FIFA manager 13.

poruka: 27
|
čitano: 12.731
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

Po običaju ea je najavio FIFU manager 13 na e3-u.Evo nekoliko novostivezanih uz nju.

Nažalost u igri je prisutan stari engine iz fife10 i onaj koji je trenutno na ps2 al to neumanjuje igru.

FIFA MANAGER 13 introduces Team Dynamics, a new feature that brings the role of the trainer to life, encouraging players to pay close attention to relationships, egos and goals of individuals within the team. As the trainer, you get an overview of team hierarchy, rivalry, personality clashes, personal goals, and much more. New individual player objectives have a special role, and your team will only be successful with enough team leaders and everyone working towards the same objectives. Two new features called Team Matrix and Hierarchy Pyramid enables fan to quickly identify which players are having challenges and their impact on team dynamics. From balancing player rivalries to spending enough time understanding and setting player expectations, FIFA MANAGER 13 will push you to perfect the art of team management.
The game also takes a visual leap forward with higher resolution graphics, numerous new fan banners that create a livelier atmosphere in the stadiums, and fans now wear shirts, scarves and jackets that show off their team colours, just like real life. Plus, the 3D game option has been refined, and tactical orders and individual instructions to players now have seamless settings which enable gamers to further fine-tune their tactical plans.
Option to control the penalty taker
-   Option to select the penalty takers before a shoot-out
-   Additional tooltips with position information
-   Injuries in stages
-   Option to send all players to warm-up at once
-   Special commentaries on fan behaviour
-   Weather changes
-   Comments on tactics
-   New injury time calculation and comments
-   Pre-penalty texts and many more.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

jel ima gdje system requirements za igru

Nijaz
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

kada sluzbeno izlazi ova igra? neki pisu pocetkom 10. neki krajem 10. miseca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

Meni je Football manager je 100 puta bolji {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

Zar pored FM-a živog? {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

pa osobno mislim da FIFA manager daje vise detalja oko cijelog kluba i svega sta se vrti oko njega a FM daje vise daje dubine u same utakmice.

 

Ja volim imat sve konce u rukama u klubu, a i simpaticna mi je postala otkad sam provao ovu sadasnju fifu manager 12

 

i BTW. kupit sebi vilu od nekoliko milijuna i posjedovat svoj avion je nesto sta nazalost ne mogu vidit u FM {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA manager 13.

Je li moguće još uvijek igrati utakmice iz managera u FIFI? Koliko se sjećam postojala je ta opcija prije par godina...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA manager 13.
Jeli netko probao ovo? Nisam igrao već 2-3 godine i tad nije bilo ni do koljena Football Manageru pa me zanima jesu se popravili?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA manager 13.

Ovaj manager bi usporedio s PES-om, svake godine bolji, ali još puno moraju raditi na igri da dostigne Football Manager ili u slučaju PES-a FIFU

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

pa ne znam,meni osobno je ovaj novi fifa manager 2013 bolji od fm 13.ima više licenciranih klubova i liga,svi stadioni su pravi a ne generični kao u fm što je sigurno plus a i puno više licenciranih igrača sa stvarnom slikom.po meni osobno je fifa menager bolja igra a igrao sam obje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA manager 13.

Lol zato jer ima stadione i slike. Kakve to veze ima sa gameplayom. Jos puno trebaju jesti da stignu FM.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.

e jebiga sad,ja sam naveo razloge zbog kojih je meni osobno fifa manager 13 bolja igra.svatko ima pravo reći šta je njemu bolje jel tako?

13 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

Živo smeće od igre, svake godine isto. Samo drugačiji style. Vođenje kluba nema veze s menađerom uopće, ona retard muzika. Football manager je za njega avion i mslm da će tako i ostat još dugo vremena.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.

a dobro.tebi je smeće,meni nije.i nigdje nisam napisao da je football manager 13 loša igra,dapače super je i nju ću isto igrati.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

Ja uopće nebi mjerio te dvije igre. Fifa je čist sprdačina, svake godine probam fifu manager u nadi da će bit bolja od prethodnika, mada oni uspiju shebat više neho prethodnu.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.

a mislim,prvo napišeš da igru pokreće stari engine ali da to neumanjuje igru a sad kažeš da je živo smeće.NHF

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.
ddd3 kaže...

a mislim,prvo napišeš da igru pokreće stari engine ali da to neumanjuje igru a sad kažeš da je živo smeće.NHF

Meni to ne smeta, menađerski dio je dosta loše obavljen.

ELS BLAUGRANES <3
12 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

meni u fifi najviše smeta sučelje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.

nije ni football manager savršen.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

Nitko to ne kaže, ali je miljama bolji od fife managera.

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA manager 13.

Jedino u čemu je FIFA Manager bolja od FM je grafika i sučelje i u ME, ostalo ništa ne valja

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.

zaboravio si spomenuti i više licenciranih klubova,i to mnogo više,igrača pa i liga licenciranih daleko više nego u football manageru 13.a da stadione i ne spominjem.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.
ddd3 kaže...

zaboravio si spomenuti i više licenciranih klubova,i to mnogo više,igrača pa i liga licenciranih daleko više nego u football manageru 13.a da stadione i ne spominjem.

 

Ne znam kojim sam čudom i zašto otvorio ovu temu uopće budući da je jedini FIFA Manager koji valja pretposljednji Total Club Manager... Dakle TCM 2005, u njemu sam proveo jako puno sati uživancije, nakon toga su mijenjali odlično sučelje i lagano propadaju iz godine u godinu...

 

Ali, klubova i liga ne može sigurno biti više nego što je u FM-u. Out of the box u FM-u su mislim 53 lige (i to prve lige, a skoro svaka ima bar i 2. ligu) koje imaju prave klubove sa pravim igračima. Traje 15 min max. da se skinu grbovi i promjene imena natjecanja pa imaš po tebi 53 licencirane lige. Prošle godine sam otvorio FIFA Mananger 12, ušao u Hrvatsku i ono, klubovi nemaju veze sa realnošću, igrači također. Makedonija ista stvar. Izbrisao i ne pokrećem ga više...

 

Grafika je svakako na strani ove igre, ali čar FM-a je onaj 2D prikaz, a iako se slažem sa mnogima da 3D mora biti bolji za igru iz 2012. godine, razumijem zašto nema drastičnih promjena u njemu - 2D je i dalje klasik.

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
14 godina
offline
FIFA manager 13.
Football Manager nema licencirane klubove, ali to se lako popravi, prošle godine sam skinuo grbove, lica igrača za svaki klub u igri. A što se tiče same igre, probao sam jučer ovaj FIFA Manager i nemože se nositi sa Football Managerom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

pozz svima

poceo sam igrati fifa manager 13 i zavrsio jednu sezonu uspjesno,i kupio neke igrace ali sad te igrace ne mogu koristiti za ligaske utakmice vec samo za kupove ,pa ako mi neko moze reci u cemu je problem i kako mogu to rijesiti ako se moze rijesiti ikako

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA manager 13.
eagle05 kaže...

pozz svima

poceo sam igrati fifa manager 13 i zavrsio jednu sezonu uspjesno,i kupio neke igrace ali sad te igrace ne mogu koristiti za ligaske utakmice vec samo za kupove ,pa ako mi neko moze reci u cemu je problem i kako mogu to rijesiti ako se moze rijesiti ikako

mora proc odredeni period :)

Zan klo van dam
11 godina
neaktivan
offline
FIFA manager 13.

pozdrav

 

kupio sam igru pa imam par pitanja

 

1.cemu sluzi ono logiranje na ea server svaki put, sto se time dobiva?

2. nigdje nevidim multiplayer da igram protiv klubova drugih igraca, toga vjerojatno nema ili sam u krivu

3. jel su prosle fife manageri updetirani glede grbova klubova i dodatka nizih liga ili je to to

4.jel ima kakav posteni manual osim onog na par stranica

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice