Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.188.024
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo se vozilo

 

 

Max1985
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

put me zove,moram poci.... 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

malo se vozit po Francuskoj uz Volvo.....

 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, nešto se slabo vozi u zadnje vrijeme ili mi se čini? :D

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, nešto se slabo vozi u zadnje vrijeme ili mi se čini? :D

 

 sad je aktivan "kolektivni" 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Već godinama vozim, vidio sam dosta sudara, ali ovaj današnji je jedan od najtežih na koje sam naišao. Kad sam stigao auto je već bio na krovu tako da ne znam na koji način su se uspjeli sudariti da se ovaj BMW okrenuo na krov u suprotnom smjeru.

 

No, da to ne bude sve, samo koji kilometar dalje, u suprotnoj traci, svjedočio sam drugom sudaru u kojem se vozač kombija zaletio u stražnji dio tegljača. Ova Poljska je postala opasna za voziti....

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Izgleda jako dramatično!!!,nadam se da nema ozljeđenih!

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2017 20:10 (krokodil).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I onda govore da "čisti" ETS 2 nije zanimljiv

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

Izgleda jako dramatično!!!,nadam se da nema ozljeđenih!

 

 

 

 Trenutak nepažnje je dovoljan da se dogodi nesreća. Ovaj put je nasreću sve prošlo samo sa lakšim ozlijedama.

Gale92 kaže...

I onda govore da "čisti" ETS 2 nije zanimljiv

Zadnjih par dana sam se bome svačeg, od sudara, uletavanja u škarice (frajer me prestiže, u susret mu ide kamion i on direkt pred mene, zamalo da ga nisam udario). Što se mene tiče, AI vozače ne bi trebali poboljšavati. Zanimljivije je kad se tu i tamo događaju takve nezgode. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Francuska + Volvo =

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Povodom Valentinova Valentine's Paint Jobs Pack

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Već godinama vozim, vidio sam dosta sudara, ali ovaj današnji je jedan od najtežih na koje sam naišao. Kad sam stigao auto je već bio na krovu tako da ne znam na koji način su se uspjeli sudariti da se ovaj BMW okrenuo na krov u suprotnom smjeru.

 

No, da to ne bude sve, samo koji kilometar dalje, u suprotnoj traci, svjedočio sam drugom sudaru u kojem se vozač kombija zaletio u stražnji dio tegljača. Ova Poljska je postala opasna za voziti....

 

 

 da,da,da........ i kasnije  kazu stereotipi! Opet BMW u glavnoj ulozi.  cccccccc.......

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

dok gazda "ne gleda" malo odmora nikom nije škodilo

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

mala gužva 

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
gamero kaže...

mala gužva 

 

Čisto mi uništi želju da zaigram MP.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
gamero kaže...

mala gužva 

 

Čisto mi uništi želju da zaigram MP.

 Pa ne moras ti ici u grad ti je sve pretrpano..., odi u Skandinaviju, Poljsku pa ces sat vremena vozit bez da ikog vidis.

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

posljednjih nekoliko dana vozim Francusku, zaista je sve napravljeno kako i spada te se nadam kako će u dogledno vrijeme dospjeti i ostale regije kao DLC nadogradnje (bez obzira na cijenu)

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tko hoces nabacit 3-4 ture u MP-u ? Nek mi se javi na PP pa da se dogovorimo :3

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Tko hoces nabacit 3-4 ture u MP-u ? Nek mi se javi na PP pa da se dogovorimo :3

 Potvrdi me na discordu pa se možda nešto i dogovorimo :)

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sutra (16.02) kolega hahhaajaads i ja planiramo nabaciti turu u MP, pa ako je netko zainteresiran može nam se slobodno pridružiti. 

 

Okupljanje bi bilo u 17:30 u Marseillu, a planirana ruta bi išla u Skandinaviju (ovisno o raspoloživim teretima). Komunikacija može preko TS/Discorda ili CB radija (detalje ćemo dogovoriti prije polaska).

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pozz, jel neko zna di mogu kupiti ETS2 u RH? Tnx 🙂
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

https://www.nabava.net/search.php?q=euro+truck+simulator

 

Probaj ovdje baciti oko, ima par verzija koje nisu za Steam. Eventualno pitati u Algoritmu, mislim da i oni neke igre drže.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Sutra (16.02) kolega hahhaajaads i ja planiramo nabaciti turu u MP, pa ako je netko zainteresiran može nam se slobodno pridružiti. 

 

Okupljanje bi bilo u 17:30 u Marseillu, a planirana ruta bi išla u Skandinaviju (ovisno o raspoloživim teretima). Komunikacija može preko TS/Discorda ili CB radija (detalje ćemo dogovoriti prije polaska).

 Pridružit ću vam se i streamat zajedno s hajdašinom :-) , za komunikaciju možemo koristit moj discrod server https://discord.gg/8NaPpkp 

 

P.S. Podijelio na facebook grupama pa možda nam se još netko odluči pridružit. Vjerujem da će biti onih koji nemaju DLC Francusku pa moramo računati na to, da se usput negdje sretnemo pa da voze s nama.

 

Evo i linka na youtube stream (bit će live oko 17:20h)

https://gaming.youtube.com/c/TijoSify/live

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2017 3:21 (GreenLife).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, tko je zainteresiran za MP može nam se pridružiti na Europa 2 serveru. Krećemo iz Marseille prema Njemačkoj. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
GreenLife kaže...

 

Evo i linka na youtube stream (bit će live oko 17:20h)

https://gaming.youtube.com/c/TijoSify/live

 jel ima gdje snimka jučerašnjeg konvoja? Gledao sam neki dio ali nažalost nisam imao sve pogledat..... 

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
GreenLife kaže...

 

Evo i linka na youtube stream (bit će live oko 17:20h)

https://gaming.youtube.com/c/TijoSify/live

 jel ima gdje snimka jučerašnjeg konvoja? Gledao sam neki dio ali nažalost nisam imao sve pogledat..... 

 Evo imas kod mene na twitchu ( https://www.twitch.tv/videos/122500796 ) ili kod GreenLife-a na jubitu ( https://gaming.youtube.com/watch?v=skEf7Y7L9aQ ) Pred kraj sam prestal strimat posto smo se ja i kolega malo utrkivali  

Uglavnom, bio je mali konvojcic, nije bio los s obzirom da sam ja vođa (iako mi nejde bas pravljenje konvoja i vođenje). Bilo je svega, idiota na cesti, kočenja, letenja u grabu, pa su se neki zaglavili, zajebancije, ma svega 

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 11:14 (hahhaajaads).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
GreenLife kaže...

 

Evo i linka na youtube stream (bit će live oko 17:20h)

https://gaming.youtube.com/c/TijoSify/live

 jel ima gdje snimka jučerašnjeg konvoja? Gledao sam neki dio ali nažalost nisam imao sve pogledat..... 

. (dupla poruka lol)

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2017 11:14 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

. (dupla poruka lol)

 idući put budem i ja s vama 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

S obzirom da je ovo moj prvi konvoj bio, zadovoljan sam kako je ispalo.

Doduše, odlučio me MP zezat, pa sam ovaj put morao bez prikolice ići (doduše, nisam se nešto previše ni pripremio jer sam ga instalirao prije samog konvoja), ali ekipa je bila zakon tako da je to manje bitno. :D

 

Moglo bi se češće ovako nešto organizirati, pa da nabacimo neko druženje opet. Idući put ću se najesti prije polaska tako da ne moram u toku vožnje jesti. xD xD

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hocemo jos sutra jedan konvoj ? Nedjelja je pa bi vjerovatno neki trebali biti slobodni.

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice