League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.456.721
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...

Imao sam 30:10 skor do promocije u Gold, svaki game sam kerijao, ali u promociji je jednostavno drugacije, kod njih svih pet igraca predobro igraju, kod mene niko nista ne zna. Probaj da dobijes game kada ti mid i top imaju po 0:5, a njihovi igraci em sto igraju predobro, em sto su nafidani. Ja igram carry i nije lako kerijati game sa kerijem kao nekom ko igra mid, jer meni mnogo ovisi moj tim, keri ne moze bez tima, a tim ne moze bez kerija. Eto probacu i sa katarinom, al znam da necu upasti, jer protivnik uvijek zna da treba cc katarinu, samo oni koji igraju sa mnom u timu ne znaju cc katarinu.

 

Jesam, više puta. Znaš, u cca 5000 gejmova == mnogo iskustva.

Dešavala su mi se masu problema, to je jednostavno tako. I tako je sa svima na ovom forumu koji su se uspjeli uzdignuti malo više nego prosjek.

 

Tkalle kaže...

Btw SSD, još uvjek mažeš nidu? 

Nakon dugog igranja i ponovnog masteranja, došel sam do zaključka da je nida sad puno puno lakše za igrat. 

Prije nije bilo reseta na Pounce, a sad ga ima. Prije dok si uskočil unutra, bila je 85% šansa da si otpisan, a sad samo spir -> punce -> combo -> punce izvan fighta. 

Pogađanje spira između miniona/championa, ma bilo čega je sad dosta jednostavno uz pravi kut.

 

Doduše, ja još uvjek igram za KDA pa baš i nejdem u previše risky situacije, ali opet, niti se netreba jer u mid i početkom late game-a nida je ŽIVOTINJA.

 

P.S: Moja izjava gore, je bila 35% troll i 65% prikaz našeg ljepog stanja u državi.

 

Igram je dosta manje nego prije, dapače, skoro je niti ne igram. Jako me žalosti to što su je odlučili napraviti n00b friendly s tim W.

12 godina
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Cudno je kako se to uvijek dogadja samo u bronci, silveru. Ocito da svi od Platinuma na vise igraju 1 v 5 i uvijek dobivaju jer tamo nitko ne ovisi o timu, ili su se oni pomirili s time da najvise ovisite o vlastitom skillu, a ne o botu sa 0/2175468?

 

Igram na silver/gold accovima cijele sezone (i da se usput osvrnem na postove s prosle stranice) i zaradio sam ako dobro racunam oko 200 eura samo od boostanja, doduse u PSC-ima pa nije ko da su mi dali novce u ruke, al ok. Kad sam poceo igrati u S3 nisam mislio da cu se zadrzati u LoL-u, jer sam prvenstveno bio FPS igrac (CoD 2 i 4), al eto, godinu i pol kasnije sam dosao do 0,4 % najboljih na serveru. S vremenom sam poceo igrati turnire, pali su kakvi RP-i tu i tamo i sad vec imam oko 80 odigranih gejmova na turnirima, a to iskustvo mi je puno pomoglo jer sam morao igrati protiv challengera i to jos pod pritiskom jer je naposljetku to bio turnir koji se igrao za nagrade... Sad mi je to iz hobija preraslo u nesto cime se bavim, ko sto neki igraju rukomet, nogomet, ja igram LoL (bavim se i "pravim" sportom, ovo je cisto za usporedbu). Buduci da imam tek 16 godina, mislio sam, ako se zadrzim koju godinu u tome, nakon srednje probati napraviti nesto na competitive sceni, jer cu tada nadam se vec biti challenger, pa me mozda neki tim zamjeti. Od sljedece sezone vjerojatno pocinjem i streamati da vidim kakva ce biti gledanost, ako ne, idemo dalje.

 

Dont do dat!

Idi na faks.

LoL bude propal za 3 godine a tvoje obrazovanje nikad neće.

EUW :Cpt DANEvious
12 godina
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

 

Igram je dosta manje nego prije, dapače, skoro je niti ne igram. Jako me žalosti to što su je odlučili napraviti n00b friendly s tim W.

A sad treba dosta više skila da se igra nego prije, ali je sve u svemu dosta lako jer nisi više toliko ovisam o poku ko prije.

EUW :Cpt DANEvious
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
GamerX9 kaže...

 

Ma pusti ga, treba nam makar jedan balkanac da igra lcs level competitive 

 

I btw s profilnom malo Tkallea trollam {#}

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
GamerX9 kaže...

Cudno je kako se to uvijek dogadja samo u bronci, silveru. Ocito da svi od Platinuma na vise igraju 1 v 5 i uvijek dobivaju jer tamo nitko ne ovisi o timu, ili su se oni pomirili s time da najvise ovisite o vlastitom skillu, a ne o botu sa 0/2175468?

 

Igram na silver/gold accovima cijele sezone (i da se usput osvrnem na postove s prosle stranice) i zaradio sam ako dobro racunam oko 200 eura samo od boostanja, doduse u PSC-ima pa nije ko da su mi dali novce u ruke, al ok. Kad sam poceo igrati u S3 nisam mislio da cu se zadrzati u LoL-u, jer sam prvenstveno bio FPS igrac (CoD 2 i 4), al eto, godinu i pol kasnije sam dosao do 0,4 % najboljih na serveru. S vremenom sam poceo igrati turnire, pali su kakvi RP-i tu i tamo i sad vec imam oko 80 odigranih gejmova na turnirima, a to iskustvo mi je puno pomoglo jer sam morao igrati protiv challengera i to jos pod pritiskom jer je naposljetku to bio turnir koji se igrao za nagrade... Sad mi je to iz hobija preraslo u nesto cime se bavim, ko sto neki igraju rukomet, nogomet, ja igram LoL (bavim se i "pravim" sportom, ovo je cisto za usporedbu). Buduci da imam tek 16 godina, mislio sam, ako se zadrzim koju godinu u tome, nakon srednje probati napraviti nesto na competitive sceni, jer cu tada nadam se vec biti challenger, pa me mozda neki tim zamjeti. Od sljedece sezone vjerojatno pocinjem i streamati da vidim kakva ce biti gledanost, ako ne, idemo dalje.

 

Dont do dat!

Idi na faks.

LoL bude propal za 3 godine a tvoje obrazovanje nikad neće.

 To sam u hrvatskoj LoL scena propada. @nofak i zombi huehue

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma propast će lol svugdje uskoro. Najviše mu dajem 5 god al bude i prije.

Sječam se da je milja ljudi bilo na strimu za jedno finale a ove god oko 200-300k max.

 

Hajro, ti anus jedan, nebum gledal tvoju profilnu :P

EUW :Cpt DANEvious
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

znaš da lol raste i raste? ove godine su namaknuli skoro milijardu od mikrotransakcija i ta cifra raste iz godine u godinu. dok npr. dota 2 se vrti na nekih 200 milja ako se ne varam. lol je najpopularnija igra moba žanra i ne bude tako brzo "krepucnuo" kako ti tvrdiš

 

evo točnijih podataka http://www.joystiq.com/2014/10/23/league-of-legends-tops-mmo-revenue-list-hearthstone-no-10/

 

2013 je lol zarađivao cca 624 milje. iduće godine će namlatiti još puno, puno više

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 21:55 (Robocraft22).
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
X-Plosiv kaže...

 

Igram je dosta manje nego prije, dapače, skoro je niti ne igram. Jako me žalosti to što su je odlučili napraviti n00b friendly s tim W.

A sad treba dosta više skila da se igra nego prije, ali je sve u svemu dosta lako jer nisi više toliko ovisam o poku ko prije.

 

 

Ne slažem se. Znači, imaš COUGAR form na lv 1. O čemu mi pričamo, praktički da umreš na laneu od junglera moraš biti kripl. :D

12 godina
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

znaš da lol raste i raste? ove godine su namaknuli skoro milijardu od mikrotransakcija i ta cifra raste iz godine u godinu. dok npr. dota 2 se vrti na nekih 200 milja ako se ne varam. lol je najpopularnija igra moba žanra i ne bude tako brzo "krepucnuo" kako ti tvrdiš

LoL je najigranija igra prosle, a i ove godine, EU EAST sam po mojoj procjeni ima milion online igraca u isto vrijeme, dok DotA 2 sa svim serverima i azijskim i evrpskim i americkim ima 500 hiljada u isto vrijeme online. Jos dodajmo LoL-u azijske servere koji se odvijaju na Gareni, pa tu ima duplo vise igraca nego na EUNE i EUW. Znaci LOL ima vise igraca nego WoW koji je drzao godinama rekorde. Sanse su jako male da LoL propadne, ali nikad ne znas, propala je i NOKIAko bi to rekao tada, ali eto desava se. Trenutno ne vidim nikakvu konkurenciju LoL-u.

Darko
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

jedini tko moze unistiti LOL je sam RIOT i samo trziste, koje ce prije ili kasnije krahirat i otic ce sve u guzicu. Jedva cekam taj dan :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...
Robocraft22 kaže...

znaš da lol raste i raste? ove godine su namaknuli skoro milijardu od mikrotransakcija i ta cifra raste iz godine u godinu. dok npr. dota 2 se vrti na nekih 200 milja ako se ne varam. lol je najpopularnija igra moba žanra i ne bude tako brzo "krepucnuo" kako ti tvrdiš

LoL je najigranija igra prosle, a i ove godine, EU EAST sam po mojoj procjeni ima milion online igraca u isto vrijeme, dok DotA 2 sa svim serverima i azijskim i evrpskim i americkim ima 500 hiljada u isto vrijeme online. Jos dodajmo LoL-u azijske servere koji se odvijaju na Gareni, pa tu ima duplo vise igraca nego na EUNE i EUW. Znaci LOL ima vise igraca nego WoW koji je drzao godinama rekorde. Sanse su jako male da LoL propadne, ali nikad ne znas, propala je i NOKIAko bi to rekao tada, ali eto desava se. Trenutno ne vidim nikakvu konkurenciju LoL-u.

Sad ce se neki uvrijediti, al ak neko smece ko CS moze toliko godina biti medu najpopularnijim igrama LOL ima svjetlu buducnost.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
14 godina
offline
League Of Legends

Da kvaliteta ima ista veze s tim Dota 2 bi imala duplo vise igraca od LOL-a {#}

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
League Of Legends

boze i u ovoj temi se nadju idioti koji raspravljaju da je lol bolji od dote, da je dota prva izasla....cek dota i je prva izasla i postavila standarde i da lol igra balavurdija oooooooooooh snap

 

 

ne ozbiljno, igra neko ovo tesko smece? Zaista ljudi {#}

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
1 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...

 propala je i NOKIA

 

Kako je Nokia propala? Amuse me.

 

death_zombi kaže...

Sad ce se neki uvrijediti, al ak neko smece ko CS moze toliko godina biti medu najpopularnijim igrama LOL ima svjetlu buducnost.

 

Pff, to ako ti ne znaš ciljati i igrati FPS to je tvoj problem :P :P

 

(ja sam oduvijek bio UT99, zato čekam sada ovaj Tropix kako se već zove koji će biti praktički isti kao UT99)

13 godina
offline
League Of Legends

Jel se dobije kakvo upozorenje za ne aktivnost u rankedu prije nego počnem gubit elo?

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...

Jel se dobije kakvo upozorenje za ne aktivnost u rankedu prije nego počnem gubit elo?

Da sad prestaneš igrat, nebi dobio jer za 16 dana Good bye season 4.

EUW :Cpt DANEvious
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Mozete li mi napisat prvih 10champova ciji su skinovi najtrazeniji, najskuplji?

 

I jel mi moze netko tocno rec, jel' se moze dobit npr. unmasked kayle preko mystery skin gifta?

 

Nemojte nista pitat, samo mi treba info za gore navedeno.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...
DarkoKwon kaže...

 propala je i NOKIA

 

Kako je Nokia propala? Amuse me.

 

tako sto nije vise Nokia nego Microsoft Mobile. Eto ti ga na!

11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Paradox1 kaže...

Nemojte nista pitat, samo mi treba info za gore navedeno.

Zasto ti treba info za gore navedeno? {#}

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
12 godina
offline
League Of Legends

Zelim se zahvaltii liku GamerX9 koji mi je odigrao pet gamova i ubacio me u GOLD diviziju, kupit cu mu skin u znak zahvalnosti. Nije mi nista trazio naravno, ali to cu uraditi u znak zahvalnosti.

Darko
 
2 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...

Zelim se zahvaltii liku GamerX9 koji mi je odigrao pet gamova i ubacio me u GOLD diviziju, kupit cu mu skin u znak zahvalnosti. Nije mi nista trazio naravno, ali to cu uraditi u znak zahvalnosti.

Ja mu ovim putem zelim porucit da si .. mater jer zbog takvih ljudi koji boostaju druge i postoje sranja u rankedu te igra postaje ne igriva.

 

Da pripadas Goldu sam bi uspio doci tamo.

EUW: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 22:40 (Ferritin).
12 godina
offline
Re: League Of Legends
Ferritin kaže...
DarkoKwon kaže...

Zelim se zahvaltii liku GamerX9 koji mi je odigrao pet gamova i ubacio me u GOLD diviziju, kupit cu mu skin u znak zahvalnosti. Nije mi nista trazio naravno, ali to cu uraditi u znak zahvalnosti.

Ja mu ovim putem zelim porucit da si .. mater jer zbog takvih ljudi koji boostaju druge i postoje sranja u rankedu te igra postaje ne igriva.

 

Da pripadas Goldu sam bi uspio doci tamo.

Pa ja znam da znam za GOLD, samo eto nisam imao srece u promotinu, previse pritiska i tenzija. Pa nije me bustao u diamond, vec u gold, i to bio sam vec silver 1, nije me bustao iz bronze, a do silver 1 sam sam dosao sa skorom od 30:10, sasvim opravdano. Ja da se ne osjecam da mogu igrati gold ne bi ni trazio da me neko busta. A cilj ulazka u GOLD mi je bio dizanje nivoa svoje igre, jer u silveru ne mogu napredovati, jer su igraci previse losi.

Darko
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

zeli li itko trade-ati mystery skinove dok jos traje harrowing?

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

opet kompletan fail da se vratim u silver 1. sakupio 2 super wina za 100 pointa i onda krenu gluposti s promotion. prvi team smeće, nitko ne zna što da radi. našeg junglera nigdje, ovi pritišću lane kao ludi. frajer farma minione i uopće ne ragira na ništa. moj adc umjesto da farma samo stoji na mjestu i viče da svima ide report, spominje nam majku i sve po spisku. 20 minuta, on ima 40 minion killova.

 

idući match ja solo top s garenom. prođe par minuta kad pukne bot tower, malo nakon njega pukne i mid. enemy morde već na 7-0. moji likovi u teamu premade, pričaju na bog zna kojem jeziku i doslovce su točno 5 rečenica rekli na engleskom jer sam poludio i rekao im da bi možda nešto i napravili da ne pišu stalno na chat i da krenu igrati konačno a ne se zajebavati.

naš jungler se na to uvrijedio i počeo prigovarati. ponašao se kao klinac pa sam ga pitao koliko ima godina. frajer kaže 13. kad sam mu rekao da mu skoro mogu biti tata onda su se svi počeli smijati kako sam ja starkelja koja igra video igrice.

 

 lol bi zaista trebao uvesti pravilo da se ne smije igrati ranked ako nemaš minimalno 18 godina. daj osobnu, vozačku itd na uvid da dokažeš da nisi klinac pa tek onda igraj

12 godina
offline
League Of Legends

A razlog zbog kojeg sam trazio da me neko busta, jeste taj 11. novembar, inace da nije toga ne bi ni trazio, mnogo sam afk bio, skoro godinu dana, nisam uspio dici formu da lagano usetam u gold, al eto sledece sezone obecavam da cu upasti u Gold, da opravdam, jer znam da znam za Gold.

Darko
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends

I s5 ce sada  a nemamo replaye, dobar spectator, lel servers, VOICE CHAT(rito plz). 

 

Nikad necemo nesto ovakvo imat u lolu 

  
   
  
  

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 

 

 lol bi zaista trebao uvesti pravilo da se ne smije igrati ranked ako nemaš minimalno 18 godina. daj osobnu, vozačku itd na uvid da dokažeš da nisi klinac pa tek onda igraj

Ja imam 16 godina i D3 sam. Problem?

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
12 godina
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

opet kompletan fail da se vratim u silver 1. sakupio 2 super wina za 100 pointa i onda krenu gluposti s promotion. prvi team smeće, nitko ne zna što da radi. našeg junglera nigdje, ovi pritišću lane kao ludi. frajer farma minione i uopće ne ragira na ništa. moj adc umjesto da farma samo stoji na mjestu i viče da svima ide report, spominje nam majku i sve po spisku. 20 minuta, on ima 40 minion killova.

 

idući match ja solo top s garenom. prođe par minuta kad pukne bot tower, malo nakon njega pukne i mid. enemy morde već na 7-0. moji likovi u teamu premade, pričaju na bog zna kojem jeziku i doslovce su točno 5 rečenica rekli na engleskom jer sam poludio i rekao im da bi možda nešto i napravili da ne pišu stalno na chat i da krenu igrati konačno a ne se zajebavati.

naš jungler se na to uvrijedio i počeo prigovarati. ponašao se kao klinac pa sam ga pitao koliko ima godina. frajer kaže 13. kad sam mu rekao da mu skoro mogu biti tata onda su se svi počeli smijati kako sam ja starkelja koja igra video igrice.

 

 lol bi zaista trebao uvesti pravilo da se ne smije igrati ranked ako nemaš minimalno 18 godina. daj osobnu, vozačku itd na uvid da dokažeš da nisi klinac pa tek onda igraj

I smell bronza scrub rage.

EUW :Cpt DANEvious
11 godina
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

opet kompletan fail da se vratim u silver 1. sakupio 2 super wina za 100 pointa i onda krenu gluposti s promotion. prvi team smeće, nitko ne zna što da radi. našeg junglera nigdje, ovi pritišću lane kao ludi. frajer farma minione i uopće ne ragira na ništa. moj adc umjesto da farma samo stoji na mjestu i viče da svima ide report, spominje nam majku i sve po spisku. 20 minuta, on ima 40 minion killova.

 

idući match ja solo top s garenom. prođe par minuta kad pukne bot tower, malo nakon njega pukne i mid. enemy morde već na 7-0. moji likovi u teamu premade, pričaju na bog zna kojem jeziku i doslovce su točno 5 rečenica rekli na engleskom jer sam poludio i rekao im da bi možda nešto i napravili da ne pišu stalno na chat i da krenu igrati konačno a ne se zajebavati.

naš jungler se na to uvrijedio i počeo prigovarati. ponašao se kao klinac pa sam ga pitao koliko ima godina. frajer kaže 13. kad sam mu rekao da mu skoro mogu biti tata onda su se svi počeli smijati kako sam ja starkelja koja igra video igrice.

 

 lol bi zaista trebao uvesti pravilo da se ne smije igrati ranked ako nemaš minimalno 18 godina. daj osobnu, vozačku itd na uvid da dokažeš da nisi klinac pa tek onda igraj

 

ovo me podsjeca na moj zadnji game... {#}

 

 

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...
Robocraft22 

 

 lol bi zaista trebao uvesti pravilo da se ne smije igrati ranked ako nemaš minimalno 18 godina. daj osobnu, vozačku itd na uvid da dokažeš da nisi klinac pa tek onda igraj

Ja imam 16 godina i D3 sam. Problem?

da, problem su balavci koji nisu u stanju odigrati match s ai a igraju ranked

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice