FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.938.198
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: FIFA 12

Nakon 2 mjeseca neigranja sam ponovno instalirao FIFU i pokrenem ju i baci me van odmah nakon početnog ekrana,a prije je sve bilo u redu.Imam isto komp ko i prije i isti gamepad.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
Re: FIFA 12
emerik kaže...

Nakon 2 mjeseca neigranja sam ponovno instalirao FIFU i pokrenem ju i baci me van odmah nakon početnog ekrana,a prije je sve bilo u redu.Imam isto komp ko i prije i isti gamepad.

 

i ja sam imao takav slučaj, i na kraju mi je proradilo tek kad sam ponovno instalirao Windowse.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FIFA 12
Hvala na pomoći,al ipak neću reinstalirati Winse.
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
FIFA 12
Ma naravno, glupo je samo zbog toga instalirati sve nanovo. Ja sam uz to imao i problem sa driverima pa sam morao instalirati Windowse i shvatio da mi je to riješilo i problem sa igrom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Igrao sam s Barcelonom B, predobro igraju, bolje nego neki prvoligaši. Ima Barca odličnu školu, budu imali odlične igrače iz B selekcije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 17:54 (Praetorian1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Evo rece od Eura 2012 http://max.tportal.hr/UEFA-Euro-2012-Video_11937_0__0.aspx

 

Mislim da ne budem kupio, prvenstveno zbog nelicenciranih reprezentacija i imena igrača.

 

Mislim Fifa WC 2010 je bila odlična igra, trebali su tako napravit i Euro 2012.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 23:39 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

ima li netko od vas UFC 3 za xbox a da bi se mijenjao za FIFU 12?na pp

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Vratio sam key z afifu12.Praetorian javi mi se na pm. :)

EDIT:ŽProdano :P

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2012 12:50 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Baš sam prešao onaj izazov s Vilarealom, odigrao sam 1:1, Senna zabio. Žao mi je što je Vilareal u stvarnosti pao u 2 ligu :(

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2012 16:53 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12
emerik kaže...

Nakon 2 mjeseca neigranja sam ponovno instalirao FIFU i pokrenem ju i baci me van odmah nakon početnog ekrana,a prije je sve bilo u redu.Imam isto komp ko i prije i isti gamepad.

Probaj napravit novog usera na kompjuteru. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Bok prijatelji imam jedan problem sa fifom 12 znaci ja sam imo fifu 12 crackanu i skino sam orgin i sada kada sam obriso orgin kada udem u igricu i zaledi se slika ono fifa 12 pc i onaj stadion e tamo i nemice se jel mi moze ko pomoc a orgin sam skino radi free igrica pa kad sam iskljucio internet izbriso sam orgin i otad taj problem HELP

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

eii brate molim te kazi mi gde si nasao tu kodo ...ja ne mogu da nadjem imam original cd

d
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

zna li itko kad je sljedeci "happy hour" na FUT-u   ?!?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 12

Jel vama danas (tj. jučer 19.5. i danas 20.5.) radi online u fifi? Cijelo vrijeme mi se neće spojit, navodno su serveri down, ali koji im je vrag da ovako dugo ne radi??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Iggx kaže...

Jel vama danas (tj. jučer 19.5. i danas 20.5.) radi online u fifi? Cijelo vrijeme mi se neće spojit, navodno su serveri down, ali koji im je vrag da ovako dugo ne radi??

Možda su posudili par servera Blizzardu.

14 godina
offline
Re: FIFA 12
Iggx kaže...

Jel vama danas (tj. jučer 19.5. i danas 20.5.) radi online u fifi? Cijelo vrijeme mi se neće spojit, navodno su serveri down, ali koji im je vrag da ovako dugo ne radi??

ja sam jučer popodne odigrao 2 utakmice online bez problema.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ja igram Carer mode s La Galaxyem to je SP, ali koliko sam vidio serveri rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
mirkossam kaže...

dal mi neko moze dati link sa popisom svih mijesta gdje mogu kupiit igrice.negdje sam nasao to na forumu ali sada na mogu da nadjem

imali neko za moje pitanje?

13 godina
offline
Re: FIFA 12
mirkossam kaže...
mirkossam kaže...

dal mi neko moze dati link sa popisom svih mijesta gdje mogu kupiit igrice.negdje sam nasao to na forumu ali sada na mogu da nadjem

imali neko za moje pitanje?

 

Ko da nitko nema pametnijeg posla nego guglat umjesto tebe.

16 godina
offline
Re: FIFA 12
Praetorian1 kaže...

Evo rece od Eura 2012 http://max.tportal.hr/UEFA-Euro-2012-Video_11937_0__0.aspx

 

Mislim da ne budem kupio, prvenstveno zbog nelicenciranih reprezentacija i imena igrača.

 

Mislim Fifa WC 2010 je bila odlična igra, trebali su tako napravit i Euro 2012.

 

 

Ljudi nisu bili spremni platiti ili nisu imali vremena napraviti novu igru. WC je bio posve nova igra koja je u tom trenu bila najbolji nogomet do tada. Ustvari to je bila igra na pola puta između fife10 i fife11.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

zasto kada ulazim preko tastature u UT daje mi da skinem najnoviji update a kad ulazim preko gamepada nece da mi da update.igram preko emulatora

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

da li postoji patch ili mod da onma prvu sezonu mogu u ligu prvka na karijeri

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Sad mi se u karijeri ozljedi R. Keane i nema ga 3 mjeseca, sad će biti teže bez njega.

 

Za modove pogledaj ovdje

http://www.soccergaming.com/forums/forumdisplay.php?f=262

http://www.moddingway.com/game/183.html

http://www.fifa-infinity.com/

http://www.fifa-patch.com/

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 22:28 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

Decki pitanje ako sam skinuo piratsku fifu a kupio key za origin mogu li prije nego sto crack stavim taj key stavit tamo da nemoram skidat opet igru preko origina ili bas kad unesem key moram skinut s origina?? hvala

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
CroatianRacer kaže...

Decki pitanje ako sam skinuo piratsku fifu a kupio key za origin mogu li prije nego sto crack stavim taj key stavit tamo da nemoram skidat opet igru preko origina ili bas kad unesem key moram skinut s origina?? hvala

ja sam to sredio ovako

deinstalirao piratluk

u originu redemao key

instalirao piratluk u originov folder (naravno bez cracka)

stavio da se skida na originu,ali posto je vise manje sve tu pocinje od 97% cini mi se

i kad skine igras

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
CroatianRacer kaže...

Decki pitanje ako sam skinuo piratsku fifu a kupio key za origin mogu li prije nego sto crack stavim taj key stavit tamo da nemoram skidat opet igru preko origina ili bas kad unesem key moram skinut s origina?? hvala

ja sam to sredio ovako

deinstalirao piratluk

u originu redemao key

instalirao piratluk u originov folder (naravno bez cracka)

stavio da se skida na originu,ali posto je vise manje sve tu pocinje od 97% cini mi se

i kad skine igras

cekaj znaci deinstalirat cu piratku, i instalirat kako ide taj folder od origina mi mos napisat tocno? ima li updejta kakvih? :)

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

ovisi di si ti stavio da ti origin instalira,npr. meni je na c/program files/origin games

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...

ovisi di si ti stavio da ti origin instalira,npr. meni je na c/program files/origin games

znaci kad bude trazilo da instaliram fifu umjesto c/blabla/ea sports odaberem c/program files/origin games? i to je to :)

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
CroatianRacer kaže...
Logigamer kaže...

ovisi di si ti stavio da ti origin instalira,npr. meni je na c/program files/origin games

znaci kad bude trazilo da instaliram fifu umjesto c/blabla/ea sports odaberem c/program files/origin games? i to je to :)

jesi ikad ista skinio preko origina?

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
CroatianRacer kaže...
Logigamer kaže...

ovisi di si ti stavio da ti origin instalira,npr. meni je na c/program files/origin games

znaci kad bude trazilo da instaliram fifu umjesto c/blabla/ea sports odaberem c/program files/origin games? i to je to :)

jesi ikad ista skinio preko origina?

ne ovo je prvi put da se susrecem s originom..

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice