FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 562.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 17
nul-3 kaže...

Jel se isplati sad za mjesec dana (kad zavrse ljetni rokovi) uzeti fifu i krenuti od 0 na PS4, ili da potražim neki acc sa igracima/coinsima

 Mozez igrat fifu preko origin accessa koji te dodje samo 4 eura mjesecno mislim da bi ti se to najvise isplatilo

15 godina
online
Re: FIFA 17
nul-3 kaže...

Koliko bi  me uopce izasao neki acc

Za koju platformu? Ako je za PC javi se pa se dogovorimo. Imaš na njemu zadnje 4 fife

15 godina
online
FIFA 17

Je li netko probao TOTS Verthongena? Svrbi me da ga kupim a odbija me njegov w/r.

U ovoj fifi pokazalo mi se da su mi najbolji stoperi s w/r medium/high.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

Ja sam u jedom paketu dobio Rooneya, a u ostalima jedan veliki kurac kao i obično.

Vrag mi nije dao mira pa sam isao sloziti SBC da dobijem i ja Rooneya.

Slozim sve preko mobitela sad ujutro na kavi, otvaram prvi paket i dobijem Chiellinia plus neke no name igrace,mislim si pas mater ako bude ovako u ostalim bit ce kino, mozda uleti Kiki jebo mater pa budem morao opet skidati igru :D

Naravno da nece Kiki jer su ostali paketi propuh zivi, brijem da sam u minusu neki 10k na kraju.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

Naravno da nece Kiki jer su ostali paketi propuh zivi, brijem da sam u minusu neki 10k na kraju.

 

Ja svaki paket kad otvaram nadam se Kikiju.

Čak i srebrne pakete kad otvaram :D

 

BTW

Imaš ovaj dnevni SBC za TOTS.

Jučer su bili Englezi niže lige.

Čini mi se da je to isto kao nedavno svaki dan da složiš pa na kraju dobiješ paket ovisno koliko si tih dnevnih složio.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

Naravno da nece Kiki jer su ostali paketi propuh zivi, brijem da sam u minusu neki 10k na kraju.

 

Ja svaki paket kad otvaram nadam se Kikiju.

Čak i srebrne pakete kad otvaram :D

 

BTW

Imaš ovaj dnevni SBC za TOTS.

Jučer su bili Englezi niže lige.

Čini mi se da je to isto kao nedavno svaki dan da složiš pa na kraju dobiješ paket ovisno koliko si tih dnevnih složio.

 Taj sam sinoc napravio u 2 minute, sve sam imao u klubu :)

15 godina
online
FIFA 17

Pročitam ovdje da su krenuli sbc tots pa reko da pogledam o čemu se radi i složim ako nije preskupo. Dres mi izgleda simpa. Pogledam na futheadu što ima složenog da ne razbijam glavu, kada ono brončani igrači po 10k. Ništa, idem sam slagati i složim za 2500 coinsa. U packu dobijem tots hawsawia. Mislim si super, valjda vrijedi 10k coinsa. Pogledam na market i vidim da ide nešto preko 50k coinsa. Ajde da i mene malo posere. Nije nešto ali čovjeka veseli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 17
Pa ovo više nema smisla. Robben dobije četvrtu, pazite, četvrtu IF karticu zbog jednog zabijenog gola u revijalnoj utakmici? Do ove godine znalo se kako igrači dobijaju IF karticu a od ove godine to više nema nikakvog smisla niti pravila. Samim ovim pljunuli su sebi u usta što su mu srušili rating za tri iako je više od pola sezone bio ozlijeđen a ne da je igrao loše. Fuj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 17

Službeni švedski EA twitter navodno greškom objavio ovo...

 

Nadam se da će 2.2 mil (XB1) biti dosta za Ibru, De Geu, Azpili i Luiza.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 17

Ma no. Igram na PC-u već, ali imam PS4, samo što njega ne koristim jer studiram pa nije samnom tu nego je kod kuće. Mislim igrat na njemu kad se vratim, jer je sve jeftinije i ima više igraca i sve to...

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 17
soft kaže...

Službeni švedski EA twitter navodno greškom objavio ovo...

 

Nadam se da će 2.2 mil (XB1) biti dosta za Ibru, De Geu, Azpili i Luiza.

 Teško, no nikad se ne zna. No kaj je s marketom? Opet problemi. Ima samo jedna kartica tots verthongena a pojedine kartice između sebe imaju rupu po 40 minuta što mi je nevjerojatno za ovo doba dana. Prije će biti neki problemi. Kuzim da hoćeš ibru. I ja bih ga htionali davati coinse za golmana nema smisla kada su svi problematični. Nisam pogledao ali azpili je vjetojatno cb. Malo mi je prenizak za ovu igru.

 

Ja bih htio ibru, kantea i još jednog veznjaka. Mislim da je dobro uložiti u vezni red i odličnog napadača. Ovo sve drugo ista kita.

 

Evo ti i sluzbeno bpl tots. Nema Ibre...

http://www.futhead.com/17/totw/tots-premier-league/

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 23:25 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
soft kaže...

Službeni švedski EA twitter navodno greškom objavio ovo...

 

Nadam se da će 2.2 mil (XB1) biti dosta za Ibru, De Geu, Azpili i Luiza.

 Teško, no nikad se ne zna. No kaj je s marketom? Opet problemi. Ima samo jedna kartica tots verthongena a pojedine kartice između sebe imaju rupu po 40 minuta što mi je nevjerojatno za ovo doba dana. Prije će biti neki problemi. Kuzim da hoćeš ibru. I ja bih ga htionali davati coinse za golmana nema smisla kada su svi problematični. Nisam pogledao ali azpili je vjetojatno cb. Malo mi je prenizak za ovu igru.

 

Ja bih htio ibru, kantea i još jednog veznjaka. Mislim da je dobro uložiti u vezni red i odličnog napadača. Ovo sve drugo ista kita.

 

Evo ti i sluzbeno bpl tots. Nema Ibre...

http://www.futhead.com/17/totw/tots-premier-league/

 

 U zamjeni je, ocjena 97.

15 godina
online
Re: FIFA 17
Cadus kaže...

 

 U zamjeni je, ocjena 97.

 Da, kasnije su ispravili. No kada sam pogledao link nije ga bilo. Gledao sam nekoliko puta. Toliko nisam čorav. No super da je unutra.

 

Edit: ha, ha, skužio sam zašto ga ne vidim. Kada tablet držim okomito nema ga. Kada ga okrenem horizontalno onda ga vidim. Lakše mi je držati i ležati okomito. Zato ga sinoć nisam vidio. Nije do njih nego domog tableta. Inzetesantno zašto sakrije zadnje desne kartice kada držim tablet okomito?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 6:26 (movie).
10 godina
offline
FIFA 17

Kako Son nije dobio tots karticu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17
Koje ste srebrnjake uzeli za vikend ligu?

Ja sam odlučio igrat s Serie A ekipom pa sam iskemijao nešto s Belgijancima.
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=ffQrV17rnMCAT:FFA17PCC

Ako netko ima kakvu sugestiju neka slobodno kaže.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
soft kaže...

Službeni švedski EA twitter navodno greškom objavio ovo...

 

Nadam se da će 2.2 mil (XB1) biti dosta za Ibru, De Geu, Azpili i Luiza.

 Teško, no nikad se ne zna. No kaj je s marketom? Opet problemi. Ima samo jedna kartica tots verthongena a pojedine kartice između sebe imaju rupu po 40 minuta što mi je nevjerojatno za ovo doba dana. Prije će biti neki problemi. Kuzim da hoćeš ibru. I ja bih ga htionali davati coinse za golmana nema smisla kada su svi problematični. Nisam pogledao ali azpili je vjetojatno cb. Malo mi je prenizak za ovu igru.

 

Ja bih htio ibru, kantea i još jednog veznjaka. Mislim da je dobro uložiti u vezni red i odličnog napadača. Ovo sve drugo ista kita.

 


 

S Vertongenom je neki glič bio, di si ga mogao stavit za max BIN 10k.... i naravno da ga nitko nije htio s namjerom stavit za toliko, no našlo ih se par i za 10k.

Imao sam Azpilija IF i bio mi je dobar, a ovaj TOTS je još puno jači, tako da ću ga probat i stavit uz lijevi bok gdje mi je Alonso koji je cca 185cm ako se ne varam.

The_K kaže...

Kako Son nije dobio tots karticu?

Son zapravo i nije imao dobru sezonu ako ostali, bljesnuo je na početku sezone i onda pao u krizu i nije ni igrao neko vrijeme, da bi sad pred kraj opet uspio uloviti niz solidnih utakmica. Mene više smeta što nema Coutinha, i što su 4 igrača ManUtda tu, a završiti će 5.-6..

Skilledžija kaže...
Koje ste srebrnjake uzeli za vikend ligu?

Ja sam odlučio igrat s Serie A ekipom pa sam iskemijao nešto s Belgijancima.
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=ffQrV17rnMCAT:FFA17PCC

Ako netko ima kakvu sugestiju neka slobodno kaže.

Svi dobri srebrni igrači su sada debelo precjenjeni, meni je u turniru igrao Koscielni kojeg će u WL zamijenit Varane.

Jan Jan
8 gold igrača 8 gold igrača
12 godina
offline
Re: FIFA 17
soft kaže...

Svi dobri srebrni igrači su sada debelo precjenjeni, meni je u turniru igrao Koscielni kojeg će u WL zamijenit Varane.

Ovaj Cavanda što ga ja imam je uvijek bio na cijeni.

Probao sam jučer 2 tekme s ovim svojima i jedini koji se nije iskazao je RW.

Ovaj crnac na LW nije čak ni loš bio.

Ima šut 50, a zabio je jedan gol i čini mi se čak sa week foot da je opalio.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 17

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=ja93wGm9nMCA0:FFA17PCC

Ja turnir jucer osvojio sa ovim timom,prije osvajanja zavrsio sam 4 puta u finalu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Poz,kakav je Viera ?Kao " mali  Rolando " ?Planiram  da ga ubacujem na st kao zamjenu !

Ispod 50 k .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 10:10 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Poz,kakav je Viera ?Kao " mali  Rolando " ?Planiram  da ga ubacujem na st kao zamjenu !

Ispod 50 k .

Igrao sam par puta protiv ekipa u kojima je on bio na CM i da budem iskren nisam primjetio da pravi razliku.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

Poz,kakav je Viera ?Kao " mali  Rolando " ?Planiram  da ga ubacujem na st kao zamjenu !

Ispod 50 k .

Igrao sam par puta protiv ekipa u kojima je on bio na CM i da budem iskren nisam primjetio da pravi razliku.

 Sta cu ,coinsa za bolje nemam .Mislim da ga stavljam kao zamjenu za Lukaku ili sl posto imam samo Bpl .

 Sad imam IF Sow-a i IF Embola pa ih ubacujem kad pocne tekma.

 P.S. Ima li neki ST IF iz BLP za cca 50 k ? Ili neka druga kartica do 50 k ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 P.S. Ima li neki ST IF iz BLP za cca 50 k ? Ili neka druga kartica do 50 k ?

Ne igram sa BPL pa ne znam.

Pričekaj da izađe TOTS BPL pa se možda nađe neki igrač za tebe.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 P.S. Ima li neki ST IF iz BLP za cca 50 k ? Ili neka druga kartica do 50 k ?

Ne igram sa BPL pa ne znam.

Pričekaj da izađe TOTS BPL pa se možda nađe neki igrač za tebe.

 Ima IF Gray ,da li ga je neko probao ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
online
Re: FIFA 17
soft kaže...

 S Vertongenom je neki glič bio, di si ga mogao stavit za max BIN 10k.... i naravno da ga nitko nije htio s namjerom stavit za toliko, no našlo ih se par i za 10k.

Imao sam Azpilija IF i bio mi je dobar, a ovaj TOTS je još puno jači, tako da ću ga probat i stavit uz lijevi bok gdje mi je Alonso koji je cca 185cm ako se ne varam.

 Ujutro oko 6 sati bilo ih je na marketu po 120k i budala uzmeme samo jednog. Prodam ga par sati kasnije za 140k. Mislio sam da će padati cijenom jer sutra ostaje u packovima pa će ih biti puno u ponudi. No mogao sam ih do tada prodati. Eto, dobiješ priliku lako zaraditi i onda kalkuliraš i nemaš hrabrosti uložiti.

Ne znam 177 cm za CB u ovoj igri je mala visina. Ima po meni 5 boljih CB u BPL na toj poziciji. Ja bih na silu uzeo dva TOTS CB a imam odličnu kombinaciju s odličnim w/r i ne znam zašto to mijenjati i trošiti coinse. Plavi Ogbonna i OTW Mustafi su mi odlični. TOTS Alonsa ću svakako uzeti a desno ću ostaviti Colemana 86 jer teško ću naći nešto bolje. U sredini mi je interesantan Kante, Herrera i Lallana. Dva ću uzeti ali ne znam još koja. I naprijed Ibro ili Costa a ako ostane coinsa i ako ne bude preskup mogao bih uzeti i Manea. Kod nijemaca mi je interesantan samo dembele i robben. Vidjet ću hoću li morati što prodavati da sve to realiziram. Sada sam blizu 3 milje za sve to.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
177 cm za stopera u Fifi u kojoj 1 od 10 igraca igra na centarsute je po meni cisto ok
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
batiste kaže...
177 cm za stopera u Fifi u kojoj 1 od 10 igraca igra na centarsute je po meni cisto ok

A korneri?

Nije valjda da svaku desetu tekmu napraviš korner :D

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
Re: FIFA 17
batiste kaže...
177 cm za stopera u Fifi u kojoj 1 od 10 igraca igra na centarsute je po meni cisto ok

Još nisam naišao na igrača koji nije uputio bar tri centaršuta tijekom utakmice? Lahm mi je bio super ali uvijek je kiksao na drugoj stativi kod centaršuta. Jednostavno bio je prenizak i preslab i ekipa je to koristila. Dobro, lahm je još niži ali samo kažem. Naravno, ništa to ne mora značiti ali sve ove godine sam shvatio da je za CB poziciju najbitnija visina i čvrstina igrača. No dobro, svatko ima svoj stil i igrače bira po svome guštu.

12 godina
offline
FIFA 17

U paketima od vikend lige sam dobio Kroosa i nekog TOTS iz Championshipa koji ide za kikiriki.

Kasnije rješavam Marquee SBC i drugi paket što sam otvarao pauzira se sve što znači walkout.

Opa, drugi walkout u razmaku od 2-3 packa.

Izlazi debeli flare, otvara se kartica, a ono IF smeđa.

Jebote led, odmah mi prođe Neymar kroz glavu, ali pomislim, ma kakav Neymar, nisam ja te sreće.

Spuštaju se zastave, a ono se zeleni sve u 16... reko jebem mu sve, napokon me posralo.

Izlazi grb kluba, a ono neki čudan, nije Barcelona... koji kurac... Benfica.... pa ja ću se ubit, jebeni Jonas.

 

BTW nisam ni znao koji su IF ovaj tjedan osim Neymara i bio sam 100% siguran kad je zastava pozelenila da je Neymar.

Kasnije sam bacio oko i vidim da je mogao uletit i Coutinho koji bi bio makar utješna nagrada, a ne faking Jonas.

 

Igram danas kvalifikacije za vikend ligu mada sam već osigurao upad, ali da vježbam malo sa srebrnima i dođem do finala.

Dakle, ja ne znam što je lik napravio, ili igra, ali moji igrači su od prve minute bili za kurac.

Jedva se kreću, krivo dodaju svi redom, tromi i nikakvi.

Uz sve te nedaće dominirao sam cijelu utakmicu, ali lopta nije htjela u gol i možeš ga jebat.

Lik mi u prvom produžetku uvalja krumpir iz okreta sa Vardyjem i to je bilo to.

Bila je jedna zanimljiva situacija kad sam mu ušao u šesnaesterac.

Probijem sa desne strane i prođem mu obrambenog igrača koji nije radio nikakav pokret za tackle ili bilo što slično.

Znači on je samo stajao i nije se mrdao, a moj protutnji pored njega.

I ja da ću šutirat na gol, a nema lopte??!?!??!!?

Koja pička materina?

Lopta u nogama onog braniča koji se nije micao???

Ne kužim što se dogodilo, ali takvu situaciju još nisam doživio da ovaj mrtvo hladno bez pokreta uzme loptu mom igraču?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...

 

Izlazi debeli flare, otvara se kartica, a ono IF smeđa.

Jebote led, odmah mi prođe Neymar kroz glavu, ali pomislim, ma kakav Neymar, nisam ja te sreće.

Spuštaju se zastave, a ono se zeleni sve u 16... reko jebem mu sve, napokon me posralo.

Izlazi grb kluba, a ono neki čudan, nije Barcelona... koji kurac... Benfica.... pa ja ću se ubit, jebeni Jonas.

 

BTW nisam ni znao koji su IF ovaj tjedan osim Neymara i bio sam 100% siguran kad je zastava pozelenila da je Neymar.

Kasnije sam bacio oko i vidim da je mogao uletit i Coutinho koji bi bio makar utješna nagrada, a ne faking Jonas.

 

 Sve ovo kako si opisao tocno se meni desilo hahahahaha.Jebeni jonas ide za 30k a 88 rating ima.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Pozdrav ljudi,da li se desava nekom da krene tekmu i da mu izbaci diskonekciju protivnika posle prvog suta na gol ili posle 1-2 minute utakmice,nebitno da li vodis ili gubis. Ne znam jel kod mene problem u konekciji ili protivnikov,iako pre tekme ima 4 a nekad i svih 5 crtica za konekciju.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice