Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 171.140
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Izgled ni u fs17 nisu napravili da ti se povecava urod ako gnojis i navodnjavas njive,isti urod bude ko i kad samo špricam,to mi malo smeta kod opcenito farminga,postave sve strojeve,a na kraju isto.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
DM-969 kaže...

Izgled ni u fs17 nisu napravili da ti se povecava urod ako gnojis i navodnjavas njive,isti urod bude ko i kad samo špricam,to mi malo smeta kod opcenito farminga,postave sve strojeve,a na kraju isto.

 

Sad su napravili. Možeš rasipat prirodno gnojivo, umjetno i prskat. A može se sve to isključit u postavkama. Vidio sam to na jednom gameplayu.

 

Imam pitanje i za nekoga tko zna. Jel dosta da grafička ima samo 768 MB memorije??

Brat ima nvidiu gtx 460 sa 768 mb memorije, ali bi igrao na rezoluciji 1366x768.

 

a ovo je:

 

System Requirements Windows Version (*)

  • Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • 2.0 GHz Intel or equivalent AMD dual-core processor
  • Nvidia Geforce GTS 450, AMD Radeon HD 6770 graphics card or better (min 1GB VRAM)
  • 2 GB RAM
  • 6 GB free hard drive space
  • Soundcard
  • DVD-ROM Drive (only for retail version)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
medjimurac kaže...
DM-969 kaže...

Izgled ni u fs17 nisu napravili da ti se povecava urod ako gnojis i navodnjavas njive,isti urod bude ko i kad samo špricam,to mi malo smeta kod opcenito farminga,postave sve strojeve,a na kraju isto.

 

Sad su napravili. Možeš rasipat prirodno gnojivo, umjetno i prskat. A može se sve to isključit u postavkama. Vidio sam to na jednom gameplayu.

 

Imam pitanje i za nekoga tko zna. Jel dosta da grafička ima samo 768 MB memorije??

Brat ima nvidiu gtx 460 sa 768 mb memorije, ali bi igrao na rezoluciji 1366x768.

 

a ovo je:

 

System Requirements Windows Version (*)

  • Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • 2.0 GHz Intel or equivalent AMD dual-core processor
  • Nvidia Geforce GTS 450, AMD Radeon HD 6770 graphics card or better (min 1GB VRAM)
  • 2 GB RAM
  • 6 GB free hard drive space
  • Soundcard
  • DVD-ROM Drive (only for retail version)

 MIslim da ces moc al na low ili eventualno na medium detaljima.

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

 

 

Upravo Live

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

https://www.twitch.tv/directory/game/Farming%20Simulator%2017

 

evo vec ima i uzivo testiranje pune igre..

https://www.g2a.com/r/mmarko
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017
oće je moć pokrenit intel core i3
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Ja nevidim nikakve razlike fs 15 i fs 17 grafika i fizika je ista i jos je bolje igrati fs 15 jer ima puno modova traktora i mapa, puno vise izbora, nevidim sto bi kupovao fs 17 kad nisu nist posebno unapredili igru.

miki12345
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

gledano s te strane ništa bitno se nije promijenilo od 2008....konstantno oranje, frezanje, sijanje i berba..

gledano s druge strane broj dodataka u igri (fs17) je enorman! dovoljno je sagledati sitnice koje su trenutno implementirane a za koje smo trebali modove...

nove kulture neću ni spominjat, kao ni svinje..

zaljubljenici će naći razloga za kupnju a oponenti protiv, ali tako je u svemu...

 

po meni su napravili veći zayeb pred fs15 kad je pušten forest mod jer je ubilo čaroliju novog nastavka, a opet su obarali rekorde u prodaji..

 

ovih dana me osobno razljutilo što (ne svojom krivnjom) ekipa koja je kupila box ediciju (cd) dobila igru već u petak a mi (platio 11.8.) čekamo do ponoći večeras...

u trenutku sam razmišljo otvoriti dispute na paypal i povući preorder, ali sam nekako "sažvako" i (ne)strpljivo čekam

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Konačno smo dočekali. Igra se već može skinuti.

Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

steam verzija još ne

ili je do mene?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

napokon

 

prvi dojam;

igra ide super (automatske postavke), novi strojevi oduševljavaju...

slijedi detaljno upoznavanje mape i zabavljanje..

 

za početak, nova mapa (goldcrest valley) nije nešto jer su polja premalena! zašto uzet (npr.) axial flow 9230 kad u dva kruga sve pokupi!?

obilazak susjednih polja i pomaganje je jednostavan način za doći do love na brzaka..iako osim zarade (ako sam dobro shvatio) svako "pomaganje" snižava cijenu polja kad budemo kupovali isto.

odradio sam par različitih poslova čisto za probu "mašinerije" i (osim tjesnoće) bio sam zadovoljan..

zvukove ću tek sutra (utorak!!) isprobati jer nisam smio rizikovati razbuđivanje ekipe

 

kako djeca ne razumiju farmu ujutro ustaju po rasporedu pa sad idem laganini ubit oko, barem do 6:30..

 

svim farmerima želim dobar urod i bolji plasman na tržište

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017

Evo i ja skinuo igru danas ujutro prije posla..

Popodne nakon posla igranje

10 godina
offline
Farming Simulator 2017

idemo dalje..

gameplay je definitvno bolji jer ne doživljavam frame dropove nikako, iako to može biti posljedica nekorištenja modova ali vidjet ćemo nakon dolaska istih..

danas sam se potrudio obić sva polja i "upoznati" susjede.. mogu napisati fini neki ljudi

 

 

malo sam istraživo putove i naišao na divan vidikovac a tu i na zlato..

 

nadam se da nisam nekoga od vlasnika parcela ispustio..ispod imena je prostor za napredovanje pa kad nekog azavršim napišem ima li popusta kod kupnje i (ili) drugih beneficija

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Kad si prije skupio 347 009

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

krokodil  gore viša sam napiso da je kroz pomaganje lako doći do love.. pogotovo dok testiram forsiram malo žešće..

80000-90000 za misiju nije nikakav problem. pa se čovjek zapita isplati li se uopće crnčit na svojoj zemlji ili samo pečalba

 

uglavnom , jednostavno je isprobavat nove strojeve a uz to i zaradit pristojno,  pa sam naišao na zanimljivu situaciju koja će sigurno uštedjet lovu...naime, ako uključite u opcijama, poslije svake faze rasta (sazrijevanja) posijanog treba prskat (fertilizer) pa je korisno kupiti u startu sijačicu koja usput radi prvo prskanje i time se ukida potreba za jednim vozanjem..

traktori su odlični i bit će teško odlučiti se za favorita

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

dali moze negdje link za skinuti a da radi? :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

uzeo sam server za multi (4slota, 6 mjeseci), pa ako bude interesanata javite se kroz temu ili na privat

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

di si kupio igru moze link?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

 

Igru mozete kupiti na njihovoj službenoj stranici

 

 

 

http://www.farming-simulator.com/about.php?lang=en&country=hr&platform=pc

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 21:11 (krokodil).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

ili preko STEAM platforme, jer sa giant starnice se NE MOŽE aktivirati na steam

 

edit: jedna stvar mi već nedostaje , ili je ja nisam uspio otkrit..prikolica za prijevoz paleta (seed, fertilizer) od trgovine do farme..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 21:28 (bivsi branitelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...

ili preko STEAM platforme, jer sa giant starnice se NE MOŽE aktivirati na steam

 

edit: jedna stvar mi već nedostaje , ili je ja nisam uspio otkrit..prikolica za prijevoz paleta (seed, fertilizer) od trgovine do farme..

 

 

 

 

taman je tražim i već sam poludio,kad sam vidia da može se s onom prikolicom za bale velika ravna

10 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
krokodil kaže...
bivsi branitelj kaže...

ili preko STEAM platforme, jer sa giant starnice se NE MOŽE aktivirati na steam

 

edit: jedna stvar mi već nedostaje , ili je ja nisam uspio otkrit..prikolica za prijevoz paleta (seed, fertilizer) od trgovine do farme..

 

 

 

 

taman je tražim i već sam poludio,kad sam vidia da može se s onom prikolicom za bale velika ravna

 ne dozvoljava mi svezat remen.. poruka: preteška paleta

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...
krokodil kaže...
bivsi branitelj kaže...

ili preko STEAM platforme, jer sa giant starnice se NE MOŽE aktivirati na steam

 

edit: jedna stvar mi već nedostaje , ili je ja nisam uspio otkrit..prikolica za prijevoz paleta (seed, fertilizer) od trgovine do farme..

 

 

 

 

taman je tražim i već sam poludio,kad sam vidia da može se s onom prikolicom za bale velika ravna

 ne dozvoljava mi svezat remen.. poruka: preteška paleta

 Meni radi normalno...neznam šta bi reka

12 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...
krokodil kaže...
bivsi branitelj kaže...

ili preko STEAM platforme, jer sa giant starnice se NE MOŽE aktivirati na steam

 

edit: jedna stvar mi već nedostaje , ili je ja nisam uspio otkrit..prikolica za prijevoz paleta (seed, fertilizer) od trgovine do farme..

 

 

 

 

taman je tražim i već sam poludio,kad sam vidia da može se s onom prikolicom za bale velika ravna

 ne dozvoljava mi svezat remen.. poruka: preteška paleta

 

 

 

 

Neznam. Mozda krivo radis kao sto sam ja. Kad mi se prikazo remen ja sam klikao misem i pisalo mi je isto tako da je pretezak objekt ( u mom slucaju drvo ). Pritiskom na tipku "R" se veze remen.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 7:37 (Viksan).
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Evo i ja jučer popodne malo isprobavao, koliko mi je petogodišnji klinac dopustio, malo ja malo on ..

Igra mi je na prvu loptu super.

Da se dosta brzo zaraditi lova, brao sam krumpir susjedu i zaradio nekih 170.000Eur, doduše brao sam ga oko sat i pol.

Još malo crnčenja pa u nabavku životinja..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Ja jucer cijelu vecer igro, cinilo mi se ko da je proslo 5min haha, autom obisao sva polja, ispraznio silose...

Skuzio sam da drva mogu ispilit na dijelove s motorkom i dijelove rukama ubacivat u ono za sjeckat drvo, tog se ne sjecam sa prijasnjih.. Prikolice se mogu praznit gdje god zelis :D

Za kaj sluzi vlak? Skuzil sam da se mogu drva natovarit i onda na nekoj drugoj stanici istovarit u traktor/kamion opet, a jel se moze i zito tak istovarit?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

krokodil , Viksan , isključen mi panel pomoći (F1) i nisam skužio kako kačim remen , godine ili što već..

pilgrim_23 , neznam kako će ostali reagirat ali po meni se prebrzo dolazi do love, valjalo bi to u nekom "peču" srezat malo..meni je već netko predbacio da sam money cheater

blackeagle29 , u vlak utovaraš sve vrste robe i imaš mjesta di istovaraš, samo su po defaultu silosi prazni i žitarice (drva..) treba dovest na glavni kolodvor pa napunit vagone i laganini u prodaju..

 

treba malo proučavanja ipak, i ja sam se zaletio igrat pa malo-malo prepreka, ali od uzbuđenja mi se nije dalo čitat READ ME

još nisam uspio ispunit sve zadatke da vidim koliko je jeftinije polje za kupit nakon svesrdne pomoći..

 

napomena: u multiplayer modu misije nisu moguće

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Ja one silose kod kuce ispraznio i prodao sve kaj je bilo na pocetku u njima :D a kak prebacit iz prikolice u vlak zito? Treba s onom posebnom prikolicom ko s kombajnom ubacit ili? I kak onda opet to istovarit u prikolicu? Haha ima dosta novih i fora stvari, makar su meni trenutno najvise fora drva... Kupio ono za sjeckanje od para od pomoci i prodaje :D
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

žetvu (urod) možeš premještat, tj. skladištit u silosu na farmi pa kad si bez posla prebacivat prikolicom u silos na kolodvoru.. malo prouči kartu (ima zoom mod) i vidi kojim putom dolaziš do točke za istovar..

ja još nisam radio sa šumom jer me trenutno zanima ovo oko pomaganja i kupovine parcela..

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice