Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

poruka: 60
|
čitano: 8.251
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

evo pisite zelje...ja bi zelio neku igru u kojoj si ti biznismen i moras obilazit svoje tvrtke,industrije,trgovine te vodit posao u njima...tak nes :D!


posjetite moj blog,tek sam ga napravio...komentirajte,glasujte,pisite sta da stavljam,...

http://technotaz.blog.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

Htio bi hibrid Deus Exa i Far Crya, znaci FPS sa elementima RPGa (kao Deus Ex), ali da se odvija na nekom otoku ili takvom okruzenju (kao Far Cry)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
skull kaže...

evo pisite zelje...ja bi zelio neku igru u kojoj si ti biznismen i moras obilazit svoje tvrtke,industrije,trgovine te vodit posao u njima...tak nes :D!


 Nabavi stari Pizza Tycoon.
16 godina
neaktivan
offline
Kakvu bi zeljeli igru da se napravi?

Ja bi želio da se napravi igra koja Ultra-realistično daje pogled na neko manje mjesto(cca. 5000 stanovinka).Dakle - sve kuce napravljene - moze se ulaziti u njih,onda ljudi realisticni i u kucama realistican namjestaj.I ta bi igra trebala imati mnogo opcije tipa da mogu sjest za komp i igrat i gledat TVmali i gradit.Nesto poput Simsa samo sa Ultra realnim prikazom stvarnosti.


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

A zippo izadi vani i prosetaj se onda i eto ti.. imas i vrhunsku grafiku bez da potrosis xxxxxkn na hardver :D

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kakvu bi zeljeli igru da se napravi?
Zippo kaže...

Ja bi želio da se napravi igra koja Ultra-realistično daje pogled na neko manje mjesto(cca. 5000 stanovinka).Dakle - sve kuce napravljene.....

 e i sad neke realne puteve napravit po tom mjestu, i onda neki rally vozit po mjestu ili lokalne utrke protiv lokalnih frajera.....koji bi to gušt bio
ha,šta kažete?

Samo jednom se ljubi,sve je ostalo praksa.
16 godina
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

ovo za grad sam i ja mislio, još od 1993 kada sam dobio vlastito računalo.

bila bi fora ujediniti sve moguće simulatore u multiplayeru. gta je krenuo u tom smjeru, ali trebati ćemo dočekati gta5000 da dođe do toga.

znači da postoji virtualni grad. i u isto vrijeme npr. mogu "odšetati" u virtualnu dvoranu i gledati kako timovi igraju košarku, a sa svakim igračem upravlja virtualni igrač, da pogledam prema virtualnom nebu i tamo vidim zrakoplov tipa FlightSimX, da možemo voziti automobile (ali ne arkadno upravljanje, svaki auto da ima svoj feeling). odem izvan grada i napucavamo se u mega razmjerima, znači pješadija, tenkovi, zrakoplovi, helikopteri, da imamo virtualne kuće...

zapravo da se može raditi sve što se može i u stvarnosti, uz neke stvari koje u realitiju mi kao obični ljudi nebi iskusili.

 

ma pošto sam ludi geek neka znanstvenici naprave u stvarnosti da smo svi priključeni na matricu i budemo dio igre (ako to već nije slučaj)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

GTA:Croatia :) Bilo bi zanimljivo ludirat po svojoj zemlji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2008 20:43 (The_Chosen_One).
16 godina
offline
RE: Kakvu bi zeljeli igru da se napravi?
Zippo kaže...

Ja bi želio da se napravi igra koja Ultra-realistično daje pogled na neko manje mjesto(cca. 5000 stanovinka).Dakle - sve kuce napravljene - moze se ulaziti u njih,onda ljudi realisticni i u kucama realistican namjestaj.I ta bi igra trebala imati mnogo opcije tipa da mogu sjest za komp i igrat i gledat TVmali i gradit.Nesto poput Simsa samo sa Ultra realnim prikazom stvarnosti.


 E to, da, i da onda koljes po kucama.

Ne treba biti malo mjesto, moze npr. Trg bana Jelacica, da mozes uci u ducane i da tamo koljes, onak iz cista mira. Npr. zgrabis lika i bacis ga pod tramvaj, ili ga utopis u mandusevcu. Ili jednostavno run & gun
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakvu bi zeljeli igru da se napravi?
FPS sa malim elemtina RPG (tipa Stalker) u MAD MAX okruženju.. s ogromnim svjetom i slobodom...
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

RPG s funkcionalnošću obliviona smješten u mapu GTA san andreas a može i nekaj veće

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

ja bi' htel neku mješavinu fable-a, fable-a 2, GW-a, WOW-a i sa puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno mini questova, questova, rasa barem oko 15-16, puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno svjetova i neprijatelja. to bi bil' MMO sa elementima FPS-a. bil bi potpuno besplatan (naravno ne besplatan kad ga kupuješ u dućanu).

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

Diablo III


Yes, No.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
The_Chosen_One kaže...

GTA:Croatia :) Bilo bi zanimljivo ludirat po svojoj zemlji.

 hahahahaha, dobra ideja, to bi bilo super

http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

Postal kod talibana!Smijeh


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

FPS il TPS kombiniran sa žanrom avanture , isto ti ispadne, koji ima puno humora, al ne samo dok počistiš mapu pa ti je neki smiješni filmić nego i da je cijelo vrijeme igra smiješna, duhoviti protivnici, oružja, misije(ne samo kaj hodaš i pucaš nek moraš još malo mozgati,al ne puno)

ak se neko sjeti Armed&Dangerous, to je bila dobra igra

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2008 15:34 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

igricu tipa Aerobiz Supersonic, koju sam igrao na Sega Genesis. Znači igrica u kojoj vodis zračnu kompaniju tipa Lufthansa, kupuješ zračne luke, hotele po gradovima, radiš nove zračne linije između gradova, itd.. Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2008 15:50 (loncaric).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
Horagio kaže...

FPS il TPS kombiniran sa žanrom avanture , isto ti ispadne, koji ima puno humora, al ne samo dok počistiš mapu pa ti je neki smiješni filmić nego i da je cijelo vrijeme igra smiješna, duhoviti protivnici, oružja, misije(ne samo kaj hodaš i pucaš nek moraš još malo mozgati,al ne puno)

 

 

 Čekaj Serious Sam 3.

Ja bi htio Neverwinter Nights (može i neki drugi RPG sa strogim D&D pravilima) sa ogromnom mapom tipa GTA ili Oblivion.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

E ja imam samo jednu zelju novi nastavak starog nam KKND-a


Amd Phenom x4 9500|
Sapphire Hd3870 Toxic 512mb ddr4|
2 x 1gb kingmax 800mhz dc|
gigabyte GA-MA770-ds3|
hdd wd 320gb|
psu xilence 500w
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
toxic kaže...

E ja imam samo jednu zelju novi nastavak starog nam KKND-a


 A otkud ti mislis da mi svi znamo sto je KKND???

I ja nih htjeo igrati novi nastavak LNLIS!;)
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

Deus Ex 3 da bude sličan prvom dijelu što se tiče atmosfere, RPG elemenata i priče. Deus Ex 2 je smeće. Najveća želja ---> Deus Ex 1 u Crysis engine-u.Smijeh

 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2008 17:34 (PROTECTOR).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

@ Luka

 

KKnD = Krush Kill 'n' Destroy


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
zz22 kaže...
 ¸e to se vec i razumije!:)
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

Skull, gramatika ti je za 5, pogle naslov! Smijeh

 

Inače htio bih da se napravi ultra-realna simulacija vožnje, ali ne tipa LFS, nego nešto kao Flight Simulator, ali s autima.

 

Drugo što bi htio bi bila neka igra s temom parkoura (skakanje po zgradama)

 

Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2008 22:04 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
i_rambo_plache kaže...

Drugo što bi htio bi bila neka igra s temom parkoura (skakanje po zgradama)

 

 A nisi igro Assassins Creed? Namigiva

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
Kakve bi zeljeli igru da se napravi?

Ja bih htjeo da naprave dobru igru šmrc i da napokon krenem u vrtić .Plač

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
i_rambo_plache kaže...

Skull, gramatika ti je za 5, pogle naslov! Smijeh

 

Inače htio bih da se napravi ultra-realna simulacija vožnje, ali ne tipa LFS, nego nešto kao Flight Simulator, ali s autima.

 

 GTR2

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
i_rambo_plache kaže...

Drugo što bi htio bi bila neka igra s temom parkoura (skakanje po zgradama)

 

 to postoji, dolazi uskoro...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakvu bi zeljeli igru da se napravi?
Zippo kaže...

Ja bi želio da se napravi igra koja Ultra-realistično daje pogled na neko manje mjesto(cca. 5000 stanovinka).Dakle - sve kuce napravljene - moze se ulaziti u njih,onda ljudi realisticni i u kucama realistican namjestaj.I ta bi igra trebala imati mnogo opcije tipa da mogu sjest za komp i igrat i gledat TVmali i gradit.Nesto poput Simsa samo sa Ultra realnim prikazom stvarnosti.


Da, da.. To sam i ja zamisljao.. To bi bilo predobro, samo steta sto necu to doziviti.. xD
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2008 23:38 (Dark Prince).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kakve bi zeljeli igru da se napravi?
i_rambo_plache kaže...

 

 

Inače htio bih da se napravi ultra-realna simulacija vožnje, ali ne tipa LFS, nego nešto kao Flight Simulator, ali s autima.

 

leteći autići? lol ;)


http://www.freewebs.com/horagio/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice