GTA IV - 5. Patch

poruka: 77
|
čitano: 19.851
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV PC - 5. Patch

O da. Stigao je i peti, veličanstveni. :))

Peti patch nam donosi nekoliko novosti u svijet GTA IV igre.

Patch koji nosi naziv "1.0.0.4" popravlja sjene, nekoliko bugova, prokišnjavanje u prostorijama, isključivosti korištenja miša u toku leta helikopterom i što je najvažnije, veliku OPTIMIZACIJU zbog koje treba pohvaliti Rockstar Games i Rockstar Toronto, naravno, koji su zadužni za sve to.

Osim toga, Multiplayer igrači napokon dobivaju svoj mir. U novom patchu dodan je ANTI-CHEATING SYSTEM i mogućnost kickanja igrača bez glasanja ostalih članova kao što je bilo prije.

Uz to, patch popravlja još nekoliko bug-ova iz Multiplayera i ponovno, jača optimizacija tu radi glavnu ulogu.

 

Novi patch iznosi oko 95 MB što je čak 40 MB od njegovog susjeda, patcha "1.0.4.0".

Preporuka: Ukoliko imate original igru, svakako instalirajte ovaj patch i osjetiti ćete razliku.

 

I još nešto. DODANI SU NOVI ACHIEVEMENTS-i, ali ne obični, već oni iz prve GTA IV ekspanzije: "The Lost and Damned"!!

Iako Rockstar o dodavanju tih Acheivements-a nije ništa htio govoriti, očito je da će TLAD uskoro doći i za PC a time, nakon još malo čekanja i "The Ballad of Gay Tony".

 

Dakle, instalirajte patch jer da biste igrali The Lost and Damned, morati ćete imati instaliran peti patch.

 

Ukoliko još uvijek niste instalirali patch: Uđite u igru, (ukoliko niste) aktivirajte Games For Windows Live nakon čega će Vas on upitati za instalaciju najnovijeg Update-a.

Nakon što se upotpunosti instalira, vratiti ćete se na desktop gdje će Vam započeti instalacija novog, petog GTA IV PC patcha.

 

A ukoliko imate nekakvih problema, patch možete izravno skinuti sa Rockstar-ove stranice i instalirati ga:

- NOVI PATCH: http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html

 

 

FIXES (1.0.0.4):


GENERAL:

* Convert all region SKU's into the same SKU.
* Include support for all languages within single exe.

CONTROLS:

* Allow controls to be double mapped on keyboard.
* Added option in controls menu to disable mouse controls in helicopters.
* Adjust keyboard control sensitivity in hood cam view in vehicles.

MULTIPLAYER:

* Security Updates to deter cheating in multiplayer.
* Hosts can now immediately Kick users from their games in Lobby and in game via Cell phone without having to rely on peer voting.
* Fixed a bug in Cops 'n Crooks mode where Host would drop out and prevent remaining players from leaving game.

 

----------

 

Screenshots:

 

Instalacija novog patcha Instalacija novog patcha
"The Lost and Damned" Acheivements na Games For Windows LIVE-u "The Lost and Damned" Acheivements na Games For Windows LIVE-u
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 22:16 (ivann.n).
 
7 0 hvala 9
14 godina
offline
GTA IV - 5. Patch

Se osjeti razlika u igri(fps) izmedu starog i novog patcha?

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
Fake_Alert kaže...

Se osjeti razlika u igri(fps) izmedu starog i novog patcha?

Da, i to velika. Trenutno ne znam koliko se prosječno FPS povećava kod većine igrača, ali je do sada najveći performance boost bio oko 15 FPS-a više.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 22:15 (ivann.n).
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch

znaci ipak ce doci one ekspanzije i za PC? jedva cekam, sreca da sam narucio original gta!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
Hoće, doći će, samo je pitanje vremena kada.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
ivann.n kaže...
Hoće, doći će, samo je pitanje vremena kada.

to se trazi...jedva cekam, jos ako izide koji patch za optimizaciju bit ce savrseno!

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
stipica_zd kaže...
ivann.n kaže...
Hoće, doći će, samo je pitanje vremena kada.

to se trazi...jedva cekam, jos ako izide koji patch za optimizaciju bit ce savrseno!

Pa ovaj donosi optimizaciju, nisi pročitao cijeli post? :)

A ako bude još takvih, nema našoj sreći kraja!

14 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch

Ja nemam org., pa jel neko instalirao to na neorg. igru i jel mu radi  ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
Tsar kaže...

Ja nemam org., pa jel neko instalirao to na neorg. igru i jel mu radi  ???

Ukoliko se patch instalira na crack-anu igru, igra će se neprestano rušiti i pokazivati razne errore zbog zaštite. :)

14 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch

Hoce li opet trebat poseban crack za njega il se moze s istim od 1.4??

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
Trebati će posebni crack za novi patch.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch

Ako ga netko ima nek mi posalje link na PM.. Hvala unaprijedBelji se

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
ivann.n kaže...
stipica_zd kaže...
ivann.n kaže...
Hoće, doći će, samo je pitanje vremena kada.

to se trazi...jedva cekam, jos ako izide koji patch za optimizaciju bit ce savrseno!

Pa ovaj donosi optimizaciju, nisi pročitao cijeli post? :)

A ako bude još takvih, nema našoj sreći kraja!

znam da donosi, ali govorim za buducnost. ako izide koji crack koji ce jos optimizrati igru..fpsa nikad dosta..

jeli treba skinuti samo ovaj patch ili sve prethodne jednog po jednog...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 14:35 (stipica_zd).
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch
@ Fico trenutno ga nema. Što se mene tiče, nadam se da će na tome i ostati, ali to je moje mišljenje.

@ Stipice ne treba. Svi prethodni patchevi nalaze se u zadnjem patchu stoga je preporučeno samo zadnji patch instalirati.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA IV - 5. Patch

Džabe kada to nitko ni neigra, samo neki obožavatelji gta 4. Igra je totalno razočaranje i tek sada se da pošteno pogonit.

 

Zahtjevnija od krize, a opet lošija grafika.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
GTA IV - 5. Patch

Meni je bila igra ok... jedino su me totalno zivcirali bugovi i ona neoptimizaranost, ugl. kolko sad vidim to je lanjski snijeg :p

ako izade lost and damned definitivno cu igrati...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
Hyperion kaže...

Džabe kada to nitko ni neigra, samo neki obožavatelji gta 4. Igra je totalno razočaranje i tek sada se da pošteno pogonit.

 

Zahtjevnija od krize, a opet lošija grafika.

kod prve tvrdnje, smatram da je to tvoje subjektivno misljenje i kao takvog ga postujem u cjelosti ( nadam se da mislis samo na performanse igre ), no isto tako misljenja sam da je GTA IV zaista vrhunska igra i definitivno ima jako puno za ponuditi u smislu cistog gameplaya ( ne ulazeci u dubiozu zbog cega je to tako ), za mene ovo je 90+ igra samo tako!

Sa drugom tvrdnjom se u potpunosti slazem.

Zaista jos nisam igrao igru ( izuzuzev MMOG ) koja mi je na tako realan nacin prezentirala zivot u jednom izmisljenom gradu sa svim njegovim djelovima i sadrzajima. Cista petica!

 

Sto se tice Patcha, Super Cool, tako da ceka se ekspanzija i glas iz glasnica: KREEK!

Imamo Hrvatsku...u Banani...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 21:07 (Kaiserex).
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch

mozel pomoc..imam patch 1.2 zelim instalirat patch 1.3 ali kada instaliram pise mi invalid resources-please-re install the game .moram ponovo instalirat igru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch

Skini novi crack..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
offline
GTA IV - 5. Patch

taj lost and... će se naravno plaćat!?

PRODAJEM GTA4!!!! Cijena po dogovoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV - 5. Patch

naravno

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
offline
GTA IV - 5. Patch

baš sam ju neki dan instalirao,stavio save,instalirao neke aute ali mi se igra ruši kad stavi aute(neke) sad bi mogao ponovo ju instalirat jer  sam gotov sa cod-om . Inače igru sam kupio odma prvi dan i nisam požalio iako me multy jako razočarao

PRODAJEM GTA4!!!! Cijena po dogovoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch

@ emće - Ukoliko nemaš original igru, morati ćeš, da bi instalirao 1.0.3.0 patch skinuti crack koji ga podržava.

@ Kill Frenzy - Hoće ali i neće. The Lost and Damned ćeš (kao što je dosada bilo uobičajeno) moći kupiti sa Xbox.com-a tako da žrtvuješ 1600 Microsoft Points-a (1600 Pointsa u zamjeni za besplatan download igre) nakon čega će ti se početi downloadirati instalacija TLAD-a.
Što se tiče modova, igra ti se ruši jer, pretpostavljam, nemaš sve određene file-ove s kojima će modovi raditi u igri.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2009 22:12 (ivann.n).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch

Zahvaljujem autoru teme na trudu!! Čini se da će se GTA 4 ponovno vrtiti na mojem stroju nakon burnog uninstalla.. Smijeh

Filip
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
Nema a čemu, drago mi je da sam Vam pomogao. Ukoliko imate još pitanja, slobodno ih napišite...
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV - 5. Patch

Hoce li se placat Gay Tony?

I kada se instalira hoce li se moc igrat Bellic posebno i Gay Tony posebno?

Ja imam original GTA IV i mogu rec da se vec sa 1.0.3.0 osjetio pomak a ako je ovo istina onda im svak cast. Igra ima i pravo biti zahtjevna uza sve sto su pruzili.

 

Spirit...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch
Neutral kaže...

Hoce li se placat Gay Tony?

I kada se instalira hoce li se moc igrat Bellic posebno i Gay Tony posebno?

Ja imam original GTA IV i mogu rec da se vec sa 1.0.3.0 osjetio pomak a ako je ovo istina onda im svak cast. Igra ima i pravo biti zahtjevna uza sve sto su pruzili.

 

Sve se ekspanzije plaćaju ili će se plaćati... Ja mislim da zasad ekspanzije postoje samo kao ekskluziva za XBOX360.

Filip
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV - 5. Patch

Gay Tony će najvjerojatnije imati uvjete kupnje i downloada kao The Lost and Damned:

The Lost and Damned ćeš (kao što je dosada bilo uobičajeno) moći kupiti sa Xbox.com-a tako da žrtvuješ 1600 Microsoft Points-a (1600 Pointsa u zamjeni za besplatan download igre) nakon čega će ti se početi downloadirati instalacija TLAD-a.

No još ništa nije službeno, s obzirom da ni TLAD još uvijek nije izašao za PC.
Da, moći ćeš igrati GTA IV posebno isto kao i The Ballad of Gay Tony. Samo će ti trebati njihovi zasebni diskovi.
Govore da je 1.0.3.0 patch pružio najjače performanse u igri dok je ta "titula" pripala sada najnovijem, petom "1.0.0.4" patchu. Obavezno ga instaliraj kad već imaš original GTA IV.

 

@AlienWare - Zasada su obje ekspanzije ekskluzivno za XBOX360 no ubacivanjem TLAD achievementsa u "Games For Windows Live", Rockstar Games dao je službenu najavu izlaska "The Lost and Damned"-a za PC. Vjeruje se da će istim putem i "The Ballad Of Gay Tony" verzija za PC.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 12:14 (ivann.n).
14 godina
offline
GTA IV - 5. Patch

jel se ne zove  ovaj peč 1.0.5.0 jer je peti??

Jel se može modat igra ako je instaliran ovaj peč(savegame 100% s neta mi više neradi s ovim pečem instaliranim)

PRODAJEM GTA4!!!! Cijena po dogovoru
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA IV - 5. Patch

Našao sam snow mod pa koga zanima http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=386654.

Velik je preko 4 gb pa me zanima jel ga netko stavio i kakav

 

 

 

PRODAJEM GTA4!!!! Cijena po dogovoru
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2009 19:04 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice