Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.133.571
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Evo, ako netko hoće mini Azmodan-a kao pet, treba kupiti Virtual BlizzCon Ticket:

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 70 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 70 - Europe:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 71 - Europe:

 

Diablo III: Challenge rift 71 - Americas:

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3



Poserem ze Blizzardu nasred cela 

Jebo ih mobile, jebalo ih sve, da su barem uveli stare klase ali ne moramo gledati iste stare dosadne klase...

Jedino ih sada moze spasiti ovaj Diablo: What's next...

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

RIP Diablo...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

dobrodošli ste svi u Path of Exile temu 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 0:17 (Gam3r).
Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 3
A dobro, ovo se treba ignorirat i čekat da najave novi pravi nastavak i to je to.

Baš ih briga što ekipa pljuje po njima, ionako plivaju u lovi od Overwatcha i WoW-a.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Blackstorm kaže...
A dobro, ovo se treba ignorirat i čekat da najave novi pravi nastavak i to je to.

Baš ih briga što ekipa pljuje po njima, ionako plivaju u lovi od Overwatcha i WoW-a.

  Bolje receno, ovaj blizzcon im je bio promasaj samo takav.

WoW ce dobiti klasican server. OW novog heroja (a nedavno su izbacili novoga).

W3 ce dobiti remaster, ali po poprilicno paprenoj cijeni. Mislim da i HOTS dobija novog heroja. Diablo ce otici na mobitele.

I to sve ce mozda doci, a mozda i nece do slijedeceg blizzcona.

I ne bi se kladio da ih nije briga sto ekipa pljuje. Ljudi subijesni. Brisu se teme na forumu.

Ovo lagano vuce na katarstrofu koja je zadesila EA. Nije niti cudo sto su dali destiny 2 svima besplatno.

Q&A, za one koji su kupili ticket je pak posebna prica. O tome bi mogao pisati bar pola sata. Lord Fluffy, april's joke etc. etc...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 1:02 (SamoPitam).
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

https://clips.twitch.tv/PunchyImpossibleCoyoteYouWHY na Q&A su ih dosta popljuvali, publika im je stalno dobacivala nesto, nikad mi nije bilo draze za neku igru da dobacuju toliko...

Trailer na YT je vec na 100k dislikeova 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
.. i to je taj novi diablo projekt.. steta, nista od novog/remastered diabla, bar za koju godinu :(
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Kako su se posrali pa svima s ovim isprdkom na koji su naljepili Diablo ime pa to je čudo, jebote mobile igre samo cisti cash grab nist drugo.

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Da se malo nasmijete...

 

 

I još malo. 

 

www.playdiablo4.com

 

netko se stvarno rasrdio...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 11:56 (formula1live).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
dad0r kaže...

Kako su se posrali pa svima s ovim isprdkom na koji su naljepili Diablo ime pa to je čudo, jebote mobile igre samo cisti cash grab nist drugo.

 Jedna od tuznijih slika...

15 godina
offline
Diablo 3

Diablo Immortal - Bored Ep 131 | Viva La Dirt League (VLDL)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 72 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 72 - Europe:

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Mobilna verzija Diabla će već naći svoju publiku i Blizzard to zna. Osobno sam se nadao najavi ili velike ekspanzije trojke ili četvorci, no eto ga - kaj je tu je.. 

Dok ne dođe punokrvna četvorka za PC ne diram franšizu ni štapom :P  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

ovaj diablo 3 je dosadan i bogu i vragu. a 4 ako i izađe, ne bude prije cca 2021-2022. ovo za mobitele će sigurno naći fanove no sasvim tako će sigurno biti i mikrotransakcija unutar igre. jer ipak je to za mobitel. igra će sigurno biti bar 25-30 eura + ta sranja.... ma blizzard nek ide u pm

15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 73 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 73 - Europe:

 

Dva puta Raekor barb, EU nema Band of Might pa puno lakše izgine. Ali lagano u oba slučaja.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

Pozdrav svima

 

igram WD, Paragon 270. Pet build, pesi, garg, fetiši. 

Skupio sam 6 komada ZUNIMASSA builda, i sad mi je ''dalo'' da kad god klepim neprijatelja spellom koji troši manu (koristim HAUNT), petsi dijele 5500% štete glavnog oružja u 8 sekudi, ako sam dobro shvatio.

Pošto je taj stat bio ''game changer'' jer na tormenu 8 trčim kroz neprijatelje, što biste mi preporučili da dalje razvijam:

 

LEGENDARY GEMS

DAMAGE (phisycal??)

 

Možda sam malo nejasno postavio post, ali pogledajte mi lik pa javite: CrnaBitanga

 

hvala!

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Za Zuni build uglavnom se furaš na ova tri gema:

- Bane of the Trapped (diže sav damage)

- Enforcer (diže pet damage)

 

Za Tormente se preporuča Bane of the Powerful, a za ganjanje viših (tipa 75+) GR-ova Stricken gem.

 

Također, jer nemam link na tvog lika preporučam slijediti guide kao ovaj:

https://www.icy-veins.com/d3/witch-doctor-zunimassa-gargantuan-build-patch-2-6-1-season-15

 

Imaš tamo Greater Rift progression i SpeedFarm varijantu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Za Zuni build uglavnom se furaš na ova tri gema:

- Bane of the Trapped (diže sav damage)

- Enforcer (diže pet damage)

 

Za Tormente se preporuča Bane of the Powerful, a za ganjanje viših (tipa 75+) GR-ova Stricken gem.

 

Također, jer nemam link na tvog lika preporučam slijediti guide kao ovaj:

https://www.icy-veins.com/d3/witch-doctor-zunimassa-gargantuan-build-patch-2-6-1-season-15

 

Imaš tamo Greater Rift progression i SpeedFarm varijantu.

Ovo je genijalno, hvala puno. Gledao sam puno videa na YT, ali tamo svatko drvi svoje, samo ostaneš zbunjen.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
16 godina
offline
Diablo 3

Da preduhitrim Tomu 

 

Novi PTR stiže...

 

https://us.diablo3.com/en/blog/22753282/patch-264-ptr-preview-11-19-2018

 

Ukratko, bufaju LoN i sve setove, osim Condemn crusa, firebirdb wizarda i svih necro setova (jedino malo dižu Trag Oula sa 3300 % na 3800%) .

 

Pokusavaju dovući sve setove na razinu najjačih.

 

U sezoni 16 svi igrači dobivaju RoRG buf aktivan odmah... Par sitniva vezanih uz primale - bice posebno oznaceni kad padnu, i kad se prvi put zavrsi solo 70 GR na sezoni, pada garantirani primal. 

Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Da preduhitrim Tomu 

 

Novi PTR stiže...

 

https://us.diablo3.com/en/blog/22753282/patch-264-ptr-preview-11-19-2018

 

Ukratko, bufaju LoN i sve setove, osim Condemn crusa, firebirdb wizarda i svih necro setova (jedino malo dižu Trag Oula sa 3300 % na 3800%) .

 

Pokusavaju dovući sve setove na razinu najjačih.

 

U sezoni 16 svi igrači dobivaju RoRG buf aktivan odmah... Par sitniva vezanih uz primale - bice posebno oznaceni kad padnu, i kad se prvi put zavrsi solo 70 GR na sezoni, pada garantirani primal. 

 Diablo 3 Patch 2.6.4 Notes Season 16 Reaction

5 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Da preduhitrim Tomu 

 

Novi PTR stiže...

 

https://us.diablo3.com/en/blog/22753282/patch-264-ptr-preview-11-19-2018

 

Ukratko, bufaju LoN i sve setove, osim Condemn crusa, firebirdb wizarda i svih necro setova (jedino malo dižu Trag Oula sa 3300 % na 3800%) .

 

Pokusavaju dovući sve setove na razinu najjačih.

 

U sezoni 16 svi igrači dobivaju RoRG buf aktivan odmah... Par sitniva vezanih uz primale - bice posebno oznaceni kad padnu, i kad se prvi put zavrsi solo 70 GR na sezoni, pada garantirani primal. 

 To je zapravo PTR. Hoce li i koliko buffati, vidjeti ce se kada dodje sam patch.

15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 74 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 74 - Europe:

 

Obadva rifta lagana.

 

Buffat će setove sigurno, za malo drugačije brojke na kraju, ali hoće. Šteta što nema spomena o buffanju nekih random itema. Također, dodat će 5 novih stash tab-ova (hvala Bogu), ako to niste skužili u tekstu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

Buffat će setove sigurno, za malo drugačije brojke na kraju, ali hoće. Šteta što nema spomena o buffanju nekih random itema. Također, dodat će 5 novih stash tab-ova (hvala Bogu), ako to niste skužili u tekstu.

 Jesi siguran u to ? Neda mi se sada otvarati link, ali mislim da se radi o armor-u (tamo ona garderoba gdje na brzinu mjenjamo opremu i skillove), a ne stash-u.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...
TomoR kaže...

 

Buffat će setove sigurno, za malo drugačije brojke na kraju, ali hoće. Šteta što nema spomena o buffanju nekih random itema. Također, dodat će 5 novih stash tab-ova (hvala Bogu), ako to niste skužili u tekstu.

 Jesi siguran u to ? Neda mi se sada otvarati link, ali mislim da se radi o armor-u (tamo ona garderoba gdje na brzinu mjenjamo opremu i skillove), a ne stash-u.

 Šteta, u pravu si, toliko sam se poveselio čitajući...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Bufat će, to je 100% sigurno. Koliko, to ćemo vidjeti uskoro, nakon što PTR starta.
Očito i developeri vide da se drugi setovi moraju približiti najjačima.
Zato ne bufaju condemn crusa, firebirda i necra.
Uglavnom, da ponovim, bufat će 100%, ostajem pri toj tvrdnji.
5 godina
offline
Re: Diablo 3
nocnazvijezda kaže...
Bufat će, to je 100% sigurno. Koliko, to ćemo vidjeti uskoro, nakon što PTR starta.
Očito i developeri vide da se drugi setovi moraju približiti najjačima.
Zato ne bufaju condemn crusa, firebirda i necra.
Uglavnom, da ponovim, bufat će 100%, ostajem pri toj tvrdnji.

 To nije 100% sigurno, vec milijardu posto sigurno. Pa sam PTR traje samo tjedan dana. To nije dovoljno vremena niti za bugove.

S ovime, samo pokusavaju smiriti ljude. Mada mi je smijesno sto buffaju LoN, a ujedno i setove.

Ono sto moze biti pozitivno je sto konacno dosadni rats runs mozda ode u povijest. Kada vec ne zele unistiti zDPS buildove koji sa aRPGom nemaju nikakve veze, mozda to konacno i srede.

Biti ce tu sada nekih ludih kombinacija. Pogotovo za samu sezonu, gdje vise nece trebati niti RORG da se dobije isti efekt.

Ali ovo je sve zapravo jako jadno... IMHO.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice