Medal Of Honor 2010 problem

poruka: 14
|
čitano: 6.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Medal Of Honor 2010 problem

Nakon nekih 10-15 minuta igranja izbaci me iz igre i pokaze mi tri poruke kao greske?

 

I to po redu kao sto sam ih postavio, jednu za drugom.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Medal Of Honor 2010 problem
fizikala kaže...

Nakon nekih 10-15 minuta igranja izbaci me iz igre i pokaze mi tri poruke kao greske?

 

I to po redu kao sto sam ih postavio, jednu za drugom.

 

 

 

Ako je to xp onda pretpostavljam da imaš service pack 1 ili 2. instaliraj 3!

13 godina
neaktivan
offline
RE: Medal Of Honor 2010 problem

Service pack 3 je i instaliran, na njemu i pokazuje te poruke.

Napravit je update windowsa kao i driveri od graficke.

14 godina
neaktivan
offline
Medal Of Honor 2010 problem

Imam pitanje jedno ,prijatelj mi ima tu igricu i njemu sve normalno radi i donese je meni na hdd i ocu da je otpakiram i kad otpakiram samo nema nista samo je jedan bjeli dokument sa kojim nemogu nista i tako mi je drugom prijatelju zasto nece nama a ovome jednom hoce odpakirati kako treba......

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Medal Of Honor 2010 problem

taj bijeli dokument otvoriš sa deamoon tolsom ili raspakiraš sa 7zip programom.

update zadnji direct x,i zadnje drivere za grafu skini i probaj drugi crack stavit,i visual c++.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Medal Of Honor 2010 problem

kad ocu pokrenuti sa deamontols tu bjelu mapu pise da je neispravna mapa i da je nemoguce ju montirati

 

13 godina
neaktivan
offline
Medal Of Honor 2010 problem

meni se kada idem u medal of honor 2010 prikaže neka slika sa ea znakom i piše da nisam uključen na internet a jesam??

plss pomozite mi

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Medal Of Honor 2010 problem
555Gameboy kaže...

meni se kada idem u medal of honor 2010 prikaže neka slika sa ea znakom i piše da nisam uključen na internet a jesam??

plss pomozite mi

Igra je original ili?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Medal Of Honor 2010 problem
mario1990 kaže...
555Gameboy kaže...

meni se kada idem u medal of honor 2010 prikaže neka slika sa ea znakom i piše da nisam uključen na internet a jesam??

plss pomozite mi

Igra je original ili?

ne,skinjen je sa interneta

14 godina
neaktivan
offline
RE: Medal Of Honor 2010 problem
555Gameboy kaže...
mario1990 kaže...
555Gameboy kaže...

meni se kada idem u medal of honor 2010 prikaže neka slika sa ea znakom i piše da nisam uključen na internet a jesam??

plss pomozite mi

Igra je original ili?

ne,skinjen je sa interneta

Mozda je onda do crack-a?!

13 godina
offline
Medal Of Honor 2010 problem

molim pomoc! oko igre moh 2010 ako je netko igrao, dosao sam do dijela kod kojega sam zapeo pa trebam

malu pomoc, naime dosao sam do neke livade i tu me prvo napadaju s desne strane  terenci, koje oznacim i naciljam te ih unistim

i tako isto me napadaju  terencima sljeve strane ali ih na toj strani nikako ne mogu obiljezit s tim nekim topom,jer dok sam na desnoj

strani mogu sve normalno obiljezit mete i unistit,ali s ljeve strane ne mogu nikako obiljezit mete da ih unistim, primetio sam da

kad sam na desnoj strani vidi se neki laser i dok je taj laser aktivan mogu oznacit metu,cim prijedem na ljevu stranu gubi se i taj

laser, i ne mogu oznacit metu da ih unistim,te oni mene uniste svaki put,ako moze pomoc kako se ustvari radi i oznacavaju mete i

ciljevi s tim topom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Medal Of Honor 2010 problem

evo ovako skinu sam igru sa pirate by i sad krenem igrati i odma mi nisan skoci gore i lik se vrti oko svoje osi neznam zasto . i da skinuo sam onda isto sa piratey by samo neki drugi link i opet isto vrti se u krug . Dali netko zna kako to popraviti HVALA

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Medal Of Honor 2010 problem

Kupi igru! BTW , na ovom forumu nije dozvoljeno bilokakvo diskutiranje o piratstvu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Medal Of Honor 2010 problem
ezel91 kaže...

evo ovako skinu sam igru sa pirate by i sad krenem igrati i odma mi nisan skoci gore i lik se vrti oko svoje osi neznam zasto . i da skinuo sam onda isto sa piratey by samo neki drugi link i opet isto vrti se u krug . Dali netko zna kako to popraviti HVALA

Kupi igru preko Origina za 5€ (38 kn). Igra je toliko dobra da se isplati odreči 3 pive ili 7 kavi za nju. SP možeš igrati više puta u nekoliko godina a MP stalno. Ovo je odličan popust kojeg je šteta propustiti. Ja sam igru platio 90 kn prije par mjeseci i uz BF:BC2 to je bila najisplativija kupnja jer pružaju puno za nisku cijenu.

Ako nemaš karticu možeš uzeti preko npr. E-nabava.net za 60 kn. Ti im uplatiš preko opće uplatnice u pošti ili banki.

Upozorenje: U pravilima foruma se navodi da se ne toleriraju piratski proizvodi. Ne volim pametovati ali za takve se stvari mogu dobiti kartoni upozorenja pa i protjerivanje s foruma.

 

Edit: Kolega me u međuvremenu pretekao s odgovorom.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 19:20 (Micek).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice