League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.510.421
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
Re: League Of Legends

El mi netko hoce preporucit neki jako dobar late jungler, znam da je shyvana al nema bas neke gank sposobnosti ako ti netko od tima nema exhost il neki cc.

xf:topnik15,West acc:TkaŁŁe,CoD 2 nick :j1zz
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

El mi netko hoce preporucit neki jako dobar late jungler, znam da je shyvana al nema bas neke gank sposobnosti ako ti netko od tima nema exhost il neki cc.

maokai..

12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
scarface797 kaže...
Anzulolz kaže...
Blizek kaže...
DariusXX kaže...

Irelia buff ? il sam ja to krivo pročitao {#}

Irelia buff! OMG, I saw everything! Now I can die in peace.

po mome misljenu nisu je tribali buffat , oni su njoj u zadnjen patchu smanjili sustain sta je iskreno i tribalo dmg je osta isti , irelia vise nije onaj pick najboljih 5 na topu to se meni cinilo ok , ljudi previse QQ-u i pise "better nerf irelia" a oni nisu uopce svjesni koliko je samo ona bila OP kad je izasla i 2-3 patcha posli toga ako ne i vise {#}

Ma nebrini ti meni  nerfati ce oni nju ponovo cim se skin dovoljno puta proda kao i gailo {#}

(slimyyy jr.ti mislis da su samo oni champovi op koji su dobri u late gameu {#})

da totalno mislin da je nasus,singed,udyr su OP , vama dvojici se nikad nemoze utuvit nesto u vasu glavu jer jednostavno to ne zelite skuzit 

EU West: slimyyy
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 17:16 (Anzulolz).
12 godina
offline
Re: League Of Legends

vec 5 gameova igram s tardovima koji neznaju ni sta je ward -.- i to oni zovu ranked? -.- svaki put naravno dobim manji elo team od mene. i nemoguce se je dici iz tog elo hella -.-

xf:topnik15,West acc:TkaŁŁe,CoD 2 nick :j1zz
13 godina
protjeran
offline
League Of Legends

sad izgubim protiv troll tima na rankedu :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
NoDiggity kaže...

sad izgubim protiv troll tima na rankedu :(

znam taj osjecaj xD

xf:topnik15,West acc:TkaŁŁe,CoD 2 nick :j1zz
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

evo bas jedna slucajnost , ako nekoga zanima kako je prosa top protiv irelie dok san igra lee sina i ostatak matcha evo van ode video da skinete , njezina dominacija pocinje vec od 20-e minute ako ne i prije iako je gubila po CS-u i killovima , game malo dugo traje ali ko ima vrimena neka uziva  http://www.leaguereplays.com/replays/match/404788/

EU West: slimyyy
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Anzulolz kaže...

evo bas jedna slucajnost , ako nekoga zanima kako je prosa top protiv irelie dok san igra lee sina i ostatak matcha evo van ode video da skinete , njezina dominacija pocinje vec od 20-e minute ako ne i prije iako je gubila po CS-u i killovima , game malo dugo traje ali ko ima vrimena neka uziva  http://www.leaguereplays.com/replays/match/404788/

kako si snimo to, imas neki program ili postoji neka druga caka

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
win4crazzy kaže...

kako si snimo to, imas neki program ili postoji neka druga caka

to ti je snimano programon LoL Replay , mozes ga skinit na toj stranici ako zelis 

EU West: slimyyy
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

El mi netko hoce preporucit neki jako dobar late jungler, znam da je shyvana al nema bas neke gank sposobnosti ako ti netko od tima nema exhost il neki cc.

  lee,udyr,mundo

Anzulolz kaže...
scarface797 kaže...
Anzulolz kaže...
Blizek kaže...
DariusXX kaže...

Irelia buff ? il sam ja to krivo pročitao {#}

Irelia buff! OMG, I saw everything! Now I can die in peace.

po mome misljenu nisu je tribali buffat , oni su njoj u zadnjen patchu smanjili sustain sta je iskreno i tribalo dmg je osta isti , irelia vise nije onaj pick najboljih 5 na topu to se meni cinilo ok , ljudi previse QQ-u i pise "better nerf irelia" a oni nisu uopce svjesni koliko je samo ona bila OP kad je izasla i 2-3 patcha posli toga ako ne i vise  {#}

Ma nebrini ti meni   nerfati ce oni nju ponovo cim se skin dovoljno puta proda kao i gailo  {#}

(slimyyy jr.ti mislis da su samo oni champovi op koji su dobri u late gameu  {#})

da totalno mislin da je nasus,singed,udyr su OP , vama dvojici se nikad nemoze utuvit nesto u vasu glavu jer jednostavno to ne zelite skuzit

  ireliu nitko više ne igra zbog nerfa,tak da je super što će ju buffat opet jer onak,s obzirom da niko vise ne igra jaxa nit ireliu nema više nijednog pravog jumpera koji bi skako po ap/ad carryima (osim ww ult :D) tak da ono kolko god je bila op,bilo bi lijepo vidjeti ju ponovno u gameovima. Meni jedino nije jasno kak još uvijek nije shen nerfan,pa onak ne sječam da se jednog ranked matcha da sam ga ja igro il gledo na streamu u zadnjih 2 mjeseca a da on nije bio banan :D,onak da sam riot zamislil bi se malo,nek mu nerfaju taj ult i naprave ga opet beskorisnim kakav je bil,jednostavno nije to champion stvoren za ovu igru.

btw. Ti si valjda jedini koji misli da je nasus i singed op :D pa championi su užasni trenutačno,a udyr nije op samo je jedan od najkorisnijih championa trenutačno.

A najbolje od svega mi je
Zilean can no longer level up Rewind at level 1 :D

lol [eu]east: Xz0mbieX
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

Ma nebrini ti meni   nerfati ce oni nju ponovo cim se skin dovoljno puta proda kao i gailo {#}

(slimyyy jr.ti mislis da su samo oni champovi op koji su dobri u late gameu {#})

da totalno mislin da je nasus,singed,udyr su OP , vama dvojici se nikad nemoze utuvit nesto u vasu glavu jer jednostavno to ne zelite skuzit

  ireliu nitko više ne igra zbog nerfa,tak da je super što će ju buffat opet jer onak,s obzirom da niko vise ne igra jaxa nit ireliu nema više nijednog pravog jumpera koji bi skako po ap/ad carryima (osim ww ult :D) tak da ono kolko god je bila op,bilo bi lijepo vidjeti ju ponovno u gameovima. Meni jedino nije jasno kak još uvijek nije shen nerfan,pa onak ne sječam da se jednog ranked matcha da sam ga ja igro il gledo na streamu u zadnjih 2 mjeseca a da on nije bio banan :D,onak da sam riot zamislil bi se malo,nek mu nerfaju taj ult i naprave ga opet beskorisnim kakav je bil,jednostavno nije to champion stvoren za ovu igru.

btw. Ti si valjda jedini koji misli da je nasus i singed op :D pa championi su užasni trenutačno,a udyr nije op samo je jedan od najkorisnijih championa trenutačno.

A najbolje od svega mi je
Zilean can no longer level up Rewind at level 1 :D

scarface je meni reka da ja mislin da je svaki heroj koji je dobar u late gameu OP, moj odgovor ka sta si moga sam procitat da totalno mislin da je nasus,singed udyr su OP /sarcasm , da su heroji uzasni trenutacno, zasto? jer se neigraju na turnirima , izgleda da ti nikad nisi vidia odlicnog nasusa ili singeda , ispricavan se svima na spammu u ove dvi stranice tia san samo iznit svoje misljenje o tin stvarima 

EU West: slimyyy
14 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

btw. Ti si valjda jedini koji misli da je nasus i singed op :D pa championi su užasni trenutačno,a udyr nije op samo je jedan od najkorisnijih championa trenutačno.

Troll?

Anzulolz kaže...

 ispricavan se svima na spammu u ove dvi stranice tia san samo iznit svoje misljenje o tin stvarima 

Zasto isprika? Pa vasa rasprava je (bar meni) korisnija neko 80% postova u ovoj temi,  ja prvi poticem da svako veli kaj misli o necemu(Vezano uz lol ofc) pa da mozemo raspravljat o tome..Osim onog kaj je reko da je smite useless..

 

hari85 kaže...

Ad lulu , ap corki  , tank vayne hue

Nemam, done, budem

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Anzulolz kaže...
scarface797 kaže...
Anzulolz kaže...
Blizek kaže...
DariusXX kaže...

Irelia buff ? il sam ja to krivo pročitao {#}

Irelia buff! OMG, I saw everything! Now I can die in peace.

po mome misljenu nisu je tribali buffat , oni su njoj u zadnjen patchu smanjili sustain sta je iskreno i tribalo dmg je osta isti , irelia vise nije onaj pick najboljih 5 na topu to se meni cinilo ok , ljudi previse QQ-u i pise "better nerf irelia" a oni nisu uopce svjesni koliko je samo ona bila OP kad je izasla i 2-3 patcha posli toga ako ne i vise {#}

Ma nebrini ti meni  nerfati ce oni nju ponovo cim se skin dovoljno puta proda kao i gailo {#}

(slimyyy jr.ti mislis da su samo oni champovi op koji su dobri u late gameu {#})

da totalno mislin da je nasus,singed,udyr su OP , vama dvojici se nikad nemoze utuvit nesto u vasu glavu jer jednostavno to ne zelite skuzit 

udyr nije op,malo vise cca i gotov jer je champion koji mora ultetit u fight,a rammus i malphite to mogu bezbolnije jer mogu istenkati,nit je nasus osjeces mu farmu i gotovo,nit je singed jer se nemora pratit jest da moze istenkati cudo,al na pocetku na topu nema mane tj vrlo je brzo istrosi i nikakva je prjetnja onda

14 godina
offline
League Of Legends

Malo si procitajte prije neg komentirate...

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 19:56 (Don Strongtoni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Probao Hecarima i sve sto imam za reci

 

 

LoL West : KeiichiAssassin ; Nordic: FoF I Westa I
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
death_zombi kaže...

  ireliu nitko više ne igra zbog nerfa,tak da je super što će ju buffat opet jer onak

jer ju nitko en igra od "pro" playera, to hoćeš reci. drugi bold, sad bu opet OP, pa opet QQ, irelia-u su sad trebali ostaviti kakva je. On ima tak složeni mehanik da - stun, slow, heal, heal, true dmg, psyh dmg, magic dmg, CC duration reduce etc. zato bolje šuti prije nego govoriš, jebote protiv mene je bio LEE na topu, i još me nije bilo prve 2-3 minute, i lik me ownao na početku a u late game sam carryal cijeli game (govorim o irelia-i).

League of Legends Nick (WEST): hRay
12 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

dolazi li sutra varus ili treba jos cekati koji dan

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League Of Legends
ton7 kaže...

dolazi li sutra varus ili treba jos cekati koji dan

Sada dolazi samo spectator mode  i balance promjene. Varus dolazi sljedece sedmice.

Shazbot !
13 godina
neaktivan
offline
League Of Legends
LoL-scarface797(EU)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends
Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League Of Legends
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Kolko vrijedi lol acc s svim champovima i 30 skinova jer mi jedan lik nudi to u zamjenu za nesto a ja ne igram Lol
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ovoj igri se treba promjenit gameplay mehanika, nebi isus carrya.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Picku ja san defekt za ove slike. Jebiga ljudi.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...

Ovoj igri se treba promjenit gameplay mehanika, nebi isus carrya.

http://www.gadwin.com/download/ 

 

Dole na dnu - Gadwin PrintScreen

Nema na čemu! {#} 

LoL username: UnimatriX (EU West) HoN username: ArmageddonX
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Print screena san ja al kad san isa resizeat sjeba san.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
Jonja kaže...

Picku ja san defekt za ove slike. Jebiga ljudi.

Ako imas windows 7, potrazi snipping tool...

Postoje dvije vrste ljudi; mi s Međimurja i oni koji nam se dive! // EU West: ToxicOwner
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

2 pente u jednom game-u. Ultra carry

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.5.2012 0:49 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
10 4 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice