FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.097.264
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
strbi kaže...
Lepi_Borko kaže...

Kupio sam jbg. Dobio sam račun na mail - 110 kn. Sad ćemo vidjet šta je to.

Naviše me muči kaj kao naslov piše FIFA Soccer 13 {#} naravno jezik je English (America) tako da je valjda zato Soccer da jenkiji znaju da nije football. 

Nadam se da je igra identična kao i naša europska FIFA i bit će veselja. Za sad je Unreleased, al bit će. {#}

moze link stranice pls :)

ide u inbox kak sam ja to napravio. 

14 godina
offline
FIFA 13
evo covera igre:
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
9 2 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

napravljena prednarudzba za xbox :))

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
evo covera igre:

s čime se točno posštovani kolega jukii ne slaže, ako se smije znati?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
antimadridista kaže...
evo covera igre:

s čime se točno posštovani kolega jukii ne slaže, ako se smije znati?

Hater Barce sigurno.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
FIFA 13
Glup cover, nema šanse da kupim kutiju pa da mi to stoji na polici. Dobim blagi srčani svaki put kad vidim taj dres.
Moj PC  
3 11 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13

nebi kupili igru zbog hebene kutije? lol

0_o
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
ph3nom_gamer kaže...

nebi kupili igru zbog hebene kutije? lol

Reko sam da ne bih kupio kutiju, a osim ako si spavao zadnjih 20 godina, vjerojatno znaš da danas postoje i drugi načini nabave video igara. Ako igra ima glup cover, rađe ću kupit digitalnu verziju. Pa što nije jedina poanta kutije da ju imaš na polici i praviš se cool. I onda ovi tupsani stave najružniji dres možda i ikad na cover.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže...
ph3nom_gamer kaže...

nebi kupili igru zbog hebene kutije? lol

Reko sam da ne bih kupio kutiju, a osim ako si spavao zadnjih 20 godina, vjerojatno znaš da danas postoje i drugi načini nabave video igara. Ako igra ima glup cover, rađe ću kupit digitalnu verziju. Pa što nije jedina poanta kutije da ju imaš na polici i praviš se cool. I onda ovi tupsani stave najružniji dres možda i ikad na cover.

Editaj cover i stavi Ronalda i isprintaj.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže...

Reko sam da ne bih kupio kutiju, a osim ako si spavao zadnjih 20 godina, vjerojatno znaš da danas postoje i drugi načini nabave video igara. Ako igra ima glup cover, rađe ću kupit digitalnu verziju. Pa što nije jedina poanta kutije da ju imaš na polici i praviš se cool. I onda ovi tupsani stave najružniji dres možda i ikad na cover.

Pa nebi reko da je dres ružan, prije je malo čudan.. al aj, ti si realovac pa nemožeš objektivno gledat na to. I svejedno ćeš Messia gledat svaki put kad budeš ulazio u igru na uvodnoj animaciji... hehe :D

0_o
14 godina
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže...
Glup cover, nema šanse da kupim kutiju pa da mi to stoji na polici. Dobim blagi srčani svaki put kad vidim taj dres.

ma dajte kakve gluposti pročate, kao da će netko kupiti igru zbog covera i zbog dresa na njemu, ja prvi ću kupiti key i samo aktivirati igru na Originu a ne box verziju platiti 200kn više zbog kutije, sliku sam stavio iz razloga što je EA sports danas objavio na Facebook stranici cover.

 

a kad se već zaj*bavamo za dresove, bolje da je i ovakav dres nego kao Realov, iz godine u godinu isti, jedina razlika su promijenjene 3 crte od Adidasa na rukavu, vi Realovci slobodno možete kupovati obične bijele i majice i markerom napisati bwin na njima :P

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FIFA 13

Briga me za dresove i za covere. Najviše mi je stalo do tri stvari (od kojih su dvije do developera): 

1. Impact engine srediti, jer penali i crveni kartoni kakvi se redovito sude su nenormalni. Ako u tom smjeru neće biti pomaka u FIFI 13 onda ne znam što da kažem jer to u nekim trenucima prelazi granice normalnosti.

2. Malo pojačati golmane ili nešto učiniti s mehanikom pucanja jer se golovi pre lako daju (pogotovo finesse shot). Duplim pasom probiješ obranu i to je gotovo uvijek gol. 


3. Da se UT tržište na PC-u poveća. 

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 13
ph3nom_gamer kaže...
Hexfire kaže...

Reko sam da ne bih kupio kutiju, a osim ako si spavao zadnjih 20 godina, vjerojatno znaš da danas postoje i drugi načini nabave video igara. Ako igra ima glup cover, rađe ću kupit digitalnu verziju. Pa što nije jedina poanta kutije da ju imaš na polici i praviš se cool. I onda ovi tupsani stave najružniji dres možda i ikad na cover.

Pa nebi reko da je dres ružan, prije je malo čudan.. al aj, ti si realovac pa nemožeš objektivno gledat na to. I svejedno ćeš Messia gledat svaki put kad budeš ulazio u igru na uvodnoj animaciji... hehe :D

Uopće je nebitno što sam realovac. Ubije me ova narančasta crta svaki put kad je vidim. 

 

@antimadridista

Pa zašto bi se moralo nešto važno mijenjat. Dres kluba mora biti u skladu s identitetom kluba. Prije će ljudi prepoznat novi dres Reala nego Barce.

 

@Tommy123

Već imam isprintano na kutiji od FIFA 12, pa ću samo staviti na novu kutiju.

 

@svi

A lol koje li glupe rasprave. Vas je ful lako zajebavat. {#}

 

 

14 godina
offline
FIFA 13
Svejedno ništa nemože bit gadnije od Rooneyeve face na coveru zadnjih nekoliko godina, ovo je veliki napredak :D
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
Svejedno ništa nemože bit gadnije od Rooneyeve face na coveru zadnjih nekoliko godina, ovo je veliki napredak :D

  Al zato su Manchesterovi dresovi bili puno ljepši.  {#}

13 godina
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
Svejedno ništa nemože bit gadnije od Rooneyeve face na coveru zadnjih nekoliko godina, ovo je veliki napredak :D

Meni je Rooney baš zgodan sad nakon presađivanja kose {#}.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
Svejedno ništa nemože bit gadnije od Rooneyeve face na coveru zadnjih nekoliko godina, ovo je veliki napredak :D

Može, pogledaj Nanija i Teveza. 

14 godina
offline
Re: FIFA 13

Lako za Rooneya, dobro da nema Manchesterovog novog dresa na coveru, ili bolje rečeno: stolnjaka :D

 

Inače blesav offtopic, ne znam zašto sam uopće išao odgovarat..dosada čuda radi

 

Što se mene tiče mogu stavit tirkizno-ljubičastog jednoroga u dresu od NK Valpovka ako igra valja

 

 

Jhva Elohim Meth.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2012 16:30 (nontryer).
13 godina
offline
Re: FIFA 13
nontryer kaže...

Lako za Rooneya, dobro da nema Manchesterovog novog dresa na coveru, ili bolje rečeno: stolnjaka :D

 

Inače blesav offtopic, ne znam zašto sam uopće išao odgovarat..dosada čuda radi

 

Što se mene tiče mogu stavit tirkizno-ljubičastog jednoroga u dresu od NK Valpovka ako igra valja

 

 

O jbt, šta su svi prolupali. Ovo je možda i gore od barcinog.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
nontryer kaže...

Lako za Rooneya, dobro da nema Manchesterovog novog dresa na coveru, ili bolje rečeno: stolnjaka :D

 

Inače blesav offtopic, ne znam zašto sam uopće išao odgovarat..dosada čuda radi

 

Što se mene tiče mogu stavit tirkizno-ljubičastog jednoroga u dresu od NK Valpovka ako igra valja

 

 

Na što je Nike spao,Pa već par godina rade same shit.Užas,od samog dizajna mi se sere.Nek se ugledaju na Adidas.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
FIFA 13
evo 20-ak sekundi čistog gameplaya sa E3, bez ikakvih trailera:


meni djeluje nekako fluidnije, pogotovo kretanje igrača, izgleda solidno zasad.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 6
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Meni se skroz ful čudno kreču,pogotvo predkraj di su Piquea i Puyol.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13

Od danas se zna i datum izlaska. FIFA 13 u Americi izlazi 25.9, a u Europi 3 dana kasnije, 28.9. Također, ukoliko se napravi preorder od 29.6, dobit će te dodatne sadržaje u igri, objavljena je slika na kojoj se vidi FIFA 13 Ultimate Edition.

 

edit: evo i detalji Ultimate Editiona:

http://www.ea.com/uk/football/news/fifa13-ultimate-edition-offers

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 15:48 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 13

Našao sam novi gameplay (između intervjua), dosta dobro izgleda, novi meni(izgled), impact engine ispoliran do kraja, grafika ista!

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 15:56 (KiX777).
 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
FIFA 13

mene zanima hoće li ove godine promijeniti namještanje taktike prije utakmice koje je očajno napravljeno, a nisu ga smjeli mijenjati godinama jer su imali ugovor sa nekim tko se bavi tim stvarima i tko im je to dizajnirao, ali čini mi se da je prošle godine bilo govora kako taj ugovor važi do ove godine i da bi u FIFI 13 trebali dobiti novi način za namještanje game plana.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...

mene zanima hoće li ove godine promijeniti namještanje taktike prije utakmice koje je očajno napravljeno, a nisu ga smjeli mijenjati godinama jer su imali ugovor sa nekim tko se bavi tim stvarima i tko im je to dizajnirao, ali čini mi se da je prošle godine bilo govora kako taj ugovor važi do ove godine i da bi u FIFI 13 trebali dobiti novi način za namještanje game plana.

To bi bilo lijepo i daleko potrebno da promijene. Muka mi je od starog sistema.

Come to the dark side, we have cookies.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...

Od danas se zna i datum izlaska. FIFA 13 u Americi izlazi 25.9, a u Europi 3 dana kasnije, 28.9. Također, ukoliko se napravi preorder od 29.6, dobit će te dodatne sadržaje u igri, objavljena je slika na kojoj se vidi FIFA 13 Ultimate Edition.

 

edit: evo i detalji Ultimate Editiona:

http://www.ea.com/uk/football/news/fifa13-ultimate-edition-offers

ovo ultimate edition izdanje je po meni bezveze kolko sam skuzio za 10 funti ili eura dobije se 24 gold packa za ultimate team ali ne odma nego ti daju svaki tjedan jedan paketic i tako 24 tjedna

12 godina
offline
FIFA 13

Znam da je offtopic i opcenito ne gledam nogomet ali dres je preruzan {#}

Peace!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13
XVII Mini kaže...

Znam da je offtopic i opcenito ne gledam nogomet ali dres je preruzan {#}

 

ni meni se ne sviđa, jedan od najružnijih Barcinih dresova ikad, ali šta ćeš...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

evo malo sam njuskao po internetu i nasao najjeftinije key za fifu 13 i to kupovina na originu

 

 

UK Origin Store Price = £39.99 
India Origin Store Price = 999 Rupees (£11.56) 



1. The purchase is directly from the EA Store so it's quite safe 
2. The game is English Language and added to your Origin account for download upon release 
3. Your card is charged 1 day after the order is placed - might be a small transaction fee due to different currency 
4. You will receive an order confirmation email about 1 day after ordering 
5. The order info can be viewed any time from the Origin Store order history page 




Do the following and you should have no issues whatsoever 


1. Clear your cookies - specifically all Origin, EA and Store cookies 
2. Set the proxy and restart your browser 
3. Head to store.origin.com and it should take you to the India Store 
4. Find FIFA 13 and add it to your cart for 999 rupees 
5. Sign in using your EA Origin account 
6. Enter your real billing info - just pick the country as India though 
7. Enter your real card info and checkout 
8. The game will be available in Origin and you'll get a confirmation email about 24hrs later 


Proxy Setup 

1. Choose any Indian proxy from this list - http://spys.ru/free-proxy-list/IN/ 
2. In Chrome go settings > advanced settings > change proxy settings 
3. Click LAN settings in the pop up and check use proxy for LAN 
4. Enter the proxy address and port for the proxy you chose in step 1 
5. Click OK and the proxy is setup for India - make sure to uncheck after you're done 

Make sure your entering the correct numbers from column 1 on the proxy list, 
ignore the row number which comes first, just get the address and port number. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 12:34 (lnova65).
 
2 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice