Hearthstone: Heroes of Warcraft

poruka: 5.827
|
čitano: 569.442
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
1samek kaže...

 BTW, danas u free Tavern brawl packu...

 

Free 1600 dusta 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam prošli tjedan dobio u dva uzastopna classic paketića dvije legende; zlatnog AlAkira i "običnog" Grommasha! Prije toga stvarno ne pamtim kad sam dobio nešto leđendari tako da je bilo i vrijeme, ali opet, bojim se da mi se ta darežljivost ne osveti na Witchwood paketićima...

 

Pitanjce za vas koji ste si spoilali karte: hoćete li prvo craftati ono što ste pikirali tako da odmah eliminirate mogućnost dobivanja legende koju ste ionako mislili craftati ili idete drugim putem; da vidite kakve ste sreće u otvaranju paketića pa onda craftanje?

 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 17:08 (Yovitssa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

hmm ok dobar pocetak (hagatha) .. 

 

edit: dobio pack gdje nije bio nijedan comon :P

 

znači od 126 paketica dobio sam :

 

legendary :8legendarija : golden duskfallen aviana(druid) ,emeris (hunter),archmage arugal (mage),the glass knight (paladin), lady in white (priest), face colector (rogue), lord jefrey(warlock) i darius crawley (warior), zanimljivo izbjegao sam sve non class legendarije sto je genijalno :P

 

epic: dakle nikad nisam dobio ovoliko bezobrazan broj epika ... znaci 35 :P, prakticki svaki 3-4 pack epic ... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 20:48 (TheVeky).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

41 paket - besplatni legendary - Face Collector i još 3 iz paketa - Toki, Time-tinkerer, Azalina Soulthief, Splintergraft

7 goldena od toga 5 odmah disenchantao + još 65 ostalih karata (od ukupno 205 karata)

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

116 boostera otvorenih, 8 legendarya, ot toga je priest legendary (Chameleos) bio free kod logina...

28 epic karti. Čist solidno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

22 packa 3 legenda + 1 free

nije lose

https://500px.com/darkonakic
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
TheVeky kaže... 

epic: dakle nikad nisam dobio ovoliko bezobrazan broj epika ... znaci 35 :P, prakticki svaki 3-4 pack epic ... 

 

vidim samekov broj epica je isto visok, a i moj... izgleda da su rebalansirali drop rate-ove.. dosta su nam slični brojevi otvorenih packova, a i epic/leg droppova.

 

znači moj summary:

130 paketa, 9 leg, 26 epic (ako ne brojim dupliće i zlatne koje sam dustao).

3540 dusta sam dobio za auto disenchant, i još razbio 10 golden common, 10x golden rare i 2 kom golden epic, i još 1600 extra za HOF karte... dusta ko blata, popeo sam se na oko 11k 

 

evo i ss-ovi legenda..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 23:38 (nine).
14 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Koka ke razlika izmedju rush i charge? Samo to da rush nemoze odmah napasti heroja?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Evo i mene.. 42 paka.. 8 epica, jedan Legi(parni brojevi), i za login ono echo čudo od warlocka..

Craftao Baku.

Osobno ništa me ne veseli previše...

Možda skraftam Rouge ''ADD'' deck..

 

Trenutno Aggro pally / murlock / divine i Hunter po meni broj jedan...

 

Ali živi bili pa vidjeli...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Yvan kaže...

Koka ke razlika izmedju rush i charge? Samo to da rush nemoze odmah napasti heroja?

 da, može napasti odmah samo protivničkog miniona

16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

111 paketića, 9 legendi i 26 epica... za sada zadovoljan, ostalo će se docraftati kad se malo posloži meta. 

 

Još samo da onaj OTK (Shudderwock) Shaman kojeg su sinoć igrali streameri ne postane "the thing" inaće nam eto kao protuteža novih fast aggro iritantnih deckova (ionako ih dovoljno ima radi CubeLocka)...

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
nine kaže...
TheVeky kaže... 

epic: dakle nikad nisam dobio ovoliko bezobrazan broj epika ... znaci 35 :P, prakticki svaki 3-4 pack epic ... 

 

vidim samekov broj epica je isto visok, a i moj... izgleda da su rebalansirali drop rate-ove.. dosta su nam slični brojevi otvorenih packova, a i epic/leg droppova.

 

znači moj summary:

130 paketa, 9 leg, 26 epic (ako ne brojim dupliće i zlatne koje sam dustao).

3540 dusta sam dobio za auto disenchant, i još razbio 10 golden common, 10x golden rare i 2 kom golden epic, i još 1600 extra za HOF karte... dusta ko blata, popeo sam se na oko 11k 

 

evo i ss-ovi legenda..

 

Da dobili smo puno istih legendarya, zanimljivo :)

13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Tanelorn kaže...

Još samo da onaj OTK (Shudderwock) Shaman kojeg su sinoć igrali streameri ne postane "the thing" inaće nam eto kao protuteža novih fast aggro iritantnih deckova (ionako ih dovoljno ima radi CubeLocka)...

 

znači cubelock čini sigurno dobrih 60%-70% deckova protiv kojih sam danas i jučer igrao, needless to say da mi se riga od njega već.

i evo sada 2 partije za redom shudderwock shaman... mislim da redikulniji deck u životu nisam vidio, broken do te mjere da nema veze sa mozgom.

 

kao što si rekao, za ladder se (trenutno) isplati samo aggro ..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja sam otvorio 76 paketića do sad i nisam baš zadovoljan ishodom! Dobio sam dosta epica (baš sam se iznenadio) i 5 legendary karata uključujući onu koja se dobije kod prvog logiranja. Dakle, dobio sam Duskfallen Avianu, Glindu Crowskin, Genna Graymanea, Azalinu Soulthief i Countess Ashmore. Na kraju oko 2100 dusta.

Još nijedan deck nisam složio da bi bio "ono nešto", a da koristim neku od dobivenih legendary karata. Countess sam ubacio u Cubelocka (do sad mi ni u jednoj partiji nije imala neku presudnu ulogu), Aviana mi je užas živi (čak sam rekao samome sebi da budem ju disenchatntao ako ju dobijem ), Glinda mi je nekako prespora za Zoolocka, Azalina super zanimljiva, ali ne znam za koji deck , a Genn mi je lošiji od Bakua i mislim da su "odd" deckovi više profitirali nego "even" (nešto sam probavao sa Paladinom i Hunterom, ali meh...)!

Zasad najviše igram Shudderwock Shamana (craftao sam Shudderwocka jer mi se sviđa taj kontrolirani RNG, ali partije traju 100 godina pa me već pomalo živcira), vlastitu verziju Spiteful Priesta ("čušpajz" sa Kelesethom i dragon jajima... ) i Cubelocka. Žao mi je što nisam otvorio barem po jednu legendu od Priesta ili Roguea jer sam se baš veselio craftati par deckova koji ih uključuju.

Ovako čekam da se meta ustabili malo pa da potrošim oko 5 soma dusta na neki tier 1 deck (ili dva )!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

rush warior nije za baciti, dosao do 5tog ranka sa njim , .. protiv aggro-a je dobar , a protiv warlock nevrijedi ni igrati , bolje conceidat napocetku :P

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Ja sam u brutalnoj gužvi ovih dana pa jedva da sam nešto malo igrao. Odd hunter mi je ok za sad, partija je gotova jako brzo :-)

Lock nije loš također, isprobavao sam dragon priesta i ima puno potencijala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Main.

Prince Liam (Paly) za poklon.

 

7 skupljenih paketica od poklona, u 7. Lord Godfrey (Warlock).

 

Nakon toga kupio 39 paketica.

4. paketic - Chameleos (Priest)

6. paketic - Blackhowl Gunspire (Warrior)

25. paketic - Shudderwock (Shaman)

37. paketic - Face Collector zlatni (Rogue)

39. paketic - Countess Ashmore zlatni (Neutral)

 

Dokupio jos 7 paketica, ali bez legendarnih.

Prosjecno sam imao lude srece (za razliku od proslih ekspanzija).

53 paketica

- 6 legendarnih

- min 11 epic (mislim da je bio jedan trodupli), ali sam zdrobio visak karata za 650 dusta, pa nisam 100% siguran. Prosjecno na 53 paketica je 4,8 epic.

zlatni 3 common i 2 rare.

 

Alt.

7 poklon paketica. 1 legendarni + pocetni legendarni. 1 epic.

48 Kobolds paketica Da kupio sam krive

2 legendarna.

 

Odlican primjer koliko sam imao srece na mainu. Ili je malo povecana sansa za legendarne kod otvaranja nove ekspanzije (ako zanemarimo jedan garantirani u prvih 10 paketica)

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 11:41 (Chaky).
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Evo ga, konačno legend rank, po prvi puta od kak igram HS!

 

Fakat je bolestan grind, da nije ovog lakšeg "rank reseta" mislim da nikad to ne bih uspio.

 

Od ranka 3 do legend sam drmao samo summoner druida, deck je totalno jak i mislim da se može nosit s apsolutno bilo kojim protivnikom, izgubio sam od samo 2 locka na putu i to zbog solidno lošeg draw-a, paladin može bit problem i rogueovi koji su me pošteno našodrali par puta.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Može deck list?

https://500px.com/darkonakic
13 godina
online
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Naravno, evo ga:

AAECAZICCK8E3gXKwwKZ0wKC4gKc4gLQ5wL96gIL8gWXwQLrwgKbywLKywKHzgKR0ALR4QL55gLX6wKL7gIA
12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Daleko najdraži dek sada mi je Hadronox druid. Nisam izgubio protiv nijednog warlocka dosad, value je ogroman. Jedino shaman i mage zeznu malo sa polymorphom i hexom jer witching hour umjesto hadronoxa prizove žabu ili ovcu
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
maks0806 kaže...
Daleko najdraži dek sada mi je Hadronox druid. Nisam izgubio protiv nijednog warlocka dosad, value je ogroman. Jedino shaman i mage zeznu malo sa polymorphom i hexom jer witching hour umjesto hadronoxa prizove žabu ili ovcu

 Ja si baš mislim da li ga se isplati craftati... Fale mi Hadronox i Branching Paths (znači 2400 dusta). Ostalo imam...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Yovitssa kaže...
maks0806 kaže...
Daleko najdraži dek sada mi je Hadronox druid. Nisam izgubio protiv nijednog warlocka dosad, value je ogroman. Jedino shaman i mage zeznu malo sa polymorphom i hexom jer witching hour umjesto hadronoxa prizove žabu ili ovcu

 Ja si baš mislim da li ga se isplati craftati... Fale mi Hadronox i Branching Paths (znači 2400 dusta). Ostalo imam...

 Malo sam ga izmjenio, ne treba dva Infestationa, stavio sam cenariusa za win more nakon što imam cijeli board, prečesto imam 2 Infestationa na kraju gamea u fatigueu

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
maks0806 kaže...
Daleko najdraži dek sada mi je Hadronox druid. Nisam izgubio protiv nijednog warlocka dosad, value je ogroman. Jedino shaman i mage zeznu malo sa polymorphom i hexom jer witching hour umjesto hadronoxa prizove žabu ili ovcu

 

evo ja baš upravo odigrao prvu partiju protiv tog decka i to baš sa cubeom  concedeao je u fatigueu jer sam odigrao taldarama na njegovog hadranox cube-a i na to godfreya, a imao sam u ruci još i DK-a.. ali definitivno opak deck 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
maks0806 kaže...
Yovitssa kaže...
maks0806 kaže...
Daleko najdraži dek sada mi je Hadronox druid. Nisam izgubio protiv nijednog warlocka dosad, value je ogroman. Jedino shaman i mage zeznu malo sa polymorphom i hexom jer witching hour umjesto hadronoxa prizove žabu ili ovcu

 Ja si baš mislim da li ga se isplati craftati... Fale mi Hadronox i Branching Paths (znači 2400 dusta). Ostalo imam...

 Malo sam ga izmjenio, ne treba dva Infestationa, stavio sam cenariusa za win more nakon što imam cijeli board, prečesto imam 2 Infestationa na kraju gamea u fatigueu

 Kako te desk s Centariusom služi? Ja sam razmišlja o istom.

 

Možeš li share-ati svoj deck?

13 godina
online
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Meni je popriličan problem bio taunt druid, sve dok nisam stavio Skulking geista u deck, doslovno ga ubije...

Ili ako on "cube"-a Hadronoxa, a ja ne izvučem silence na vrijeme, ode partija u pm.

 

Uglavnom, koliko vidim više nije toliko popularan deck jer ga paladin dere nenormalno, a paladin je općenito postao nemoguće veliki problem.

Meta je jako čudna, ekspanzija je tek izašla, a vrte se iste klase i slični deckovi što je po meni totalni fail. Daleko do toga da nema interesantnih i dobrih partija, ali trenutno nema dovoljno osvježenja u igri.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Malo odmaram od rankeda pa sam odlucio proci ovaj monster hunt, a i bio je quest sa trackerom za paketic

 

Mozda dupli passiv nije bio najbolja odluka, ali zaista nisam imao nista bolje, a i ne mogu reci da nije posluzio

 

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft
Johnny4286 kaže...

Malo odmaram od rankeda pa sam odlucio proci ovaj monster hunt, a i bio je quest sa trackerom za paketic

 

Mozda dupli passiv nije bio najbolja odluka, ali zaista nisam imao nista bolje, a i ne mogu reci da nije posluzio

 

 

 nakon tog questa imaš isti quest sa cannoneerom i ostalim likovima (za svaki posebno)

13 godina
offline
Hearthstone: Heroes of Warcraft

evo ja pobijedio iz prve sa trackerom.. najbolji mi je bio 7. boss koji je imao "all spells have echo" (pogledao sam koji mu je hero power tek 3. turn lol).

imao sam ovaj passive (1. screenshot), odigrao sam 1. turn hero power, dobio kamenčić 1 dmg-a za 0 mane, and rest is history 

zadnji boss zadnji boss
the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 19:47 (nine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

točno to se dogodilo i kod mene 

nadam se drugi heroji ne budu tak lagani 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice