FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.501
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Ja osobno nemam sati u fifi kao vecina vas ovdje...sve sto sam igrao uvik je bilo sa svojom ekipom pica,piva itd...znalo je nekad bit od podne do jutra,a nekad satak tako da predpostavljam da sa satnicom nisam ni blizu kao vi.Jedino FUT sto sam ozbiljnije igrao je fifa 14 i to je to.

Opcenito fifu sam igrao (mislim da je bila fifa 98) kad je dosla na playstation 1 pa na dalje.

Igrao sam ovaj demo i jedva cekam da dodje 19ka,meni osobno teze je pogodit gol,teze je u for loptu dat cesto promasim smjer sto mi do sada nije bio problem,u for lopta po zraku takodjer je teze smjer pogodti i nadam se da ce ostat ovako,ne smeta mi sto se moram ponovo privikavat na neke novosti.

Vidis ja nisam ni znao za te stvari legacy i tactical defending mislim znao sam da ima u postavkama ali me to nije ni zanimalo bas,igrao sam do sada tactical defending i tek kad sam prebacio na legacy,a to je sinoc prvi put bilo,drukcije za igrat lakse puno.

To sto se spominje svako malo neke situacije neralno ovo,nerealno no pa jebo te odes s ekipom na igraliste i tuces lopte realnost 100% nema dalje plus nisi potrosio 50e.

Pa ovo je igra jebo te,sta se ima ocekivat ovde da sve bude replicirano 100% iz stvarnosti ili ?To nece nikad bit,ali nikad,a najzalosnije sto je dosta toga i odradjeno odlicno i onda se izvlace neke sitne stvari pa se sere,a razlog je ustvari neki sasvim drugi.

Ista stvar je i za druge igre ne samo fifa.

To sto kolega spominje da ga ombrambeni stigne koji nije u trku,a on je u sprintu nije istina da se ne more desavat,ja sam igrao lopte i bio sam krilo...znalo se desit da me stigne igrac i izbaci sporiji od mene 3 puta,kad gurnes lopru i sprintas moras opet vratit kontrolu lopti,a da ostanes u istom sprintu to je tesko,a ovaj do tad ima vremena da te skuzi i trka za tobom,jedinoi ako je igrac glup ko kurac pa te ne vidi da si pruzio loptu ispred sebe pa si ga vec prosa daleko.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Stalno spominjes Movie to stizanje igraca. Ja ne znam kako, ali ja kad pobjegnem, pobjegnem... Bio to Jesus ili bilo ko drugi. Uostalom Pace kao ocjena je sastavljena od vise njih. Mozda je ubrzanje tom stoperu veliko... Pa stigne. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Stalno spominjes Movie to stizanje igraca. Ja ne znam kako, ali ja kad pobjegnem, pobjegnem... Bio to Jesus ili bilo ko drugi. Uostalom Pace kao ocjena je sastavljena od vise njih. Mozda je ubrzanje tom stoperu veliko... Pa stigne. 

Kakvo jebeno ubrzanje. Mbappe u punom šprintu projuri pored igrača koji stoji. Ovaj se okreće i počne trčati za njim i u par koraka ga stigne. Kakve tu ima veze jebeno ubrzanje? Pogledaj kakvo ubrzanje ima danilo a kakvo mbappe. Da ne odgovaram i ovom gore na istu stvar. Ja ne znam je li pričam francuski ili koju kitu? Da mogu snimiti situaciju snimio bih i postao. Kako igrač koji stoji, stigne se okrenuti i početi trčati za najbržim igračem u igri i stići ga u par koraka? Jedan ima pace 96 a drugi 75. Jedan je u punom šprintu a drugi stoji leđima okrenut golu. Možete li povezati te dvije očite činjenice?

10 godina
offline
Re: FIFA 19

Privise ovo shvacas ozbiljno...mene iskreno zaboli k...jer je ovo igra i jos demo.

Niti ocekivam da bude 100% realno i znam da nece, niti sam obracao paznju na takve stvari,a kamoli npr.o taktici i statsima igraca sto vi spominjete jer do sad kad god smo igrali bila je zajebancija i uzivanje.

Stigne on mene,stignem ja njega isto je svakom...jebem mater ja igri,jebu i ostali i stas to je car fife,igara opcenito i eto.

Sad kad pocmem igrat fut vjerovatno cu to sve vise pratit i vjerovatno se i vise zivcirat,ali bar znam sta me ceka i nije mi mrsko uopce.

 

ps.kad vec spominjes to trcnje,istina da sad ne mogu tako lako pretrcat sa strane ili oprobat nesto napravit kao prije,stisnu me i lakse nego prije uzmu loptu (igrao sam na world class i legendary).

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kakvo jebeno ubrzanje. 

Mene više zanima kako se igrač koji ti ukliže, a ti ga predriblaš i prođeš dalje, uspijeva dići se s poda i zaletiti se za tvojim igračem i stići ga.

To mi je još smješnije od situacije da te stigne dok stoji.

Ovaj je na podu, diže se i stigne igrača - I love this game :)

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
FIFA 19

jel to early access samo ak preordam ultimate edition ili se pretplatim na premium monthly? Kolko vidim na standardnu nema early access,a prije je bio kod preordera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Mene više zanima kako se igrač koji ti ukliže, a ti ga predriblaš i prođeš dalje, uspijeva dići se s poda i zaletiti se za tvojim igračem i stići ga.

To mi je još smješnije od situacije da te stigne dok stoji.

Ovaj je na podu, diže se i stigne igrača - I love this game :)

 Bravo, to sam zaboravio reći a to se često događa. Najbolje što mu za to ne treba previše vremena, desetak metara.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

@Movie gle, mos ga jebat ali nema tog igraca koji je brzi sa loptom u nogama nego igrac bez nje. Ako ju gura ispred sebe daleko (desna gljiva) onda da ali ne moze nitko driblati brze nego sto jedan prosjecan igrac moze sprintati.


 Nisi me shvatio. Ako ja gurnem loptu u prostor između dva stopera i moj igrač utrčava u punom trku a jedan od stopera ili bočni koji stoji, okreće se golu, počne trčati i uhvati me za desetak metara, zar to tebi izgleda realno? Znači ja u punom trku a ti stojiš, okrećeš se i počneš ubrzavati, trčati. Gle, nema obrambenog na ovom svijetu koji to stiže. Ja uopće o dribljanju ne pričam već o takvim situacijama u kojima lopta ide u prostor a moj mbappe utrčava i bez beda ga lovi igrač pacea 75 koji uopće nije s njim u trku već je statičan i počne trčati tek kada ga ovaj pretrči. To je suludo nerealno.

 Ja sam inače baš dojma da je to na ovom demu dosta dobro odrađeno. Mali uzorak, tek oko 20 tekmi, ali često loše pozicioniranje bočnog ili stopera praćeno dobrom loptom u prostor rezultira time da obrana više ne stigne to pokrit. Naravno, vjerojatno će sve biti masakrirano prvim patchem i opet se vratit u svemir gdje Mertesacker s 10 metara zaostatka stiže Mbappea, al za sad mi djeluje OK 

12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam odigrao jednu utakmicu demoa i to je to.

U principu me demo ne zanima zato jer svake godine bude isti kurac.

Svi su zadovoljni što je igra sporija i "realnija" i onda kad je objave ili s prvim patchom je ubrzaju i sve sjebu.

Zato mislim da nema smila raspravljati o demou jer svi dobro znamo da demo i igra nakon par patcheva nemaju veze jedno s drugim.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Privise ovo shvacas ozbiljno...mene iskreno zaboli k...jer je ovo igra i jos demo.

Niti ocekivam da bude 100% realno i znam da nece, niti sam obracao paznju na takve stvari,a kamoli npr.o taktici i statsima igraca sto vi spominjete jer do sad kad god smo igrali bila je zajebancija i uzivanje.

Stigne on mene,stignem ja njega isto je svakom...jebem mater ja igri,jebu i ostali i stas to je car fife,igara opcenito i eto.

Sad kad pocmem igrat fut vjerovatno cu to sve vise pratit i vjerovatno se i vise zivcirat,ali bar znam sta me ceka i nije mi mrsko uopce.

 

ps.kad vec spominjes to trcnje,istina da sad ne mogu tako lako pretrcat sa strane ili oprobat nesto napravit kao prije,stisnu me i lakse nego prije uzmu loptu (igrao sam na world class i legendary).

Naravno da igru shvaćam ozbiljno jer bi se trebalo raditi o ozbiljnoj igri s obzirom da igra ostvaruje najveću dobit u povijesti industriji. Kada se sve zbroji ovo nije neka platformska arkada koju ne shvaćaš nikako drukčije nego kao nekoliko desetaka minuta zabave. Doduše, i ovdje se hoćemo zabavtiti ali ne želimo da nas igra jebe u mozak. Od igre na ovom nivou i s ovolikim budžetom očekujemo ako ništa da nas bar ne tretira kao budale. Isto tako obožavam argument, ako hoćeš realnost idi igrati "pravi nogomet". Ja sam se naigrao "pravog nogometa", stoga sam možda kritičniji nego onaj koji ga nikada nije igrao.

 

Neke stvari u igri ovakvog tipa su neoprostive. Ako ja idem prema golu a lik me pokosi na liniji 16m s leđa i za to uglavnom ne dobije nikakav karton ili eventualno žuti, meni to nije normalno. Neki put niti faul nećeš dobiti. Znaju se pravila. Ako ja fauliram igrača a on ipak uspije dodati loptu drugome a ovaj trećem a taj treći je izgubi ne može igra vraćati prednost, jer je prednost iskorištena. Prednost se ne mjeri vrmenski kao u ovoj igri. Ako prilikom prekida moja tri igrača stoje bezveze u terenu ne čuvajući nikoga a istovremeno jedan protivnički igrač stoji sam par metara od njih, meni to nije normalno. To je idiotsko pozicioniranje i nisu si dali truda da shvate važnost pozicioniranja igrača na terenu niti osnove nogometne igre.

 

Ako jedan napadač stoji na centru a moja tri stoje u liniji nekoliko metara od njega i on dobije loptu i ima otvoren put prema mome golu, meni to opet nije normalno. Čemu tri moja igrača na centru koja ne čuvaju tog jednog napadača? zašto stoje u liniji? Ako obrambeni koji je prvi na lopti uopće ne skoči već skoči igrač iza njega koji uopće ne gleda loptu a glavom je puca tjemenom i zabija gol, je li i to tebi normalno? Postao sam taj slučaj jučer. Kao što kolega kaže, lik mu ukliže, diže se brzinom munje, okreće se, počinje trčati i bez beda te stiže, koji kurac je to nego sprdnja? Nekada sam imao gušt zabijanja gola jer sam točno osjetio kada mi igrač pukne loptu punom nogom, kada unutarnjim ili vanjskim dijelom kopačke.

 

Danas, nekoliko godina kasnije to izgleda smiješno, što sam uostalom pokazao prije koji dan na nekim primjerima kada igrač puca van svake logike i zakona fizike. Kako je to moglo biti realno prije pet godina a danas ne može? Kome je uopće gušt gledanja tako mehanički zabijenog gola? Kako je moguće da jedan igrač u jednoj akciji stigne sve pokrivati? Trčiš s njim od 16m pa do jedne aut linije pa do centra i druge aut linije. Kompletnu obranu možeš držati s tim jednim CM igračem? Zaboravili smo idiotske golmane kojima pukneš po travi a oni se bacaju u zrak. Onda im pukneš visoku a onio se jedva odlijepe od trave?

 

Mogao bih ovako nekoliko stranica ali nema smisla. Rekao sam da neću više komentirati ovo sranje od igre jer nema smisla. Sva sranja od prošle godine sastavni su dio igre i ove godine. Možemo se samo ponavljati. Kupio sam igru ali joj se uopće ne veselim i fakat mislim da mi je ovo zadnja sezona fife. Kako rekoh, đaba im prezentacija, grafika, animacije, fluidnost igrača, potezi... svega tu ima osim onog najbitnijeg. Realnog gameplaya, bar onoliko koliko se može prenijeti u jednu igru.

12 godina
offline
FIFA 19

Ja jos uvijek nisma na cisto dal da je kupim ili ne.

Jebe me sto sam dobio plejku pa bi bilo normalno da je kupim, jel.

Na US storu je 60 dolara najjeftinija koju sam za sada nasao, kod nas ima infomark box verziju za 460kn, jel nasao netko nesto povoljnije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

movie  po n-ti put prozvod koji se prodaje masovno mora biti prilagođen za mase. Za prosječno inteligentu osobu. Koja u pravilu ne gleda ovakve sitnice niti ju zanimaju. Zabavljaju ju stvari koje su određenim ljudima glupe i nelogične. Rijetko se događa da je taj proizvod stvarno i kvalitetan da su svi sudionici oduševljeni (tipa toalet papir) 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

.....

 

Neke stvari u igri ovakvog tipa su neoprostive. Ako ja idem prema golu a lik me pokosi na liniji 16m s leđa i za to uglavnom ne dobije nikakav karton ili eventualno žuti, meni to nije normalno. - mozda Mamic ima veze s ovim.

 

....

 Ne znam,nisam nikad toliko vremena potrosio na analiziranje necega niti mi se da...ako se desava meni,desava se i drugom liku tako da smo na istom.Kao sto sam rekao ja ako sam je igrao to je bilo s ekipom turniri i tjt.Sve te pizdarije sam primjetio ali stas mu sad,posaljes je u 3 pm i nastavis.Slijedece god kupis novu slicne pizdarije,opet im jebes mater i nastavis.

Nemas druge igre opet je fifa sami vrh,prci ga.

Na kraju znas da se nista ne minja,shatis da se bezveze zivciras i stas sada,odustanes ili nastavis igrat ili odustanes.To sam ja davno shvatio i zato nisam imao zivaca za online igranje.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 12:11 (hrka11).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
movie kaže...

.....

 

Neke stvari u igri ovakvog tipa su neoprostive. Ako ja idem prema golu a lik me pokosi na liniji 16m s leđa i za to uglavnom ne dobije nikakav karton ili eventualno žuti, meni to nije normalno. - mozda Mamic ima veze s ovim.

 

....

 Ne znam,nisam nikad toliko vremena potrosio na analiziranje necega niti mi se da...ako se desava meni,desava se i drugom liku tako da smo na istom.Kao sto sam rekao ja ako sam je igrao to je bilo s ekipom turniri i tjt.Sve te pizdarije sam primjetio ali stas mu sad,posaljes je u 3 pm i nastavis.Slijedece god kupis novu slicne pizdarije,opet im jebes mater i nastavis.

Nemas druge igre opet je fifa sami vrh,prci ga.

Na kraju znas da se nista ne minja,shatis da se bezveze zivciras i stas sada,odustanes ili nastavis igrat ili odustanes.To sam ja davno shvatio i zato nisam imao zivaca za online igranje.

Kada me citiraš nemoj u moj citat ubacivati nešto što ja nisam rekao niti napisao. To stavi ispod kao tvoj komentar. Naravno da obraćam pažnju na sve jer volim nogomet i igram ga od svoje 10 godine. Želim da igra bude kvalitetnija jer imaju sve resurse za to. Opet, shvaćam da ako igru naprave realnijom velika većina igraća neće je moći igrati jer će im igra prestati pomagati. Bolje je da manji dio koji očekuje neku realnost prestane igrati nego veći dio koji od te nerealnosti profitira. Brojke su sve u poslovnom svijetu a ovog trenutka brojke su na strani ea sportsa.

10 godina
offline
FIFA 19

Ovo s citiranjem je bila zajebancija ali ocito nema zajebancije ok onda.

 

Krivo si me shvatio,ja bi volio da vuce na realnost i da sto bolje to bude uradjeno.Meni ne smeta to i da bude sto teze,realnije itd. ali znam da nece nikad i ne vidim smisao zivcirat se i raspravljat s drugima oko toga jer u zivotu ima bitnijih stvari za to,to sam htio rec,a ne da me ne zanima jer je kao sto ti kazes nerealno sranje....

 

A opet koliko god ima nelogicni i glupi stvari ipak su se i primakli tome "realnosti".Komentar od prijatlelja mi koji igra pes jedno 15ak godina i nikad fifu nije zaigrao.

Prije par dana u mene nas nekoliko turnir igramo i njegov komentar nakon 2 3 igre "koji k je ovo,nema zabave nikako,sve je puno teze nego na pesu" sad sta je mislio s tim ne znam ni ja.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
izvone kaže...

jel to early access samo ak preordam ultimate edition ili se pretplatim na premium monthly? Kolko vidim na standardnu nema early access,a prije je bio kod preordera.

Ne treba ti igra. Možeš se pretplatiti na obični za 4 eua i igrati deset sati a možeš uzeti i mjesećnu premium pretplatu pa igrati cijeli mjesec. Gledam, isplati se uzeti godišnju premium pretplatu za 99 eura i igrati fifu godinu dana kao i sve ostale igre koje nude. Ionako samo fifu platiš više od pola tog iznosa i baciš je nakon godinu dana. Naravno tko je na pc. To vrijedi za origin access. Sada vidim tebe interesira ovo tri dana prije?  Najslabija verzija igre nije uključena u to. Smo ove dvije jače verzije. Mislim da s time nema veze premium. Njega uzmeš pa igraš od danas. Poslije uzmeš igru kakvu hoćeš, ako hoćeš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 14:00 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 

 

A opet koliko god ima nelogicni i glupi stvari ipak su se i primakli tome "realnosti".Komentar od prijatlelja mi koji igra pes jedno 15ak godina i nikad fifu nije zaigrao.

Prije par dana u mene nas nekoliko turnir igramo i njegov komentar nakon 2 3 igre "koji k je ovo,nema zabave nikako,sve je puno teze nego na pesu" sad sta je mislio s tim ne znam ni ja.

 

Ja bi rekao da vas taj frend zeza, jer meni PES djeluje teži za igrati i traži puno veću koncentraciju, + što moraš uzeti dosta faktora u obzir.

 

 

The Commissioner of Football
10 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

 

Ja bi rekao da vas taj frend zeza, jer meni PES djeluje teži za igrati i traži puno veću koncentraciju, + što moraš uzeti dosta faktora u obzir.

 

 

 A ne znam bas da je tako...ustvari ne mogu govorit jer nisam igrao pes 17 i 18 pa stvarno ne znam...Ja sto sam pes prije igrao bio mi je majke mi bezveze,zadnji sto mi je dobar bio stvarno je davno bilo ako ne 2009 ili 2012g.

To kad je govorio ne znam na koji je tocno mislio,ali rekao je kao sta je ovo,nema zabave neke,sve je teze ralnije nego tamo na pesu i iskreno svidilo mu se.

Ma majke mi ne znam,idje mi na neku stvar to prepucavanje sta je bolje,ciji je caca jaci,nije mi 10g. nek igra svak sta mu pase i to je to.

Ja sam osobno igrao prije ako jedan prijatelj ima pes onda se tuce pes,drugi ima fifu ako smo kod njega onda se tuce fifa itd...ja osobno sam kupovao samo fifu,pase mi vise i to je to.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

movie  po n-ti put prozvod koji se prodaje masovno mora biti prilagođen za mase. Za prosječno inteligentu osobu. Koja u pravilu ne gleda ovakve sitnice niti ju zanimaju. Zabavljaju ju stvari koje su određenim ljudima glupe i nelogične. Rijetko se događa da je taj proizvod stvarno i kvalitetan da su svi sudionici oduševljeni (tipa toalet papir) 

 Hvala ti, vec neko vrijeme nisam dobio ovako visoku pohvalu!

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 14:16 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: FIFA 19

Nema na čemu. Biti češ potreban kad počnu komentari na punu verziju igre. 

 

Evo i jedne recenzije: https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-19-fifa-19-review-the-spectacular-troubling-video-game-modern-football-deserves

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 16:00 (plavi08).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Nema na čemu. Biti češ potreban kad počnu komentari na punu verziju igre. 

 

Evo i jedne recenzije: https://www.eurogamer.net/articles/2018-09-19-fifa-19-review-the-spectacular-troubling-video-game-modern-football-deserves

 

  "It's here for the Messi and Ronaldo rivalry keyboard warriors, the Neymar shirt-wearers from Peckham and the Paul Pogba dabbers".

S ovim je sve rekao i to je tako.Ko je imale igrao fifu bilo online ili ne ovo je skontao,ovi ne minjaju nista i boli ih k... i stas sada,nes nista prominit,a od zivciranja nema nista.

Origin_Steam: hrka11
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Onaj zadnji trailer docarava svu jad i bijedu FIFe. Koji je ono "K" bio?

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Skida seeeeeeeeeee

Who bolan cares
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Zelim bug ligu ove godine, ne zanimaju me ''isprike'' fut ili sa klubovima nebitno. Zezam se, mislim da bi to bilo bas cool.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Prve prime icone dostupne u packovima! Je li tko uspio ući u web app?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Zelim bug ligu ove godine, ne zanimaju me ''isprike'' fut ili sa klubovima nebitno. Zezam se, mislim da bi to bilo bas cool.

 Slazem se oko ovoga. Ako netko bude u mogucnosti bavit se sa ovim i sloziti BUG ligu, bilo bi stvarno odlicno. Potpuno ne bitno jel FUT ili Season. Posto sad imam posteni internet doma, mozemo dogovorit neki stream na twitchu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 19

Simpa dresovi za najbrže. Nešto čitam da ništa danas od web appa? Tek sutra. Nisam izdržao te uzeo mjesec dana igre na PC da se uvjerim na što sliči fut. Trošio sam i gluplje novce tako da...

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 19:22 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Simpa dresovi za najbrže. Nešto čitam da ništa danas od web appa? Tek sutra. Nisam izdržao te uzeo mjesec dana igre na PC da se uvjerim na što sliči fut. Trošio sam i gluplje novce tako da...

 Reddit je suh sa informacijama oko toga. Mozda oko 8 po nasem vremenu, ko ce ga znat. Uostalom, razumije se da ako ne udes odma da mu se nece moc jos kojih 1h prismrdit radi navale. 


Isto tako, sta se tice ikona. Citam na redditu da su sve prime ikone odmah u paketicima.

 

EDIT: Ti movie opet kupio za PC i za PS4 ? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 19:25 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Reddit je suh sa informacijama oko toga. Mozda oko 8 po nasem vremenu, ko ce ga znat. Uostalom, razumije se da ako ne udes odma da mu se nece moc jos kojih 1h prismrdit radi navale. 


Isto tako, sta se tice ikona. Citam na redditu da su sve prime ikone odmah u paketicima.

 

EDIT: Ti movie opet kupio za PC i za PS4 ? 

Uzeo sam za PS4 a ovo sam sada platio mjesec dana origin accessa pa da vidim na što igra sliči. Sada daju igru na rentu i to najjaču verziju. Tko je na PC po meni se isplati uzeti na godinu dana za 99 eura i dobiješ sve te igre za igrati plus fifu od danas. Ja sam tu najjaču verziju za PS4 s popustom platio 674 kune tako da mi ovih 99 eura ne izgleda puno s obzirom što sve možeš igrati. Negdje na twitteru sam pročitao da ništa od web appa do sutra.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice