Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 862.703
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Soldier977 kaže...
fila2208 kaže...

Uf, upravo završio. Prije nisam mogao igrat dok sad nisam komp kupio.

 

Šta reći, fanstasična igra koja ima sve, lokaciju, setting, radnju, priču, likove, oružja, stealth, exp sistem...

 

 

jedino mi se nisu svijdeli tkz. boss fightevi i one fore sa nadrogiranosti i gluposti sa citrom, ali dobro se uklopilo u priču i sviđa mi se

 

GRafika je perverzno dobra i igra izgleda dobro i kvalitetno. Definitvno dragulj nakon far cry2 koji mi nije sjeo.

 

E sad pričekati četvorku :)

To za Far Cry 3 se slažem. Upravo je privodim kraju (jedva sam dočekao da BF4 beta završi {#}).

Uzeo sam Far Cry 2 nekidan na nekakvom sniženju i ima da je odigram nakon FC3 na Max max max uber settingsima {#} Meni drugi dio nije uopće loš. Grafika je i dan danas fantastična, kao i fizika.

Fizika u FC2 je daleko bolja nego u FC 3.

12 godina
odjavljen
offline
Far Cry 3

Kad nabudžim kompiš, ima opet da pređem ovo tropsko ludilo... Nenormalno dobra igra...

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Uz Metro LL najbolji FPS u zadnje vrijeme.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3
Praetorian1 kaže...

Uz Metro LL najbolji FPS u zadnje vrijeme.

Tako je bracki... {#} I ako je Metro više linearni hodnik-šuter, a Far Cry open world, i jedna i druga su apsolutno savršene. Far Cry 3 mi je bila igra godine 2012, sada je to definitivno Metro: Last Light. Kakve će tek ove igre da budu u nastavcima i next-genu, ne smem ni zamisliti, kada su danas ovako fantastične... Grafički prelepe, sa snažnom pričom i motivima, ludim gameplayom, savršeno odglumljenim karakterima... Po meni definitivno dve najbolje pucačine današnjice, bez dileme... I tu se ne sme dalje raspravljati!

14 godina
offline
Re: Far Cry 3

nisam još probao far cry 3..

igrao sam 1 dio koji je bio odličan, 2-ka me razočarala.. a kakva je 3-ka? 

vidim da je bila igra 2012.. mislio sam kupit na steamu je 7,5 €

13 godina
offline
Re: Far Cry 3

Kupi. Vrijedi tih novaca kampanja. Na MP se ne obaziri jer nema života, ali kampanja je prejaka

13 godina
offline
Far Cry 3

Predobar FPS, meni jedan od najboljih, dovoljno govori što mi je igra instalirana još otkad je izašla.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

bok koliko bi fps imao na max a koliko na medium na 1440x900 sa:c2d e7300,hd 6670 1gb ddr5 i 4gb ram??

otprilike :)))

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 3

Kupljeno {#}

Hvala :)

 

13 godina
offline
Far Cry 3

Ima li igra jos problem sa gubljenjem savea ili su to rijesili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ako imaš org, onda se ne gubi ništa, ja igram već mjesec dana laganini i ni jedan save mi nije obrisan.

 

Jedino što mi je žao kod ove igre je MP, koji je jako zabavan, odmak od bf/cod, ali eto, na PC-u ima slabo igrača, osim navečer vikendom. Dok recimo kad odem do brata, na xbox-u je mp prenapućen, meč traži max 2 minute i to preko dana, navečer instant ubacivanje. recimo bow i knife only serveri su mi strava, fakat se osjećaš kao lovac, šuma, sjatiš se u grmlje, slušaš oće ko stepat...

Firestorm  mod je isto odličan.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Far Cry 3

Mislim si je uzeti dok je akcija na steamu,pa pitam jer citam da se zna save izgubiti.Znaci samo pirati imaju problem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
Tomy Lee kaže...

Mislim si je uzeti dok je akcija na steamu,pa pitam jer citam da se zna save izgubiti.Znaci samo pirati imaju problem.

Samo jogurt verzije su imale problema, u oriđiđi ti je save spremljen na serveru i nakon formata nastavljaš gdje si stao.

13 godina
offline
Re: Far Cry 3

samo se uljuči u uplay-u da ti pobere save u cloud, pa se sinkronizira svaki put i nema problema sa gubitkom podataka 

13 godina
offline
Far Cry 3

Hvala ekipa,skida se {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

dali mi moze sto objasnit kako da povecam (crafting) uopce to nekuzim?

 

da mi novcanik bude veci da nosim vise oruzja i ostalo? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 3
bongy kaže...

dali mi moze sto objasnit kako da povecam (crafting) uopce to nekuzim?

 

da mi novcanik bude veci da nosim vise oruzja i ostalo? 

Pod craftingom si odaberi što želiš "povečati" i tamo ti piše što moraš nabaviti/oderati.

 

10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

počeo sam sad opet igrati, pa me zanima kako se reedema onaj hand cannon? jer u uplay piše da je reedeman, a ja ga nemam nigdje.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Jel se mogu u igri isključit milijun popupova, taganje neprijatelja, objective markeri i takve stvari? Gledam malo na jutubu i to totalno ubija imerziju ikakvu. Mislim se čak pri prvom prelasku odmah baciti na Ziggy's mod jer izgleda brutalno dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 3

Pozz,sto se tice jogurt verzije mogu samo instalirat zadnji update ili moram svakog posebno instalirat?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Doca15 kaže...

Pozz,sto se tice jogurt verzije mogu samo instalirat zadnji update ili moram svakog posebno instalirat?{#}

Sve po redu. :)

14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Samo zadnji update mu je dosta.

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 3

Kako vam je islo stealth osvajanje outposta? Ja sam samo 3-4 uspio osvojiti bez da me detektiraju, vecinu bih uspio skinuti par neprijatelja da me ne skuze, ali onda bi me skuzili pa bi poceo pokolj. Pa me zanima dal sam ja zahrdjao (sto je moguce, jer nisam 2-3 godine nista igrao) ili je stealth stvarno tezak

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ovisi kakav stealth. Ak ides sa snajperom onda je prelagano, a ak ides sa takedownom i lukom i strijelom to je teže.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 3

Bilo mi je lakse sa takedownom nego sa snajperom... npr. stojim 30 metara od baze u nekom grmlju sa snajperom, skinem njihovog snajperista koji je bio u kucici malo udaljen od baze i odjednom se svi ovi u bazi uskomesaju i uskoro me skuze

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Pa nemoj bit na jednom mjestu, pomiči se, nemoj sprintat nego dok lagano i bez stepanja, pogodi kavez sa živinama, rješiš tako ove normalne i snipere, a heavyje zadnje ostaviš i prišuljaš im se i takedown (mislim da za to treba skill otključat).

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

hehe.. evo ovako vam je Vaas poludio {#}

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 3
macgyver kaže...

Kako vam je islo stealth osvajanje outposta? Ja sam samo 3-4 uspio osvojiti bez da me detektiraju, vecinu bih uspio skinuti par neprijatelja da me ne skuze, ali onda bi me skuzili pa bi poceo pokolj. Pa me zanima dal sam ja zahrdjao (sto je moguce, jer nisam 2-3 godine nista igrao) ili je stealth stvarno tezak

Nije stealth toliko težak, vjerojatnije je da ti je taktika pogrešna. Ja sam sa svim outpostima išao na stealth radi 1500xp-a (da mi se što prije odlokaju svi skilovi). Ukoliko planiraš sa snajperom osvajat, to je uvjerljivo najlakše (naravno, obavezno koristi prigušivač na snajperu). Sakriješ se u neki grm, obavezno na uzvisini pa prvo skidaš ove na izvidnicama a ostale kasnije, jednog po jednog. Ako i primjete truplo na podu, bitno je da tebe ne vide. Ne valja cijelo vrijeme stajat na jednom mjestu, mjenjaš pozicije svako malo tako da ukoliko i krenu pretraživat područje oko outposta (jer su vidjeli trupla) da tebe ne vide. Sa tom taktikom (jednostavnijom) garantirano možeš svaki outpost počistit u stealthu.

 

Ukoliko igraš stealth ali sa lukom i takedownima, to je nešto kompliciranije ali je i dalje moguće. Ukoliko ti je odlikan skill (ne sjećam se kako se zove točno, takedown drag?!?), tijela nakon takedowna odvuci u grmlje. Ako nekog skineš lukom, odmah mjenjaj lokaciju nakon što padne. Obavezno sve neprijatelje imaj tagane (sa fotićem) tako da im možeš pratit kretanje dok bježiš i skrivaš se iza kontejnera, kućica ili čega već. :)

 

I na kraju, uživaj... meni je igra odlična, prešao sam je 2x i svaki put mi je bilo zabavno. Prvi prolaz sam više snajpao, drugi sam bazirao na luku i strijelama + takedown kad je bilo moguće. {#}

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 14:59 (Tanelorn).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
Tanelorn kaže...
macgyver kaže...

Kako vam je islo stealth osvajanje outposta? Ja sam samo 3-4 uspio osvojiti bez da me detektiraju, vecinu bih uspio skinuti par neprijatelja da me ne skuze, ali onda bi me skuzili pa bi poceo pokolj. Pa me zanima dal sam ja zahrdjao (sto je moguce, jer nisam 2-3 godine nista igrao) ili je stealth stvarno tezak

Nije stealth toliko težak, vjerojatnije je da ti je taktika pogrešna. Ja sam sa svim outpostima išao na stealth radi 1500xp-a (da mi se što prije odlokaju svi skilovi). Ukoliko planiraš sa snajperom osvajat, to je uvjerljivo najlakše (naravno, obavezno koristi prigušivač na snajperu). Sakriješ se u neki grm, obavezno na uzvisini pa prvo skidaš ove na izvidnicama a ostale kasnije, jednog po jednog. Ako i primjete truplo na podu, bitno je da tebe ne vide. Ne valja cijelo vrijeme stajat na jednom mjestu, mjenjaš pozicije svako malo tako da ukoliko i krenu pretraživat područje oko outposta (jer su vidjeli trupla) da tebe ne vide. Sa tom taktikom (jednostavnijom) garantirano možeš svaki outpost počistit u stealthu.

 

Ukoliko igraš stealth ali sa lukom i takedownima, to je nešto kompliciranije ali je i dalje moguće. Ukoliko ti je odlikan skill (ne sjećam se kako se zove točno, takedown drag?!?), tijela nakon takedowna odvuci u grmlje. Ako nekog skineš lukom, odmah mjenjaj lokaciju nakon što padne. Obavezno sve neprijatelje imaj tagane (sa fotićem) tako da im možeš pratit kretanje dok bježiš i skrivaš se iza kontejnera, kućica ili čega već. :)

 

I na kraju, uživaj... meni je igra odlična, prešao sam je 2x i svaki put mi je bilo zabavno. Prvi prolaz sam više snajpao, drugi sam bazirao na luku i strijelama + takedown kad je bilo moguće. {#}

Ne znam jel to do Ziggys moda, ali ja dobijem tad 550 xp. Jedino kad ne skuže da je itko umro dobijem punih 1500.

16 godina
offline
Re: Far Cry 3

Moguće da je do moda. Ja sam igrao golu igru bez ikakvih modova i 1500 ide za svako čišćenje outposta u kojem te ne vide (ali mogu vidjet trupla).

Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice