kog patcha imas reset tree skilla pa mozes opet da preslozis skilove...
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Diablo 2 patch 1.14 ako se ne varam tokenom koji craftas essencima ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Diablo 2 patch 1.14 ako se ne varam tokenom koji craftas essencima ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Hitlerova reakcija na Blizzcon 2016:

Moj PC  
5 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Dobar ;)))
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice