GTA IV instalacija zaključana tema

poruka: 65
|
čitano: 29.154
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija
Abstract kaže...

ja sam instaliro igru,i sad mi kaze da bi igro gta 4,moram imat zadnju verziju games for windows - live instaliranu,i sad ja skinem tu zadnju verziju i kad ocu istalat kaze mi ovo : C:\Users\Ivan\Desktop\gfwlivesetupmin.exe is not a valid Win32 Application

 Nauči koristiti google. Evo, ja sam izdvojio 10 sekundi svog života da nađem zašto se to događa - ***KLIK*** - Skini odavde games 4 wins, ako ne radi, onda ne znam...
 
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV instalacija

Vjerojatno nisi skinuo do kraja...ili nemoj skidati preko Download Managera...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija
Abstract kaže...

ja sam instaliro igru,i sad mi kaze da bi igro gta 4,moram imat zadnju verziju games for windows - live instaliranu,i sad ja skinem tu zadnju verziju i kad ocu istalat kaze mi ovo : C:\Users\Ivan\Desktop\gfwlivesetupmin.exe is not a valid Win32 Application

  ja sam isto trebao instalirati novi al stvarno neznam zas ti ne radi.... probaj skinuti novi ili neku drugu verziju...
Intel core duo e6550 2.4ghz MB Gigabyte P35-DS3, s775, iP35, DDR II, SATA II, GLAN 3Gb ram HDD Seagate 500 GB 16MB HDD Seagate 80 GB 16MB XFX ATI RADEON HD4850 512MB DDR3 XXX Chieftec 550W
15 godina
protjeran
offline
GTA IV instalacija

evo samo da kazem ako ikoga zanima orginal gta IV mogu nabavit za 250 kunica s time da su jos 4 igre umetnute unutra a medu njima je i counter strike source Smijeh

ajde ljudi navalite dok jos dobra cijena

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV instalacija

cao ljudi..ja sam sve ovo cito i vidim sta me mozda ocekuje,al kazemo ocekuje,jer ja nemogu ni da pokrenem instalaciju...pa me zanima s kojim programom se moze pokrenut instalacija??nije original igra...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

imam ju na 4 dvd-a i neznam kak da installam, stavim cd 1.1 i raspakiram u mapu onda cd 1.2 opet tu i onda cd 2 treba u novu mapu ili u istu ?

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

u istu i onda samo pokreneš setup

"you hit me we hit you"-mafia
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

jesam, nije tak islo, ali skuzio sam =)

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

ja sam sve instalirao i crackirao ali kad igram nemogu spremiti igru, pise da se trebam regati. Vi koji igrate vi ste se regali ?

15 godina
neaktivan
offline
GTA IV instalacija

nabavi si ogrigigi igru tako smo savali (ima nacina da spasis ali da uspijes sanse su ti 1:100 Izlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA IV instalacija

 na pocetku pozdrav, ovako, imam jedan mali problem s instalaciom gta4. instaliro sam pomocu demon toolsa, i imam crack i patch, samo nikako neznam kako da crackam i instaliram patch, nemojte se smijat, inace sam noob za takve stvari...
no u biti imam patch i crack ali kad npr idem otvorit pach onda mi je ono select file... jel trebam imat neki poseban program da to otvorim ili? tnx unaprijed... :D

(piratska je verzija)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA IV instalacija
Nećeš dobiti pomoć za piratsku verziju. Potraži drugdje.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija
LUNAT1C kaže...

 na pocetku pozdrav, ovako, imam jedan mali problem s instalaciom gta4. instaliro sam pomocu demon toolsa, i imam crack i patch, samo nikako neznam kako da crackam i instaliram patch, nemojte se smijat, inace sam noob za takve stvari...
no u biti imam patch i crack ali kad npr idem otvorit pach onda mi je ono select file... jel trebam imat neki poseban program da to otvorim ili? tnx unaprijed... :D

(piratska je verzija)

imaš orginal za 300 kn i radit če ti bez tih piratlija

16 godina
offline
RE: GTA IV instalacija

Imaš i za manje. Tak da stvarno nebi trebao biti problem.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2009 11:13 (Danny_HR).
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV instalacija

Ja lepo sve instaliram krakujem je i otvori mi se ono crno neznam kako se zovje taj program mislim da je comand prompt a kad postavim sp1 pise Fatal error i tamo nei kod!!

Miltenovic Milos
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

Nevalja ti c***k,skini drugi i instaliraj

Acer 5535 AMD Athlon 64 x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

Treba ti Dameon tools skini ga sa neta!!

Miltenovic Milos
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV instalacija

Postaj ovdje problem a ja cu ga zalijepiti u temu i naci rijesenje LINK

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

Sta nevalja?

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

Crack ti navalja,samo sto je crack ilegalan pa nepisem crack nego c***k

Acer 5535 AMD Athlon 64 x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV instalacija
milta kaže...

Ja lepo sve instaliram krakujem je i otvori mi se ono crno neznam kako se zovje taj program mislim da je comand prompt a kad postavim sp1 pise Fatal error i tamo nei kod!!

odi u moju temu i napiši broj errora tj coda

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

Ja lepo sve instaliram krakujem je i otvori mi se ono crno neznam kako se zovje taj program mislim da je comand prompt a kad postavim sp1 pise Fatal error i tamo neki kod!

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV instalacija

Vjerovatno mu je greska fatal error ws10 to je za crack ili instaliraj net framework 3,5

Acer 5535 AMD Athlon 64 x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija

pise gta fatal erorr RMN30

Miltenovic Milos
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV instalacija

RMN30 Error Windows XP 64 / Server 2003: Need to have Service Pack 2 or higher to proceed. instaliraj service pack 3

Acer 5535 AMD Athlon 64 x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV instalacija

za sve probleme oko GTA IV pitajte ovdje LINK

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija
meni piše da trebam unijeti neki serial ili šta več??znate li vi možda što je to??
goc14
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija
molim vas ljudi pomagajte!!!!
goc14
16 godina
offline
RE: GTA IV instalacija
Da, treba ti serial.

Otvori kutiju u kojoj si dobio kupljeni GTA4 i tamo ti je na knjižici.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV instalacija
a gdje točno?
goc14
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice