Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 862.958
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
13 godina
offline
Far Cry 3

Isplati li se stavljati ove nove beta drivere? Imam 5670 pa ne znam koliko bi mogli pomoći.

 

Igra mi se skida, trenutno na 35%. Ne sijećam se kada sam ovako nestrpljivo čekao da se neka igra skine.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

sa partis.si ide na 550kb/s, jos 4h

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 13:02 (MARKOcVp).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Soldier977 kaže...

Zna li iko?

Dobio sam ključ sa G2playa, ali ne i link za download igre (?)

 

Guglaj ubisoft online store i tamo bi trebao moc skinut download manager u koj upises key :)
Battlelog nick: d3aDmau5_CRO
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
berto kaže...
Soldier977 kaže...

Zna li iko?

Dobio sam ključ sa G2playa, ali ne i link za download igre (?)

 

Guglaj ubisoft online store i tamo bi trebao moc skinut download manager u koj upises key :)

Gledao, trazio ali nisam našao {#}

 

edit: Poslao poruku na G2play i u roku od sekunde mi poslali Ubisoft download manager. Sad se skida {#}

Dama_The_Crow
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 13:31 (Soldier977).
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Igram ga već 2 sata i jako mi se sviđa. Likovi su fantastično odrađeni, a i optimizacija je dobra.

Na mojoj konfi igram na 1280x720, sve medium osim Post FX-a, koji je na low. Jer zbog njega imam 10 fps-a manje. A inače se vrti na oko 30 fps-a.

I neznam je li to zbog mojeg računala ili je igra tako namještena, ali maximalni fps mi je 30, nikad ne ide preko.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Jao, samo da znate da ste vi krivi što ću imat 40€ manje na računu.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
berto kaže...
Soldier977 kaže...

Zna li iko?

Dobio sam ključ sa G2playa, ali ne i link za download igre (?)

 

Guglaj ubisoft online store i tamo bi trebao moc skinut download manager u koj upises key :)

 

uPlay.

I possess a skill to google.
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Sa 3570k na 4.2Ghz / 2xGTX660 i svim postavkama na max osim AA koji je 4x dobijem min 44, prosjecno 56 a max. 60 fps-ova (vsync ON). No muči me što mi ne radi fullscreen opcija. Odaberem ju u opcijama i kad kliknem Apply, opet se vrati na Windowed mode ili sto je već bilo prije. Trenutno sam postavku stavio na "Overlay" sto mi izgleda isto kao i fullscreen, ali pretpostavljam da time gubim malo na frameovima. Ima li još netko ovaj problem?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 13:38 (NortonCommander).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

skinuo sa partis i nema zvuka kada govore (skinuo sa ono što ide za engleski) što da radim...Sad skidam Black Box pa bumo vidli

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

provjeri jesi li stavio fajlove u odgovarajuće mape, da nisi koji fajl u krivu mapu stavio

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Meni na Ultra very high i X4 DX11 radi 45 do 60 fps ja zadovoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ne znam zasto su se svi okomili u recenzijama na MP kad uopste nije los. Ima zanimljivih stvari i podstice timsku igru :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Far Cry 3
Minoza kaže...
berto kaže...
Soldier977 kaže...

Zna li iko?

Dobio sam ključ sa G2playa, ali ne i link za download igre (?)

 

Guglaj ubisoft online store i tamo bi trebao moc skinut download manager u koj upises key :)

 

uPlay.

ja ne vidim nigdje opciju u uplayu za unijet key, moze pomoc?

12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 3
dex3108 kaže...

Ne znam zasto su se svi okomili u recenzijama na MP kad uopste nije los. Ima zanimljivih stvari i podstice timsku igru :D

Ono mucenje to playera na kraju je extra.

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Fullscreen se moze forsirat sa ALt+Enter...i da ako vam je igra lockana na 30 ili 60 FPS-a  stavite VSYNC na OFF..ako vam je na 1 znaci da locka na 30, a ako vam je na dva, znaci da locka na 60.

 

I eto sad malo prije mi se desila neocekivana scena, i to mi se jako svidja...

 

Naime, isao sam preuzimat bazu...scoutao sam je sa 3 strane, tagirao sve neprijatelje koje sam mogao, i isplanirao put ulaska i sve. Dosao do rupe u zidu kroz koju sam trebao uc, a ispred mene je ledjima stajao okrenut lik, znaci spreman da ga roknem nozem...I tako sam se pripremao, mozda su me dijelili sekundi da krenem u pohod...kad sam cuo rezanje tigra desno od mene, znaci na boku..mozda 20-30 metara...gledam malo bolje..tigar je kroz rupu u zidu isto uletio i krenuo prema neprijatelju...izprve mislim si...ajde bar ce mi olaksat, malo ce procistit bazu pa cu je lakse zauzet. Kako su drugi vojnici pocelu pucat po tom tigru i oglasili alarm koji je poceo harat po bazi, jedna budala od vojnika se sjetila bacat molotove koktele na tigra...promasio ga je jedno 2 puta...i kako je vatra pala na nisko raslinje, travu..pocelo je gorit u bazi, oko baze...uspio je cak zapalit i malo drvenu garazu ispod koje su bili đipovi...i đipove...u tom procesu mene je zahebao jer me vatra pocela okruzivat i nikako da stane...i sta cu morao sam pocet trcat...naravno skuzili su me...i poeceo je opci kaos...s druge strane baze, jos jedan tigar je usao...znaci dva tigra su harala po bazi, jedan vec dosta pun olova koji je trebao umrijet ubrzo, a drugi svjezi...

 

Uspijeli su procistit vise od 70% vojnika u bazi, dok ja sam se morao zahebavat sa pojacanjima i sa par prezivjelih likova iz baze....sve u svemu...ovo vam je primjer da nikad neznate sta vam se moze desit, i kad i kako...

 

Pokusao sma shvatit, kako nisam skuzio tigrove, bar jednog, da su oko baze al ocito su bili sakriveni od drugih stvari.

 

Dobra stvar je sta se vatra širi, po drvenim plohama, travi, autima...znaci ono ko zapravo...

 

Nadam se da je onaj text gore na prethodnoj stranici i pomogoa nekome koji sam napisao:)

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 14:24 (TheDarkSide).
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

ako stavim na DX9 dobivam 20 fps vise i mogu stavit sve na ultra i imat 30-40 fps sta svojom GTX 460

ali ako stavim na DX11 onda moram kombinirat izmedu high medium itd.

inace ja nevidim razliku izmedu dx9 i dx11 osim sto na dx9 nemogu imati AA a ionako radi performansa ga nemogu imati ukljucenog niti na DX11

 

SSAO nije nesto posebno,HDAO I HBAO samo daju puno svjetla a bombe su za fps-a

alpha to coverage ja nevidim nista promijenjeno bez obzira na off,standard ili enhanced

 

zakljucak:igra se bolje vrti na DX9 nego na DX11 sa nebitnim grafickim nedostatcima na mojoj vec dosta slaboj GTX 460 1GB

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
njuska11 kaže...

ako stavim na DX9 dobivam 20 fps vise i mogu stavit sve na ultra i imat 30-40 fps sta svojom GTX 460

ali ako stavim na DX11 onda moram kombinirat izmedu high medium itd.

inace ja nevidim razliku izmedu dx9 i dx11 osim sto na dx9 nemogu imati AA a ionako radi performansa ga nemogu imati ukljucenog niti na DX11

 

SSAO nije nesto posebno,HDAO I HBAO samo daju puno svjetla a bombe su za fps-a

alpha to coverage ja nevidim nista promijenjeno bez obzira na off,standard ili enhanced

 

zakljucak:igra se bolje vrti na DX9 nego na DX11 sa nebitnim grafickim nedostatcima na mojoj vec dosta slaboj GTX 460 1GB

 

Logicki je da se bolje vrti na DX9....Razlika između DX9 i DX11 se vidi....DX9 ima sve texture ravne, odnosno, nema recimo ureze, crte recimo u zidovima, na podu...Odnosno nema tu dubinu. Uzimite za primjer zid od cigle...na DX9 ce vam bit sve cigle u ravnini kao jedna slika, uzmite u DX11 sa tasellation, vidit ce te da je svaka cigla napravljena za sebe posebno, i ima svoj model.

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...

Fullscreen se moze forsirat sa ALt+Enter...i da ako vam je igra lockana na 30 ili 60 FPS-a  stavite VSYNC na OFF..ako vam je na 1 znaci da locka na 30, a ako vam je na dva, znaci da locka na 60.

 

ALT+Enter sam prvo i probao međutim ne radi.

A za vsync, mislim da je obratno, na 1 locka na 60 a na 2 locka na 30.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...
njuska11 kaže...

ako stavim na DX9 dobivam 20 fps vise i mogu stavit sve na ultra i imat 30-40 fps sta svojom GTX 460

ali ako stavim na DX11 onda moram kombinirat izmedu high medium itd.

inace ja nevidim razliku izmedu dx9 i dx11 osim sto na dx9 nemogu imati AA a ionako radi performansa ga nemogu imati ukljucenog niti na DX11

 

SSAO nije nesto posebno,HDAO I HBAO samo daju puno svjetla a bombe su za fps-a

alpha to coverage ja nevidim nista promijenjeno bez obzira na off,standard ili enhanced

 

zakljucak:igra se bolje vrti na DX9 nego na DX11 sa nebitnim grafickim nedostatcima na mojoj vec dosta slaboj GTX 460 1GB

 

Logicki je da se bolje vrti na DX9....Razlika između DX9 i DX11 se vidi....DX9 ima sve texture ravne, odnosno, nema recimo ureze, crte recimo u zidovima, na podu...Odnosno nema tu dubinu. Uzimite za primjer zid od cigle...na DX9 ce vam bit sve cigle u ravnini kao jedna slika, uzmite u DX11 sa tasellation, vidit ce te da je svaka cigla napravljena za sebe posebno, i ima svoj model.

da ali ja to jednostavno ne primjecujem

niti nemam vremena zauzet sam igranjem :P

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
NortonCommander kaže...
TheDarkSide kaže...

Fullscreen se moze forsirat sa ALt+Enter...i da ako vam je igra lockana na 30 ili 60 FPS-a  stavite VSYNC na OFF..ako vam je na 1 znaci da locka na 30, a ako vam je na dva, znaci da locka na 60.

 

ALT+Enter sam prvo i probao međutim ne radi.

A za vsync, mislim da je obratno, na 1 locka na 60 a na 2 locka na 30.

Moze bit da je obratno, zabunio sam se...jbga nemogu ni ja sve znat i popamtit :)

 

Idi na ikonicu od FC3 s kojom pokreces igru, properties i stavi -fullscreen...tom komandom bis trebao prisilit igru da ide u fullscreen, ako i to ne pomogne, onda idi u my document nadji gameprofiles u FC3 folderu i tamo editiraj..:)

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

@TheDarkSide,

 

Probao sam i to, ali nikako da proradi. Zanimljivo je to da, kada podesim fullscreen u opcijama, i kliknem Apply, pise mi da je fullscreen iako nije. Ako nakon toga izadjem i ponovno uđem u video opcije, vrati se na "Overlay".

Al dobro, nije toliki problem, ok mi je i ovako, a mozda neki novi update drivera ili igre sredi stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Također, ide mi samo do 30 fpsa a i nekad se zna ispustit, kako to napraviti da ide do 60 a ne limitirano na 30 ?

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 3

Evo stiglo i meni od G2Playa.

 

Za one koji ne znaju otkud skidati a kupili su igru preko g2play.net stranice (nakon što ste dobili e-mail s obavijesti):

Logirajte se na svoj g2play account -> Games Library -> FarCry3.

Tu je prikaz seriala i link za skidanje Download Managera preko kojeg se skida igra.

g2play g2play
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Igra me zasad oduševila.

Da li je tko probao ove Nvidia beta drivere?

 

Navode da povećavaju performanse do 38% ali koliko vidim, to je za seriju 600.

 

Ne znam da li onda uopće vrijedi za seriju 500?

Out of the blue and into the black.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
Micek kaže...

Evo stiglo i meni od G2Playa.

 

Za one koji ne znaju otkud skidati a kupili su igru preko g2play.net stranice (nakon što ste dobili e-mail s obavijesti):

Logirajte se na svoj g2play account -> Games Library -> FarCry3.

Tu je prikaz seriala i link za skidanje Download Managera preko kojeg se skida igra.

Da da da, i meni je to sada, ali nije bilo prije dva sata kada sam dobio tek key.

Dama_The_Crow
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Multiplayer uopste nije los. Podstice timsku igru, dobar recoil oruzja, dobar matchmaking, zanimljivi modovi i pregrst mapa za igrati :D Za sada jedina mana koju sam uocio je nedostatak autobalansa i znao sam zavrsiti sam u svom timu i do kraja meca igrati sam protiv protivnickog tima. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Stavio sam na ono Vsync 2 i sada imam +35 fpsa šta god radio na medium i HD rezi. Lakše se diše :)

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...
NortonCommander kaže...
TheDarkSide kaže...

Fullscreen se moze forsirat sa ALt+Enter...i da ako vam je igra lockana na 30 ili 60 FPS-a  stavite VSYNC na OFF..ako vam je na 1 znaci da locka na 30, a ako vam je na dva, znaci da locka na 60.

 

ALT+Enter sam prvo i probao međutim ne radi.

A za vsync, mislim da je obratno, na 1 locka na 60 a na 2 locka na 30.

Moze bit da je obratno, zabunio sam se...jbga nemogu ni ja sve znat i popamtit :)

 

Idi na ikonicu od FC3 s kojom pokreces igru, properties i stavi -fullscreen...tom komandom bis trebao prisilit igru da ide u fullscreen, ako i to ne pomogne, onda idi u my document nadji gameprofiles u FC3 folderu i tamo editiraj..:)

2 ide do 60 a 1 do 30 fpsa.

ELS BLAUGRANES <3
12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 3
njuska11 kaže...

ako stavim na DX9 dobivam 20 fps vise i mogu stavit sve na ultra i imat 30-40 fps sta svojom GTX 460

ali ako stavim na DX11 onda moram kombinirat izmedu high medium itd.

inace ja nevidim razliku izmedu dx9 i dx11 osim sto na dx9 nemogu imati AA a ionako radi performansa ga nemogu imati ukljucenog niti na DX11

 

SSAO nije nesto posebno,HDAO I HBAO samo daju puno svjetla a bombe su za fps-a

alpha to coverage ja nevidim nista promijenjeno bez obzira na off,standard ili enhanced

 

zakljucak:igra se bolje vrti na DX9 nego na DX11 sa nebitnim grafickim nedostatcima na mojoj vec dosta slaboj GTX 460 1GB

 

Koji procesor imas i dali iams najnovije beta drivere 310.60 koji donose 40% bolje performanse

Ako sam ti POMOGAO, stisni hvala :D
16 godina
offline
Far Cry 3

Čitam po forumima i pitam se ----- zar je opet prisuatan onaj retardirani respawn?!? Pa nije valjda; nemoguće....... Nisu valjada toliki idioti....

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 3 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice