Left 4 Dead 3

poruka: 13
|
čitano: 5.221
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Left 4 Dead 3

Left 4 Dead 3 Confirmed by leak.

 

Napokon jedna od mojih,a nadam se i vasih najdrazih Zombie pucacina dolazi u novome izdanju.

Iako nema rijeci od Valve-a, ovo je slika od njihovog change log-a.

 

Ako je istina, znaci da Valve zna brojati do tri i mozemo se nadati Half-Life-u 3 i novom Portalu.

 

Ovime je potvrđen i Source 2 Engine, sjetimo se samo kako je napredan bio

Source u svoje vrijeme, ovaj engine moze dovesti mnogo novih stvari, nadajmo se revolucionarnih...jer svi znamo kakav je Valve.

 

Nista nije sigurno dok nam se ne obrati sam Vlave, ali ovi dokazi su poprilicno cvrsti, nadajmo se da nisu fake i da nam dolazi next-gen zombie pucacina.

 

Update 1:

Software koji prati bugove tijekom developanja igre potvrdio da su igre u proizvodnji, te

listu developera koji trenutno rade na njima. (link)

 

Update 2:

Minh Le, jedan od kreatora Counter Strike moda za Half Life u Twitch intervjuu za goRGNtv je izjavio da je osobno vidio Half Life 3 i Left 4 Dead 3.

On Left 4 Dead 3 Le went on, “I saw it, it looks great. I was really excited when I saw that, I was like ‘wow, this looks great’. Because I really enjoyed Left 4 Dead,

it was just one of those games that really just changed the industry. I think at the time there wasn’t many good co-op games, so yeah, this is a great co-op game.”

 

Update 3:

Valve "potajno relesao" Source 2 (link) izgleda veoma zanimljivo, all aboard the hype train, ne samo oni zainteresirani za L4D3 vec i moguci Portal 3, novi CS ili...hmm neznam sta jos ;) 

Evo jedan

u kojem su prikupljeni svi podatci koje znamo o Source 2 engineu.

 

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 15:31 (Marcuskac).
 
6 0 hvala 2
14 godina
online
Left 4 Dead 3

Ovdje su slike jednog lika koji je bio u Valve-u i ta je slika u tome. (source)

League of Legends Nick (EAST): i tata bi sine
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Left 4 Dead 3
null kaže...

Ovdje su slike jednog lika koji je bio u Valve-u i ta je slika u tome. (source)

Vjerovatno nije ni skuzio sta je uslikao i postao.

Nije on kriv za leakove, vec ovi sta su mu dali da slika uokolo.

 

Ali meni se cini da je ovo sigurno.

Novi Engine, nove igre, kao sto je jedan covijek na reddit-u rekao, citiram:

 

Half-Life came out to showcase GoldSrc.

All Half-Life games between HL1 and HL2 were released as HL1 extensions on GoldSrc.

Half-Life 2 came out to showcase Source.

All Half-Life games between HL2 and HL3 have been released as HL2 extensions on Source.

Half-Life 3 will come out to showcase Source 2.

Each main Half-Life game marks a new engine by Valve.

 

A posto dolaze i nove generacije konzola vjerovatno ce biti next-gen, ali i za sadasnje konzole, ako ga relesaju u skorije vrijeme.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2013 19:27 (Marcuskac).
11 godina
offline
Left 4 Dead 3

Pojavio se i na steam-u...nakratko.

 

Dali se to Valve poigrava sa nama...

Reveal uskoro?

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Left 4 Dead 3

svaki dan provedem bar sat vremena u versus pro modu l4d-a, iako igra nema kraja, zarazna je abnormalno, stvarno je vrijeme za tricu i obnovu community-a.. kad se svi legendarni igraci ponovo vrate.. can't wait {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 3

Ljepo ali ja bi svejedno radije Half life 3.

 

Valve je potvrdio dolazak na Gamescome. Hmm predstave Steambox za prolječe 2014 , najave L4D3 kao launch title. I potvrde Half Life 3 za jesen sljedeče godine. Mislim ljudi bi poludjeli.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2013 15:29 (Firefox72).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Left 4 Dead 3
Firefox72 kaže...

Ljepo ali ja bi svejedno radije Half life 3.

 

Valve je potvrdio dolazak na Gamescome. Hmm predstave Steambox za prolječe 2014 , najave L4D3 kao launch title. I potvrde Half Life 3 za jesen sljedeče godine. Mislim ljudi bi poludjeli.

 

iz tvojih usta u njihove uši  {#}

11 godina
offline
Left 4 Dead 3

Ok, nesto novo.

 

Navodno su po ovome u proizvodnji HF3 i L4D3.

Nada umire posljednja! :D

 

Leak je nadjen pomocu programa koji prati bugove tijekom

developanja igre. ("JIRA")

Moze se takodjer vidjeti koji developeri rade na igri.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Left 4 Dead 3
And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP R
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 3

Microsoftov insider na neogaf je objavio da mu je nešto ljepo doletjelo na stol.

 

http://i.imgur.com/wHGvHxQ.jpg

 

Ma daj prestigao me za minutu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 20:06 (Firefox72).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Left 4 Dead 3

Da evo nasao sam i clanak o tome.

 

Valve’s Gabe Newell himself mentioned that a Source 2 engine was in development back in 2012,

and stated that the company would roll out the new engine when it had a promising enough game for it.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Left 4 Dead 3

Evo jedan update dakle, Minh Le, jedan od kreatora Counter Strike moda za Half Life u Twitch intervjuu za goRGNtv je izjavio da je osobno vidio Half Life 3 i Left 4 Dead 3.

On Left 4 Dead 3 Le went on, “I saw it, it looks great. I was really excited when I saw that, I was like ‘wow, this looks great’. Because I really enjoyed Left 4 Dead,

it was just one of those games that really just changed the industry. I think at the time there wasn’t many good co-op games, so yeah, this is a great co-op game.”

 

Posto je on povjerljiva osoba nije mi tesko povjerovat u sve ovo :)

Za vise detalja evo link od stranice:click

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Left 4 Dead 3

Jos novosti u vezi Source 2 enginea (link)

Dakle navodno Valve vec porta assets i kodove iz dote na Source 2.

A sto se tice L4D3 ima jedan zanimljiv dio: 3:01:56 AM <@VoiDeD> there's l4d3 crap all over the vscript code

A posto je Gamescom za nesto manje od tjedna, moglo bi biti zanimljivo, nadajmo se.

 

Sad je vrijeme da se ukrcate na hype train...choo choo

 

edit: Evo original Reddit thread 

I zanimljiv

o svim podatcima koji se mogu prikupiti za source2 engine.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 15:33 (Marcuskac).
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice