Escape from Tarkov

poruka: 602
|
čitano: 256.986
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Escape from Tarkov

Evo prvi raid kao SCAV i naletim na dva lika takodjer SCAV jedva sam zivu glavu izvukao ali bitno da je raid uspjesan i stvari prenesene u stash 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
D3ViL kaže...

Evo prvi raid kao SCAV i naletim na dva lika takodjer SCAV jedva sam zivu glavu izvukao ali bitno da je raid uspjesan i stvari prenesene u stash 

 Koju si to verziju kupio i koliko košta? Je li to nešto veći stash?

12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
MRSKI kaže...

Igra još nije ispolirana. Na momente neki mikro trzaji i lagovi, a nekada i veći FPS dropovi. Ipak je ovo Alpha. Što je najvažnije hitreg mi se čini OK. Nadam se da do izlaska i to porave. Sami gameplay mi je odličan. Iako nema puno akcije tjera te da otvoriš i oči i uši .

D3vil mislim da možemo zahvaliti istom forumašu na ustupljenom keyu

 Meni ne da 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Soldier977 kaže...
MRSKI kaže...

Igra još nije ispolirana. Na momente neki mikro trzaji i lagovi, a nekada i veći FPS dropovi. Ipak je ovo Alpha. Što je najvažnije hitreg mi se čini OK. Nadam se da do izlaska i to porave. Sami gameplay mi je odličan. Iako nema puno akcije tjera te da otvoriš i oči i uši .

D3vil mislim da možemo zahvaliti istom forumašu na ustupljenom keyu

 Meni ne da 

 Dobar sam ja sa njim. Možda ga uspijem nagovoriti da i tebi posudi. 

16 godina
offline
Escape from Tarkov

Evo stash pomalo raste, odustao sam od pistolja s main likom imam dovoljno pumperki i kalasa da mogu rokat 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

i koji je cilj imati svega po pljeve? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Jim Carrey kaže...

i koji je cilj imati svega po pljeve? 

 

Koji je cilj survival igre?

I possess a skill to google.
14 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

pa cilj igre je zabava bilo kakva da je. Gledao sam malo po yt svi puni ko brod kao da se sprema svjetski rat. Mislim nije da ja imam nešto protiv toga, ali bi moglo dosaditi ako se tako lako dolazi do opskrbe. Pa zato pitam da li ima možda hard core ili nešto sl. nego da svi pod punim armorom i oružjem i na kraju samo napucavanje u onom hangaru isto kao cherno na dayz

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Jim Carrey kaže...

pa cilj igre je zabava bilo kakva da je. Gledao sam malo po yt svi puni ko brod kao da se sprema svjetski rat. Mislim nije da ja imam nešto protiv toga, ali bi moglo dosaditi ako se tako lako dolazi do opskrbe. Pa zato pitam da li ima možda hard core ili nešto sl. nego da svi pod punim armorom i oružjem i na kraju samo napucavanje u onom hangaru isto kao cherno na dayz

 Cilje je zabava, a nekome je to nenadjebiva atmosfera igre i napetost. Neće puno ti trčati okolo sa punim ruksacima....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Escape from Tarkov

Jesu oni povećali što broj igrača ili je još uvije 8 igrača po mapi makimalan broj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Jack Sparrow kaže...

Jesu oni povećali što broj igrača ili je još uvije 8 igrača po mapi makimalan broj?

 Bilo ih jeviše od 8 sinoć kad sam ušao.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
moderator
offline
Re: Escape from Tarkov
Soldier977 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jesu oni povećali što broj igrača ili je još uvije 8 igrača po mapi makimalan broj?

 Bilo ih jeviše od 8 sinoć kad sam ušao.

 9? 

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
pirat kaže...
Soldier977 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jesu oni povećali što broj igrača ili je još uvije 8 igrača po mapi makimalan broj?

 Bilo ih jeviše od 8 sinoć kad sam ušao.

 9? 

 8 i pol.

Bio je jedan patuljak.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Jack Sparrow kaže...

Jesu oni povećali što broj igrača ili je još uvije 8 igrača po mapi makimalan broj?

Nije nikad 8 igraca bia maksimalan broj, od pocetka su bili 5vs5 timovi.

Sad kada je dodana opcija da mozes igrati kao Scav(enger) tehnicki moze na mapi biti i do +25 igraca.

5 Bear, 5 Usec i oko cetiri Scav wave-a u kojem moze biti po 4 igraca svaki put.

Potpis:
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...
Soldier977 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jesu oni povećali što broj igrača ili je još uvije 8 igrača po mapi makimalan broj?

 Bilo ih jeviše od 8 sinoć kad sam ušao.

 9? 

 8 i pol.

Bio je jedan patuljak.

 Sinke? Mislim da on ne igra Tarkova  

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Bolje patuljak nego Dama
BATTLELOG : http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/SINKE_the_Hunter/stats/931784351/pc/
15 godina
offline
Escape from Tarkov

Escape From Tarkov All Guns Sounds Animations & Reloads

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Escape from Tarkov

The Hideout Q&A Escape From Tarkov

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Escape from Tarkov

Huge improvements Escape From Tarkov

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Escape from Tarkov

Probao sinoć. Igra radi puno bolje i "tečnije". Fps puno stabilniju bez većih oscilacija i bez onog mikro laga kojeg sam osjetio u prethodnoj verziji. AI je odlično urađen. Nisu više kao kokoši koje trčkaraju okolo. Sad kad počneš pucati po njima trče prema prvom zaklonu I ako ih ima više pokušavaju te opkoliti. Na trenutke mi se čini da su prejaki jer teško pređem mapu a da me ne ubiju dok je prije bilo gotovo rutinski.

.

.

.

.

PS. AI je definitivno prejak. U offline modu ubijem dva ili tri najviše i gotovo. Imam osjecaj kao da ja njih ne pogađam a da svaki njihov mene otkida. Preko 20 metara treba cijeli okvir od 15 metaka iz pištolja da se ubije jedan.  Nema koristi velike ni od sakrivanja i naginjanja iza zida. Definitivno treba nerf

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 14:32 (MRSKI).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Escape from Tarkov

ShoSho igra s random-ima:

Not All Heroes Wear Capes Escape From Tarkov

 

Ovaj put "random" je opisao svoje iskustvo:

https://www.reddit.com/r/EscapefromTarkov/comments/6l0foc/to_the_random_pmc_usec_who_gone_through_hell_with/

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Escape from Tarkov

Closed Beta Guide Escape From Trakov

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Escape from Tarkov
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Escape from Tarkov

How To Level Skills Escape From Tarkov

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

nisam bas najbolje shvatio o cemu se tocno radi u igri ako moze netko objasnit u kratko...ako netko moze u par recenica reci osnove o cemu se tu radi?....da i ako je netko probao igrat igru zanima me kako stoje stvari s optimizacijom? 

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 22:49 (Ipe77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Escape from Tarkov
Ipe77 kaže...

nisam bas najbolje shvatio o cemu se tocno radi u igri ako moze netko objasnit u kratko...ako netko moze u par recenica reci osnove o cemu se tu radi?....da i ako je netko probao igrat igru zanima me kako stoje stvari s optimizacijom? 

Stvoris se na mapi i cilj ti je kako sami naziv igre kaze, pobjeci, samo sa sto vise loota, koje mozes prodavati vendorima i onda kupovati od njih svasta nesto i opremati se za svaki iduci pokusaj na mapi. Ima vise mapa i tako. 

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
Evil Access kaže...
Ipe77 kaže...

nisam bas najbolje shvatio o cemu se tocno radi u igri ako moze netko objasnit u kratko...ako netko moze u par recenica reci osnove o cemu se tu radi?....da i ako je netko probao igrat igru zanima me kako stoje stvari s optimizacijom? 

Stvoris se na mapi i cilj ti je kako sami naziv igre kaze, pobjeci, samo sa sto vise loota, koje mozes prodavati vendorima i onda kupovati od njih svasta nesto i opremati se za svaki iduci pokusaj na mapi. Ima vise mapa i tako. 

 a da li igras pvp ili ima i AI.....i kolika je mapa i koliko ljudi moze bit odjednom na toj mapi......

lol123Ipe77HR
7 godina
protjeran
offline
Re: Escape from Tarkov
Ipe77 kaže...
Evil Access kaže...
Ipe77 kaže...

nisam bas najbolje shvatio o cemu se tocno radi u igri ako moze netko objasnit u kratko...ako netko moze u par recenica reci osnove o cemu se tu radi?....da i ako je netko probao igrat igru zanima me kako stoje stvari s optimizacijom? 

Stvoris se na mapi i cilj ti je kako sami naziv igre kaze, pobjeci, samo sa sto vise loota, koje mozes prodavati vendorima i onda kupovati od njih svasta nesto i opremati se za svaki iduci pokusaj na mapi. Ima vise mapa i tako. 

 a da li igras pvp ili ima i AI.....i kolika je mapa i koliko ljudi moze bit odjednom na toj mapi......

 Ne bas previse ljudi cini mi se, ovisi od mape, neke su manje, neke su vece, mislim da je do 8 na manjim, nesto vise na vecim, stim da se ljudi mogu spawn dok si unutra. Vece mape su velicinom kao mapa u stalker cop. Ima AI, mozes igrati samo VS AI, mozes protiv ljudi i AI, a mozes cak i uci na mapu bez AI i ljudi, da testiras stvari.

...
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Evil Access kaže...
Ipe77 kaže...

nisam bas najbolje shvatio o cemu se tocno radi u igri ako moze netko objasnit u kratko...ako netko moze u par recenica reci osnove o cemu se tu radi?....da i ako je netko probao igrat igru zanima me kako stoje stvari s optimizacijom? 

Stvoris se na mapi i cilj ti je kako sami naziv igre kaze, pobjeci, samo sa sto vise loota, koje mozes prodavati vendorima i onda kupovati od njih svasta nesto i opremati se za svaki iduci pokusaj na mapi. Ima vise mapa i tako. 

 Igram već odavno (alpha access) i za sada (alpha/beta access) je cilj ovo gore iznad navedeno. Međutim plan za full igru je: "Escape from Tarkov is a hardcore and realistic online first-person action RPG/Simulator with MMO features and a story-driven walkthrough" (http://www.escapefromtarkov.com/)

 

Optimizacija igre je odlična za beta testiranje. Samo sam primijetio probleme sa desyncom servera kada je prisutno puno igrača online, na večer.

 

Sve u svemu, must have igra za sve ljubitelje realistično-atmosferičnih FPS igara aka STALKER.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 9:13 (Soldier977).
9 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Jel ima ko da igra escape,a ako ima i dosadno mu je samom igrat neka me doda njenjo5 ili na steam-u isto njenjo5(jer i meni je dosadno igrat sam smrc)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice