Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.146.351
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mozda nije kompaktibilan sa tvojom verzijom igrice...Probaj drugi naci...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

bas mi izgleda opustajuce ova igra, sada neznam dali da kupim ili nabavim onu verziju

 

moze neki savjet, koliko vidim postoji multiplayer u ovoj igri, sta se tamo radi? i pretpostavljam da za multiplayer treba original...... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nema MP jos..Trebali su napravit ali se nezna jos dal ce bit ili nece...

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ok, stavio sam je na skidanje, ima samo 525mb xD...... ocekivo sam par gb....... vidim da ima i nekih updatea, pa kaj da sve skinem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
b00 kaže...

ok, stavio sam je na skidanje, ima samo 525mb xD...... ocekivo sam par gb....... vidim da ima i nekih updatea, pa kaj da sve skinem?

1.3.1 update, al moraš imat original, ak nemaš onda 1.2.5.1

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

evo jos malo slikica :)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 22:42 (Lc_syntax_).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

evo jos malo slikica :)

Nevidim ja nikakve slike :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

sry upload je zeznuo nesto {#}

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
b00 kaže...

ok, stavio sam je na skidanje, ima samo 525mb xD...... ocekivo sam par gb....... vidim da ima i nekih updatea, pa kaj da sve skinem?

1.3.1 update, al moraš imat original, ak nemaš onda 1.2.5.1

Ja imam 1.31. a nemam original..

pero
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lord Pero kaže...
Hrvek1909 kaže...
b00 kaže...

ok, stavio sam je na skidanje, ima samo 525mb xD...... ocekivo sam par gb....... vidim da ima i nekih updatea, pa kaj da sve skinem?

1.3.1 update, al moraš imat original, ak nemaš onda 1.2.5.1

Ja imam 1.31. a nemam original..

Nebih znao.. Znam da se pričalo kako ne može više "fejk" ključevi na 1.3.1

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

isto i kod mene no original ali imam 1.3.1 i mogu update sve i mogu onaj online radio slusat

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma i ja sve slusam bez beda... Samo me hebe sto nemogu zakocit kad idem unatraske...probao sam real.. fiziku 1.7 i 1.8 i dalje isto...morat cu pocet dodatke micati!

pero
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

isto i kod mene kad idem u rikverc nece stat,kad stisnem papucicu za kocnicu ide jos brze tako da se moram sudariti polako da stavim u "d3" neznam kak da to popravim ...cini mi se da cu bez rikverca vozit stalno ;)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

isto i kod mene kad idem u rikverc nece stat,kad stisnem papucicu za kocnicu ide jos brze tako da se moram sudariti polako da stavim u "d3" neznam kak da to popravim ...cini mi se da cu bez rikverca vozit stalno ;)

Imo problem.. problem mi je radio kad bi phsycs mod i mod za trailere bili zajedno oni special traileri sto poredpostavljam da imas pod slikama .. kad bi ga izbacio taj moj sve bi super radilo :) 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

sad je fora sto ja ne mogu maket taj mod iskljucim ga al onda mi loading dodje do kraja i vrati se na pocetak {#}

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
12 godina
protjeran
online
Re: Euro Truck Simulator 2
goransmy kaže...

.

petrinjac lijep natpis od Petrinje,tu samo za Petrinju...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

sad je fora sto ja ne mogu maket taj mod iskljucim ga al onda mi loading dodje do kraja i vrati se na pocetak {#}

odvozi neku normalnu prikolicu,spremi i onda probaj 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Damir1908 kaže...
Lc_syntax_ kaže...

sad je fora sto ja ne mogu maket taj mod iskljucim ga al onda mi loading dodje do kraja i vrati se na pocetak {#}

odvozi neku normalnu prikolicu,spremi i onda probaj 

jesam taman sam odvezao jednu specijalnu i idem provjerit da uzmem drugi teret kad ono nema nijednog vise,i kad maknem taj mod ide normalno  rikverc i koci ali opet nemam ni jedan teret ni na quick job i na freight market

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

I tako ti ja idem iz Engleske (Newcastle) u Nizozemsku (Amsterdam). Prvo malo na vagu pa na trajekt. 

Dođem u Amsterdam, preuzmem novi teret i uputim se za Prag, kad ono nasred grada necentrirana oznaka na cesti. (2. slika). Sad se ja pitam dali cestari uopće misle kako obilježavaju kolnik. {#} I na kraju, ovako izmučen i nenaspavan ostanem tu bez goriva. {#} Pozvao pomoć pa put Praga {#} 

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
mantgxtruck kaže...

I tako ti ja idem iz Engleske (Newcastle) u Nizozemsku (Amsterdam). Prvo malo na vagu pa na trajekt. 

Dođem u Amsterdam, preuzmem novi teret i uputim se za Prag, kad ono nasred grada necentrirana oznaka na cesti. (2. slika). Sad se ja pitam dali cestari uopće misle kako obilježavaju kolnik. {#} I na kraju, ovako izmučen i nenaspavan ostanem tu bez goriva. {#} Pozvao pomoć pa put Praga {#} 

dobar si ja nikad nisam na vagu dosao tj nisam ju nasao nigdje

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...
mantgxtruck kaže...

I tako ti ja idem iz Engleske (Newcastle) u Nizozemsku (Amsterdam). Prvo malo na vagu pa na trajekt. 

Dođem u Amsterdam, preuzmem novi teret i uputim se za Prag, kad ono nasred grada necentrirana oznaka na cesti. (2. slika). Sad se ja pitam dali cestari uopće misle kako obilježavaju kolnik. {#} I na kraju, ovako izmučen i nenaspavan ostanem tu bez goriva. {#} Pozvao pomoć pa put Praga {#} 

dobar si ja nikad nisam na vagu dosao tj nisam ju nasao nigdje

 

Hehehe ma ima u teretnoj luci u Newcastleu. Ne služi ničemu ali eto popeo se radi slikavanja i ko pravi kamiondžija. Dosadno je stat u krug i otputovat, moraš se malo zabavit {#}

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovako imam jedan problem kad vozim u 12.-toj brzini i pustim papucicu gasa (jer vozim s volanom) zasto mi kasni vracanje obrtaja(smanjivanje) i što u postavkama znači "Skaliranje"

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Marko97 kaže...

Ovako imam jedan problem kad vozim u 12.-toj brzini i pustim papucicu gasa (jer vozim s volanom) zasto mi kasni vracanje obrtaja(smanjivanje) i što u postavkama znači "Skaliranje"

reci mi na engleskom sta u postavkama posto nekuzim hrvatski prijevod uopce ,bolje mi ide engleski :)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zna li netko ima li kakav MAN TGA osim onoga bezveznog što mjenja DAF :D

šta će nama šoferima kuća, kad je naša kuća putujuća.... :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel zna netko sta da radim,nemam nijednog tereta ni pod quick job sve prazno reinstall sam napravio(opet nista)makeo sve modove opet isto sta moram novu igru pocet ili posto sam lvl 15 neda mi se ponovo

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

jel zna netko sta da radim,nemam nijednog tereta ni pod quick job sve prazno reinstall sam napravio(opet nista)makeo sve modove opet isto sta moram novu igru pocet ili posto sam lvl 15 neda mi se ponovo

 

 instaliraj patch 1.3.1. ..... nisam siguran za ovo ali probaj

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

jel zna netko sta da radim,nemam nijednog tereta ni pod quick job sve prazno reinstall sam napravio(opet nista)makeo sve modove opet isto sta moram novu igru pocet ili posto sam lvl 15 neda mi se ponovo

 

Brisi sa revo unintaller da ti obrise sve ostatke onda napravi novi profil i ako sve radi ubaci drugi sigurno da znas da ti tvoj sadasnji ne radi probleme sto se nadam da ne radi za tvoje dobro {#}

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lc_syntax_ kaže...

jel zna netko sta da radim,nemam nijednog tereta ni pod quick job sve prazno reinstall sam napravio(opet nista)makeo sve modove opet isto sta moram novu igru pocet ili posto sam lvl 15 neda mi se ponovo

 

Tak je i meni bilo jednom. Jesi poslije te voznje slucajno presao na novi level i odabrao unapređenje za sljedeći skill? Ja kad sam odabrao skill za lomljivi teret, nakon toga nisam imao više posla, probao sam loadati ponovni save i opet odabrao isto i opet nije bilo posla. Onda sam ponovno loadal, ali ovaj put odabral skill za brzu isporuku i onda je dalje bilo sve ok :)

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala svima....uglavnom problem je bio u modu (maneuvering ground) koji kad sam makeo nije opet bilo poslova pa sam advancao vrijeme par dana(spavao) i "regenerirali se poslovi" eto ako netko ima takav problem problem je u modu {#}

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice