LawBreakers

poruka: 10
|
čitano: 1.309
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LawBreakers

Vidim da nema teme. Pa eto closed beta #2 pocela, Cliffy B. sa njegovim novim BossKey studiom.



Evo i jedan key za onog koji prvi zgrabi:

1  Launch the Steam client software and log in to your Steam account
2  Select "Games"
3  Select "Activate a Product on Steam" and enter your Steam product key to download the game
4  Log in and join the Beta test

                             7QAZK-QJ2K0-9I9PJ

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LawBreakers

Jesu fixali probleme s stuttteringom?  alpha radila na max bezproblema a prosla beta neigriva bila.

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LawBreakers
hari85 kaže...

Jesu fixali probleme s stuttteringom?  alpha radila na max bezproblema a prosla beta neigriva bila.

 Sutra pocinje beta 18.05. Pa cemo znati.

12 godina
offline
LawBreakers

Jos 2 kljuca:


QQ0H7-7Q0ZM-HLV29
L2QKA-P3VRM-3YDX8

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LawBreakers

Pokušaj unreal + overwatcha...10min izdržao.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 14:19 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LawBreakers

to su i od novog quakea napravili, uzas sve u svem

14 godina
offline
LawBreakers

jel zaigrao netko, meni se cini dobra koliko sam gledao na youtubeu

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
LawBreakers

 

Lawbreakers je igra koje je propala prije nego što je i izašla. Pogledaj trenutne borjek igrača, više se ne mjere ni u tisućama.

 

Kupi Overwatch za 20 (40) dolara sad na akciji. 25 potpuno različitih playstylova za svačiji ukus, prekrasno kreativan i bogat lore, masivan content, odličan support, profesionalna kompetitivna liga, ako si za to zainteresiran i još mnogo toga. TF2 i onaj Paladins su smeća od igre prema OW. Zato što sam igrao TF2 i uvidio kakva je to bezvezarija nisam htio kupiti OW čim je izašao. Zatim sam ga ipak uzeo nakon nekoliko mjeseci i uvidio kakav sam propust napravio. Overwatch je najbolji FPS team based shooter ikad napravljen. Čak i ako ga uspoređujemo sa Arena shooterima poput Quakea na čijim klasičnim izdanjima imam masu sati i Dooma vidjeti ćeš da je OW daleko superiornija i što je važnije zabavnija igra.

 

Neznam da li se ova akcija odnosi i na izdanje od 40 dolara pa da ga sad uzmeš za 20$, vidi malo, ali ako je to istina za jedan takav vrhunski proizvod ćeš platiti manje nego za onaj lakrdijaški PUBG koji je optimiziran kao i Hrvatska birokracija, a da ne govorim koliko je dosadan kada igraš solo, trčiš 20 minuta i skupljaš loot i onda te netko riješi u 2 sekunde.

 

O kompaniji Blizzard koja je proizvela Overwatch nemam što drugo reći nego da su fašisti koji su me već dva puta zbanirali sa službenog foruma. Da imam novca i vremena već bi se vidjeli na nekim od njihovih sudova za ljudska prava da malo porazgovaramo o slobodi govora.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: LawBreakers
S obzirom na to koju količinu gluposti ovdje prosipaš po gotovo svim temama, nije mi baš prečudno da si popio ban na službenom forumu.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LawBreakers

S obzirom da živimo u društvu koje ne cijeni istinu i u kojemu se oni koji govore istinu i obrazlažu činjenice diskriminiraju i diskreditiraju nije ni čudno da.

Sve što ja govorim je istina koju svatko može provjeriti, kao i u gornjem postu. Mišljenjem se eventualno može smatrati usporedba Overwatcha sa drugim igrama, ali ako se to uzme kao zaključak o navedenim podacima o popularnosti, sadržaju, cijeni i broju igrača onda ni to nije više mišljenje koje može i nemora imati svojstvo istine ili neistine, već je to puka činjenična istina izražena malo grubljim riječnikom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice