Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.082
|
čitano: 7.196.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Hvala ti!
Izgleda da je bio problem sto su sva takva mjesta na toj benzinskoj bila popunjena. Je li to moguce ili nisam dobro vidio? Mislim, da nema slobodno nijedno mjesto?
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Moguce je, i meni se to par puta desilo pa sam isao na sljedeće odmorište...

 

 

Btw. Evo i moje vozalice, nista specijalno jer volim sto jednostavnije. Jedino vi volio staviti neku two tone boju ali preskupo je brate, radje vratim kredit....

 

SCANIA R480 SCANIA R480
 

Evo najduže ture do sad, popravak kamion je bio 1800€ stim da se nisam nigdje sudario 

 

 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: cro.vandal | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ETS2 -svjetla
Vapor kaže...
BULIGO kaže...

Pozdrav ekipi!

Nakon probavljenog citavog topica, konacno evo i mene na forumu :)

1.Pitanjce: cemu sluze zmigavci? Znam u RL cemu sluze ali u igri? Neko vrijeme sam ih koristio pa prestao. Nisam (jos) primjetio razliku. Hoce li se na raskrizjima zabijati u mene ili sto?

 

2.A duga/kratka svjetla? Neko vrijeme sam saltao kad bi doslo vozilo iz suprotnog smjera, pa prestao, samo duga svjetla. Nitko ne reagira!?!?

 

1. Ja kad izlazim negdje sa sporedne ulice, dvorišta izađem sa žmigavcima i onda netko od auta stane i blicne mi da izađem.

 

2. Duga, kratka koliko sam primjetion nema neko značenje.

 

Ali blicanje(J) ima koristi. Recimo kad se cesta sužava iz dvije trake u jednu, i oni što čekaju s desne strane, ja im blicnem a oni krenu.

Kada su ti duga svijetla upaljena, ljudi iz suprotnog smijera ti blicaju, jer ko fol im smeta ili tako nesto, to je sve sto sam ja primjetio.

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Ekipa jeste li vi skuzili da odkad smo (sam) instalirao neki od modova, cini mi se physix mod, da mi nema bas kise, padala mi je ejdva 2 puta XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

 

Ovaj mod ne donosi nikakva poboljšanja , naprotiv , sad laga i sa upaljenim pozicionim svjetlima .. 

14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Ekipa jeste li vi skuzili da odkad smo (sam) instalirao neki od modova, cini mi se physix mod, da mi nema bas kise, padala mi je ejdva 2 puta XD

ja nisam instalirao nijedan mod pa mi jos do sad nije padala kisa, imam preko 11 tisuca km

15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

A kako očekujete da pada kad je proljetos bila onolika suša...{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: ETS2 -svjetla
BULIGO kaže...

Pozdrav ekipi!

Nakon probavljenog citavog topica, konacno evo i mene na forumu :)

Pitanjce: cemu sluze zmigavci? Znam u RL cemu sluze ali u igri? Neko vrijeme sam ih koristio pa prestao. Nisam (jos) primjetio razliku. Hoce li se na raskrizjima zabijati u mene ili sto? A duga/kratka svjetla? Neko vrijeme sam saltao kad bi doslo vozilo iz suprotnog smjera, pa prestao, samo duga svjetla. Nitko ne reagira!?!?

Igram svega 2 dana, samo navecer. Lvl 6 sam tek, i IGRA ;) mi je super zasad. Imam dobar joystick pa sam pokusao upravljati preko njega. Radilo je super, ima i onaj 'hat' za poglede, samo sto....opruge koje vracaju stick u sredinu na svim osima su pretvrde. Nakon 20 minuta me boli ruka, nakon pola sata..vise nema ruke hehe. Pa se vratio na upravljanje mis+orgulje. Vi s tim vasim momo-i-ostale-marke volana, koliko je precizno upravljati s njima? Mozda se pocastim s volanom ako me bude drzala volja za igranjem.

Inace, ne namjeravam tako skoro zaposljavati vozace, ne vidim bas neku korist u tome. Cini se da malo zaradjuju, a i zelim da u voznji uzivam JA a ne ONI ;)

Nemam instaliran niti jedan cheat, osim nekih..khm..tweakova.

Modovi:

-Real physics 1.5 bez blokade, ali i dalje vozim 90 na sat, vrlo rijetko preko toga (pretjecanje samo, ili ako sam knap sa vremenom jer sam OPET fulao izlaz na auto putu).

-glasniji (dosta) zvuk motora u kabini. Ovo sam pokusao X puta i jedino ovaj malecki mod to omogucava, svi oni +10 +15 +20 decibela itd ne rade kod mene :(

-motor od 1040 konja za Scaniu (jos dugo necu moc koristit). Ne znam koliko ce to biti od  koristijer ne namjeravam juriti. Ali svejedno me nervira kad zapnem u nekom rudniku-rupcagi pa se ne mogu popeti van jer nema snage itd, a nerviraju me (malo) one rampe za se popeti na autocestu.

-real logos od nekog Brazilca. Sto cu ja cekat na sve te dozvole od raznih kamionskih kuca, ovako imam sve prave marke vozila a oni nek rade svoj posao.

-real company names: slicno kao logos, dosta vise tih izmisljenih firmi! Sad ima gomila pravih firmi za koje vucarat terete. 25 tona Coca-cole!! :)

-more cargoes: ima puno vise poslova koji se nude. Puno, puno vise. Buduci da jos uvijek biram onaj koji se najvise placa, zasad je to samo od kozmeticke vrijednosti.

-TankStellen mod (navodno onaj mod sa INA-inim crpkama. Jos vozim za druge i to do 300 km ture, pa ne trebam nikad tankati. Mogao bih bas probati tek da vidim ima li INA tamo :)

-GARMIN GPS - samo usminakni navigator sa GARMIN logom.

To su zasad svi modovi. pazio sam da ne debalansiram igru previse. Money cheatove necu koristiti, i najvjerojatnije cu jos DUGO voziti sam. Menadzment firme mi nije bas nesto, nije mi gust postat 'bogat' zato jer imamm 133 kamiona/vozaca, isto kao da stancam pare preko noci. Mozda propustam nesto ali eto.

Pozdrav. 

ja sam gledao i tražio po večini stranica za koje znam s modovima, ali nigdje nemogu naći ovaj sa Garmin GPSom, zatim TanksStellen Mod i ovaj za "more cargoes", tj. više prikolica! čak sam i u google upisivo, ali nažalost ništa :(( jel može neko link staviit za to jer bi ih baš htio imat! Unaprijed zahvaljujem 

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

pokušaj uploada slike :)

 

status status
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

ja imam dosta modova i kisa pada recimo normalno... ni precesto ni prerijetko... bilo bi odlicna fora da naprave u nadolazecim pecevima da se vrijeme apdejta svakih recimo 10-ak minuta po pravom vremenu u svijetu ili gradu... primjer, u minhenu pada kisa za pravo, pada i u igri itd...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

ja imam dosta modova i kisa pada recimo normalno... ni precesto ni prerijetko... bilo bi odlicna fora da naprave u nadolazecim pecevima da se vrijeme apdejta svakih recimo 10-ak minuta po pravom vremenu u svijetu ili gradu... primjer, u minhenu pada kisa za pravo, pada i u igri itd...

ja bi htio snijeg :)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

ja imam dosta modova i kisa pada recimo normalno... ni precesto ni prerijetko... bilo bi odlicna fora da naprave u nadolazecim pecevima da se vrijeme apdejta svakih recimo 10-ak minuta po pravom vremenu u svijetu ili gradu... primjer, u minhenu pada kisa za pravo, pada i u igri itd...

Meni je već 6 ili 7. tjedan u igri i samo sam jednom vidia kišu, po meni, prerijetko.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
zelenbic kaže...
karlo666 kaže...

ja imam dosta modova i kisa pada recimo normalno... ni precesto ni prerijetko... bilo bi odlicna fora da naprave u nadolazecim pecevima da se vrijeme apdejta svakih recimo 10-ak minuta po pravom vremenu u svijetu ili gradu... primjer, u minhenu pada kisa za pravo, pada i u igri itd...

ja bi htio snijeg :)

pa to sam i mislio... kakvo je vrijeme za pravo tak da bude i u igri... naravno, mislim i na snijeg, tuca (led) sve vrste nevremena kako je za pravo da unesu u igru i da se to automatski apdejta svaki 5-10 minuta... a znam da to nije nemoguce napravit, jer takav sistem meteoroloskih zbivanja postoji u flight simulatoru... recimo u zagrebu sunce, dođem do osijeka kad tamo nevrijeme, vjetar, kisa.... neznam kak to radi, al moguce je napravit :)

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Jel Volvo jedini koji ima u ponudi motor od 750ks? Jer,mislim mjenjat svoj fh16,al mislim da ce mi bit preslabi ovi od 500tinjak ks...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
drahic kaže...

Jel Volvo jedini koji ima u ponudi motor od 750ks? Jer,mislim mjenjat svoj fh16,al mislim da ce mi bit preslabi ovi od 500tinjak ks...

scania ima neki od 720 ja mislim.... meni je cak bolji od volva 750 :)

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

koji MAN ima najjaci motor?

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

konačno 25 level i najnovija dvobojna Scania, Danica se upišala u gaće od miline...

 

 

gaahhh
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...
drahic kaže...

Jel Volvo jedini koji ima u ponudi motor od 750ks? Jer,mislim mjenjat svoj fh16,al mislim da ce mi bit preslabi ovi od 500tinjak ks...

scania ima neki od 720 ja mislim.... meni je cak bolji od volva 750 :)

ja imam mod sa motorom za scaniu sa 1010 ks, 7.600 Nm, 700+700 gorivo

16 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
MrSkunk43 kaže...

ja imam mod sa motorom za scaniu sa 1010 ks, 7.600 Nm, 700+700 gorivo

link?

gaahhh
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

postao sam ja link prije 1-2 stranice nađi...

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

to mi je onak,malo 2 much.. :) Sta,iz 12 brzine krece ko iz pracke ? ;)

 

Da je nekih 800ks.. Taman.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Koja vam je poenta igranja sa tim svim modovima, meni barem nije gust...ja sam si samo hard economic mod stavio i onaj za fiziku...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

jel taj motor za scaniu zamjenjuje neki drugi? ili je standalone dodatak?

 

@malina22- meni nije gust bez modova... ne koristim neke modove ovak, koji sluze kao cheat... mecem modove tipa realnih firmi, realna imena kamiona i logo i tak... da bude realnije... inace ne planiram metnut taj motor za scaniu, to mi dođe kao cheat, nego pitam iz jednog razloga, ako je standalone mod, znaci da ce mo moc metat vise stvari u igru bez zamjene pstojecih... iskreno se nadam da ce se moc metat modovi kamiona bez zamjene sa nekim default... nadam se, al opet cisto sumnjam :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 13:38 (karlo666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Taj mod za realne firme...kakav je jel kvalitetan? mislim ne kvari utisak igranja u odnosu na standard?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

nekreče iz 12 kao iz pračke, ali glavno je da kreče :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
malina22 kaže...

Taj mod za realne firme...kakav je jel kvalitetan? mislim ne kvari utisak igranja u odnosu na standard?

po meni je ok... draze mi je vidjet da mi pise recimo IKEA ili OBI nego nesto bezveze.... sad kako kome. sto se tice FPS-a i to ja nemam nikakvih problema, sad kako ce bit kod drugog to ne znam... najvise koristim modove od merlinite, jer su mi se pokazali kao najbolji jos od german truck simulatora. ove realne firme jednostavno stavis u mods, bez pocinjanja nove karijere, probas, ako ti se svidi ostavis, ako ne maknes i gotovo :) tako sam ja napravio i radilo je :)

11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Mod za snijeg :

 

http://www.ls-farmingmods.com/euro-truck-simulator-2-winter-mod.html  

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2012 14:02 (dino_pes13).
 
5 0 hvala 2
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

e jel bolje ulagat u ADR ili onaj lomljivi teret?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
crack kaže...

e jel bolje ulagat u ADR ili onaj lomljivi teret?

ja sam ulagao u visokovrijedni teret+ADR+udaljenost... dobro je ispalo, i relativno brzo sam napredovao :)

14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

pih... moram ga jos malo pojacati... nece da se propne i pali gume :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice