League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.456.049
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

zasto me u normalima uvijek spaja sa silver igracima ?

btw. winao sam ovaj mec {#}

?

13 godina
offline
League Of Legends

zato sto normal MMR i ranked MMr nemaju veze jedno s drugim.

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
Lik se vjerojatno taman ponadao da spada u silver :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

nisam dosao da pricam o trollovima,feederima itd. jer je to stvarno glupo...

samo ne znam zasto mi je ovako tesko pobjediti,sve pravilno radim u rankedu gledao sam puno videa da nikad ne odgovaram na prozivke u chatu, da ne chatam previse, da ne feedam sve moguce, ali jednostavno ne ide...sada vise necu ni igrati jer ce me baciti u V diviziju..

I ne razumijem kada kazu da je skill vazniji od championa jer nije, treba uzeti Op championa malo ga izvjezbati i jednostavno pobjedjivati svaku..

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends
Ryder007 kaže...

mi moze netko reci sto znaci akronim U.R.F u lol-u ?

Novi mode nije slucajno nazvan U.R.F

 

R.I.P. Urf

12 godina
offline
Re: League Of Legends
Bubabug kaže...
Ryder007 kaže...

mi moze netko reci sto znaci akronim U.R.F u lol-u ?

Novi mode nije slucajno nazvan U.R.F

 

R.I.P. Urf

To sam ja linkal vec kad je urf uveden...

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
12 godina
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

nisam dosao da pricam o trollovima,feederima itd. jer je to stvarno glupo...

samo ne znam zasto mi je ovako tesko pobjediti,sve pravilno radim u rankedu gledao sam puno videa da nikad ne odgovaram na prozivke u chatu, da ne chatam previse, da ne feedam sve moguce, ali jednostavno ne ide...sada vise necu ni igrati jer ce me baciti u V diviziju..

I ne razumijem kada kazu da je skill vazniji od championa jer nije, treba uzeti Op championa malo ga izvjezbati i jednostavno pobjedjivati svaku..

Soz za dupli post al eto ....

Nemoj igrat supporta u bronci... Ako te vec zanima mainanje supporta odi to na silveru mainaj pa ces lakse izac mozda nego s midom...

Bronca je za adc. Barem dok boostamo onda uzmemo adc, e sad mozda je to zato kaj mi znamo igrat adc-a jer smo naravno igrali vise put taj role dok smo se penjali do nase trenutne divizije a mozda je to zato sto se lako iscarry-a posto rijetko tko zna dobro isfokusat adc-a tamo.

Medjutim moras se znati dosta dobro pozicionirat i farmat... tipa pokusam barem 7 cs-a po minuti znaci da imas kojih 140 cs-a u 20-etoj...

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
exorc1st kaže...

nisam dosao da pricam o trollovima,feederima itd. jer je to stvarno glupo...

samo ne znam zasto mi je ovako tesko pobjediti,sve pravilno radim u rankedu gledao sam puno videa da nikad ne odgovaram na prozivke u chatu, da ne chatam previse, da ne feedam sve moguce, ali jednostavno ne ide...sada vise necu ni igrati jer ce me baciti u V diviziju..

I ne razumijem kada kazu da je skill vazniji od championa jer nije, treba uzeti Op championa malo ga izvjezbati i jednostavno pobjedjivati svaku..

ma kakav op champion sta pricas ti? imas 1-6 fejlas žešće pa normalno da ne ide.tajna ti je u tome da svatko ali ama bas svatko pripada u diviziji u kojoj je zapeo.nemoguce da te apsolutno svaki game zapadnu fideri,retardi,poljski retardi itd.

EUW: AlcoholicZile
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

A mislim, sta reci, koju posluku porati. Ko malo dijete kad mu das bombon. {#}

Samozadovoljstvo uništava perfekciju.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Za one koji nisu znali precitat :D 

 

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
14 godina
offline
League Of Legends
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
AlcoholicZile kaže...
exorc1st kaže...

nisam dosao da pricam o trollovima,feederima itd. jer je to stvarno glupo...

samo ne znam zasto mi je ovako tesko pobjediti,sve pravilno radim u rankedu gledao sam puno videa da nikad ne odgovaram na prozivke u chatu, da ne chatam previse, da ne feedam sve moguce, ali jednostavno ne ide...sada vise necu ni igrati jer ce me baciti u V diviziju..

I ne razumijem kada kazu da je skill vazniji od championa jer nije, treba uzeti Op championa malo ga izvjezbati i jednostavno pobjedjivati svaku..

ma kakav op champion sta pricas ti? imas 1-6 fejlas žešće pa normalno da ne ide.tajna ti je u tome da svatko ali ama bas svatko pripada u diviziji u kojoj je zapeo.nemoguce da te apsolutno svaki game zapadnu fideri,retardi,poljski retardi itd.

a ko je rekao da su me zapali oni ?

od 14 ovih ranked meceva imao sam samo jednom te ljude..

13 godina
offline
League Of Legends

feels damn good :D

 

 

Respect the Raise...!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Zanima me nakon kolko se losova moze pasti iz plat u gold npr...

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Vidi tko je tu hehe. Jel jos netko primijetio da kad ides u visu ligu stavi te tamo gdje je najvise ljudi s friend liste? U Goldu sam imao trojicu s foruma u svojoj ligi. {#}

 

Yeap.

 

exorc1st kaže...

I ne razumijem kada kazu da je skill vazniji od championa jer nije, treba uzeti Op championa malo ga izvjezbati i jednostavno pobjedjivati svaku..

 

Naravno....

 

Tkalle kaže...
.

Medjutim moras se znati dosta dobro pozicionirat i farmat... tipa pokusam barem 7 cs-a po minuti znaci da imas kojih 140 cs-a u 20-etoj...

 

Naaah, ne baš. Sve ovisi od gejma, nekada ćeš imati 70 cs ali 5/0/7 u 20oj minuti, a nekada ćeš imati 120 u 20oj minuti ali 1/3/2.

 

Tkalle kaže...

Za one koji nisu znali precitat :D 

 

 

gg son :D

 

Tkalle kaže...

Zanima me nakon kolko se losova moze pasti iz plat u gold npr...

 

Vrisnuo sam :)

 

Anyway, kolikos am ja shvatio, ti praktički moraš imati MMR gold 5 da bi mogao pasti iz Plat 5 u Gold 1. S time da ako AFKaš 28 dana onda će te prebaciti samo.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Upravo se pokusavam prebaciti s EUNE na EUW no usluga nije dostupna, tako da cekam Support da napravi svoje.

Ima li više naših ljudi na EUW?

 

// Edit: Sada transfer radi, popunite mi frend listu: balkana   :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 10:39 (Balkana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Koliko ja znam, ja s BUG.hr foruma imam nekih 15 ljudi u friendlisti (EUNE), tako da vjerujem da je više ljudi na EUNE.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

exorc1st kaže...

a ko je rekao da su me zapali oni ?

od 14 ovih ranked meceva imao sam samo jednom te ljude..

a onda očito neznas pickat "op" championa xD

EUW: AlcoholicManiac
15 godina
offline
Re: League Of Legends

ja sam na euw :) pa ako oce ko me add frenkyzor, nedavno sam poceo ponovo igrat,sad neznam el to samo meni ili,dosta dugo mi treba da mi nadje game oko 3-4 minute a prije mi game nadje za manje od minutu

EUW LOL: frenkyzor
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 13:35 (Ryder007).
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Ryder007 kaže...

ja sam na euw :) pa ako oce ko me add frenkyzor, nedavno sam poceo ponovo igrat,sad neznam el to samo meni ili,dosta dugo mi treba da mi nadje game oko 3-4 minute a prije mi game nadje za manje od minutu

nemogu te nac ... a to za vrijeme ovisi kad igras i kakav si igrac, uskoro ce se to promijeniti

12 godina
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

 

Tkalle kaže...

Za one koji nisu znali precitat :D 

 

 

gg son :D

 

Heh sad idemo ja i maleni na diamond pa bumo onda u ligi s tobom! {#}

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
15 godina
offline
Re: League Of Legends

el mora bit summoner name ako  da onda  frenkySTYLE

EUW LOL: frenkyzor
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 14:42 (Ryder007).
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ako si tek poceo sretno ti bilo i drzi ovo u glavi : LOL JE PRVOBITNO ZABAVA pa onda nesto drugo....

xf:topnik15,EUNE :TkaŁŁe
12 godina
offline
League Of Legends

Ja sam na eune ako me tko zeli dodati :Cr0Sexy

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
League Of Legends

Ekipo sorry kaj gnjavim, ali nisam igrao LoL dvije godine, pa me zanima koje su ukratko  novosti na koje bih

trebao obratit pozornost.

Hvala.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

ma samo je par patcheva izaslo, 1-2, ma nista, simbolicno...

 

jk, vjerujem da se dosta stvari promijenilo, pocni igrat i skuzit ces sam ili eventualno pogledaj sve patch notese i guidove?

Respect the Raise...!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 19:44 (definho).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Prominilo se to da su stavili neke je...e trinkete pa sad više nitko ne kupuje wardove.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Koji je po vama najbolji i najsigurniji Adc za carryanje u bronzi ?

12 Caitlyn
4 Lucian
0 Vayne
1 Jinx
2 Sivir
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Svaki champion je dobar i tvoj score uvelike ovisi o supportu koji je uz tebe. Ja sam iz bronce u gold došao igrajući support (taric, sona, janna, te orianna ponekad)

 

Što se tiče promjena, uvjeren sam da nećeš imati isti osjećaj kao i prije. Mislim da ima par članaka na internetu vezanih za novine, no najbolje bi ti bilo da sam ugledaš promjene igrajući.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

U potrazi sam za jednim savjetom.Krenuo sam igrati LoL prošle godine u 8mjesecu prošle godine,do 12 mjeseca sam izlevelao acc do 30og levela,odigrao promotion matcheve i bacilo me u Silver2(iskreno nemam pojma kak,sreća je bila u pitanju)i onda sam igral igral i eventualno pal do silver 5 i sj**o si MMR.Početkom četvrte sezone odigram provisional matcheve i baci me u Bronze 3.Sve je išlo ok i nakon 476 gameova sam došel u Gold5.Najviše u goldu sam došal do Gold4 20LP i VIŠE JEDNOSTAVNO NEJDE.Trenutno sam g5 18lp al jednostavno ne mogu winat gejm više.Jel to mehanički vrhunac koji mogu dostići?Da promjenim champion pool?Svaki savjeti su dobrodošli.Zahvaljujem :)

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice