Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 169.193
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

a imam par kolega koji bi igrali, pa bi uzeo server, pa me zato zanjima gdje je najbolje kupit ako tko zna ili je on kupio negdje pa je zadovoljan

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

http://farmingsimulator2017.com/farming-simulator-2017-mods/goldcrest-valley-by-wopito-v1-3-1-0/

 

dali netko zna gdje i kako na ovoj mapi kupiti zivotinje????

naso jesam gdje u donjem desnom kutu u shopu ali neznam kako kupiti imam prikolicu ali nema ikone da kupim....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

rijesio sma mapu nego kad unajmim vozilo kako ga vratim nazad? ode sam il ja moram nekako??

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

Moras otici do shopa i parkirat ga u ono polje di se prodaju vozila. kad stisnes  da ga prodas(R mislim) onda ces ga vratiti

https://www.g2a.com/r/mmarko
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Pitanje. Ako kupim verziju koja nije za steam FS 17 dali ju ja mogu aktivirati na steam?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 19:17 (Xperiax1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Da li mi netko moze pomoc. Znam da nije za ovu temu al nisam naso neku aktivnu za to. Problem je ovakav: Miš mi uredno radi na destkopu i svim igrama( FS 17, FS 15, Asasins creed, minecraft...) no međutim nece mi radit u GTA San Andreas, a zanimljivo je to sta u SAMP-u radi. Zna li netko u cem je problem?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

A i$u $@ ti bog@ di si naša ovu temu za to pitanje,pa imaš gta temu! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Farming Simulator 2017

Koliko je ovo sigurno za uzet, nekako mi je jako jeftino?

https://www.g2a.com/farming-simulator-17-giants-cd-key-global.html

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
kovaos kaže...

Koliko je ovo sigurno za uzet, nekako mi je jako jeftino?

https://www.g2a.com/farming-simulator-17-giants-cd-key-global.html

 To nije za Steam, pa je vjerovatno zato jeftinije.

7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

ali isto se moze igrat multiplayer i sve normalno ko i svaka originalna?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Farming Simulator 2017

Probao pirat verziju igre, sviđa mi se i kupio bih igru iako me ne zanima MP. Zanima me hoće li moj save file raditi na originalu?

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017

Da.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

kupio sam igricu i dobio sam cd key, di da sad skinem igricu i di da napisem cd key?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

na mail si dobio link na koji upišeš key (ako je standalone), a ako je steam verzija imaš u donjem lijevom kutu steam prozora; add a game>activate product on staem>next<agree....

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Slozio, sve radi, ako se tko dvoumi kupit na https://www.g2a.com/ ne mora jer je sigurno kupit, ja kupio i radi!

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Farming Simulator 2017

Jeli netko ima problema sa padom FPS-a kada pritisne L da veže teret? Također mi je FPS zaključan na 60 iako sam isključio V- sync.

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

http://farmingsimulator2017.com/farming-simulator-2017-mods/geringhoff-harvest-star-hv660-v1-0/

 

da nije netko mozda vidio gdje ovakav heder ali od recimo 10m :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Zasto mi na serveru ne zele radit neki modovi? a u igrici na single player rade? baca mi neku gresku nesto dlc

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

oranje zimske brazde

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
EL_Ninjo49 kaže...

Zasto mi na serveru ne zele radit neki modovi? a u igrici na single player rade? baca mi neku gresku nesto dlc

 Pa zato što ne rade svi modovi u MP, nema veze što rade u SP.

Frka85
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
nikowolf kaže...

oranje zimske brazde

 malo ti bjeze brazde  ;)

7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

opet imam pitnje ako tko zna, meni uredno sve radi na multiplayeru, a kolega se ne moze spojit, baca kao gresku modova, ali meni radi sve, u cemu je problem,   hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
EL_Ninjo49 kaže...

opet imam pitnje ako tko zna, meni uredno sve radi na multiplayeru, a kolega se ne moze spojit, baca kao gresku modova, ali meni radi sve, u cemu je problem,   hvala

 

 

Budite sigurni da imate iste verzije modova

7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

moze li mi tko reci gdje vozim zitarice i ostale usjeve i kako dobijem novac za to

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Pritisni ESC, malo listaj desno, vidi cijene u prodajnim mjestima, gdje je najveca tu prodaj. Prodajna mjesta mozes naci na mapi. Ako ne zelis prodati mozes spremiti u silos, ovisi o mapi, glavi silo je uglavnom tamo blizu tvoje kuce.....xd
Frka85
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Farming Simulator 2017

Odi u trgovinu, nađi gdje piše Pallets, unutra ćeš naći sjeme koje moraš kupiti i onda sa sijačicom dođeš do parkinga od trgovine i utovariš (ili odvezeš na svoju farmu, kako ti je lakše).

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Igzy20 kaže...

Odi u trgovinu, nađi gdje piše Pallets, unutra ćeš naći sjeme koje moraš kupiti i onda sa sijačicom dođeš do parkinga od trgovine i utovariš (ili odvezeš na svoju farmu, kako ti je lakše).

 Kolega malo si pobrko, čovjek pita gdje može prodati dobiveno zito, a ne gdje kupit sjeme.

9 godina
online
Farming Simulator 2017

Nisam, nisam. Lik je postao desetak poruka zaredom za prodaju, ali je pitao i gdje se kupuje sjeme, ali admin je nakon prijave pobrisao te poruke, pa zato sad ispada da sam ja krivo odgovorio.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

moze li mi tko reci sto da napravim da instaliram mod za vise novaca

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Farming Simulator 2017

Ti se ne znaš služit googleom ili si došao ovdje da trollaš? Sve više mi se čini da je ovo drugo u pitanju...

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice