Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 865.612
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
15 godina
offline
Far Cry 3

Da li to samo mene neki elementi igre asociraju na Dead Island (naravno, bez zombija)? Npr. grafički dijelovi, boje i sl.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 3

Ne kužim zašto uopće uspoređujete FC1 i FC2 kad su to igre iz istog serijala samo na papiru. U praksi nemaju veze jedna s drugom. Ak je nešto nastavak FC1 onda je to Crysis a ne FC2 bez obzira na ime. Isto kako je npr. nastavak originalnog Flashpionta ArmA a ne Flashpoint 2.

 

FC1 je radio Crytek koje se posvađao s Ubisoftom i nakon toga otišao svojim putem. Kasnije su Crytekovci pod okriljem EAa napravili "novu" igru. Plaćenici su postali vojnici, mutante su zamijenili alieni, radnja se nastavila na đungli... Naravno prava na ime FarCry drži Ubisoft pa su je morali nazvati nekako drugačije. I tako smo dobili Crysis koji još uvijek u sebi ima CRY kao i CRYtek i FarCRY.

 

A FC2 su radili potpuno drugi ljudi na potpuno drugačijem engineu. I osim otvorenog svijeta i dobre grafike FC2 nema skoro ništa zajedničkog s FC1. Mislim da je to bilo očito bilo kome tko je odigrao obje igre. Ime FarCry je zadržano vjerojatno samo iz marketinških razloga da se igra bolje proda jer je ime FarCry ipak dosta razvikano i poznato. Što je već standardna Ubisoftova praksa...

 

Što se "trojke" tiče ja se nadam da će ona zbilja biti mješavina "jedinice" i "dvojke" u nekom omjeru 30:70. Dvojka mi je u skoro svemu bila bolja ali su je ubile dosadne i monotone misije. Način na koji je jedinica iznosila priču i davala misije mi je bio daleko bolji.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 15:01 (ZC_Someone).
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

far cry 1 je bio odlican, ima je fenomenalnu grafiku kad je izišao tamo 2004-e god. , a uz to odlicnu pricu i dizajn mapa, dobar AI...

dvicu sam igra možda sat vremena i onda lagano na uninstall jer mi jednostavno nije sjela..

ako ovaj treci dio bude po nekoj sličnoj šemi kao jedinica, moglo bi da bude dobar..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Far Cry je ima SMECE pricu zato sa te strane je smece od igre.

Jedino gdje je briljirala je u grafici i tocka.I to sve ovdje znaju.

Moj PC  
0 20 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
brhgzugfewu kaže...

Far Cry je ima SMECE pricu zato sa te strane je smece od igre.

Jedino gdje je briljirala je u grafici i tocka.I to sve ovdje znaju.

Tebi izgleda jedino tetris nije smeće :)

Poštujem i tvoje mišljenje iako se ne slažem ni najmanje s njim.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Cini se da nemate pojma o igrama.

Jbg zao mi vas je.Samo vam je grafa u glavi

Moj PC  
0 14 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
brhgzugfewu kaže...

Cini se da nemate pojma o igrama.

Jbg zao mi vas je.Samo vam je grafa u glavi

Prosvjetli nas veliki vodjo molimo te.

http://vgm.tv/
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

bROTHERS IN ARMS3,Fallout3,skyrim,Kingdoms of alamur.

Far Cry2(barem ima kakvu takvu pricu).

Moj PC  
0 13 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
brhgzugfewu kaže...

bROTHERS IN ARMS3,Fallout3,skyrim,Kingdoms of alamur.

Far Cry2(barem ima kakvu takvu pricu).

Meni su te igre što si ti nabrojio totalna smeća.

Osim Far Cry-a 2.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 18:49 (Dad0).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
brhgzugfewu kaže...

bROTHERS IN ARMS3,Fallout3,skyrim,Kingdoms of alamur.

Far Cry2(barem ima kakvu takvu pricu).

pa FC1 je ima dobru radnju koliko jedan cisti fps moze imat. Naravno ne moze se sad komparirat

 

sa recimo Bioshockom ili sta ja znam nekim rpg-om tipa Fallout..

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 19:05 (overhe4t).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Dad0 kaže...
brhgzugfewu kaže...

bROTHERS IN ARMS3,Fallout3,skyrim,Kingdoms of alamur.

Far Cry2(barem ima kakvu takvu pricu).

Meni su te igre što si ti nabrojio totalna smeća.

Osim Far Cry-a 2.

Potpisujem

Don Believe The Type
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
Dad0 kaže...
brhgzugfewu kaže...

bROTHERS IN ARMS3,Fallout3,skyrim,Kingdoms of alamur.

Far Cry2(barem ima kakvu takvu pricu).

Meni su te igre što si ti nabrojio totalna smeća.

Osim Far Cry-a 2.

Ovo da su nabrojene igre totalno smece nada se da si napisao iz inata njemu {#}

Slazem se s vama da lik nema pojma, to pokazuje stavljajuci u isti kos Far Cry, s RPGovima kao sto su Fallout, Skyrim etc etc. . . Mogao je reci Call of Duty koji razvija pricu od MW1, MW2 pa na MW3 na primjer. . . Far Cry kao FPS sandbox igra je imala i vise nego odlicnu pricu za jedan FPS, meni se osobno nije svidjelo ubacivanje cudovista ali je dalo fin zaplet za svoje vrjeme odlicna reklo bi se revolucijarna igra. FC2 je isto imao zanimljivu pricu, ali meni se nije svidjelo prevelik naglasak na vozikanje kroz jedne te iste barikade s skoro trenutnim resetom mrtvih protivnika. FC3 mi djeluje genijalno. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Nemorate davat odmah palac dolje to je naše osobno mišljenje.

Don Believe The Type
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
WrongType kaže...

Nemorate davat odmah palac dolje to je naše osobno mišljenje.

A palac dolje je upravo neslaganje s tovjim osobnim mišljenjem.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
WrongType kaže...

Nemorate davat odmah palac dolje to je naše osobno mišljenje.

 

Pa i palac dolje je nečije osobno mišljenje, odnosno neslaganje jelte.

 

edit

 

preteko me...

 

 

Vjerujem da nas čeka dobra igra, kako god okreneš.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2012 19:53 (Minoza).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
brhgzugfewu kaže...

bROTHERS IN ARMS3,Fallout3,skyrim,Kingdoms of alamur.

Far Cry2(barem ima kakvu takvu pricu).

Ako si ti toliki poznavalac igara kako mozes da mjesas zanrove? Ako cemo porediti FPS igre tu je jedan Metro 2033, HL serijal, Bioshock serijal itd. koji su jedne od jako dobrih FPS igara, ali FC igre nisu obicne FPS igre nego sandbox FPS i kao takve se isticu iz konkurencije. FC igre imaju pricu koja se granici malo sa dobrom ili losom pricom ali u kombinaciji sa kolicinom istrazivanja i nacinu pristupa izvrsavanja misija malo nadoknadjuju nedostatak price. FC2 je bio pokusaj odvajanja od prve igre novi settin i novo iskustvo koje nije bas ocekivano proslo prvenstveno zbog banalnih greski developera. Da su poradili malo na raznovrsnosti misija i ukidanju beskonacnog putovanja po savani kao i spawna neprijatelja igra bi bila jako dobra. Koliko se moze primjetiti FC3 ispravlja te greske i kombinuje FC1 i FC2 u jednu potpunu i dobru igru. Nadam se da ce momci istrajati i pruziti nam jedno od najboljih FPS iskustava ove godine.

http://vgm.tv/
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Samo neka porade na prici a ne samo po fizici i grafici.

Po meni igra neka izgleda kao i sa PS1 ali neka ima dobru

pricu da te uvuce u nju.A ne samo da paris oci VAAAUUUUUV

koja grafa:UZIMAM

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Dajte molim vas, ni u Crysis-u s nanosuite-om ne možeš ovako uletit među vojnike, a ovaj uleti bez ičega. Vjerujem da će igra biti dobra i najmanje nadprosječna, ali suknuli su ga s ovim.

''The last man standing after the internet is abandonen, James Cameron with a gamma ray cannon.'' -Canibus
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
epic kaže...

Dajte molim vas, ni u Crysis-u s nanosuite-om ne možeš ovako uletit među vojnike, a ovaj uleti bez ičega. Vjerujem da će igra biti dobra i najmanje nadprosječna, ali suknuli su ga s ovim.

Jel bi bilo fora da prilikom dema na E3 lik pogine od prvog vojnika na kojeg naleti? Sjecam se dok sam gledao MW2 demo za SP snjezna mapa, lik stoji pred 40 rusa ovi ga resetaju ekran se crveni ko odjelo djeda mraza a on ni da se zakaslje. . .

Moras razumjeti da se samo zbog ove demonstracije igra vrti na easy ili GOD MODE a ti uvjek mozes odabrati hard na svom PC-u kad ju instaliras. . . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
D3ViL kaže...
epic kaže...

Dajte molim vas, ni u Crysis-u s nanosuite-om ne možeš ovako uletit među vojnike, a ovaj uleti bez ičega. Vjerujem da će igra biti dobra i najmanje nadprosječna, ali suknuli su ga s ovim.

Jel bi bilo fora da prilikom dema na E3 lik pogine od prvog vojnika na kojeg naleti? Sjecam se dok sam gledao MW2 demo za SP snjezna mapa, lik stoji pred 40 rusa ovi ga resetaju ekran se crveni ko odjelo djeda mraza a on ni da se zakaslje. . .

Moras razumjeti da se samo zbog ove demonstracije igra vrti na easy ili GOD MODE a ti uvjek mozes odabrati hard na svom PC-u kad ju instaliras. . . .

Živi bili pa vidjeli..

 

Ali gle.. Developerima su puna usta priče kako si ti samo običan lik koji je zapeo na otoku..

Kako ne žele napraviti "super-mutanta"

 

A opet riješiš lika, kolko god "jednostavna" težina bila ili kolko god on bio zatucani plačenik, potezima navy seala..

I nakon toga baciš nož vještinom na kojoj bi ti i Casey Ryback zavidio..

 

Osobno ne polažem puno nade u ovo čudo..

 

Btw, čudim se da nitko nije komentirao xp bar..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 16:54 (NightShadow).
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
NightShadow kaže...

 

A opet riješiš lika, kolko god "jednostavna" težina bila ili kolko god on bio zatucani plačenik, potezima navy seala..

I nakon toga baciš nož vještinom na kojoj bi ti i Casey Ryback zavidio..

 

Osobno ne polažem puno nade u ovo čudo..

 

Btw, čudim se da nitko nije komentirao xp bar..

 

 

Ja se ni ne osvrcem na klanje, bacanje noza ili cinjenicu da turista od prve zna koristit sve od Kalash, Sniper, RPG ili postavljati eksploziv a da sebe ne posalje na sedmo nebo. Ovo sto ti pises je totalno druga stvar i slazem se s tobom. Ja sam mislio na dio gdje u demu lik lagano useta medju njih 10tak i oni se puskaraju a on nemora ni da trazi zaklon. . ., znaci na balans tezine samog gameplay-a i cinjenicu da likovi radi prezentacije igraju na easy, te da neces moci na recimo HARD uletiti tako a da te ne pokose nakon par rafala.

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 17:05 (D3ViL).
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

Ma FC3 se radi samo da zarade jos koju kintu za sljedeci big

projekt.

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
D3ViL kaže...

Ja se ni ne osvrcem na klanje, bacanje noza ili cinjenicu da turista od prve zna koristit sve od Kalash, Sniper, RPG ili postavljati eksploziv a da sebe ne posalje na sedmo nebo. Ovo sto ti pises je totalno druga stvar i slazem se s tobom. Ja sam mislio na dio gdje u demu lik lagano useta medju njih 10tak i oni se puskaraju a on nemora ni da trazi zaklon. . ., znaci na balans tezine samog gameplay-a i cinjenicu da likovi radi prezentacije igraju na easy, te da neces moci na recimo HARD uletiti tako a da te ne pokose nakon par rafala.

 

Ma znam što ti misliš, ali svjedeno koristiti mini težinu kao objašnjenje za "captain americu" nema smisla..

 

Ako je lik predstavljen kao turist onda neka se tako ponaša.

Kad zarije nož neka se malo bori sa likom da ne krikne, nek koristi droge ili alkohol da ne osjeća ništa dok ubija..

 

Apsolutno ništa ne vjerujem "developerima" dok ne vidim u igri.

 

Zašto moraju uostalom forsirati "turista" ako nisu sposobni ili ne žele to sprovesti do kraja u igri?!

Mogao je lik imati prošlost da se prijavio u marince, ali nije prošao do kraja basic trening..

I nikom ništa..

 

Recimo i nova Lara je intrigantna do trena kad shvatiš da sa iščašenim ramenom skače i hvata okolinu kao gimnastičarka u naponu snage na olimpijadi..

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 17:30 (NightShadow).
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Upravo je to i meni bilo smiješno, mada bi se i s ovim "mogli izvući" da opale neku dobru priču, ali nešto baš dobro i promišljeno, mada sumnjam da će tako biti. Izgleda da će priča opet biti 2. razredna.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 3

Eh sad uspoređujete...

To je fikcija kao i kod hollywoodskih filmskih efekata. Naglašene eksplozije i slično da bi se poboljšala dramatizacija. Kod takvih stvari to je danas potrebno radi spektakla koji pruža.

Vjerujte mi da se sa 40 mm bacačem ne može raznjeti pola zida kuće kao kod BF: Bad Company 2. Pa opet je to sjajan efekt za igru. Iako daleko od stvarnosti.

Kako bi igra izgledala kada bi suigrač bio pogođen i vrištao pola sata dok mu pokušavaš previti ranu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
Micek kaže...

Eh sad uspoređujete...

To je fikcija kao i kod hollywoodskih filmskih efekata. Naglašene eksplozije i slično da bi se poboljšala dramatizacija. Kod takvih stvari to je danas potrebno radi spektakla koji pruža.

Vjerujte mi da se sa 40 mm bacačem ne može raznjeti pola zida kuće kao kod BF: Bad Company 2. Pa opet je to sjajan efekt za igru. Iako daleko od stvarnosti.

Kako bi igra izgledala kada bi suigrač bio pogođen i vrištao pola sata dok mu pokušavaš previti ranu.

Ako bi se dobro napravilo svakako bi bilo bolje nego ovo sada, a i bilo bi zanimljivije da paziš na svaki pokret. :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Micek kaže...

Da li to samo mene neki elementi igre asociraju na Dead Island (naravno, bez zombija)? Npr. grafički dijelovi, boje i sl.

same here...

 

gledam ovaj gameplay i mislim isto kao Dead Island, prelazim na sljedeću stranicu da to i napišem, kada tvoj komentar :D

 

ali mislim da mi je i drago što liči na Dead Island, mapa je bila extra urađena, otok i to...

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
Micek kaže...

Eh sad uspoređujete...

To je fikcija kao i kod hollywoodskih filmskih efekata. Naglašene eksplozije i slično da bi se poboljšala dramatizacija. Kod takvih stvari to je danas potrebno radi spektakla koji pruža.

Vjerujte mi da se sa 40 mm bacačem ne može raznjeti pola zida kuće kao kod BF: Bad Company 2. Pa opet je to sjajan efekt za igru. Iako daleko od stvarnosti.

Kako bi igra izgledala kada bi suigrač bio pogođen i vrištao pola sata dok mu pokušavaš previti ranu.

Jadan tvoj susjed {#}

http://key-storm.com/ ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV || ŽELJKO BJELIĆ JE LOPOV
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Micek kaže...

Eh sad uspoređujete...

To je fikcija kao i kod hollywoodskih filmskih efekata. Naglašene eksplozije i slično da bi se poboljšala dramatizacija. Kod takvih stvari to je danas potrebno radi spektakla koji pruža.

Vjerujte mi da se sa 40 mm bacačem ne može raznjeti pola zida kuće kao kod BF: Bad Company 2. Pa opet je to sjajan efekt za igru. Iako daleko od stvarnosti.

Kako bi igra izgledala kada bi suigrač bio pogođen i vrištao pola sata dok mu pokušavaš previti ranu.

Naravno da je to tako..

Ali onda neka se toga drže i ne pokušavaju mi prodati muda pod bubrege..

 

Čemu naglašavanje da je protagonist samo običan dečec ako češ ga u igri prikazati kao ramba?!

U BF ili CoD si bar neki marinac / vojnik / agent nešto.. Bar imaš neku razinu treninga..

stone kaže...
Micek kaže...

Da li to samo mene neki elementi igre asociraju na Dead Island (naravno, bez zombija)? Npr. grafički dijelovi, boje i sl.

same here...

 

gledam ovaj gameplay i mislim isto kao Dead Island, prelazim na sljedeću stranicu da to i napišem, kada tvoj komentar :D

 

ali mislim da mi je i drago što liči na Dead Island, mapa je bila extra urađena, otok i to...

Želite reči da vas otok podsjeća na otok?!

Jeste li sugurni??

Aj još jednom provjerite..

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2012 18:00 (NightShadow).
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ne samo otok, vegetacija, setting, sve asocira na Dead Island, mene osobno i kretanje ( s tim da je malo agilnije nego u Dead Island ), znam da se tropski otoci ni nemogu puno razlikovati, ali ipak mi je previše sličnosti, koda je ista igra u điru.

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
4 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice