Dishonored

poruka: 462
|
čitano: 96.247
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Dishonored

igrica izgleda pre ocajno na vecini videa zasto???

YAY
Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Koga briga.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dishonored
MAKl kaže...

igrica izgleda pre ocajno na vecini videa zasto???

Zato.

15 godina
offline
Dishonored

kad god pokrenem Dishonored izbaci mi ovaj error...Ako itko zna u čemu je problem molio bih da mi pomogne jer mi se igra čini zanimljivom. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Evo da se citiram: Eto mogu samo reći da je igra odlična i jako dobro konceptirana.. Baš uživam u njoj..

 

Teksture na stranu (nekad imam dojam da je cartoon), no priča, gameplay i maštovitost su me objeručke vezale za ovu igru..

MiR & HTC Desire HD on ICS 4.0.4, aospX
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dishonored
Takve teksture su navodno bile namjerna odluka. Tj. namjerno su ih napravili u stilu vodenih boja.

Makar vjerojatno je to bio kompromis da teksture ne izgledaju previše pikselasto ali da opet neki koji pate ne nedostatka memorije mogu normalno pokretati igru.
Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Art style skroz ok, odlično paše settingu.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dishonored
Pa ni sam nemam nekih prigovora na njega.

Uostalom deset puta je bolje ovako nego da igra ima pikselaste teksture.

Samo objašnjenje iza njega na se čini malo prozirno. Kad se zna da masa open world igara koje ciljaju na autentični prikaz svijeta često iz tog razloga pati od takvih problema.
Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Ajd neka, samo neka ostane dobar, i isprave se mane ove igre i bilo bi odlično.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
Poceo sam igrati danas. Igra je zanimljiva, a dosta me podsjeca na Skyrim(kojeg nikad nisam presao do kraja jer postane dosadan i jednolican nakon nekog vremena), a gameplay me malo podsjeca i na Bioshock Infinnite. Jedino sto me smeta su one strelice koje pokazuju smer kud trebamo ici i igra mi je izgubila smisao pa sam lijepo sve to poiskljucio.
What if everything you know is a lie?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
BlackHatHacker kaže...
Poceo sam igrati danas. Igra je zanimljiva, a dosta me podsjeca na Skyrim(kojeg nikad nisam presao do kraja jer postane dosadan i jednolican nakon nekog vremena), a gameplay me malo podsjeca i na Bioshock Infinnite. Jedino sto me smeta su one strelice koje pokazuju smer kud trebamo ici i igra mi je izgubila smisao pa sam lijepo sve to poiskljucio.

Kud baš infinite, pa ni izaša nije.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored

Ma znam da nije izasao, ali me gameplay bas na njega podsjeca

. Ili ne?

What if everything you know is a lie?
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 11:02 (BlackHatHacker).
11 godina
offline
Dishonored

Malo vuce radi mastovitosti okolisa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
Omerta23 kaže...

Evo da se citiram: Eto mogu samo reći da je igra odlična i jako dobro konceptirana.. Baš uživam u njoj..

 

Teksture na stranu (nekad imam dojam da je cartoon), no priča, gameplay i maštovitost su me objeručke vezale za ovu igru..

da igra mi je u TOP 5 kojih sam igrao 2012.g. radnja .gameplay ma sve za 10/10. grafika mi je prosjecna al to nije ni bitno jer je igra fantasticna.

14 godina
offline
Dishonored

Ovo je vrlo, vrlo podcijenjena igra, bar što se tiče random ocjena po portalima.

osjećaj šuljanja kroz igru, da ne govorim atmosfera je savršena. taj blink je toliko zanimljiv za koristiti da je to čudo. sve je nekako tvoj potez, čak i glupi sitni bagovi su simpatični i zanimljivi jer ti ostavljaju onaj mali prostor kemijanja pa imaš osjećaj da si se samo ti toga sjetio i nitko drugi ;) 

pa to i je poanta, evo ako je uopće moguće usporediti 2 igre, dishonored i ac3, (kao hitmani jel, ne baš po žanru :)) rekao bih to ovako dishonored je comandos behind enemy lines a drugo je sonic u hd-u 

neka se ne uvrijede oni koji vole ac serijal. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Blink je poseban, ali je isto tako jako op ako ga se zna koristiti, igra i na najtežem modu nakon određenog vremena postaje prelagana.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dishonored

malo sam izludio s tim mapama...ima li neki link za upomoć, (al za uć u mapu kroz igru).. malo se presporo probijam kroz te lavirinte

shit shit my dove white
Moj PC  
0 2 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
Naisao sam na bug na onoj misiji.kad spasis Emily, znaci prije toga su ona braca blizanci, i na gornjem katu kad prisluskujes i gledas kroz kljucanicu, taj covo se priblizava vratima, ali onako u stranu govoreci nesto onoj zenskoj, a ti se moras odmaknuti od vrata. Ali kad on prode kroz vrata, nastavi se ta animacija kako hoda u stranu. Lol
What if everything you know is a lie?
14 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Igra je cudo odavno nisam odigro nesto tako osvjezavajuce ne mogu joj nac manu osim sto nije totalno sandbox,i sta Corvo nema glasa jer je stvarno cool lik ostalo je sve na mjestu.Jednostavno jedva cekam neki DLC ili dvojku ako je bude ,Dunwall je magican zapravo sve je magicno a sa druge strane jako mracno bas preje**** 9.8/10  po meni {#}

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dishonored

E igram ovaj sad novi dlc i super je, ali u jednoj misiji ce te vidjeti nekog kita kako visi i krvari, a iz njega izvlace ulje i sad imas optional misiju kao mozes mu svrsiti sve muke tako sto moras da doneses 2 oil tanka u ono sto pokrece struju i onda pritisnuti prekidac i onda ces vidit kako ce zavrsiti... i naci nakon pola sata trazenja oil tankova sve sto sam dobio je bio šok od jedne sekunde i kit je crko i gotovo, a ja onak: WTF O.O That is it. Sve u svemu super je dlc

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dishonored

Odličan je DLC, Daud mi je draži od Corva, baš je badass.

Pogotovo njegov blink koji zaustavlja vrijeme, uf {#}

Jedva čekam drugu polovicu priče.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dishonored

Mi mozete reci da li igra ima puno lokacija ili

se dosta questova odvija na istom mjestu?

Jer igrao sam do nekog djela i primjetio sam da sam

stalno u istom kvartu i vrtim se samo po njemu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dishonored
Endymon kaže...

Mi mozete reci da li igra ima puno lokacija ili

se dosta questova odvija na istom mjestu?

Jer igrao sam do nekog djela i primjetio sam da sam

stalno u istom kvartu i vrtim se samo po njemu.

da i ne. kako te prica vodi tako i minjas lokacije. dva puta ces igrat na istoj lokaciji (necu sad govorit kojoj) tako da po tom pitanju nije monotono.

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
neaktivan
offline
Dishonored

Evo i moj gameplay Dishonoreda, sve u svemu za sad izuzetno dobra igra. Imam već u planu da odigram i snimim i sam DLC po završetku : D

 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Dishonored

Kad izlazi novi nastavak?! Gledao sam za "Dishonored the knife of dunwall" i pise kao da je vani vec 1,5 tjedana, a nema ga nigdje za skinut! Samo neki DCL! To je kao neki nastavak il sta?!

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2013 15:12 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dishonored

Igram knife of dunwall dlc i uživam, koljem aposlutno sve što je živo, boli me njoja. Sa Corvom sam se pazio, ovdje samo idem i koljem, užitak je.

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dishonored
fila2208 kaže...

Igram knife of dunwall dlc i uživam, koljem aposlutno sve što je živo, boli me njoja. Sa Corvom sam se pazio, ovdje samo idem i koljem, užitak je.

 

Ha, ako već moraš KLATI onda bolje da kolješ u igri nego uživo...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
13 godina
offline
Dishonored

evo završio KOD dlc...a prekratko, koliko, možda 3 misije sve u svemu, ali guštanje maksimalno.

Daud je faca.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 14:51 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dishonored
fila2208 kaže...

evo završio KOD dlc...a prekratko, koliko, možda 3 misije sve u svemu, ali guštanje maksimalno.

Daud je faca.

Imho, Daud >>> Corvo {#}

Prejak lik, Blink mu je posebno moćan. Usto zna govoriti (i to prilično poetski), za razliku od mutavog Corva.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice