League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.531.980
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
odjavljen
offline
League of Legends

Frendov stream cisto da mu pokusam podici gledanost sa 2. :)) http://www.twitch.tv/kristijanking

 

Prica na eng. dok streama inace je sa balkana. Uglavonm komedija od lika :))

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 8:19 (Armageddon 2033).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
League of Legends

Kako je Garen noob friendly to nisu istine 

 

Odigrao sam nedavno 3,4 gamea s njim pošto imam skin već dugo.

 

O ovom gameu satro Ireliu koja je diamond 5 a ja unranked, prošlu sezonu bio silver 5.

Top igram jako rijetko, i to samo s Garenom pošto je lagan za igrat jer druge neznam xD

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2015 20:02 (tommy2103).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Zadnji ovomjesečni ESL Adria Open kvalifikacijski turnir je pred nama. Prijavite se i osvojite dio od 250€ RP nagrada, te mogućnost ulaska u mjesečno finale za još više nagrada.

 

Više informacija: HCL.hr

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Uvijek sam govorio kako je glupo kupovati Mystery Skinove/Chestove, al reko haj' da probam jednom ovaj Mystery Chest kupit čist iz znatiželje. Izgleda da sam pretty lucky. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 21:43 (C9 Annie).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

2015 World Championship počinje.Prvi gejm Fnatic vs Invictus. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

ja dobio final boss veigar kad su dijelili skinove, i vayne kad su dijelili champove :D

12 godina
offline
League of Legends

Picks and bans... samo radi toga bi gledao worldse

Fuck me I am famous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Hahahahaha RITO gaymz 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /http://i.imgur.com/TTQ0qCq.jpg
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

ESL Adria Open turnir se igra i ove subote od 14:00h. 

 

Prijavite se jer 8 najboljih timova će imati priliku igrati i u mjesečnom finalu za još dodatnih nagrada!

 

Sign up: link

EUNE: Ferritin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends

Jbt bit ce da je EDG jedini dobar tim iz kine.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
12 godina
offline
League of Legends

Bit će da je :D

 

soaz, kakav lik.

 

Izgleda da se ipak ne ostvaruju moje prognoze da će "naši" timovi kakati drekece na Worldsu, pokazali su zube svima i svaka im čast, uživancija mi je gledati ih (da, čak i h2k)

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League of Legends

Kakav game LGD vs OG 

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
R4zOR229 kaže...

Jbt bit ce da je EDG jedini dobar tim iz kine.

 Cekaj, cekaj, nisu jos protiv normalnog tima igrali. 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
15 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Dugo nisam vidio veći throw od ovog današnjeg Fnaticovog. 2k gold lead u šestoj minuti, 5.5k gold lead, baron i inhibitor i to nije bilo dovoljno da dobiju ovaj game. Glavni razlog je arogantna Hunijeva igra, sam je vratio AHQ na početku u igru, pokušavao je raditi nepotrebne playeve i u zadnjem teamfajtu nije niti sudjelovao ( kojeg mislim da bi Fnatic pobijedio da je on došao u teamfajt na vrijeme ). Igrali su totalno nekarakteristično i napravili prolazak grupe puno težim poslom nego što to jest. Moram priznati da smo ja i brat lagano pop****** gledajući ovaj game.

 

Sutra će Fnatic vs C9 biti užasno zanimljivo. Nakon ovog gamea vjerujem da C9 ima vrlo dobre šanse za pobjedu. I dalje vjerujem da je Fnatic favorit, ali samo ako budu igrali svoju igru: strpljivo graditi prednost kroz igru. Febiven vs Incarnation će biti brutalno za gledati.

 

C9 najpozitivnije iznenađenje turnira, LGD najnegativnije ( zasad ). Kinezi općenito loši, 2-5 ( EDG 2 wina protiv BKT/H2K ). SKT će izgleda ovo osvojiti, imaju najboljeg top lanera i naravno Fakera koji dosad nije impresionirao, al zasad SKT nije igrao na njega, već na MaRina kao glavnog carrija.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 22:08 (Blizek).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Kini sa ovakvom igrom treba oduzeti sva 3 seeda na worldsima i poslat ih da se bore za wildcard poziciju, očaj očaja. Ovaj LGD je trebo biti team koji će osvojit turnir a s ovakvom igrom nit grupu neće proći. FNC isto veliko razočaranje nakon ovog game, nakon prvog game mislio sam da će daleko dogurat, a ovak mi se više čini da se budu za izlaz iz grupe borili. Drago mi je za c9  jako s obzirom da navijam za njih otkad su u lcsu došli al nažalost sa ballsom neće nikad dogurat daleko taman da i prođu grupe. Nadam se da sam u krivu i da će se neki od kineskih teamova il fnc trgnut jer fakat nebi želio da bilo koji kr team osvoji turnir kak se zasad čini da će biti (skt il kt).

lol [eu]east: z0mbie
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Kao Orianna main sam odmah uocio 3, 4 sanse za 5 man ult kod Febivena. Hodali su mu prek lopte ko budale, a ovaj nikak da ulta.

 

Darius je shitty pick, ne znam zasto ga prioritiziraju toliko, niti jedan game Darius nije bio neki breaking point, cak stovise, bio je lane na kojem se enemy feedao.

 

Yellowstar je previse puta bio izvan pozicije, free kill za enemy team.

 

Reignover osim par failanih smiteova imao je i neke retardirane engageove. Dzabe njemu 550 movespeeda kad ga team ne moze ispratit...

 

Rekkles se trudio, bio je na visokoj razini, al jbg, ne moze sam.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
GamerX9 kaže...

Kao Orianna main sam odmah uocio 3, 4 sanse za 5 man ult kod Febivena. Hodali su mu prek lopte ko budale, a ovaj nikak da ulta.

 

Darius je shitty pick, ne znam zasto ga prioritiziraju toliko, niti jedan game Darius nije bio neki breaking point, cak stovise, bio je lane na kojem se enemy feedao.

 

Yellowstar je previse puta bio izvan pozicije, free kill za enemy team.

 

Reignover osim par failanih smiteova imao je i neke retardirane engageove. Dzabe njemu 550 movespeeda kad ga team ne moze ispratit...

 

Rekkles se trudio, bio je na visokoj razini, al jbg, ne moze sam.

 Ja sam mislil da se Oriannin ult koristi za disengage(na toj razini playa,al dobro nisam ja neki igrač),Darius pick standardno loš jer se uvijek bude laneswappalo protiv njega..

 

༼ つ ◕_◕ ༽つ C9 TAKE MY ENERGY ༼ つ ◕_◕ ༽つ

14 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
GamerX9 kaže...

Kao Orianna main sam odmah uocio 3, 4 sanse za 5 man ult kod Febivena. Hodali su mu prek lopte ko budale, a ovaj nikak da ulta.

 

Darius je shitty pick, ne znam zasto ga prioritiziraju toliko, niti jedan game Darius nije bio neki breaking point, cak stovise, bio je lane na kojem se enemy feedao.

 

Yellowstar je previse puta bio izvan pozicije, free kill za enemy team.

 

Reignover osim par failanih smiteova imao je i neke retardirane engageove. Dzabe njemu 550 movespeeda kad ga team ne moze ispratit...

 

Rekkles se trudio, bio je na visokoj razini, al jbg, ne moze sam.

 Ni ti sam ih ne bi vjerovatno upratio u njegovoj koži. Iz prostog razloga što ti gledaš sve kako se odvija, a dok igraš tvoj fokus ne bi bio na svemu tome. Zato postoji razlika između igranja i spectate-anja svog gejma nakon igre.

EUW: Dorans Dildo
10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Evo zasto gotovo svi timovi pickaju dariusa. Ali nije mi jasan Fnaticov draft,  c9 picka dariusa i oni idu yasua, a gnar je open. Time je balls bio ahead cijelo vrijeme, a farmed darius nije bas easy to handle. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

E fnatic fnatic  kurce se sa yasuom , stvarno se vidi da je prvi worlds huniju jedino bot lane ostane miran vidi se na kameri huni skroz poludi emocije ih uniste kao i juce protiv ahq totalno se izgube cim nesto kreno naopako, steta ali barem origen i dalje nastavlja po starom svaka cast odlicna partija protiv KT.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

C9 ide minimalno u polufinale.....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
guls kaže...

Ma neće fnatic proći skupinu. Uvijek se hypa oko njih prije svakog worldsa i onda zaseru.

 Kad se sjećam kako me rulja posrala na ovaj komentar... Sad se vidi kako stvari stoje i da sam bio u pravu.

Fuck me I am famous.
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Idesssssss. 

 

I dalje su drugi u grupi lmao.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
We shall wait and see. Uz ovu igru imaju sreću da su drugi. U najlakšoj skupini ikad.
Fuck me I am famous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
guls kaže...
We shall wait and see. Uz ovu igru imaju sreću da su drugi. U najlakšoj skupini ikad.

 Lol? 

A je prelaka, C i D grupa doslovce ima 2 dobra team i 2 očajno loša. B grupa je definitivno najteža jer doslovce svaki team ima šansu da prođe. Izuzetno mi je drago za c9 al znam da i dalje postoji šansa da ne prođu dalje jer ostali teamovi su i dalje relativno jaki te nema teama ko BKT/LGD teama na kojima mogu besplatne bodove dobivat.

lol [eu]east: z0mbie
12 godina
offline
League of Legends

Tako je kada pogledamo odakle timovi dolaze i kakvu su sezonu imali.

Gledajući igru i pruženi otpor teamova, nisu stvari baš tako očite.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
guls kaže...

Tako je kada pogledamo odakle timovi dolaze i kakvu su sezonu imali.

Gledajući igru i pruženi otpor teamova, nisu stvari baš tako očite.

Ne slažem se s ovime i zombi je dobro rekao, A grupa je najslabija, B je i dalje group of death ( bez obzira što po meni svi osim C9 underperformaju ), C grupa očekivana, D grupa izokrenute uloge ( očekivalo se LGD-KT-OG-TSM a zapravo je OG-KT-TSM-LGD s time da je omjer snaga prve dvije ekipe u odnosu na druge dvije ekipe skoro isti kao što se i očekivalo ).

 

Što se tiče Fnatica, nešto nije u redu i samo se možemo nadati da će popraviti svoje probleme. Ovo da si rekao da će Fnatic ispast ( jer se uvik useru prije svakog worlds ) baš i nema smisla jer se to dogodilo samo prošle godine ( al tad je cijela Europa odigrala razočaravajuće ). S1 su osvojili, na S2 se nisu kvalificirali, IPL 5 su bili drugi ( ovo nisu worldsi al dosta ljudi voli spomenut ovaj turnir ), S3 su bili treći/četvrti.

 

Prije svjetskog bi sa 3 West ekipe u četvrtfinalu bio jako zadovoljan, al sad se iskreno nadam da će West imati 4 ekipe u četvrtfinalu ( CLG/C9/Fnatic/OG ). Također se potajno nadam da će H2K protiv EDG-a odigrat sa mudima i da će ih pokušat tiltat jer je to izgleda kineski problem. Nažalost, i dalje se može dogoditi da imamo samo jednu/dvije ekipe unutra, al valjda se to neće dogoditi.

 

Naravno, ovo je samo moje mišljenje i volio bih da iznesete i svoja mišljenja ( ako ih imate ). Dugo nismo imali neku smisleniju raspravu na forumu pa eto, bar malo osvježenje.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
12 godina
offline
League of Legends

Čuj, da nisam zatrolao ovo tema bi umrla.

A ja se bar volim raspravljati o nebitnim temama poput fnc na worldsima (prikriven fan origena, nemojte reći nikome).

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Iskreno, i mislio sam da ce LGD underperformat ali nisam mislio u ovakvoj mjeri. Jednostavno mi je nedokucivo zasto su isli mijenjati coacha prije samog worldsa. Negdje sam procitao i da imaju problem s komunikacijom (citaj korejci valjda nisu naucili jezik). Zamjeram im drzanje Flamea na klupi jer je ocito da je Acorn indisponiran. Boga mi onakve yolo teleporte samo ja mogu napraviti.

IG nisam bas pratio pa njih necu komentirati.

EDG za sada jos nije nista pokazao.

Za Fnatic sam vec rekao, los pick and ban i Huni ih kostanju.

 

Uopce nisam iznenaden rezultatima kineskih timova, jer debelo podcjenjuju West sto su jasno pokazali u svojim intervjuima. Ocito je da su mechanically bolji od westa, ali kao da igraju na individualnost, taktika im nije jaca strana. Imaju problema sa laneswapovima a i cesto su outrotated (MonteFace Kappa).

 

Casteri su odlicni (majke mi Deficio mi je omiljen).

Sve u svemu, najbolji worlds do sad jer je neizvjesno,  s3 se odmah znalo da ce SKT sve ownat, u s4 je bilo pitanje Samsung Blue ili White, a sad svatko moze dobiti svakoga.

 

WestIsBest

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
weedeveryday420 kaže...

Iskreno, i mislio sam da ce LGD underperformat ali nisam mislio u ovakvoj mjeri. Jednostavno mi je nedokucivo zasto su isli mijenjati coacha prije samog worldsa.

 Čitao sam na Redditu da je valjda lik htio više para, a ovi mu to nisu htjeli dat.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice