Far Cry 5

poruka: 232
|
čitano: 89.940
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
skorvy kaže...

Pa jednostavno bi mogli prestati štanjcati te nastavke, napraviti pauzu god-dvije, razmisliti o svemu, i izbaciti na tržište proizvod vrijedan pažnje. 

 S ovim se slazem, mislim da ce to biti nesto kao mafia 3, prasina se dizala dizala a kad je igra izasla blago razocarenje. Fan sam Cry-a oduvijek i sve sam igrao do sad, osim 4 kojeg ne mogu igrat ne znam zasto, pa se nadam da ce bar malo bit necemu 5ica

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
11 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
Dudu kaže...

 S ovim se slazem, mislim da ce to biti nesto kao mafia 3, prasina se dizala dizala a kad je igra izasla blago razocarenje. Fan sam Cry-a oduvijek i sve sam igrao do sad, osim 4 kojeg ne mogu igrat ne znam zasto, pa se nadam da ce bar malo bit necemu 5ica

 Pazi, fc1 još uvijek igram.. Nikad dosta, atmosfera, oni luđaci od vojnika, voices, mutanti itd itd

 Po meni, napravili su grešku kada su prešli odnosno izbacili 'sf' iz nastavaka, pa na ovo dolje.. 

..samo open world, mafija, oružje.. 

 

SkorvY
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
skorvy kaže...
Dudu kaže...

 S ovim se slazem, mislim da ce to biti nesto kao mafia 3, prasina se dizala dizala a kad je igra izasla blago razocarenje. Fan sam Cry-a oduvijek i sve sam igrao do sad, osim 4 kojeg ne mogu igrat ne znam zasto, pa se nadam da ce bar malo bit necemu 5ica

 Pazi, fc1 još uvijek igram.. Nikad dosta, atmosfera, oni luđaci od vojnika, voices, mutanti itd itd

 Po meni, napravili su grešku kada su prešli odnosno izbacili 'sf' iz nastavaka, pa na ovo dolje.. 

..samo open world, mafija, oružje.. 

 

 Najveca ironija jedinice je sti su na tropskom otoku punom zelenila u crvenoj havajskoj majci :D Prakticki nosis metu :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Samo se nadam da nije reskinovana mapa is farcry 4 

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 5
ibme74 kaže...

Pa samo si potvrdio sto sam ja rekao, presli ste Coop SP kampanju Far Cry-a. Dakle i to ej mod za SP, ne MP. Tko još igra FC4 MP? Jesu serveri uopće živi?

 Imaš pravo ,ja kriv,to je SP. Nema neki MP. No ni ja COD ne kupujem radi MP,single me najvise kod njih privlacio...no to nije tema

 

 

Vi ste mi najbolji,da iz slike iscitate da ce gameplay biti sranje,svaka cast..

11 godina
suspendiran
offline
Re: Far Cry 5

Hices reci da si davao par stotki za CoD da bi odigrao kampanju od 6 sati? 

 

Ne znam jel ovo drugo upuceno meni posto nista nisam spominjao o gamplayu niti radnji, ali i ja vjerujem da tu nece biti puno nivotarija naspram zadnja 3 dijela.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5

Pa sta mozete uopce ocekivat od price u kojoj su seoski luđaci zaluđeni kultovima? Nesto u stilu resident evila 7 + outlast, samo malo blaži oblik. Opet ce ili bit netko zatocen ili cemo doc spasit nekog, ili ce lik u nekakvom srodstvu sa nekim od tih zaluđenih, tako da od price jako tesko da se moze ocekivat nesto wow. Treba opet vratit Vaasa, jedino originalan luđak, koji zapravo nije luđak, jer postoji cijela pozadina iza toga zasto je on takav kakav je u trojci

Origin ID: ReaLazio
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Izgleda do jaja. Ja sam uživao igrajući FC3 (barem mislim da je to bio FC3 ). Uz realnu grafiku, trebala bi ići i realna motorika pokreta. Nadam se da ni taj segment nije zanemaren.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 5
ibme74 kaže...

Hices reci da si davao par stotki za CoD da bi odigrao kampanju od 6 sati? 

 

Ne znam jel ovo drugo upuceno meni posto nista nisam spominjao o gamplayu niti radnji, ali i ja vjerujem da tu nece biti puno nivotarija naspram zadnja 3 dijela.

 Do šestice nisam bacao pare na COD serijal jer sam bio . Sada volim kupiti ono što mi se sviđa,već 4 godine nemam  igru. MP me nije zanimao,granate lete posvuda,ubijaju te iste sekunde u spawn pointu,itd. nakon toga su krenuli sa sci-fi tematikom koja mi se nikako ne dopada...

 

 

 

Ne,drugo se ne odnosi na tebe,nego na sve ovdje,po slici ti nemožeš zaključiti dal će biti isti ko i svi da moraš odključavat outpoustove i slicno,ili su se promijenili...chill,bit ce najava,bit ce vremena za vidjet gameplay,al iz slike pljuvat po igri i govorit da je ista,da je sranje i da nema smisla je suludo.

11 godina
offline
Far Cry 5

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
offline
Far Cry 5

malo se previše na kršćane sprdaju,slika ko posljednja vecera sa negativcima,glavni negativac se zove joseph,a jedna od dobrih se zove marry...moglo bi tu biti puno prasine.

 

Imate jos 3 videa koja prikazuju 3 "good guy-a". Svecenika,marry konobaricu i ray-a pilota.

 

Procitao sam na hcl-u da cete imat svog psa koji ce vas pratit i otimat oruzje protivnicima. I ono sto je meni najbolje,cijela se igra moze prijeci u co-op mode-u,pa da frend i ja ko i 3-cu i četvorku opet cijelu prelazimo co-op :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 5

All trailers:

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 5

Izgleda jako dobro..  najviše se veselim kaj bum pikal s frendom u co-op-u...  tak smo prešli i Wildlandse :) 

To je dobra zafrkancija.. Ubisoft u zadnje vrijeme štanca dobre naslove (Assasin's creed-ovi, Division, Wildlands, Watchdogs 2...).

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

Nadam se da ce se moci igrati na konzervativnoj strani, ako budem morao igrati kao neki jadni liberal nista od toga...

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5
skorvy kaže...

Pa jednostavno bi mogli prestati štanjcati te nastavke, napraviti pauzu god-dvije, razmisliti o svemu, i izbaciti na tržište proizvod vrijedan pažnje. 

 Pa Far Cry 4 će u trenutku kad iziđe petica biti star tri godine. Mislim da je tri godine od jedne do druge igre sasvim dobar ciklus. AC sam obožavao, no kad igra izlazi četiri-pet godina godinu za godinom jednostavno ti ta tematika dosadi. Da je AC izlazio barem svake dvije godine to bi bilo u redu, ne bi igre te tematike bile tako ćeste, a i vjerojatno bi malo vise radnih sati bilo uloženo u igru pa bi i sve u njoj bilo raznovrsnije. 

 

Far Cry je u boljoj poziciji, nažalost nikad nisam završio trojku, a niti četvorku jer jednostavno dođu druge igre, a i društvo igra druge igre tako da imam još manje vremena za ovo. Prije petice bi mogao sad po ljetu dovršiti zaostatke.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 20:47 (JozoBozo121).
11 godina
offline
Far Cry 5

Gamespota

 

  • It's the first Far Cry game set in America.
  • It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
  • You can play the entire story solo or in two-player co-op.
  • You play as the new junior deputy of fictional Hope County, Montana, players will find that their arrival accelerates a years-long silent coup by a fanatical doomsday cult, the Project at Eden's Gate. Protagonist is customisible meaning you can choose gender and skin color
  • Villians name is Joseph Seed
  • You can fly planes and take part in aerial dogfights.
  • Vehicles include American muscle cars, ATVs, boats, and big rigs.
  • Weapons include guns, grenades, sledgehammers, and baseball bats.
  • You can recruit other people to fight for you.
  • You can also recruit animals like bears and cougars.
  • There is a map editor that will have "new features that add a new dimension to the content created by fans".
  • PS4 players are getting a free Far Cry 5 skin pack at launch.
  • Ubisoft Montreal is leading development, with support from Ubisoft Toronto, Ubisoft Kiev, Ubisoft Shanghai, and Ubisoft Reflections.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 20:34 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Far Cry 5
JozoBozo121 kaže...
skorvy kaže...

Pa jednostavno bi mogli prestati štanjcati te nastavke, napraviti pauzu god-dvije, razmisliti o svemu, i izbaciti na tržište proizvod vrijedan pažnje. 

 Pa Far Cry 4 će u trenutku kad iziđe petica biti star tri godine. Mislim da je tri godine od jedne do druge igre sasvim dobar ciklus. AC sam obožavao, no kad igra izlazi četiri-pet godina godinu za godinom jednostavno ti ta tematika dosadi. Da je AC izlazio barem svake dvije godine to bi bilo u redu, ne bi igre te tematike bile tako ćeste, a i vjerojatno bi malo vise radnih sati bilo uloženo u igru pa bi i sve u njoj bilo raznovrsnije. 

 

Far Cry je u boljoj poziciji, nažalost nikad nisam završio trojku, a niti četvorku jer jednostavno dođu druge igre, a i društvo igra druge igre tako da imam još manje vremena za ovo. Prije petice bi mogao sad po ljetu dovršiti zaostatke.

pa dobro ne može se baš reći da Far Cry ne izlazi dosta često, ljudi zaboravljaju na recimo Blood Dragon i Primal, bez obzira što su to neki Spin off naslovi idalje su dio Far Cry-a.

Far Cry 3 2012

Far Cry 3: Blood Dragon 2012
Far Cry 4 2014
Far Cry: Primal 2016
Far Cry 5 2018

13 godina
offline
Re: Far Cry 5
DeniZg kaže...

Gamespota

 

  • It's the first Far Cry game set in America.
  • It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
  • You can also recruit animals like bears and cougars.

 

 U današnje vrijeme svaku glupost možeš staviti kao feature. 

 

Baš me interesira kako će ubaciti recruitanje medvjeda u naoko realni svijet. I zašto uopće treba tako nešto... Ali ono klasika Ubisoft, nagurajmo milijon stvari i nadajmo se da će barem par biti solidno odrađeno.

 

 

 

Prvo što mi je palo na pamet kad sam vidio najavu je serija "Justified". Ako će krenuti u smjeru, znači solidna priče sa uvrnutim hillbilly likovima moglo bi čak i biti ok. Trojka je imala smeće priču i likove (osim Vaasa). ali jeben gameplay. Četvorka je imala copy paste gameplaya sa malčice zanimljivijim likovima u globalu, ali debilnim story progressionom gdje si prisiljen birati strane. Primal nisam zaigrao jer mi nije izgledao dovoljno zanimljivo.

 

Petica na prvu zvuči ko poor mans GTA. Trenutni datum izlaska bi lako mogao pokopati ovu igru, ako Read Dead Redemption 2 izađe isto tu negdje.   

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
suspendiran
offline
Re: Far Cry 5
Hexfire kaže...
DeniZg kaže...

Gamespota

 

  • It's the first Far Cry game set in America.
  • It's also playable on PS4 Pro and Project Scorpio.
  • You can also recruit animals like bears and cougars.

 

 U današnje vrijeme svaku glupost možeš staviti kao feature. 

 

Baš me interesira kako će ubaciti recruitanje medvjeda u naoko realni svijet.

 

 Primal nisam zaigrao jer mi nije izgledao dovoljno zanimljivo.

 

 

Vidi se da nisi igrao Primal jer da jesi znao bi odgovor na pitanje o recruitanju zivotinja 

13 godina
offline
Re: Far Cry 5
ibme74 kaže...

Vidi se da nisi igrao Primal jer da jesi znao bi odgovor na pitanje o recruitanju zivotinja 

 Ne vidim baš kako bi mi to pomoglo . Znam da se u Primalu to može. Donekle se moglo i u FC3. Ali u ovom kontekstu mi taj feature baš odskače, tj. odskače mi taj izraz "recruitanje". Policajac se bori protiv sekte Jesus nutova uz pomoć vjernih frendova medvjeda i pume, wtf. Zvuči ko zaplet nekog filma s Švarcenegerom iz 90-ih.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
odjavljen
offline
Far Cry 5

Postoje, iz zološkog vrta... 

SkorvY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 5

hebeš to, oćemo skyrim 2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

 

Bit ce ovo zabavna igrica. 

 

Bum bum bum bum

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Meni ovo izgleda brutalno 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 5

Meni isto, igrat će se sigurno. Prvom prilikom uzimam kombajna i gazim sve živo i mrtvo 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 5

Ista formula, drugi setting., samo dodan coop. 

Thanks, but no thanks.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 4 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 5

Baš izgleda loše. Vjerojatno preskačem i ovaj nastavak. Jebo sve kad je glavna inovacija da sad imaš dog for hire. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 4 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

Nema potrebe da izmisljaju toplu vodu kada je vec izmisljena. Biti ce ovdje 100ak sati zabave bez problema. 

...
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Far Cry 5
Evil Access kaže...

Nema potrebe da izmisljaju toplu vodu kada je vec izmisljena. Biti ce ovdje 100ak sati zabave bez problema. 

 Pa zbog onih koji će kupiti svako govno bez obzira na sve i imamo danas igre kakve imamo. Umjesto da je Far Cry 3 bio temelj koji će se fino nadograđivati, sve nakon njega je praktički map pack DLC. Ne očekujem ne znam kakva čuda, ali ak žele mojih 60$ onda mi moraju pokazati da su stvarno nešto i napravili u igri. A ne ovo. Imaš psa koji ti nosi pušku i NPC-a s snajperom kojeg možeš nekamo poslati da te pokriva. A to je u prijevodu, npc koji će pucati, ali nikoga nikad neće ubiti te glupi cucak koji će ti sjebati svaki pokušaj stealtha.

 

Vjerojatno se nadaju da će igru prodati sama činjenica da pucaš po hrpi krščana, jer ono, to je očito kontroverzno.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

Imas novi air combat, nesto novo. A biti ce jos stvari, ne mogu sve odmah pokazati. A i mapa ce biti nesto potpuno novo za serijal, koliko vidimo biti ce "ne dirajte mi ravnicu", biti ce ovo odlicno. 

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2017 14:05 (Evil Access).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice