FIFA 13

poruka: 11.485
|
čitano: 2.085.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
pa samo kažem da ne razumijem zašto si stavio taj članak koji nema veze sa ovim iznad s čime si ga povezao, ništa uvredljivo.

Čovječe nisam mislio nikog uvrijedit niti ništa drugo samo da se vidi da su mislili i to je to.Oprosti onak. {#}

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
FIFA 13
lol tko govori o bilo kakvim uvredama? koliko ja vidim, ti si se uvrijedio na moj post u kojem sam ti rekao da to što si stavio nema veze sa onim iznad. Svašta s tobom kad su u pitanju FIFA i PES.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
lol tko govori o bilo kakvim uvredama? koliko ja vidim, ti si se uvrijedio na moj post u kojem sam ti rekao da to što si stavio nema veze sa onim iznad. Svašta s tobom kad su u pitanju FIFA i PES.

Da naravno.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
15 godina
offline
Re: Fifa 13
dreammaker kaže...
Kod lošeg obrambenog ces mozda i proci lijevo desno. Kod ostalih ces barem morati zarolati loptu, baciti si ju u for i sl. Ne pricaj gluposti..

 

 

Gluposti ti pričaš, pročitaj još jednom kaj si napisao. Kako ronaldo ili messi dribljaju?  Je li pri driblingu idu lijevo ili desno ili trča unazad ili stoje na rukama?

Kako možeš drukčije dribljati nego da vagneš igrača lijevo ili desno?  Dobro kažeš jedino, ovisno o kvalitetama obrambenog igrača pokušaj bi trebao biti uspješan ili neuspješan a ne uvođenje nekih svemirskih poteza koji nemaju veze s nogometom.

15 godina
offline
Re: Fifa 13

O kakvim svemirskim potezima ti pričaš? ;)

 

Ovu raspravu ne mislim nastaviti, ja sam sretan što će to rješiti, a ti pati i to je to ;)

šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
FIFA 13

Procitao sam novosti o Fifi 13 i veliki sam fan ove igre, za mene je pes losa kopija fife. Sve je super igrivost odlicna ma bas je sve na mjestu, samo da je liga prvaka,europska liga i da se malo vise potrude oko menađer moda i sl.. jedva cekam fifu 13 i kupit cu je kao sto sam i 12 i nije mi problem dat novac za dobro obavljen posao.. jedva cekam jesen 2012 :)

Sačuvaj me bože HR kulture i srpskog junaštva
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 13

evo jedan interview sa ekipom iz EA Sportsa:

http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=9104050

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2012 19:24 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fifa 13
dreammaker kaže...

O kakvim svemirskim potezima ti pričaš? ;)

 

Ovu raspravu ne mislim nastaviti, ja sam sretan što će to rješiti, a ti pati i to je to ;)

 

 

Nisam patio niti do sada a kamoli ubuduće.  FIFA je najbolja nogometna igra i uživam u njoj. Tu i tamo me znaju zasmetati nerealni potezi kada igrač napravi nekoliko oksforda ili napravi uz to i nekoliko okreta oko lopte i na taj način dođe do gola. Pošto to nisam vidio niti na jednoj utakmici lige petice u ovoj sezoni to su za mene svemirski potezi koji ne služe realnosti igre i uopće ih ne koristim niti izvodim.  Totalno bezveze i nepotrebno!

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Evo na Originu pišu zahtjevi za Fifu 13

SYSTEM REQ

 

CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better). 

Intel Core2Duo @ 2.4Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7. 

2 Gigabyte of RAM. DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above). 

ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GEFORCE 8800 GT

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Praetorian1 kaže...

Evo na Originu pišu zahtjevi za Fifu 13

 

SYSTEM REQ

 

CPU with Dual core processor (Core duo 2 or better). 

Intel Core2Duo @ 2.4Ghz on Windows XP / Windows Vista / Windows 7. 

2 Gigabyte of RAM. DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above). 

ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GEFORCE 8800 GT

 

Isto kao i fifa12.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
milanji kaže...

 

Meni se čini ili je grafika sitno poboljšana?

 

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
14 godina
offline
FIFA 13

Nadam se da će ove godine i veći klubovi dobiti prava lica igrača, to mi je bio veći nedostatak iz FIFE 12. Nekako mi se čini da to presporo rade, svake godine samo 5-6 klubova poslikaju. Nije to toliko važna stvar, ali daje bolji dojam kad igraš sa igračima koji izgledaju kao zapravo, i kvari dojam kad igraš s onima koji ne izgledaju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...

Nadam se da će ove godine i veći klubovi dobiti prava lica igrača, to mi je bio veći nedostatak iz FIFE 12. Nekako mi se čini da to presporo rade, svake godine samo 5-6 klubova poslikaju. Nije to toliko važna stvar, ali daje bolji dojam kad igraš sa igračima koji izgledaju kao zapravo, i kvari dojam kad igraš s onima koji ne izgledaju.

Fifin komjuniti je sve veći pa i imaš većinu facepackova na stranicama.Al opet.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Re: FIFA 13
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...

Nadam se da će ove godine i veći klubovi dobiti prava lica igrača, to mi je bio veći nedostatak iz FIFE 12. Nekako mi se čini da to presporo rade, svake godine samo 5-6 klubova poslikaju. Nije to toliko važna stvar, ali daje bolji dojam kad igraš sa igračima koji izgledaju kao zapravo, i kvari dojam kad igraš s onima koji ne izgledaju.

Fifin komjuniti je sve veći pa i imaš većinu facepackova na stranicama.Al opet.

Pa to nije moguće koristit sa originalom ili se varam?

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Hexfire kaže...
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...

Nadam se da će ove godine i veći klubovi dobiti prava lica igrača, to mi je bio veći nedostatak iz FIFE 12. Nekako mi se čini da to presporo rade, svake godine samo 5-6 klubova poslikaju. Nije to toliko važna stvar, ali daje bolji dojam kad igraš sa igračima koji izgledaju kao zapravo, i kvari dojam kad igraš s onima koji ne izgledaju.

Fifin komjuniti je sve veći pa i imaš većinu facepackova na stranicama.Al opet.

Pa to nije moguće koristit sa originalom ili se varam?

Moguće je.Ja sam to radio s fifom 11.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 22:58 (Tommy_123).
14 godina
offline
FIFA 13

FIFA 13 GAMEPLAY IMPRESSIONS:

FSB France - “FIFA 13 already seems much better built than its predecessor”

FIFA Benelux - “a good foundation for the various game modes”

SweetPatch.tv –“just can’t wait to get my hands on it again.”

OPM UK - “player control, is a work-in-progress, elsewhere improvements outnumber moans”

IGN - “the on-pitch action – looks stunning”

Click Online - “successfully simulating the predictable unpredictability of real life football”

Shop To - “dribbling this year is the best it has ever been”

Godisageek - “FIFA fans have a lot to look forward to this autumn”

 

Videogamer –“every moment in FIFA 13 feels important – and the game feels far more rounded as a result”

 

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-13-gameplay-impressions-roundup/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 0:06 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Last week it was confirmed that FIFA 13 will have new French commentators!SoFoot  announced that Hervé Mathoux and Franck Sauzée will be the new FIFA 13 French version commentators while BaixakJogos confirmed that FIFA 13 will be available in Brazilian Portuguese language.

 

LINK za live streaming EA Press konferencije.KLIK.

 

Datum i vrijeme održavanja konferencije

Los Angeles
04.lipnja u 13:00Lokalno vrijeme04. lipnja u 22:00
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 9:58 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
FIFA 13

E3 FIRST Gameplay trailer

 
3 1 hvala 10
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Savršeno. Svaka čast EA Sportsu{#}

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 13
KiX777 kaže...

E3 FIRST Gameplay trailer

Bilo bi bolje da su nam dali da pogledamo jednu tekmu a ne ovo

Stranice su trenutno nedostupne.
13 godina
offline
FIFA 13

Najviše mi se sviđa ono primanje Huntelara pa odmah lopta u for.

 

Ostalo ne izgleda ništa posebno drugačije u odnosu na 12 (što ne znači automatski loše), ali kao i kod PES-a, sudit će se nakon što se odigra par utakmica. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 13

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 13

Oke izgleda ali mslm da ću se držat pesa.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
1 12 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 13
Zar se jos igra PES (robot fudbal)???OVo sto ce izaci je vrh toliko od mene.

Samo da li ce iza PC biti kao i za Konzolu to je po meni najvaznije pitanje a ovo sve ostalo po meni nije toliko bitno za sada ako me razumete???
14 godina
offline
Re: FIFA 13
El Fenomeno kaže...
Zar se jos igra PES (robot fudbal)???OVo sto ce izaci je vrh toliko od mene.

Samo da li ce iza PC biti kao i za Konzolu to je po meni najvaznije pitanje a ovo sve ostalo po meni nije toliko bitno za sada ako me razumete???

pa naravno da će bit ista igra kao na konzolama, bila je i ove godine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2012 0:39 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FIFA 13
antimadridista kaže...
El Fenomeno kaže...
Zar se jos igra PES (robot fudbal)???OVo sto ce izaci je vrh toliko od mene.

Samo da li ce iza PC biti kao i za Konzolu to je po meni najvaznije pitanje a ovo sve ostalo po meni nije toliko bitno za sada ako me razumete???

pa naravno da će bit ista igra kao na konzolama, bila je i ove godine.

Samo što mi nećemo moći psovat suce putem Kinecta, a budimo realni, to i je najveća inovacija ove godine. 

15 godina
offline
Re: FIFA 13

Ma psovat ću ih ja s kinectom i bez njega..

šumski put je bio ravan.
14 godina
offline
FIFA 13
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
FIFA 13

Nadam se da će ovaj FUT coin boost biti vidljiv, jer trenutno treba više farmanja nego u Diablu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 13 nickovi - da se ekipa lakše skupi, Fifa 13 UT prodaja igraca
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice