Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 868.854
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
thuglife kaže...

Ne samo otok, vegetacija, setting, sve asocira na Dead Island, mene osobno i kretanje ( s tim da je malo agilnije nego u Dead Island ), znam da se tropski otoci ni nemogu puno razlikovati, ali ipak mi je previše sličnosti, koda je ista igra u điru.

...normalno, što ni najmanje ne osporava njenu vrijednost. Dead Island ima odličnu grafiku, igrivost i ideju.

I onaj "pijani" uvod Dead Islanda malo asocira na dio trailera FC3.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Kad izlazi ovo čudo?

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 3
Micek kaže...
thuglife kaže...

Ne samo otok, vegetacija, setting, sve asocira na Dead Island, mene osobno i kretanje ( s tim da je malo agilnije nego u Dead Island ), znam da se tropski otoci ni nemogu puno razlikovati, ali ipak mi je previše sličnosti, koda je ista igra u điru.

...normalno, što ni najmanje ne osporava njenu vrijednost. Dead Island ima odličnu grafiku, igrivost i ideju.

I onaj "pijani" uvod Dead Islanda malo asocira na dio trailera FC3.

 kad već toliko asocira na Dead Island - samo da ne bude zombi neprijatelja...

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Jonja kaže...

Kad izlazi ovo čudo?

10. mjesec.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

9. mjesec.

Žalosno je samo što će neki novi Call of Duty sa prastarim engineom, opet istom pričom i linearnim single playerom od 5-6 sati imat puno veću prodaju.

Btw, u FC3 će sao glavna radnja trajat 20 sati: http://gamingbolt.com/far-cry-3-has-a-huge-game-world-main-campaign-at-least-20-hours-long

 
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

  Pravi trailer :D

hrcoo
15 godina
offline
Far Cry 3

Već se može napraviti pre-order igre na amazon.co.uk, game.co.uk, gamestation.co.uk i Ubisoft online store.

Vidim da je najpovoljniji pre-order u g2play.net ali se kod njih dobiva samo key a kod gore navedenih stiže ti dostava s DVD izdanjem. Dostava se, normalno, zasebno plaća. Jedino ne znam da li imaju dostavu u Hrvatsku.

Cijene su u predprodaji u granicama normale za takvu igru.

Vidjet ćemo da li će biti povoljnih ruskih steam keyeva i da li će biti region free (poput BF3) jer ne želim uzimati nešto preko VPN-a i sličnih rizičnih aktivacija (kao MW3).

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Far Cry 3

Da li se možda zna dal će imati MP?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
emerik kaže...

Da li se možda zna dal će imati MP?

  Vjerojatno da, i prvi i drugi dio su imali.

Force of satan's might
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
emerik kaže...

Da li se možda zna dal će imati MP?

Naravno. Spominje se MP ali će SP kampanja pružati dugotrajnu zabavu (navodno 20-tak sati). Evo nekoliko intervjua: Link 1, Link 2 i Link 3.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

MP mod bi mogao ispasti kroz u redu ako nešto ne zabrljaju, ako se dovoljno potrude i iskoriste sve što imaju porazbacano u igri možda i više od toga, ali me ipak više zanima SP.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Bilo bi pre šema za mod ono, skrivaš se u grmlju nožina u ruci i tako cili server, uf, šteta neiskoristit džunglin potencijal :)

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 3

Izgleda jako dobro, sam eye candy bi me mogao privući ako ništa drugo.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

igra bi mogla biti ok ako dijelovi koje ovaj frajer prelazi u onom 5-minutnom gameplay-u su i veci dio igre a ne jedna misija gdje je prava sora jer tako prethodna animacija nalaze a nakon toga lutas sam satima i oni random noliferi te naganjaju autima sa onim strojnicama. fc2 je jedna od najgorih sp fps-a koje sam ikada imao priliku zaigrati. prica je bila ok, uvod u igru zanimljiv, ali kada svi ti likovi iz animacija odu ostaje ti beskrajan svijet napravljen u cak 3 boje!! (zelena, smedja i siva- trava, tlo i stjene) koji ne krije apsolutno nista zanimljivo. napredak u igri bio je nikakav, i sa onim prvim scope-om sam na najtezem levelu sa lokocom skidao i 10-toricu enemy-a ciji ja AI bio,ruku na srce, ispod svake razine. nekakvi questovi koji su trebali ponuditi izazov ili barem nagradu bili su sramotno odradjeni kroz nekakve dijamante koje si skupljao preko onog retardiranog uredjaja koji je blendao. necemo ni napominjati da rewarda uopce nije niti bilo. misije su bile toliko jednolicne i monotone da sam odustao od igre nakon manje od 10h a konstantno sam se prisiljavao igrati je jer sam vjerovao da ce svakim casom ponuditi nesto novo. zalosno je sto vise recenzije na nasim portalima niti ne mozes procitati jer takvi tardovi ocjenjuju igru prosto prepisujuci ocjenu sa metacritica varirajuci je za par posto svega. gdje su nestali recenzenti kao onaj ludi rukavina iz prastarog hackera koji se nije sramio igri dati ocjenu 0/100 jer je bila smece. fc2 je bio smece i zasluzio je ocjenu 3/10 max. da sam nekim slucajem kupio igru (a nisam) mislim da bih si pocupao svu kosu na glavi ovako jednostavno mogu stisnuti desni click na folder i ''remove forever bastereds''! od fc3 ocekujem barem 10x dinamicniju pricu i nekakvu prividnu linearnost u kojoj se ocituje napredak kroz igru na koji god nacin. ocekujem vise protivnika i to ne u vidu tardova koji te naganjaju SAMO kada se vozikas u jeepu nego onih koji zbilja cuvaju nekakve djelove mape na koje bi trebao doci kao glavni lik. i to ne staticno kao u fc2 nego sa nekakvom namjerom da te zbilja reapaju. ide mi na zivce kada je igra napravljena kao pucacina a SAMA PUCACINA je ujedno i najgori element igre. ocekujem u najmanju ruku od ove igre da bude zabavna za razliku od svojih prethodnika, a grafika i nemora biti sada nesto nevidjeno. radije cu istrpiti neki pixel koji mi iskace nego tardove tako random pobacane po mapi koje ti vise nije niti izazov ubijati nego ti pravo dosadjuju . fc3 MORA ispraviti sve ono zasto je dvojka bila totalno smece i napokon pruziti jednu zabavnu pucacinu sa solidnom pricom. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Iz Ubisofta kažu da će se u Far Cry-u 3 ovaj put fokusirati na jednu snažnu priču, a ne kao u FC2

gdje je bilo 50-ak priča, koje nisu bile baš dobro napravljene. Nadam se da će ovo dobro napraviti, jer

u Far Cry-u 2 mi priča baš nije sjela.

 

http://www.oxm.co.uk/39042/far-cry-2-had-50-stories-far-cry-3-has-one/

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Nadam se da će opet postaviti onu fiziku kao u Far Cry 2 (npr. pukne bomba drveće se ljulja i itd.).

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
kalko1212 kaže...

Nadam se da će opet postaviti onu fiziku kao u Far Cry 2 (npr. pukne bomba drveće se ljulja i itd.).

Koristi isti engine kao i duja, vjerojatno isto i havoc za fiziku, tako da garant hoće ( znam da na wikipedii piše da je engine CryEngine3, no koliko sam pohvatao po internetu to nije istina ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
thuglife kaže...
kalko1212 kaže...

Nadam se da će opet postaviti onu fiziku kao u Far Cry 2 (npr. pukne bomba drveće se ljulja i itd.).

Koristi isti engine kao i duja, vjerojatno isto i havoc za fiziku, tako da garant hoće ( znam da na wikipedii piše da je engine CryEngine3, no koliko sam pohvatao po internetu to nije istina ).

Meni je bilo fora taj engine, bacio bih granatu i sve bi se ljuljalo.

Kalko1212 ingame
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
thuglife kaže...
kalko1212 kaže...

Nadam se da će opet postaviti onu fiziku kao u Far Cry 2 (npr. pukne bomba drveće se ljulja i itd.).

Koristi isti engine kao i duja, vjerojatno isto i havoc za fiziku, tako da garant hoće ( znam da na wikipedii piše da je engine CryEngine3, no koliko sam pohvatao po internetu to nije istina ).

Dunia Engine koriste kao i u FC2, naravno modificiran i unaprijeđen, mislim da su negdje spomenuli i DirectX 11 podršku.

U ovom interview na 3:30min kauboj kaže da koriste isti Engine iz FC2:

 

16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3
http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Članak o odnošenju trećeg nastavka prema nedostatcima i minusima drugog.

Learning from the Past.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 3

Po svemu viđenom za sada bit će ovo baš igra kako volim, lijep krajolik, sandbox, pucačina, plaže, more, đungle...ma ne može bolje ...i naravno da gameplay bude bolji nego u dvojci, tamo mi nikako nije sjelo osječao sam se kao da igram GTA ili tak nesto samo sam se vozao, bez veze

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Novi trailer - Meet Dr. Earnhardt

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 18:55 (-zip-).
Moj PC  
1 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
-zip- kaže...

Novi trailer - Meet Dr. Earnhadt

 

Tropski otok, varani, morski pasi, paragliding, tona oružja, neprijatelja i raznorazne droge.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2012 18:57 (thuglife).
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
-zip- kaže...

Novi trailer - Meet Dr. Earnhardt

Neki dijelovi malo sliče na scene iz FC1 i FC2. Izgleda da su pokupili ono najbolje iz serijala za 3. nastavak.

thuglife kaže...

Tropski otok, varani, morski pasi, paragliding, tona oružja, neprijatelja i raznorazne droge.

Što još čovjek može više poželjeti :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Moram priznati da se MP čini zanimljivjim nego što sam očekivao, sve je već viđeno, ali sve se čini dosta dobro ukomponirano u igru, moglo bi ti biti neloše.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2012 8:54 (thuglife).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3
The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3
The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice