Far Cry 5

poruka: 232
|
čitano: 89.960
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Far Cry 5

Nešto malo više od mjesec dana do izlaska pa evo nekoliko novih zanimljivih videa.

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Veliki sam fan Far Cry igara dvoje i trojke pogotovo, ali ovaj setting me nimalo neprivlaci. No nadam se da ce igra biti dobra, i dobiti dobre recenzije pa mi je mogao uzeti

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Far Cry 5

Far Cry do trice je bio jedan od mojih najdrazih FPS serijala, serijal uz koji sam odrastao, ali nakon trojke skuzio sam u kojem smjeru idu. Laka zarada sa copy paste mehanikama. Zasto mijenjat konja koji pobjedjuje, ali do kad ce pobjedjivat? Cetvorku sam nekako jos prozvakao, a ono ruglo od Primala necu ni spominjat. Ne ocekujem puno od petice, samo da ce biti dovoljno inovativna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 5

Preload napravljen preko vikenda, sutra nakon posla telefon na mute, hladna pivica i lagano u istraživanje Montane ;) 

Jedva čekam.. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 5

javi kakav je,volim FC serijal al vec postaje dosadan s outpostovima,oslobađanjem civila od 2 neprijatelja,craftanje,itd...od FC3 se sve kopira i gubi se štih. Nadam se da će ovaj imat neki svoj.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Nema vise nikakve revolucije. Revolucija je bio FC2 u odnosu na FC1; dalje su samo peglali gameplay, dodavali oruzja i "gadgete". Ja se samo nadam da ce prica biti OK(-ish). Eh, da nam se dogodi jos jedan Vaas 

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry 5
Jel netko uzimao key od nekih stranica? Kad bih dobio key ako bih danas uzeo igricu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Far Cry 5

Sutra, kada igra službeno izađe.

9 godina
offline
Re: Far Cry 5
Snoozly kaže...

Sutra, kada igra službeno izađe.

 U redu, hvala. Zanima me još samo, kad će se moći početi igrati igrica prema srednjoeuropskom vremenu?

9 godina
offline
Far Cry 5

dečki iz hcla su stavili prvih pol sata igre na svoj kanal, evo linka  

 

nisam htio gledat puno, da si ne spoilam nešto, ali mi djeluje vrlo atmosferično

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5

Key trebas dobiti odmah; tj kad njima prođe kroz sustav (par minuta). Nakon toga mozes napraviti preload, a igrati se moze sutra od 6:00.

 

Edit: ne znam kolike su cijene na tim "sivim" stranicama tipa G2A ili sta vec, ali mislim da ti se ne isplati riskirati X€ zbog 2-3€. Radije iskoristi 20% popusta sa uplay kluba.

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 14:55 (ZeroC00l).
9 godina
offline
Re: Far Cry 5
ZeroC00l kaže...

Key trebas dobiti odmah; tj kad njima prođe kroz sustav (par minuta). Nakon toga mozes napraviti preload, a igrati se moze sutra od 6:00.

 Jedinstven i koncizan odgovor, hvala kolega!

13 godina
offline
Re: Far Cry 5

 

Na wish listu i kupit na winter sale-u 2019. za 10€ 

10 godina
offline
Far Cry 5

Jebeno izgleda, savršena za HDR. Neću je igrat 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 5
playjob kaže...
Jel netko uzimao key od nekih stranica? Kad bih dobio key ako bih danas uzeo igricu?

 Key dobiješ odmah jer su postali dostupni prošli tjedan. Ja sam nabavio Gold Edition u petak i odmah sam dobio key na mail, tj. dva key-a, jer drugi je za neki bonus pack koji se dobije uz preorder. Nabavio sam igru odavde: https://www.voidu.com/en/far-cry-5-gold-edition  Tu je Gold Edition najjeftiniji uz kupon koji upišeš kod checkouta. Kupon je: FARCRYVOIDU  S tim kuponom cijena za Gold Edition je samo 63,83 eura što je bitno jeftinije od uplay store-a ili Steam-a gdje je Gold Edition 90 eura. Inače, koristan site koji uspoređuje cijene sa većine key shopova ti je www.allkeyshop.com  Lijepo ti izlista masu key shopova i poreda cijene od najniže do najviše i to za svako izdanje igre od Standard, preko Deluxe do Gold izdanja. Tu sam i saznao za taj kupon na Voidu :-)

7 godina
offline
Re: Far Cry 5

Far Cry 5 (allkeyshop.com)

 

15-20 eura i nije baš malo. Za te novce se može kupiti još neka vrlo dobra igra :)

9 godina
offline
Re: Far Cry 5
Naručio sam prije sat vremena i još uvijek nema ključa... ??
Edit: čitam na njihovoj FB stranici da neki nisu već satima/danima dobili key, valjda će oko ponoći stići na mail...
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 20:42 (playjob).
13 godina
offline
Re: Far Cry 5
playjob kaže...
Naručio sam prije sat vremena i još uvijek nema ključa... ??
Edit: čitam na njihovoj FB stranici da neki nisu već satima/danima dobili key, valjda će oko ponoći stići na mail...

 Ja sam ga dobio odmah. Već preload napravljen prije dva dana. Važna napomena ako kupuješ na Voidu: ako si kupio igru putem paypala, kod registracije na Voidu email ti mora biti isti kao i onaj koji ti služi za registraciju na Paypal. To im je uvjet kod kupnje putem paypala. Dosta ekipe to zanemari a jasno piše kod registracije.

11 godina
offline
Far Cry 5

ak hoce neko kupiti legit, tu vam je najjeftinije:

https://www.voidu.com/en/far-cry-5

 

stavite u kosaricu, kopirajte kupon od -15%:

FARCRYVOIDU

 

zadnja cijena 41,99 eur

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
2 0 hvala 3
7 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

Mislim da bi trebali da naprave Far Cry 5 Battle royale, dok to ne urade nema sanse da kupim igru.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 9 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry 5
Pardon, uzeo sam na cdkeys.com, zaboravio sam navesti...
13 godina
offline
Far Cry 5

Uzeo s Voidu, s kuponom mi je ok cijena. Hvala dečki na informaciji

Sad DL a sutra iza posla

 

Samo me strah malo početnih bugova i optimizacije pošto su prošli nastavci imali nekih problema oko toga. Vidjet ćemo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 22:05 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Far Cry 5

mislio sam biti pametan pa sačekati recenzije pa onda kupit igru, sad ste me doveli u iskušenje s tim cijenama

 

s obzirom na to da već ima recenzija, jel ima netko link nekog pouzdanog??

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Far Cry 5

ceka se ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Far Cry 5
Cansee kaže...

mislio sam biti pametan pa sačekati recenzije pa onda kupit igru, sad ste me doveli u iskušenje s tim cijenama

 

s obzirom na to da već ima recenzija, jel ima netko link nekog pouzdanog??

 cdkeys? 

9 godina
offline
Re: Far Cry 5
_itsmoriarty kaže...
Cansee kaže...

mislio sam biti pametan pa sačekati recenzije pa onda kupit igru, sad ste me doveli u iskušenje s tim cijenama

 

s obzirom na to da već ima recenzija, jel ima netko link nekog pouzdanog??

 cdkeys? 

 

ne, pouzdanih recenzija igre

6 godina
offline
Re: Far Cry 5
Cansee kaže...
_itsmoriarty kaže...
Cansee kaže...

mislio sam biti pametan pa sačekati recenzije pa onda kupit igru, sad ste me doveli u iskušenje s tim cijenama

 

s obzirom na to da već ima recenzija, jel ima netko link nekog pouzdanog??

 cdkeys? 

 

ne, pouzdanih recenzija igre

aha sorry, krivo sam razumio pitanje. 

13 godina
offline
Re: Far Cry 5
Cansee kaže...

mislio sam biti pametan pa sačekati recenzije pa onda kupit igru, sad ste me doveli u iskušenje s tim cijenama

 

s obzirom na to da već ima recenzija, jel ima netko link nekog pouzdanog??

 

Ne znam baš koliko se tu možeš pouzdati u recenzente. Svatko ima mišljenje pa i oni koji rade recenzije, tako možemo i ja i ti. Za neke vele da su plaćeni i sl. Ja sam ih većinu pročitao i mišljenja su da je gameplay dobar ali priča malo zaostaje. Uglavnom mnogi se slažu da se nije u sustavu puno promjenilo koliko unaprijedilo. Meni dovoljno da uzmem jer i znam što mogu očekivati od igre, velik open world shooter s dosta sadržaja. Sve ovisi što očekuješ od igre, ako tražiš nešto potpuno novo u serijalu onda se nećeš usrećiti. Osobno sam ih sve odigrao osim Primala na kojem sam došao do polovice i odustao, postala jako repetitivna a i jebanje s onim strijelama mi dojadilo. Daj ti meni pušku stari

 

Zaključak+IGN+Adria Zaključak+IGN+Adria
 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 23:14 (vrinho).
8 godina
odjavljen
offline
Far Cry 5

Kakvu zaštitu ima

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice