Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 863.529
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
doktor1 kaže...
dv14 kaže...
Nikako nemogu lijepo sastaviti kombinaciju oružja. Jeva čekam da otključam ovo Bushman čudu.

 

Ovo je moja kombinacija

 

1 - VECTOR .45ACP, (ili MP5) sa prigušivačem ako me iznenadi kakav dvojac pa da ih lako, brzo i bezčujno eliminiram da drugi ne čuju)

2 - LMG - U100 - kada postane gusto John Rambo i Commandos style stupa na scenu - extended magazine must have

3 - R700 snajper - Z93 nema prigušivač te mi njegova jačina i doseg ne igraju ulogu; tu je R700 sa prigušivačem i scopeom za eliminiranje neprijateljskih snajpera i alarm boxova

4 - M133 shotgun - najviše radi iznenadnih napada životinja; brza i efikasna eliminacija

_________

 

Dugo sam nosio crossbow, ali sada je u penziji.....

Sta pricas da Z93 nema prigusivac kad ima.Ja ga sigurno nebi koristio da nema prigusivac.

 

BTW.Presao sam igru,18-19 sati mi je trebalo,sve radiotowere i outposte oslobodio,sve misije rijesio,ocekivao sam da ce Boss biti malo zabavniji ali sta cu,sta je tu je.Vaas>Hoyt,hoyt je tapija.Po meni ovo je GOTY,bas mi nijedna igra ne konkurira ovome.

l<l<l<l<l<l
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
doktor1 kaže...
dv14 kaže...
Nikako nemogu lijepo sastaviti kombinaciju oružja. Jeva čekam da otključam ovo Bushman čudu.

 

Ovo je moja kombinacija

 

1 - VECTOR .45ACP, (ili MP5) sa prigušivačem ako me iznenadi kakav dvojac pa da ih lako, brzo i bezčujno eliminiram da drugi ne čuju)

2 - LMG - U100 - kada postane gusto John Rambo i Commandos style stupa na scenu - extended magazine must have

3 - R700 snajper - Z93 nema prigušivač te mi njegova jačina i doseg ne igraju ulogu; tu je R700 sa prigušivačem i scopeom za eliminiranje neprijateljskih snajpera i alarm boxova

4 - M133 shotgun - najviše radi iznenadnih napada životinja; brza i efikasna eliminacija

_________

 

Dugo sam nosio crossbow, ali sada je u penziji.....

crossbow je samostrijel a u igri koliko ja znam postoji samo luk i strijela

 

14 godina
offline
Far Cry 3

evo maloprije su stigli i novi driveri za Nvidia kartice. Piše da poboljšavaju perfomanse u Far Cry 3, pa probajte i javite dojmove.

 

"GeForce 310.70 drivers add optimizations for Far Cry 3, providing up to 38% faster perfomance".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 17:24 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
antimadridista kaže...

evo maloprije su stigli i novi driveri za Nvidia kartice. Piše da poboljšavaju perfomanse u Far Cry 3, pa probajte i javite dojmove.

 

"GeForce 310.70 drivers add optimizations for Far Cry 3, providing up to 38% faster perfomance".

To je pisalo i zaprošle. Ali skidaju se....

 

I to nisu BETA već standardni...

 

A i novi patch da pomaže u FPSu...

 

Patch 1.02 download softpedia

 

I ovo:

"GeForce 310.70 drivers add optimizations for Far Cry 3, providing up to 38% faster perfomance". - samo za GTX680! Dok recimo GTX660 ima porast od cca 6%....itd, itd

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 17:46 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Kill target from 70m or more with bow and arrow = done! XD

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 3

ma nikako pronaci svinje za novcanik... samo na veprove nailazim... gdje da nadjem te nesretne svinje?

 

 

 

Ovde.....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 17:41 (lmutak).
14 godina
offline
Far Cry 3
ovi novi Nvidia driveri odlično rade, nema više pada fps-a toliko. Recimo, sada mogu staviti Post FX na High i Shadows na Ultra i ne pada mi ispod 32-33 fpsa.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 3

Krivo sam napisoa....bla bla bla

 

Baš testiram....

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 18:08 (doktor1).
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
doktor1 kaže...
antimadridista kaže...
ovi novi Nvidia driveri odlično rade, nema više pada fps-a toliko. Recimo, sada mogu staviti Post FX na High i Shadows na Ultra i ne pada mi ispod 32-33 fpsa.

Meni se čini da imam oko 5 FPSa manje.......

meni bi prije ovih drivera odmah fps pao na 23-24 kad bi stavio Shadows na Ultra, uz Post FX na High, sada je konstantno iznad 30.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

pozdrav!!! zanima me kako igrat far cry 3 MP...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 3

Kupiš key i ukucaš ga u Uplay i to je to i prođep nešto jeftinije,a možeš i kupiti igru u dućanu.

 

Imaju neki driveri za ATI grafe koji poboljšavaju performanse u FC3?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 18:12 (emerik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
gamer1511 kaže...

pozdrav!!! zanima me kako igrat far cry 3 MP...

 

emerik kaže...

Kupiš key i ukucaš ga u Uplay i to je to i prođep nešto jeftinije,a možeš i kupiti igru u dućanu.

 

Nekako mislim da nije mislia na to...

 

Anyway, testirajte nove drivere, stavite iskustva.

 

Koliko sati igre imate trenutno?

13 1-5
5 5-10
13 10-15
7 20 i više
Out of the blue and into the black.
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
emerik kaže...

Imaju neki driveri za ATI grafe koji poboljšavaju performanse u FC3?

Da - KLIK

 

@antimadridista

bili su mi taktovi grafičke pali na default pa zato...

ššššš - možda su u šumi
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Naravno, igra je zakon, genijalna, zabavna i tako to.. (barem po vašim komentarima, jer osobno još nisam počeo šibat).

No ono što me full smeta i što smatram totalno bzvz je nepotrebno olakšavanje igranja: (1) čemu stavljanje onih oznaka iznad glave neprijatelja, životinja itd i (2) Mogućnost gledanja istih kroz zid, travu i kroz sve ostalo.. 

Dali postoji opcija isključivanja navedenih stvari? Thx

MiR; HTC Desire HD on SuperGalaxy 4.1.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Omerta23 kaže...

(1) čemu stavljanje onih oznaka iznad glave neprijatelja, životinja itd i (2) Mogućnost gledanja istih kroz zid, travu i kroz sve ostalo.. 

 

Za 1 ne znam, a za 2, nemoj koristit ta 2 syringa i gotovo, ne vidim razlog zašto ih koristiš ako ne želiš to.

16 godina
offline
Re: Far Cry 3
Omerta23 kaže...

Dali postoji opcija isključivanja navedenih stvari? Thx

Da! Samo ako ih tagiraš sa fotoapartom se vide kroz zidove, dok aim tagging se može isključiti isto kao i crosshair....

___________

 

Dakle, novi nvidia driveri su obavezni. Osjetno glađe izvođenje! Skoro pa mi igra u DX11 radi kao prije u DX9.

No, ja sam stavio i patch 1.02 na {#} te sam na jedan način otkrio da je igra 1.02 verzija bez obzira ne neke druge nesuglasice {#}

 

A evo slike uz objašnjenje:

35 FPSa; ovo je u kretanju u gustom raslinju, išao sam na mjesto gdje znam da mi je FPS padao na 30/32; sada nema dropa ispod 35 35 FPSa; ovo je u kretanju u gustom raslinju, išao sam na mjesto gdje znam da mi je FPS padao na 30/32; sada nema dropa ispod 35
U Badtownu mi je na ovom mjestu FPS bio 30/32, sada varira od 36/38 - na kojemu je još uvije lock U Badtownu mi je na ovom mjestu FPS bio 30/32, sada varira od 36/38 - na kojemu je još uvije lock
ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 18:42 (doktor1).
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

nemoze se MP igrat bez org??

Moj PC  
0 9 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
gamer1511 kaže...

nemoze se MP igrat bez org??

znan znan palac dole....al nigdi nit radin,zavrsia skolu,nisan bas u imucnoj obitelji,pa koliko dode igra??

16 godina
offline
Far Cry 3

Tip je ubio HUD i sound notifications!!

 

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 18:46 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Far Cry 3
gamer1511 kaže...

.al nigdi nit radin,zavrsia skolu,

Znači da imaš vremena pun kufer ,pa onda malo pogledaj po internetu dal se može igrati MP s piratskom igrom ili ne.

 

Na ovom forumu su takva pravila da nesmiješ tražiti pomoć za takve stvari.

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Far Cry 3

ima ko kakav savjet za proc misiju pred kraj u  helicu samo me gadjaju raketam skoro sve ih pobijem al opet ni nakon 20 puta me sruse....wtf

Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3

Btw izasli su AMD CATALYST 12.11 BETA11.  Znaci to su najnoviji...Sad micem AMD  12.11 Beta8 i stavljam ove...

 

 

Hardware:

  • AMD Radeon HD 7900 Series
  • AMD Radeon HD 7800 Series
  • AMD Radeon HD 7700 Series
  • AMD Radeon HD 6000 Series
  • AMD Radeon HD 5000 Series
  • AMD Mobility Radeon HD 7000M Series
  • AMD Mobility Radeon HD 6000M Series
  • AMD Mobility Radeon HD 5000 Series

 

 

 

  • Improves performance in Far Cry 3 (up to 25% with 8xMSAA, SSAO enabled @ 1600p, and up to 15% with 8xMSAA, HDAO enabled @1600p) (AMD Catalyst 12.11 CAP2 must also be installed)
  • Resolves a sporadic system hang encountered with a single AMD Radeon HD 7000 Series GPU seen on X58 and X79 chipsets.
  • Resolves an intermittent hang encountered with AMD Radeon HD 7000 Series GPUs in a CrossFire Eyefinity setup.
  • Resolves image corruption found in certain DirectX 9.0c titles
  • Resolve missing fonts issue in XBMC
  • Resolves no video issue found in Media Player Classic Home Cinema when using full or half floating point processing
  • Resolves stability issues found in the previous AMD Catalyst 12.11 Beta8 driver for Linux
  • For users experiencing issues with HDMI Audio under Ubuntu 12.04, users should try installing the “dkms-hda - 0.201211291615~precise1” package from https://code.launchpad.net/~ubuntu-audio-dev/+archive/alsa-daily/+packages and reboot; this will resolve the HDMI Audio issue found in Ubuntu 12.04
  • AMD Catalyst 12.11 CAP2 has just been released, and should be used in conjunction with AMD Catalyst 12.11 Beta11
    • Improves Far Cry 3 performance for single GPU configurations with AA enabled

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
mariocroatia78 kaže...

ima ko kakav savjet za proc misiju pred kraj u  helicu samo me gadjaju raketam skoro sve ih pobijem al opet ni nakon 20 puta me sruse....wtf

upucaj ti njih prije nego oni tebe :) ja sam iz prve presao misiju,taman samo sto mi se helikopter nije srusio ali sam uspio,malo pred kraj nego sto ti docu drugi helikopteri se naredaju neprijatelji za bazukama i tad je najteze,samo resetaj po bacvama i sve ce explodirat i tjt

l<l<l<l<l<l
16 godina
offline
Far Cry 3

Isključio sm HUD... Još ubit one notification zvukove i to je to...

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 3
TheDarkSide kaže...

Btw izasli su AMD CATALYST 12.11 BETA11.  Znaci to su najnoviji...Sad micem AMD  12.11 Beta8 i stavljam ove...

 

far cry dobija osjetan boost uz dodatno instaliranje CAP2

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 19:11 (dery).
14 godina
offline
Re: Far Cry 3

fala stari al ja sve gadjam i bacve i cisterne i onda kaj je najgore ne vidim nikoga i nis od eksplozija sve sama vatra a nis idem smirit zivce popit koju pa cu probat ponovo al sve do te scene nisam imao nikakvih problema a bilo je i tezih misija fala...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
mariocroatia78 kaže...

fala stari al ja sve gadjam i bacve i cisterne i onda kaj je najgore ne vidim nikoga i nis od eksplozija sve sama vatra a nis idem smirit zivce popit koju pa cu probat ponovo al sve do te scene nisam imao nikakvih problema a bilo je i tezih misija fala...

probaj smanjit tezinu kad ti je vec tako tesko

l<l<l<l<l<l
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
intexuz kaže...
mariocroatia78 kaže...

fala stari al ja sve gadjam i bacve i cisterne i onda kaj je najgore ne vidim nikoga i nis od eksplozija sve sama vatra a nis idem smirit zivce popit koju pa cu probat ponovo al sve do te scene nisam imao nikakvih problema a bilo je i tezih misija fala...

probaj smanjit tezinu kad ti je vec tako tesko

a smanjit cu spanam vec nekih 5 sati za redom mozda  je vrijeme za malo odmora....i nisam noob spanam vec prek 20 godina ali ova misija me izivcirala,mozda je umor idem na jeger kolu pozzz

 

13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

posto mi je sasvim malo ostalo da i osobno zaigram igru, moze netko malo pojasniti igru na najvecoj tezini? ima li dovoljno streljiva uokolo po mapi? moze li se scopom kao u FC2 ocistiti citavi outposti? da li oruzja onako znaju 'zastekati' kao u dvojci? osobno nisam neki fan stealth pristupa pa me zanima da li je moguce igru prolaziti 'otvorenog garda'?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

dodajte me svi: tomex009

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice