FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.928.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Pa u meniju masno šteka, al probat ću sada.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

pa u ***** materinu ne mogu virovati ovo.. cili jucerasnji dan najavljuju turnir od 5000 i ja cili dan mucim kraj s krajem da uspijem sloziti momcad sa 16 nacionalnosti.. napokon jutros idem igrati turnir i koliko dobijes za pobjedu? 2000.. da sam zna jednostavno bi nastavia igrati onaj od 1650 i ne potrosia novce na glupost :@

The Clippers will soon start alley ooping the inbound pass to B-Griff.
13 godina
offline
Re: FIFA 12
StormHB kaže...

pa u ***** materinu ne mogu virovati ovo.. cili jucerasnji dan najavljuju turnir od 5000 i ja cili dan mucim kraj s krajem da uspijem sloziti momcad sa 16 nacionalnosti.. napokon jutros idem igrati turnir i koliko dobijes za pobjedu? 2000.. da sam zna jednostavno bi nastavia igrati onaj od 1650 i ne potrosia novce na glupost :@

E moj olujni, opet se svađaš sam sa sobom :P. Meni uredno piše da turnir za offline nosi 5000. Za online je 7500. Malo je zajeb što se igra na world class, ali jbg.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
StormHB kaže...

pa u ***** materinu ne mogu virovati ovo.. cili jucerasnji dan najavljuju turnir od 5000 i ja cili dan mucim kraj s krajem da uspijem sloziti momcad sa 16 nacionalnosti.. napokon jutros idem igrati turnir i koliko dobijes za pobjedu? 2000.. da sam zna jednostavno bi nastavia igrati onaj od 1650 i ne potrosia novce na glupost :@

E moj olujni, opet se svađaš sam sa sobom :P. Meni uredno piše da turnir za offline nosi 5000. Za online je 7500. Malo je zajeb što se igra na world class, ali jbg.

zasto zajeb? i igra sam donia mi je 2000...

The Clippers will soon start alley ooping the inbound pass to B-Griff.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2012 11:45 (StormHB).
13 godina
offline
Re: FIFA 12
StormHB kaže...
Hexfire kaže...
StormHB kaže...

pa u ***** materinu ne mogu virovati ovo.. cili jucerasnji dan najavljuju turnir od 5000 i ja cili dan mucim kraj s krajem da uspijem sloziti momcad sa 16 nacionalnosti.. napokon jutros idem igrati turnir i koliko dobijes za pobjedu? 2000.. da sam zna jednostavno bi nastavia igrati onaj od 1650 i ne potrosia novce na glupost :@

E moj olujni, opet se svađaš sam sa sobom :P. Meni uredno piše da turnir za offline nosi 5000. Za online je 7500. Malo je zajeb što se igra na world class, ali jbg.

zasto zajeb? i igra sam donia mi je 2000...

Onda si lošiji nego sam mislio...

13 godina
offline
FIFA 12

hex kakve to veze ima? ako piše da finale nosi 5000 zašto je on dobija 2000? u tom je stvar..

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

moze preporuka silver eng ekipe?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
rookica19 kaže...

hex kakve to veze ima? ako piše da finale nosi 5000 zašto je on dobija 2000? u tom je stvar..

Ma zajebavam ga. Mislio sam da je krivo pročitao il nešto. Nije u onom prvom postu naveo da je odigrao turnir.  

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
rookica19 kaže...

hex kakve to veze ima? ako piše da finale nosi 5000 zašto je on dobija 2000? u tom je stvar..

Ma zajebavam ga. Mislio sam da je krivo pročitao il nešto. Nije u onom prvom postu naveo da je odigrao turnir.  

zato sto sam ga odigra nakon toga :P

The Clippers will soon start alley ooping the inbound pass to B-Griff.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Dakle, imam UEFA EURO 2012 DLC i sad hoću igrati baš pravi Euro, znači po grupama i sve to. I to sve radi, ali ja hoću staviti gamepad (tipkovnicu) u neutralan položaj, da mogu samo gledati utakmice iz skupine i dalje ako prođe moja ekipa (Hrvatska) u daljnji dio natjecanja. To mogu napraviti u exibition, znači izaberem tim i stavim u neutralan položaj, tu izaberem tim i počnem turnir, ali mi ne da staviti gamepad u neutralan položaj, da samo gledam. Postoji li nekakav trik kako da to uspijem napraviti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12

Pokušavaš nam reći da si jako dobar protiv kompa na amater? :P

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
DarkBoss kaže...

Dakle, imam UEFA EURO 2012 DLC i sad hoću igrati baš pravi Euro, znači po grupama i sve to. I to sve radi, ali ja hoću staviti gamepad (tipkovnicu) u neutralan položaj, da mogu samo gledati utakmice iz skupine i dalje ako prođe moja ekipa (Hrvatska) u daljnji dio natjecanja. To mogu napraviti u exibition, znači izaberem tim i stavim u neutralan položaj, tu izaberem tim i počnem turnir, ali mi ne da staviti gamepad u neutralan položaj, da samo gledam. Postoji li nekakav trik kako da to uspijem napraviti?

Može pomoć? Please.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...

Pokušavaš nam reći da si jako dobar protiv kompa na amater? :P

pretpostavit cu da je ovo sala,posalica iliti humor jer je ocito da je tekma igrana online :P

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
Hexfire kaže...

Pokušavaš nam reći da si jako dobar protiv kompa na amater? :P

pretpostavit cu da je ovo sala,posalica iliti humor jer je ocito da je tekma igrana online :P

Misliio sam prvenstveno na onu sliku s statsima igrača. Bent 300 utakmica, 400 golova i onaj neki 7/27. Ak je to sve online onda kapa do poda.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2012 14:39 (Hexfire).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...

Misliio sam prvenstveno na onu sliku s statsima igrača. Bent 300 utakmica, 400 golova i onaj neki 7/27. Ak je to sve online onda kapa do poda.

benta sam kupio sa 100 utakmica 80 golova,a campbella 0/0,a vecinom pobijedujem 5+ razlike (ne kuzim kako ljudi koji imaju bronze eng,bundesliga 2 sa koneckeom,mls sa kandjiem,i tako to i tako primaju golove,a u napadu su bezidejni,a imaju chem 100)

14 godina
offline
FIFA 12

Ako je netko zainteresiran na prodaji je Neuer za 23k u 4-4-2 sa 90 ugovora.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2012 17:53 (sinister_axe).
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

http://i.imgur.com/CA3St.png

 

bas mi je drago

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...

Također. Mislim da ću si probat složit cro momčad, iako nema baš previše naših igrača.

14 godina
offline
FIFA 12

Ja sam baš htio kupit Jelavića IF, ali ga nisam više nigdje na tržištu mogao naći, a išao je za 13k buy now.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

imao sam ja IF jelu,nema neke razlike u odnosu na obicnog,oba spora,dobar sut,i glavom savrseni

 

i ja imam namjeru napravit hrvatsku,pokusam uzet modrica vec mjesec dana,ali ili ga zaboravim pogledat u watch listi ili kad ne zaboravim nemam love nxd {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2012 11:37 (Logigamer).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...

imao sam ja IF jelu,nema neke razlike u odnosu na obicnog,oba spora,dobar sut,i glavom savrseni

 

i ja imam namjeru napravit hrvatsku,pokusam uzet modrica vec mjesec dana,ali ili ga zaboravim pogledat u watch listi ili kad ne zaboravim nemam love nxd {#}

Ja sam ga uzeo danas za 9000. Zasad mi je ekipa: Pletikosa - Čorluka, Lovren, XXX, Pranjić - Modrić, Rakitić, Jajalo - Kranjčar - Petrić, Mandžukić.

 

Onak, čist ok ekipa, ali ne znam koga stavit kao drugog CB. Izbor je koma.  

14 godina
offline
FIFA 12

Bronze team nepoznatih Brazilaca = čista zabava.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2012 16:16 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
Logigamer kaže...

imao sam ja IF jelu,nema neke razlike u odnosu na obicnog,oba spora,dobar sut,i glavom savrseni

 

i ja imam namjeru napravit hrvatsku,pokusam uzet modrica vec mjesec dana,ali ili ga zaboravim pogledat u watch listi ili kad ne zaboravim nemam love nxd {#}

Ja sam ga uzeo danas za 9000. Zasad mi je ekipa: Pletikosa - Čorluka, Lovren, XXX, Pranjić - Modrić, Rakitić, Jajalo - Kranjčar - Petrić, Mandžukić.

 

Onak, čist ok ekipa, ali ne znam koga stavit kao drugog CB. Izbor je koma.  

ja kupio za 8000,pa proda za 15000 (bilo mi je za al jbg ;) )

13 godina
offline
FIFA 12

da li je netko probo slozit hrvate, kakvi su oni?

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
CroatianRacer kaže...

da li je netko probo slozit hrvate, kakvi su oni?

hex kaze da su ok

 

evo nova ekipa http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#jvI6UZdWbdIev

14 godina
offline
FIFA 12

 

Evo Hrvatske. {#}

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
sinister_axe kaže...

 

Evo Hrvatske. {#}

cekao sam taj dan otkako je poceo sa tom serijom :P

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

DOBAR DAN LJUDI IMAM JEDAN PROBLEM ZNACI JA SAM INSTALIRO FIFU 2012 ALI JA UĐEM U IGRICU NAPRAVIM SVOJ ACOUNT I SVE SUPER ALI UĐEM U UTAKMICU I SVE SE SUPER OCITA ALI NAKON NEKOG VREMENA ME IZBACI NEZNAM ZASTO NE PISE ZASTO KADA KAKO ZBOG CEGA PA BIH VAS MOLIO AK JE NEKO IMAO TAJ ISTI PROBLEM DA MI SE JAVI KAKO GA JE RIJESIO MOLIM VAS POMOZITE MI STVARNO BIH ZELIO IGRATI TU IGRICU UNAPRJED HVALA VAM!!!!!!!!

MIJO ŠIPRAK
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
PIVA kaže...

DOBAR DAN LJUDI IMAM JEDAN PROBLEM ZNACI JA SAM INSTALIRO FIFU 2012 ALI JA UĐEM U IGRICU NAPRAVIM SVOJ ACOUNT I SVE SUPER ALI UĐEM U UTAKMICU I SVE SE SUPER OCITA ALI NAKON NEKOG VREMENA ME IZBACI NEZNAM ZASTO NE PISE ZASTO KADA KAKO ZBOG CEGA PA BIH VAS MOLIO AK JE NEKO IMAO TAJ ISTI PROBLEM DA MI SE JAVI KAKO GA JE RIJESIO MOLIM VAS POMOZITE MI STVARNO BIH ZELIO IGRATI TU IGRICU UNAPRJED HVALA VAM!!!!!!!!

prvo ugasi taj nepotrebni caps, drugo ja u ovom tekstu nevidim da pise da si kupio, ako si kupio ides preko origina? 

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice