NBA 2k13

poruka: 323
|
čitano: 76.822
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NBA 2k13

to je tocno,inace ja ti preporucam da im kazes da ces ih napustiti,jer je velika sansa da ti igrica crasha kad budes htio produziti ugovor,a ako budes potpisivao sa novom ekipom sve prođe kako treba i mozes nastaviti igrati...

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

koja je razlika ako kupujem CD-KEY u retail ili steam verziji? 

Vidim da je steam verzija skuplja za desetak dolara!

i dali neko zna zasto su na amazonu stavili da bas sada kad je popust samo ljudi iz SADa mogu kupit igru?{#}

amazon

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k13
skočko kaže...

koja je razlika ako kupujem CD-KEY u retail ili steam verziji? 

Vidim da je steam verzija skuplja za desetak dolara!

i dali neko zna zasto su na amazonu stavili da bas sada kad je popust samo ljudi iz SADa mogu kupit igru?{#}

amazon

Steam verziju možeš aktivirati na Steamu, a za retail moraš skinuti igru sa torrenta pa aktivirati, ili uzeti od nekoga original DVD.

 

Što se tiče Amazona, možeš to rješiti tako da korsitiš fake name generator. Utipkaj to u Google i tamo ćeš dobiti "identitet" Amerikanca :)

onda samo upišeš te fake podatke za ime i adresu i koristiš svoju karticu za kupnju. Provjereno radi, kupio sam nekoliko igara na taj način kao i dosta ljudi tu na forumu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 18:10 (antimadridista).
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
antimadridista kaže...
skočko kaže...

koja je razlika ako kupujem CD-KEY u retail ili steam verziji? 

Vidim da je steam verzija skuplja za desetak dolara!

i dali neko zna zasto su na amazonu stavili da bas sada kad je popust samo ljudi iz SADa mogu kupit igru?{#}

amazon

Steam verziju možeš aktivirati na Steamu, a za retail moraš skinuti igru sa torrenta pa aktivirati, ili uzeti od nekoga original DVD.

 

Što se tiče Amazona, možeš to rješiti tako da korsitiš fake name generator. Utipkaj to u Google i tamo ćeš dobiti "identitet" Amerikanca :)

onda samo upišeš te fake podatke za ime i adresu i koristiš svoju karticu za kupnju. Provjereno radi, kupio sam nekoliko igara na taj način kao i dosta ljudi tu na forumu.

bas ti hvala na savjetu, budem sad probao pa javim dali je uspjelo...

Skole
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

skinuo igru preko steama, aktivirao je i sve to ali mi užasno šteka kad igram online. jel zna neko di bi se to trebalo podesit ili nesto jer ovo je pre lose kako šteka ???

i još jedna stvar... ono kad uđem u igricu nije mi updatean današnji datum i ne čita mi trenute mečeve nego 2 dana unazat, kako da to namjestim?{#}

Skole
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 9:33 (skočko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k13

ovako, što se tiče online igranja exbition matcheva drito u igrici , na to mozes zaboraviti... samo zbog tog LAGa. dakle svima je tako... jedino ako igras s nekime tko ti je blizu (BALKAN) ce ti raditi normalno, dakle dogovoris se s nekim tko ima isto nba2k13 i trazite match zajedno dok vas ne spoji.... postoji site gdje se mozes uclaniti ali si zakasnio tjedan dana posto je liga sada popunjena... no mozda netko odustane... u online sezoni igra radi pošteno, i super se moze igrati, bez LAGa... a ovo sto se tice ne ucitavanja trenutnih tekmi, to je isto do 2k-a , svima je tako nekada...

 

evo ti link

 

http://www.balkan-gaming.net/bplforum/

 

regaj se pa mi se javi na PM, ime mi je MuWu.. pa cu ti dati upute za dalje

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 12:24 (MujagaWudakhi).
15 godina
offline
NBA 2k13
Kod karijere, za napredovat je bitno skuplanje sp i to moram trosit na upgrades?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

zna li neko mozda sta je izvor laga kod igre online?

na ovom mom pcu uzasno steka dok igras, doslovno je neigrivo dok se igra online probao sam i smanjit rezoluciju i detalje i sve isto....ne razumjem zasto 

dok recimo na gornjem katu na bratovom kompu radi normalno sa malim lagom jos k tome on ima 4 puta slabiju graficku (ati4890) i slabiju wireless antenu jedino je on blize ruteru nekih 5m.

mjerili smo ping i njemu je 32ms a meni 35 i doslovce mi nije jasno zasto toliko lose radi na mom pcu pa molio bih pomoc od nekog ako zna gdje je problem???

NightHawk
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k13

Zašto mi se u igri ne čuju komentatori?

BF3 nick: leoZJEE_cro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k13

probaj ih pojačati, možda su ti stišani pod presentation u optionsima...

MuWu
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Več dulje vrijeme namreijevam kupit za pc (dvomumim se između Far cry 3 i Nba2k13), ali sad vidim da mnogi ljudi imaju problema sad više nisam tak uvjeren.Jesu možda izašli patchevi ili nešta ... fkt mi se sviđa igrica {#} ali se bojim takvih problema pa da nebi bilo bacanje para ili  tak neš. Ili tako riskirat s novcem ili bi ju mogo za poretak  "posuditi" {#}

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k13

kupi igru i uclani se na BPL forum... akohoces znati vise javi se na PM pa te usmjerim... ima nas 30 tak igramo ligu i do jaja je... nba 2k13 rulzz.. ;)

MuWu
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Jel se meni samo čini ili je ode lošija grafika nego na 2K11?

 

Who's that stumbling around in the dark? State your business or prepare to get winged!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 14:01 (johnpr).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
MujagaWudakhi kaže...

kupi igru i uclani se na BPL forum... akohoces znati vise javi se na PM pa te usmjerim... ima nas 30 tak igramo ligu i do jaja je... nba 2k13 rulzz.. ;)

Uvjerio si me , za par dana idem kupit.Bojo sam se nekih bugova i nedostataka kj ljudi pričaju (za pc verziju) al kad pogledam na youtubeu vidim  nema tu kaj igra je predobra.

11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Gledao sam neke slam dunk tutorijale i čuo sam par puta nabavio sam taj package.može mi neko to objasnit - jel to neki dlc ili samo unutar igre nešta šta se kupuje  il se treba skinut s interneta ...Trebo bi hitno odgovor zato kj ču vjerojatno (o tom ovisi) ovaj vikend skoknut do algoritma po igricu. Molim vas da sam neko objasni i ak je to sve unutar igre onda 100% kupujem.hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13

????? 

i u kojem je to smislu PC verzija ogoljena  do kosti-šta ima na konzolaškim verzijama a da na Pc-u nema ???

 

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

S kojom tipkom se zovu akcije(plays) ne mogu nikako skužiti?
I kako ulazim u triple threat,u prijašnjim nastavcima je to bilo izvedeno tako da držim Clutch tipku te onda sa strelicama krećem u dribling....a ovdje igrač ne može mirno stajati na mjestu nego odmah kreće dribling?  

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA 2k13

instalira san igru, cracka je i kad je otvorim nakon 1 sekunde me  izbaci , zna iko zasto i kako popravit ??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

Potpisao sam ugovor s nikeom znali itko mouli npr. potpisat s adidasom  ili moram cjelo vrijeme igrat s nikeom

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k13
Preporuka - kupi original Inace, za pravi odg probaj googlat, sigurno ces u sekundi naic na odg.
GAMER
11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

igra mi se nba a znam da ne mogu 2k13 pa mozete li mi reci mogu li bar gurati nba 2k12 na mom kompjuteru

konfiguracija:

 

 

2gb rama

AMD Radeon Graphic Processor(0x9589) 512 mb-graficka

procesor:AMD Athlon(tm) Processor LE-1620 2.41 GHz

Windows XP

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k13

Danas sam kupio Nba 2k13 preko steama i kad god pokrenem igru, sruši mi se na početku cinematicsa. Jel ima ko sličnih problema ili zna kako ovo riješiti? 

 

(Win7 64 bit, updateani driveri, probao sam verify cache na steamu, run as admin, run in compatibility mode,...)

 

Crackana je radila u redu btw {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
deflagrated kaže...

Danas sam kupio Nba 2k13 preko steama i kad god pokrenem igru, sruši mi se na početku cinematicsa. Jel ima ko sličnih problema ili zna kako ovo riješiti? 

 

(Win7 64 bit, updateani driveri, probao sam verify cache na steamu, run as admin, run in compatibility mode,...)

 

Crackana je radila u redu btw {#}

Zato više ne kupuj original igre i bacaj novce, nego peglaj crackirane. {#}

11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

moze meni neko pomoci stvarno mi je hitno

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k13
MuWu
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
MujagaWudakhi kaže...

nije mi to bas pomoglo mozes li mi ako ti nije problem samo napisati mogu li ili ne mogu po tvom misljenju

15 godina
offline
Re: NBA 2k13

mozes probati, sve na minimum stavi i manju rezu... al sumnjam... jbg

MuWu
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k13
MujagaWudakhi kaže...

mozes probati, sve na minimum stavi i manju rezu... al sumnjam... jbg

ni 2k12 a bas mi se igra nba,znam da sam dosadan ali mogu li bar 2k11 jer mi se stvarno igra nba

11 godina
neaktivan
offline
NBA 2k13

pls pomoc

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA 2k13
motikAA kaže...
MujagaWudakhi kaže...

mozes probati, sve na minimum stavi i manju rezu... al sumnjam... jbg

ni 2k12 a bas mi se igra nba,znam da sam dosadan ali mogu li bar 2k11 jer mi se stvarno igra nba

 

mozes

Dinamo Zagreb
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice