Dying Light 2

poruka: 86
|
čitano: 37.974
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Dying Light 2

Dying Light 2 Stay Human — Dying 2 Know: Episode 5

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Dying Light 2

Igra je pozlaćena pred koji dan ali neće je izdat prije... Još će je malo peglat.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...

Igra je pozlaćena pred koji dan ali neće je izdat prije... Još će je malo peglat.

 

uopće više ne znam šta znači pozlaćena, bio je i cyberpunk pozlaćen. Ali u svakom slučaju ima još puna dva mjeseca do izlaska, tako da se nadam da ćemo dobiti igru kako spada

5 godina
offline
Re: Dying Light 2
Cansee kaže...
Srce Isusovo kaže...

Igra je pozlaćena pred koji dan ali neće je izdat prije... Još će je malo peglat.

 

uopće više ne znam šta znači pozlaćena, bio je i cyberpunk pozlaćen. Ali u svakom slučaju ima još puna dva mjeseca do izlaska, tako da se nadam da ćemo dobiti igru kako spada

 Igriva od početka do kraja...

Sve Vas Volim
9 godina
online
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...
Cansee kaže...
Srce Isusovo kaže...

Igra je pozlaćena pred koji dan ali neće je izdat prije... Još će je malo peglat.

 

uopće više ne znam šta znači pozlaćena, bio je i cyberpunk pozlaćen. Ali u svakom slučaju ima još puna dva mjeseca do izlaska, tako da se nadam da ćemo dobiti igru kako spada

 Igriva od početka do kraja...

 

koliko ja znam ta gold verzija se prži na diskove, jel tako?

5 godina
offline
Re: Dying Light 2

Nemam pojma, možda, iako ne znam zašto bi i kao su onda spržili onaj COD koji je težak cca 100 giga?!

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Re: Dying Light 2
Gone gold znači da je igra potpuno završena i spremna za distribuciju. Znači kakva je danas, takva će doći na dan izlaska. Mogu jedino raditi na day 1 patchu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Dying Light 2
antimadridista kaže...
Gone gold znači da je igra potpuno završena i spremna za distribuciju. Znači kakva je danas, takva će doći na dan izlaska. Mogu jedino raditi na day 1 patchu.

 

e tako je. Odnosno znam da je tako nekad bilo, to je značilo "gone gold". Zato sam i rekao ranije da više uopće ne razumijem šta im danas, u ovo vrijeme izbacivanja nedovršenih igara, znači gone gold. 

5 godina
offline
Dying Light 2

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Dying Light 2

Dying Light 2 Review Code Hands On Impressions

 

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying Light 2

Prvi dio mi je bio spektakl od igre,zavrsio sam PC verziju.

Dvojku jos nisam odlucio na cemu cu odigrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Dying Light 2
Srce Isusovo kaže...

Dying Light 2 Review Code Hands On Impressions

 

 neću moći pogledati do kasno navečer, jel možeš napisati ukratko jel igra valja ili ne? 

5 godina
offline
Re: Dying Light 2
Nije bio konkretan, govorio je da je sve unaprijeđeno u odnosu na 1 ali ništa u vezi gameplaya ili priče ili išta. Još traje embargo
Sve Vas Volim
6 godina
neaktivan
offline
Dying Light 2

Dying Light 2 Stay Human

RD
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Dying Light 2
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Dying Light 2

Toliko o fensi 4K mega-giga, na novim konzolama

Igra izgleda odlično premda je cross-gen naslov, no plašim se šta će tek biti sa pure next-gen igrama na novim konzolama. Nećemo valjda igrati u 900p

P.S: Nisam hejter konzola, uzimam uskoro fenomenalnu Series S mašinku, samo konstatujem činjenice.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2022 21:02 (Dragonbane).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dying Light 2
Nije svaka igra dobro optimizirana. Ima već igara na novim konzolama koje izgledaju bolje od Dying Light 2 i rade bolje. Očito je da su zasrali optimizaciju ili je engine pretjerano zahtjevan bez razloga jer igra uopće nema neki wow efekt što se tiče grafike.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Dying Light 2
antimadridista kaže...
Nije svaka igra dobro optimizirana. Ima već igara na novim konzolama koje izgledaju bolje od Dying Light 2 i rade bolje. Očito je da su zasrali optimizaciju ili je engine pretjerano zahtjevan bez razloga jer igra uopće nema neki wow efekt što se tiče grafike.

 Ocito da je igri trebalo jos vremena. Definitivno ne mislim to tak skoro igrat. Ima vremena...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
Dying Light 2

 

Igra zvuči dosta dobro prema SkillUpu - 

 

Nije baš oduševljen s pričom, ali sve ostalo hvali i čak je rekao da je optimizacija za PC dosta dobra. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dying Light 2
Izašao day 1 patch sa preko 1000 fixeva... drago mi je da nisam napravio preorder i da me Cyberpunk opametio. Još jedna igra kojoj nije dano dovoljno vremena i poliranja.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Dying Light 2

Prešao sam Dead Island, Riptide do pola, zatim 2015 sam uzeo novi GPU radi Dying Lighta i prešao ga sa uživanjem, nisam igrao dodatke.

 

Kada završi Diablo sezona, pravim pauzu i rokam dalje što sam propustio uz čekanje DL2...

 

Napravio sam upgrade kompjutera, samo je ostalo da se nadam da će metuzalemska R9 290 izdržati medium/high postavke...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Dying Light 2

Nažalost, ni prvi ni poslednji put Na E3 su samo prikazali zamisao koju nisu uspeli da sprovedu do kraja.

Ipak, nadam se da je igra dobra. Witcher 3 je doživeo downgrade takođe pa je na kraju opet bio fenomenalna igra.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 16:25 (Dragonbane).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dying Light 2

Igra uz Exodus ima najbolje implementiran ray tracing

 

 

Totalno se mjenja dizajn igre kada je isti uključen

_______

 

Ovaj video gore pokazuje max posatavke bez raytracinga, a kako se iz DF videa vidi RT mjenja osvjetljenje i sjene u igri na drugi nivo!

 

Iako, igra nema HDR...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2022 21:11 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Dying Light 2

moze info da li mogu igrati giru solo? ima li singleplayer?

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dying Light 2
Horned Reaer kaže...

moze info da li mogu igrati giru solo? ima li singleplayer?

 Naravno.

16 godina
offline
Dying Light 2

Ponešto dojmova...

 

Najprije, po pitanju produkcije, glume, animacija itd ovo je pet koplja bolje od prvog dijela; bez pretjerivanja - iako sam volio likove i priču u jedinici ovo je puno iznad toga.
Po pitanju bugova - nisam imao nikakav problem! Iako, od rece nzija je valjda tu onaj day one patch i danas je na PC došla nova zakrpa.

Dizajn igre je, recimo sedam puta iznad prvog djela... Tu ponajviše mislim kako je sve puno sitnih detalja, efekata itd...
Same lokacije kada se vide "pričaju" neku svoju priču - vojni i policijski konvoji, blokadade, karantene, razbijeni auti, raslinje, smeće, leševi... Sve je lijepo dozirano i totalno prikazuje taj očajni svijet.

 

 

 

Mnogo je random eventa po ulicama šta još više doprinosi imerziji i atmosferi!

Dizajn oružja prati upravo dizajn svijeta; kada ih nadograđujemo vidljivi djelovi su "sklepani" od onoga šta pokupimo u raznim loot pizdarijama.
još jedna opaska po pitanu dizajna - super je šta svaka površina koju možemo uhvatit, skočit na nju i slično nije obilježene npr crvenom bojom nego je sve uklopljeno u dizajn. Izgleda manje arkadno


Gameplay:

Borba; mislim neusporedivo sa jedinicom. Mnogo, mnogo izazovnije i bolje. Treba napomenuti da netreba odmah suditi borbu na početku, već sa vremenom jer razvijajući skilove dobivamo nove poteze i mogućnosti.
Bacit onu plinsku bocu i vidjet kako lete na sve strane je fantastično, (koristim onaj mod za fiziku)! Treba ipak reći da ta fizika, tj ragdoll zombija nije baš na razini. Ovaj spoemnuti mod to dosta popravalja sveukupni doživljaj!

Kretanje Aidena; vrhunski, vrhunski! Gledajući razne isječke, to je djelovalo nekako "bestežinski" no tako je fluidno i super odrađeno da je gušt u šutu trčat po krovovima uz razne poteze! Opet, ono na početku nema veze dok ne otključamo napredne pokrete!
U šprintu pokupit zombija koji stoji kod prozora i sa njime sletit na pod gledajući lokvu krvi i nakon toga bacii plinsku bocu u ekipu i nastavit svojim poslom je odličan osjećaj...
Odlično odrađeno!


Dan - noć; opet, mnogo zabavnije nego u prošlom djelu! Makar meni. neke misije nas tjeraju da izlazimo po noći, i to sporedne te je napeto držat se krovova da ne počne potjera za nama. Tome dobrinosi i naš petminutni timer koliko vremena imamo dok se i sami ne pretvorimo u zombija. Mislim da je to odličan dodatak i produbljuje gameplay.

Još par stvari...


Stamina bar... Uf, kada sam to vidio nasred ekrana mi je bilo slabo, reko WTF? Ali to ubacivanje stamine koja je potrebna za penjanje tj koliko dugo možemo ići u visinu bez predaha mi je odlična stvar.
__________

Grafički igra izgleda jako dobro; vidi se da to nije ono E3 2018 no nije me toliko pogodila ta promjena. mnogo je sitnih detalja i efekata da to sve djeluje živo i zabavno.

__________

 

Forsiranje Survivor Sensa u gameplay me je odbijao. No srećom, na PCu ima mod koji uklanja detektiranje zombija i ljudi, (može i više toga) te je must imati za bolji doživljaj.

Također preporuka staviti mod koji vraće fiziku zombija iz prvog djela

__________

 

Klip sa borbom protiv ljudi...
Kao šta sam rekao, nikako suditi borbu po prvih pet, šest sati...
Još ni ja nisam niti na pola raznih poteza a bude ekstra zabavno...

Pa padanje maske, sječa udova itd... Mislim da se je teško vratit na borbu iz jedinice nakon ove!

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 4
6 godina
offline
Dying Light 2

trazim nekog da igramo skupa, volio bih biti Host i da se fokusiramo na main story, moze tu i tamo i side misije. 

 

neka se slobodno javi tko bi igrao meni u pp. 

 

lp

Mount Everest ain’t got shit on me ‘cus I’m on top of the world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dying Light 2

Prvi DL mi je imao neke od najstrasnijih trenutaka u gamingu...kada me oni love po noci a ja puzim u travi mic po mic,bas me zanima jeli i dvojka takva ili su je ublazili radi trzista....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dying Light 2
MEGATAMA kaže...

Prvi DL mi je imao neke od najstrasnijih trenutaka u gamingu...kada me oni love po noci a ja puzim u travi mic po mic,bas me zanima jeli i dvojka takva ili su je ublazili radi trzista....

 

Po tom bi onda trebali zabraniti igre poput Some i Amnesie 😬

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice