Medieval - Total War - Kako igrate?

poruka: 38
|
čitano: 10.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Medieval - Total War - Kako igrate?

Fora je u toim što se tebi ovo cini tesko,ali zapravo AI nije ništa pametniji,samo vara...Kao i u svakom TW serijalu.

 

Naizgled je pametan a kad ono...

10 godina
offline
Medieval - Total War - Kako igrate?

Znam da vara u ss, u vanilli nema bonuse pa ga je lako isprasit. Dovljno je samo pogledat campaign scripts. Teze je jer ti je recruitment ogranicen, ai dobiva bonus florinte i vojsku, garrison script.. moderi su to napravili bolje koliko su mogli i nemam zamjerke.. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Medieval - Total War - Kako igrate?

E ljudi jel zna netko neku caku kada ocu da potkupim nap grad od pobunjenika jednostavno odbiju uvijek,ne znam da li mogu povecati prihod koji im dajem ali znam da u rome total war 1 sam bio kupio sa germanskom drzavom sve one pobunjenike u okolini,ako netko zna kako da se kupi to hvala mu,ja ponudim ali ne mogu stavljati svoj iznos koji zelim

JOS JEDNOM HVLALA NA SLUSANJU I AKO MOZETE POMOZITE,NIJE NUZNO AKO NE ZNATE

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Medieval - Total War - Kako igrate?
Kad jednom odbuju neće nikad prihvatiti, bug jbg. Dovedi vojsku i masakriraj ih.
6 godina
neaktivan
offline
Medieval - Total War - Kako igrate?

Heheheh tako uvijek ali zelim da malo bude realno pa zato pitam

Naprimjer kada sam igrao sa Holy Roman Empire i kada sam dosao do RIMA,nisam htjeo da ih napadam i rusim zidove i zgrade,ispada kao da nemam srca i da sam nemilosrdan prema nasljedzu svojih predaka

Danas sam u situaciji da sam dosao sa Egiptom do Mekke,i ipak mi je glupo da masakriram,pa zato pitam zna li netko kako da prihvate ili da stavim vecu ponudu

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Medieval - Total War - Kako igrate?

ee raja kako se trjeraju oni secenici drugih zemalja sa svog teritorija

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Medieval - Total War - Kako igrate?

z

 

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Medieval - Total War - Kako igrate?
Assassin i kill, nema tjeranja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice