Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.166.546
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Fly....

Hahahhah i kad je pao ode amortizeri, lezajevi, suspenzija hhahahah :D

CoolerMaster Support
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Da li je moguće da sa dodavanjem modova u mod mapu tj. igru, igra ima sve manje FPS-a?

Je mogice je, ali broj modova jako malo utice. Bitna je vrsta i kvalitet moda jer samo jedan los (ne optimiziran) mod moze da ti drasticno smanji fps, npr ovaj kamion ...

Djeye kaže...

Da li je možda netko naletio na kakav mod " interior sound" za 1.14? LP

Hm, bojim se da toga i nema a mislim da ti ni ne treba jer meni stari rade i nisam ni cuo da nekome ne rade ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Odrađena 500-ta isporuka, nekih ~400 sa Iveco Stralis-om, i par slika iz Rusije s ljubavlju.. 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 13:07 (Zekat).
Moj PC  
6 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Božoo kaže...

Da li je moguće da sa dodavanjem modova u mod mapu tj. igru, igra ima sve manje FPS-a?

Je mogice je, ali broj modova jako malo utice. Bitna je vrsta i kvalitet moda jer samo jedan los (ne optimiziran) mod moze da ti drasticno smanji fps, npr ovaj kamion ...

Djeye kaže...

Da li je možda netko naletio na kakav mod " interior sound" za 1.14? LP

Hm, bojim se da toga i nema a mislim da ti ni ne treba jer meni stari rade i nisam ni cuo da nekome ne rade ...

1. quote: slažem se s boldanim, zato ja volim svaki mod raspakirat i vidit o čemu se radi, iako još nisam skužio čemu služi mapa "automat". nekoliko modova koje koristim sam pojednostavio.

2. quote: meni isto radi stari mod, ali ima jednu manu. pošto igram često sa slušalicama, osijećam da kvaliteta zvuka varira. mislim da je kod nekih zvukova došlo do prevelikog pojačanja i pojavio se loudness war, pa bi htio mod koji nema s tim problema.. mod se zove "z louder int sound +13db v1.0.1" i unutra sadrži nove (pojačane) ogg file-ove

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Šoferska je tuga pregolema :D

Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

MP kaze:

Progress update: 10/13 features are completed. However, the BIGGEST part still has to be implemented. Once this is completed and tested, we will release the new version .
Estimated time of work: week or a little bit more ... {#}

 

 

-----------------------edit 25.11.2014 17.52

SCS kaze:
That special time of the year!

Za bozicne blagdane nam stizu ets2 v1.15 i dlc praznicni skinovi, tko do srijede 3.12.2014 na svom WoT profilu napravi bar jedan WoT achievement (bilo koji ali ne i Steam) dobija Steam kljuc za te skinove ... {#}
Pa navali narode, kaj se ceka ... {#}

PS. ne Steam-eri tko vas šiša ... {#}

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 17:54 (suMaper).
Moj PC  
4 1 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Winter Mod za tockove i okolinu, testirano na 1.14 i radi sve pet. Trebalo bi i s tsm...

Tockovi((klik))

Snjeg((klik))

sup bro?
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Strm kaže...

Winter Mod za tockove i okolinu, testirano na 1.14 i radi sve pet. Trebalo bi i s tsm...

Tockovi((klik))

Snjeg((klik))

je li i ovaj mod te ogranicava da ne mozes ici vise od 40 km/h, ili se nekad zafuras na 80 ali te ubrzo opet vrati na 40, jer svi koje sam dosad skinuo su tako radili. Da bi isao brze od 40 moras deaktivrat dio moda, ali onda glubis klizanje na cesti i ostaju ti samo teksture a nema klizanja.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...
Strm kaže...

Winter Mod za tockove i okolinu, testirano na 1.14 i radi sve pet. Trebalo bi i s tsm...

Tockovi((klik))

Snjeg((klik))

je li i ovaj mod te ogranicava da ne mozes ici vise od 40 km/h, ili se nekad zafuras na 80 ali te ubrzo opet vrati na 40, jer svi koje sam dosad skinuo su tako radili. Da bi isao brze od 40 moras deaktivrat dio moda, ali onda glubis klizanje na cesti i ostaju ti samo teksture a nema klizanja.

Jok, s ovim sam i 140Kmh se bio zaletio, fizika je ipak slabo poboljšana, malo proklizuj, ulazim u zavoj s 80kmh i nist nebude....

sup bro?
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

MP kaze:

Progress update: 10/13 features are completed. However, the BIGGEST part still has to be implemented. Once this is completed and tested, we will release the new version .
Estimated time of work: week or a little bit more ... {#}

 

 

-----------------------edit 25.11.2014 17.52

SCS kaze:
That special time of the year!

Za bozicne blagdane nam stizu ets2 v1.15 i dlc praznicni skinovi, tko do srijede 3.12.2014 na svom WoT profilu napravi bar jedan WoT achievement (bilo koji ali ne i Steam) dobija Steam kljuc za te skinove ... {#}
Pa navali narode, kaj se ceka ... {#}

PS. ne Steam-eri tko vas šiša ... {#}

Šta je to WoT? world of trucks? Koliko se plaća ta igra?

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 11:33 (Božoo).
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
World of Trucks..Logicno
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...
Šta je to WoT? world of trucks? Koliko se plaća ta igra?

World of Trucks je SCS-ov site za ets2, zamisljen je malo sire ali za sada je samo za postanje fotki.
Moze se tamo svatko slobodno (free) regati ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koja je najniza cijena, da li da kupujem sada ili da cekam eventualno pred blagdane? sta mi preporucujete?

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
najniza je bila za humble bundle, i to sumnjam da ce vise biti, neznam koliko je sad trenutno al ak ti ispada 20 30 kn uzimaj
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dado16 kaže...
najniza je bila za humble bundle, i to sumnjam da ce vise biti, neznam koliko je sad trenutno al ak ti ispada 20 30 kn uzimaj

Imas na G2A za 8$ neki bundle https://www.g2a.com/euro-truck-simulator-2-collector-s-bundle-steam-cd-key-global.html meni se cini kao dobra prilika.

Steam: |CRO|Vitaly™ Origin: MasterNerdx Uplay: ko to treba || Proud to be Mrcina www.mrcine.org
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozz ljudi, tko još nema originalnu verziju ets 2, na steamu je akcija, košta 5 €, pa fakat nema smisla da netko još igra piratsku {#} ...btw jeftino su i dlc-evi, za ukupno 6,50 € možete kupiti going east i još nekoliko dlc-eva kao što je high power cargo pack, pa...navali narode {#}

Moj PC  
1 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav, veceras sam kupio igru i zaigrao MP, sve je dobro, ali brate premalo saobracaja, na dionici od 200km 1-2 kamiona su me mimoisla, je li inace tako?

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vettel kaže...

Pozdrav, veceras sam kupio igru i zaigrao MP, sve je dobro, ali brate premalo saobracaja, na dionici od 200km 1-2 kamiona su me mimoisla, je li inace tako?

inače radnim danom navečer ima malo igrača, imaju ljudi obveze, ja sam danas vozio na relaciji Frankfurt-Linz i bilo je ok što se tiče gustoće prometa, možda me čak i iznenadilo koliko puno...ako hoćeš gužve prođi na Europort, kod Rotterdama, obično su vikendom bolesno duge kolone {#}

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo još jedne ponude: 5,49€ - http://www.g2play.net/category/329/euro-truck-simulator-2-steam-key/

 

Ali samo bazna verzija.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Šta je izašao multiplayer za 1.14?? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

na kojem vi serveru igrate, ima EU 1#,, US i EU 2#. mene uspje konekcija samo na EU1#, do cega bi moglo biti?

 

p.s. jel na svim serverima No collisions ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ljudi kako da pokrenem ili kupim one modove sto su u editu?? ja ih tamo pokrenem al nema ih dalje nigdje....di treba da se nalaze posle??

miki12345
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Jesi kliknuo kraj moda kojeg želiš koristiti? Ako jesi, jesi pazio da ti verzija moda odgovara sa verzijom igre ili da se modovi međusobno podržavaju? Ne rade svi modovi dobro ako ih koristiš zajedno, a isto tako svi modovi ne rade na svim mapama. Za početak napiši koje modove koristiš i na kojoj mapi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

za mp sam mislim cuo negdje za tjedan dana ce otvorit onaj "pravi" imate vise na njihovoj stranici tj. forumu.

Gaming 4ever.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jeste raspolozeni za convoj veceras u 9h? eu1 server bazna vezrija igre bez DLC

1 Da
6 Ne
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

kliknuo sam, a ima samo dva moda, http://gamesmods.net/euro-truck-simulator2/ets2-trucks/43628-volvo-fh16-2012-v-11.html   i onaj mercedes MP4 actros v4 with default interior a imam default mapu i verziju 1.14.0.4

miki12345
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Jesi kliknuo kraj moda kojeg želiš koristiti? Ako jesi, jesi pazio da ti verzija moda odgovara sa verzijom igre ili da se modovi međusobno podržavaju? Ne rade svi modovi dobro ako ih koristiš zajedno, a isto tako svi modovi ne rade na svim mapama. Za početak napiši koje modove koristiš i na kojoj mapi.

kliknuo sam, a ima samo dva moda, http://gamesmods.net/euro-truck-simulator2/ets2-trucks/43628-volvo-fh16-2012-v-11.html   i onaj mercedes MP4 actros v4 with default interior a imam default mapu i verziju 1.14.0.4

miki12345
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ekipa dosao i ja za volan kamiona, dodajte me na steam: *NOB* Vitaly™ , preferirati cu multiplayer koliko god budem mogao jer ipak zabavnije je vozit s ljudima nego solo s AI. Posjedujem collectors edition sa vecinom DLC-ova i jos Scania truck simulator(ba rmislim da se tako zove) i neki Truck & Trailers.

Steam: |CRO|Vitaly™ Origin: MasterNerdx Uplay: ko to treba || Proud to be Mrcina www.mrcine.org
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 21:55 (Skillzor70).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Skillzor70 kaže...

Evo ekipa dosao i ja za volan kamiona, dodajte me na steam: *NOB* Vitaly™ , preferirati cu multiplayer koliko god budem mogao jer ipak zabavnije je vozit s ljudima nego solo s AI. Posjedujem collectors edition sa vecinom DLC-ova i jos Scania truck simulator(ba rmislim da se tako zove) i neki Truck & Trailers.

nemoj mislit da je zabavnije kad vidis kakvi sve ima budala samo hoce da ti zgade igricu

Gaming 4ever.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice