Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.267.732
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Cromaki kaže...
Kewin kaže...

hmmm gledam dosta mojih frendova zna igrati minecraft? a u cemu je fora u toj igri? moze me neko poducit zasto bi ja trebo zaigrati? (preporuka frenda)

Igra je jednostavno zakon..

Možeš gotovo sve napraviti, sam izrađuješ svoju kuću/selo/grad/svijet... Jednostavno je sve u tvojim rukama, no čuvaj se zombija :)

ima neki rewiev?? igre? na hrvatskom?? da se malo educiram?? {#}

Explosiv wie Kerosin!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Kewin kaže...
Cromaki kaže...
Kewin kaže...

hmmm gledam dosta mojih frendova zna igrati minecraft? a u cemu je fora u toj igri? moze me neko poducit zasto bi ja trebo zaigrati? (preporuka frenda)

Igra je jednostavno zakon..

Možeš gotovo sve napraviti, sam izrađuješ svoju kuću/selo/grad/svijet... Jednostavno je sve u tvojim rukama, no čuvaj se zombija :)

ima neki rewiev?? igre? na hrvatskom?? da se malo educiram?? {#}

google: minecraft wiki

imaš sve tamo.

za početak odi na tutorijale(ima ih na wiki) te crafting dio na wikiju(to sam među prvim stvarima provjeravao).

kasnije ćeš skužit igru i onda ideš na "višu razinu".

 

inače, igraj za početak s običnim texture packom da se upoznaš s igrom, a kasnije neki nice(ja koristim minecraft 4 kids, nije loš).

 

uglavnom, minecraft je genijalna igra, puna sadržaja i jako je proširiva(modovi, server plugini..)

 

ako ti se ne svidi na prvi pogled, samo nastavi, minecraft je genijalna igra :D

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Kewin kaže...
Cromaki kaže...
Kewin kaže...

hmmm gledam dosta mojih frendova zna igrati minecraft? a u cemu je fora u toj igri? moze me neko poducit zasto bi ja trebo zaigrati? (preporuka frenda)

Igra je jednostavno zakon..

Možeš gotovo sve napraviti, sam izrađuješ svoju kuću/selo/grad/svijet... Jednostavno je sve u tvojim rukama, no čuvaj se zombija :)

ima neki rewiev?? igre? na hrvatskom?? da se malo educiram?? {#}

Engleski je bolji jezik za učenje MC-a jer ga većina čovječanstva koristi, a on kao jezik nije postojao prije 2000 godina. A prije 1000 godina pričalo ga je 8 tisuća ljudi što je za tadašnju populaciju ljudstva bilo mnogo jer se tad ljudski rod nije toliko razmnožio iz raznih razloga među kojima su i loša higijena, loši uvjeti života,primaran oblik medicine itd.. Kuga je pobila dobar dio zemlje što je isto utjecalo na populaciju. No to je bilo kasnije, mi pričamo o 1000 godinama.

Mislim, dakle postojim
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
lzgr kaže...
Kewin kaže...
Cromaki kaže...
Kewin kaže...

hmmm gledam dosta mojih frendova zna igrati minecraft? a u cemu je fora u toj igri? moze me neko poducit zasto bi ja trebo zaigrati? (preporuka frenda)

Igra je jednostavno zakon..

Možeš gotovo sve napraviti, sam izrađuješ svoju kuću/selo/grad/svijet... Jednostavno je sve u tvojim rukama, no čuvaj se zombija :)

ima neki rewiev?? igre? na hrvatskom?? da se malo educiram?? {#}

Engleski je bolji jezik za učenje MC-a jer ga većina čovječanstva koristi, a on kao jezik nije postojao prije 2000 godina. A prije 1000 godina pričalo ga je 8 tisuća ljudi što je za tadašnju populaciju ljudstva bilo mnogo jer se tad ljudski rod nije toliko razmnožio iz raznih razloga među kojima su i loša higijena, loši uvjeti života,primaran oblik medicine itd.. Kuga je pobila dobar dio zemlje što je isto utjecalo na populaciju. No to je bilo kasnije, mi pričamo o 1000 godinama.

te su englezi u 19. st. imali kolonije te su širili jezik i imali utjecaj u svijetu!

iako više nisu najjači, amerikanci drže njihov jezik te je engleski još uvijek živ.

 

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
djdomi kaže...
lzgr kaže...
Kewin kaže...
Cromaki kaže...
Kewin kaže...

hmmm gledam dosta mojih frendova zna igrati minecraft? a u cemu je fora u toj igri? moze me neko poducit zasto bi ja trebo zaigrati? (preporuka frenda)

Igra je jednostavno zakon..

Možeš gotovo sve napraviti, sam izrađuješ svoju kuću/selo/grad/svijet... Jednostavno je sve u tvojim rukama, no čuvaj se zombija :)

ima neki rewiev?? igre? na hrvatskom?? da se malo educiram?? {#}

Engleski je bolji jezik za učenje MC-a jer ga većina čovječanstva koristi, a on kao jezik nije postojao prije 2000 godina. A prije 1000 godina pričalo ga je 8 tisuća ljudi što je za tadašnju populaciju ljudstva bilo mnogo jer se tad ljudski rod nije toliko razmnožio iz raznih razloga među kojima su i loša higijena, loši uvjeti života,primaran oblik medicine itd.. Kuga je pobila dobar dio zemlje što je isto utjecalo na populaciju. No to je bilo kasnije, mi pričamo o 1000 godinama.

te su englezi u 19. st. imali kolonije te su širili jezik i imali utjecaj u svijetu!

iako više nisu najjači, amerikanci drže njihov jezik te je engleski još uvijek živ.

 

Da,ali mi pričamo o dobu koje je bilo 1000 godina prije nas,što znači cca 1011 godine, a 19. stoljeće su 1800 godine. Također i australci koriste engleski jezik među ostalima.

Engleski će se vjerojatno rascijepiti na više jezika i odumrijeti kao latinski.

Mislim, dakle postojim
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
lzgr kaže...

Da,ali mi pričamo o dobu koje je bilo 1000 godina prije nas,što znači cca 1011 godine, a 19. stoljeće su 1800 godine. Također i australci koriste engleski jezik među ostalima.

Engleski će se vjerojatno rascijepiti na više jezika i odumrijeti kao latinski.

ali je ipak engleski postao raširen u doba kolonija, kad je populacija bila velika.

također je većina tutorijala napravljena od strane amera, te je tu najveći utjecaj engleskog u minecraftu.

 

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 22:32 (djdomi).
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Ne bi čovjek povjerovao koliko ova igra može biti zarazna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

Da, ove polemike o razvoju i utjecaju engleskog jezika na svijet oko nas su mnogo bitne za minecraft temu {#}

Sad sam i ja off topic {#}

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Pricam ja danas sa jednim tipom,pita on mene i jednog moga frenda kako napraviti crafting table,kaze da je nasao zlato i zeljezo,ali da to nezna napraviti,ja ga pitam kako to,jer sa rukom treba 50 sekundi da se razbije kamen,on meni kaze:

''Ja zaljepio zvakacu za mis i pisem domaci a on razbija''

Puko sam na to...

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Frenky98 kaže...

Pricam ja danas sa jednim tipom,pita on mene i jednog moga frenda kako napraviti crafting table,kaze da je nasao zlato i zeljezo,ali da to nezna napraviti,ja ga pitam kako to,jer sa rukom treba 50 sekundi da se razbije kamen,on meni kaze:

''Ja zaljepio zvakacu za mis i pisem domaci a on razbija''

Puko sam na to...

Bravo, a za razbijanje i dobivanje zlata i željeza treba iron/stone pick.

Mislim, dakle postojim
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
lzgr kaže...
Frenky98 kaže...

Pricam ja danas sa jednim tipom,pita on mene i jednog moga frenda kako napraviti crafting table,kaze da je nasao zlato i zeljezo,ali da to nezna napraviti,ja ga pitam kako to,jer sa rukom treba 50 sekundi da se razbije kamen,on meni kaze:

''Ja zaljepio zvakacu za mis i pisem domaci a on razbija''

Puko sam na to...

Bravo, a za razbijanje i dobivanje zlata i željeza treba iron/stone pick.

Naravno da mi to nije jasno (dali je to uzeo i kako je uspio uzeti)jer ga to nisam pitao (zaboravio),ali gdje sam ja napisao da je uzeo to? :P

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 23:01 (Frenky98).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Frenky98 kaže...
lzgr kaže...
Frenky98 kaže...

Pricam ja danas sa jednim tipom,pita on mene i jednog moga frenda kako napraviti crafting table,kaze da je nasao zlato i zeljezo,ali da to nezna napraviti,ja ga pitam kako to,jer sa rukom treba 50 sekundi da se razbije kamen,on meni kaze:

''Ja zaljepio zvakacu za mis i pisem domaci a on razbija''

Puko sam na to...

Bravo, a za razbijanje i dobivanje zlata i željeza treba iron/stone pick.

Naravno da mi to nije jasno (dali je to uzeo i kako je uspio uzeti)jer ga to nisam pitao (zaboravio),ali gdje sam ja napisao da je uzeo to? :P

Meni našao odma znači i da je uzeo...

Mislim, dakle postojim
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Luka Ivanković kaže...

.

vut d fak? {#}

Mislim, dakle postojim
14 godina
offline
Re: Minecraft

prema rupi u zemlji i vrpi xp orbova brijem da je neko ili nešto raznjelo par playera na tom mjestu xD

Bubily
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Luka Ivanković kaže...

.

kj je to??

14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

1.9 Prerelease 3 - http://t.co/dt3IlVp6

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft

Ovo stvarno više nije normalno... Minecraft mi se konstantno ruši nakon 5min igre, out of memory error {#}

Probao sam 1.7, 1.7.3, 1.8, 1.8.1, 1.9 prerelease 1, 2 i sad 3 i uvijek ista priča.

Probao sam javu 6 update 27, probao sam starije verzije, probao i javu 7 prerelease, i sve to još jednom i u 64bitnim verzijama, i ne, i ne, i ne.

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
meni je sve se popravilo kad sam render distance na normal stavio.
It is I, trackmanijak
14 godina
offline
Re: Minecraft

Stavio sam render distance na normal i na tiny, uvijek ista stvar.

Grafika fancy ili fast, rušenje.

Koju god opciju promijenim, nema nikakvog poboljšanja.

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
izgleda da se mnogima to dešava, ali rijetki su uspjeli rješit
It is I, trackmanijak
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Moguće je spravljati potione. Recepti - http://www.minecraftforum.net/topic/690069-193-potion-brewing/

 

Nova dimenzija je sve bliže (Skylands)! {#}

 

 

"possibly a new dimension as 3 worlds are rendered upon server start"

 

U ovoj verziji su izgleda zaboravili maknut debug kod za lakše pronalaženje strongholda. Ako hoćete pronaći stronghold, samo tražite stupove stakla. {#}

Strongholdi Strongholdi
Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 18:08 (nidjo123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
2 pitanja - Kad će izaći 1.9 i kad će izaći Pocket Edition za sve android uređaje?
Mislim, dakle postojim
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
lzgr kaže...
2 pitanja - Kad će izaći 1.9 i kad će izaći Pocket Edition za sve android uređaje?

1. Još nije poznato.

 

2. Već je trebao doći, a ako nije, onda je problem u nekom kritičnom bugu koji koči izlazak.

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nidjo123 kaže...
lzgr kaže...
2 pitanja - Kad će izaći 1.9 i kad će izaći Pocket Edition za sve android uređaje?

1. Još nije poznato.

 

2. Već je trebao doći, a ako nije, onda je problem u nekom kritičnom bugu koji koči izlazak.

Jedva čekam, mob mi je došao do kritičnog stanja, na kraju dana mu je baterija još puna {#}

Mislim, dakle postojim
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Dobra vijest! {#}

 

carlmanneh:

Just left the office and Aron is still hackin' away. He is doing a push to release Minecraft for Android tomorrow. That's right, tomorrow!

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nidjo123 kaže...

Dobra vijest! {#}

 

carlmanneh:

Just left the office and Aron is still hackin' away. He is doing a push to release Minecraft for Android tomorrow. That's right, tomorrow!

{#}

Mislim, dakle postojim
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft
Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nidjo123 kaže...

poglete biome, to je kao neki enderbiome u kojem se spawnaju endermani i enderdragoni

12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft

meni se nekako cini da su malo previse poceli izmisljat si time...

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice