Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.170.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da to i je mod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

macgyver 53 imaš na nuuvem.com jeftinije ako se ne varam. Na prošloj stranici pri vrhu je netko napisao što napraviti u slučaju da ti piše da nije dostupno za tvoju regiju. Brazilska stranica ako se ne varam, ali prema onome što sam vidio nitko nije imao problema nakon kupnje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima gdje ETS2 jeftino a da ga mogu kupit putem paysafea? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
jj9x9lol kaže...

Jel ima gdje ETS2 jeftino a da ga mogu kupit putem paysafea? {#}

Evo javio se dotični frend koji kupuje igru {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 23:05 (macgyver 53).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kinguin oko 6 dolara za Gold Bundle. Primaju Paysafe. Za ostale solucije se možda netko drugi javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da da haha{#}

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovako mi u konvoju haha{#}

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Znaci nema nitko 0.09€ na paysafeu {#}{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ima li neko iskustva sa volanom ACME Extreme Rally

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

 

 

ali sutra?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
macgyver 53 kaže...

 

 

ali sutra?

26.07.2014 at 21:00, ja nažalost radim...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

E ljudi,neznam da li je to do mene,ili do tog sofera ispred.Ugl,upao sam u neki konvoj i dok sam vozio iza lika,odjednom mi je lik poceo onako stajati naglo,ali kao da laga.I samo odjednom sam se nasao zakucan u njega i lik se teleportirao iza mene i odjednom opet je bio ispred mene.Da li se i vama to zna desiti kada vozite u konvoju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
began kaže...

Ovako mi u konvoju haha{#}

 

I onda dođe IVO26 i desi se ovo:

 

 

 

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 21:16 (Strm).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad vozite poput njih {#}

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

ima li neko iskustva sa volanom ACME Extreme Rally

 

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Za sad nas je 5 prijavljenih za konvoj, moglo bi nas bit bar još toliko pošto je termin odličan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 14:11 (Lemyxz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam u Torinu,tako da cu vjerojatno biti tamo {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ja vam se sutra pridruzujem u igri jer ovaj cijeli tjedan nisam mogao...tako da sutra ako bude konvoj tu sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vozim MP na AC sa 3 trake 100km/h, Volvo prede a ja pjevusim

... {#}
Jedan lik pocne da me obilazi a ja ga pratim sa posebnom paznjom kao i svakog u MP, kad je dosao naspram mene naglo skrene prema meni no ja sam to zapazio na vrijeme i skrenem i ja u desno na zaustavnu traku ali jos ne kocim. On je prenaglo skrenuo prema meni i poceo je pad jos i prije nego sto me je dohvatio, nakon pada se kotrljao i usput i mene cusao ali sam ja uspio umaci i ostati na kotacima {#}
He, ne nije to kraj to je tek uvod a sada slijedi sredisnjica (sto bi rekli sahisti) ...
Ocito da je imao namjeru da to uradi i sada kad se pokazala neuspjelom adrenalin mu je sigurno skocio na max ...
Ja vozim dalje 100km/h ali sada ne pjevusim nego pratim TAB, a znam da mi to ne moza oprostiti. Ubrzo ga zapazim da mi se opet priblizava i ja gas do 125, na vecim brzinama nisam bas spretan.
No on mi se ipak nastavio priblizavati (sustizati) a ja ga cekam spreman. Vozio sam pravo i on je mislio ponoviti istu stvar ali kad mi se dovoljno priblizio ja sam poceo setati lijevo/desno i odmah ga oborio (poceo je padati) a ja i dalje na kotacima i picim 100. Medjutim on je pao ali je i dalje klizio i prevrtao se na cesti i mene sustigao i opet me iscusa i obisao. Tada sam vec i ja kocio i kada smo stali ja na kotacima ali i on (ma cudo) i ispred mene za par metara.
To je bila sredisnjica a sada dolazi finis. Ja sam zaista bio mrtav hladan tj. bas sam uzivao u cijelom desavanju, ma davno sam vec rekao da mi to bas i nedostaje u SP-u i da idem u MP bas prizivajuci ovakva desavanja {#}
Kad se sve stisalo ja prvi pitam: haha, i jesi li sada sretan ?
A on kaze (citiram): :D i love you :D
Pa dalje vec znate, rastali smo se grleci se i ljubeci (rijecima) ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 18:33 (suMaper).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ja sam u Milanu kod hotela sa spremnim teretom.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

ja vam se sutra pridruzujem u igri jer ovaj cijeli tjedan nisam mogao...tako da sutra ako bude konvoj tu sam.

A ja u srijedu{#}{#}

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Bilo bi zaista zgodno napravit VTC (Virtual Trucking Company) naziva BUG. Evo primjer kako bi to trebalo izgledat: -> http://forum.ets2mp.com/showthread.php?tid=5993 <-

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 19:34 (Lemyxz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za VTC, ja bih htjeo biti CEO. ZNaći, samo moram prvo otvoriti thread na ets2mp s svim onim uvjetima što piše i našu službenu stranicu ((to ću vjerovatno na blogeru)). I kaj onda? Kako to dođe u MP?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja i lega smo razmisljali napraviti forum i svoju firmu za MP.Imamo legu za forum on to moze sredit za cca sat i pol,e sad je pitanje koliko bi ljudi bilo zainteresirano za to jel nam se ne isplati radit forum za 5 ljudi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Ja i lega smo razmisljali napraviti forum i svoju firmu za MP.Imamo legu za forum on to moze sredit za cca sat i pol,e sad je pitanje koliko bi ljudi bilo zainteresirano za to jel nam se ne isplati radit forum za 5 ljudi.

Pa neka napravi, ali pitanje je koliko ce ga ljudi koristiti?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Evo ja sam u Milanu kod hotela sa spremnim teretom.

A di je taj hotel? Ja sam sada u Milanu ali neznam di je taj hotel?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidjet cemo kako ce kreniti sve.Tamo bi se dogovarali za konvoje i ostale stvari.Sad mene zanima dali je tko zainteresiran za to?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Vidjet cemo kako ce kreniti sve.Tamo bi se dogovarali za konvoje i ostale stvari.Sad mene zanima dali je tko zainteresiran za to?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17 Ja sam za
3 Nisam za
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kakvi sve seljaci igraju ovu igru,to nisu istine.Sada vozio teret za Lux i na sredini puta mi neki slovenac se ubaci u moju traku i podhebava me...Me gura i nesto sere.Koje su to kretencine

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice